Babaya Anlamlı Cuma Mesajları 2021

Baba sevgisi, dünyanın en güzel sevgilerinden biridir. Bazen baba ocağından uzak bir yerde olunabilir. Belki de o ulu çınar, bu dünyadan göçüp gitmiştir. Baba ile ilgili güzel sözler hakkında bilmediklerinizi öğrenebilir, babanıza güzel bir cuma mesajı göndererek onun gönlünü fethedebilirsiniz.Babanın unutulmadığını ve hep hatırlandığını ifade eden bu sözler, kalpte bıraktığı izler bakımından da çok kıymetlidir.

Babaya Söylenebilecek Anlamlı Cuma Mesajları

İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir. Hayırlı cumalar babacığım.

Bir baba yüz öğretmene bedeldir. Babasız evlerde akşam erken olur. İyiki varsın. Cuman Mübarek Olsun.

Babaya Cuma Mesajları

Babalar çocuklarının ilk kahramanıdır, sen benim ilk ve tek kahramanımsın canım babam. Senin kadar bana güven veren bir erkek daha karşıma çıktığında onunla evleneceğim. Sen benim yol haritamsın. Seni çok seviyorum canım babam. Hayırlı cumalar...

Baba çınar gibidir… Meyvesi olmasa da gölgesi yeter… Canım babam,  Dua İle Hayırlı Cumalar...

Baba cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed. İyiki benim babamsın. Hayırlı Cumalar.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam. Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Baba

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam. Cumamız Mübarek Olsun.

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir! Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Hayırlı Cumalar...

Babaya Güzel Cuma Mesajları

Baba kokusu başkadır. Senin yanındayken, beni kollarının arasına aldığında tüm acılar son bulur, dertlerim biter, hayat neşeyle devam eder. Sen benim bir tanecik babamsın, canımsın, her şeyimsin. Seni çok seviyorum aslan babam... Hayırlı nurlu cumalar.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın. Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim BABA. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Hayırlı bereketli cumalar dilerim

Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… İyi ki varsın benim bir tanecik babam. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar...

Babanın duası, hiç bir engelle karşılaşmadan, Allahın huzuruna çıkar. Seni çok seviyorum. Hayırlı Cumalar...

Baba için Cuma Mesajları

Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay… İyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam…

 İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın... Cumamız bayram tadında olsun inşallah...

Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler… Dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam… Cuman Mübarek Olsun...

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Hayırlı cumalar dilerim.

Hayırlı cumalar dilerim

Benim gökyüzümdeki en kocaman ve en çok parlayan yıldız sensin babacığım. Ömrüm boyunca senin yolundan yürüyüp, senin gibi kocaman yürekli bir insan olmaya çalıştım. Seni çok seviyorum canım babam.Hayırlı cumalar.

BABALAR İÇİN ÖZEL CUMA MESAJLARI

Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam… Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR. 

Bu dünyaya 100 defa yeniden gelsem yüzünde de senin gibi bir babam olsun isterim canım babam. Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Hayırlı Cumalar Dilerim.

Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam… Hayırlı nurlu cumalar.

Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam. Hayırlı cumalar dilerim.

Babalara Cuma Mesajları

 Odamda gece yarıları kâbuslarımdan uyanıp da seni çağırışlarım geliyor aklıma, nasıl da kapıda belirdiğin an korkum bir anda yok oluverirdi... Sana sarıldığım an, dünyadaki tüm dertlerim bitiverirdi. Sen benim hayatımda hep böyle bir etkiye sahip oldun canım babam. Aşk Dolu Hayırlı Cumalar..

Babaya güzel sözler olarak ne yazsam az gelir, ona en büyük sözü; seni seviyorum babacığım diyorum. Cuman Mübarek Olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun... Cumanız mübarek olsun..

Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum. Hayırlı cumalar.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım. Mutlu, Hayırlı Cumalar..

Babama yazacağım Cuma Mesajları

Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin. Hayırlı cumalar.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım, babam. Hayırlı cumalar diliyorum.

Benden ne kadar uzak olursan ol, senin sevgini ve ilgini her zaman kalbimin tam içinde hissettim ben canım babam. Senin çocuğun olmak bana hep mutluluk verdi. Seni çok seviyorum. 

Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam... Mutlu, Sağlıklı Cumalar.

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam. Hayırlı cumalar diliyorum.

Babam için Cuma Mesajları

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.- Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz.

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem. İyiki varsın. Hayırlı Cumalar.

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin. Mutlu Cumalar.

BABAYA CUMA MESAJI

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Hayırlı cumalar dilerim.

Cuman mübarek olsun baba

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Hayırlı cumalar dilerim

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
15 gün önce
180 kez okundu
wpdurum.com-çular ne diyor?