35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları:

Alles Gute zum Geburtstag, meine geliebte! İyiki varsın! Seninle dolu dolu bir gün diliyorum, sevgi, mutluluk ve başarılarla dolu. Hayatımda olan en güzel şey sensin ve seninle birlikte olmaktan dolayı şanslıyım.

Mein/Meine liebste/r, zu deinem Geburtstag möchte ich dir sagen, wie sehr du mein Herz zum Lächeln bringst. Sana doğum gününde söylemek istediğim şey, kalbimi gülümsetirdiğindir. Sana tüm dünyanın mutluluğunu ve sevincini diliyorum!

Eşe almanca doğum günü mesajları kisa

Resmi İndir

Zum Geburtstag wünsche ich meinem/Meiner nur das Allerbeste. Sana doğum gününde sadece en iyisini diliyorum, sen benim en iyi arkadaşım, hayat ortağım ve en büyük aşkımsın. Bu gün senin gibi özel olsun!

Alles Gute zum Geburtstag, meine geliebte/r [Ehepartnername]! - Sevgilim [Eş İsmini] doğum günün kutlu olsun! Sana sevgi, neşe ve başarı dolu bir gün dilerim. Sen hayatımdaki en iyisin ve seninle olmaktan çok mutluyum.

Mein/Meine liebste/r [Ehepartnername], zu deinem Geburtstag möchte ich dir sagen, wie sehr du mein Herz zum Lächeln bringst. - Sevgilim [Eş İsmini], doğum gününde sana kalbimi gülümsettiğin için teşekkür etmek istiyorum. Sana dünyadaki tüm mutluluk ve sevinçleri diliyorum!

Eşe almanca doğum günü mesajları resimli

Resmi İndir

Alles Gute zum Geburtstag, meine geliebte/r [Ehepartnername]! - Sevgili [Eş İsim], doğum günün kutlu olsun! Sana sevgi, mutluluk ve başarı dolu bir gün diliyorum. Seninle hayatımın en güzel anlarını yaşıyorum ve yanımda olduğun için minnettarım.

Mein/Meine liebste/r [Ehepartnername], zu deinem Geburtstag möchte ich dir sagen, wie sehr du mein Herz zum Lächeln bringst. - Sevgili [Eş İsim], doğum gününde kalbimi gülümsettiğini söylemek istiyorum. Dünyanın en büyük mutluluğunu yaşadığımı bana hatırlatıyorsun. Tüm mutluluk ve sevinç seninle olsun!

Eşe almanca doğum günü mesajları yeni

Resmi İndir

Zum Geburtstag wünsche ich meinem/Meiner [Ehepartnername] nur das Allerbeste. - [Eş İsim]'in doğum gününde sadece en iyisini diliyorum. Sen benim en iyi dostum, hayat arkadaşım ve en büyük sevgilimsin. Bu gün senin kadar özel olsun!

Eşe almana doğum günü mesajları 2023

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag, mein Schatz! - Canımın içi, doğum günün kutlu olsun! Seninle her geçen yıl daha da değerli ve güzel oluyoruz. Seni çok seviyorum ve hep yanımda olmanı diliyorum.

Alles Gute zum Geburtstag, meine geliebte/r [Ehepartnername]! - "Doğum günün kutlu olsun, sevgilim [Eşinizin adı]! Seninle dolu bir gün diliyorum, sevgi, neşe ve mutluluk dolu olsun. Hayatımdaki en iyisin ve seninle birlikte olmaktan şükran duyuyorum."

Eşe almanca doğum günü mesajları anlamli

Resmi İndir

Mein/Meine liebste/r [Ehepartnername], zu deinem Geburtstag möchte ich dir sagen, wie sehr du mein Herz zum Lächeln bringst. - "Sevgili [Eşinizin adı], doğum gününde sana söylemek istediğim kalbimi ne kadar güldürdüğündür. Sana dünyanın tüm mutluluğunu ve sevincini diliyorum!"

Zum Geburtstag wünsche ich meinem/Meiner [Ehepartnername] nur das Allerbeste. Du bist mein/e beste/r Freund/in, mein/e Partner/in und meine größte Liebe. - "Doğum gününde sadece en iyisini diliyorum, sevgili [Eşinizin adı]. Sen benim en iyi arkadaşım, hayatımın ortağı ve en büyük aşkımsın."

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag, mein Schatz! - "Doğum günün kutlu olsun, canım! Her geçen yıl seni daha çok seviyorum ve seni bir ömür boyu sevmeye devam edeceğim."

Alles Gute zum Geburtstag, meine Liebe! - "Doğum günün kutlu olsun, sevgilim!"

Eşe almanca doğum günü mesajları uzun

Resmi İndir

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag, mein Schatz! - "Doğum günün kutlu olsun, canım!"

Alles Liebe zum Geburtstag! - "Doğum günün kutlu olsun, sevgi dolu günler dilerim!"

Ich wünsche dir einen wundervollen Geburtstag! - "Sana harika bir doğum günü diliyorum!"

Mögen all deine Wünsche in Erfüllung gehen! - "Tüm dileklerinin gerçekleşmesini dilerim!"

Eşime almanca doğum günü mesajları

Resmi İndir

Herzliche Glückwünsche zu deinem Geburtstag! - "Doğum günün için en içten kutlamalar!"

Für meinen liebsten [Ehepartnername], alles Gute zum Geburtstag! - "Sevgili [Eşinizin adı] için doğum gününde en iyisini dilerim!"

Eşe almana doğum günü mesajları indir

Auf ein weiteres Jahr voller Liebe und Glück! - "Dolu dolu bir yıl daha geçirmen dileğiyle, aşk ve mutlulukla dolu bir doğum günü!"

Eşe resimli almanca doğum günü mesajları

Resmi İndir

Möge dieses neue Lebensjahr voller Erfolg und Freude sein! - "Yeni yaşın başarı ve neşeyle dolu olsun!"

In Liebe und Dankbarkeit zu deinem Geburtstag! - "Sevgi ve minnetle doğum gününü kutluyorum!"

Alles Gute zum Geburtstag, meine liebe Ehefrau/mein lieber Ehemann! - "Doğum günün kutlu olsun, sevgili eşim! Sen benim kayağım ve yanımda olduğun için minnettarım."

Eşe almanca doğum günü mesajları 2023

Resmi İndir

Mein Herz, zu deinem Geburtstag wünsche ich dir unendlich viel Freude, Liebe und Gesundheit. - "Kalbim, doğum gününde sana sonsuz mutluluk, sevgi ve sağlık diliyorum. Sen benim için en iyisisin."

Liebe Ehefrau, lieber Ehemann, möge dein neues Lebensjahr voller Lächeln, Erfolg und Erfüllung sein. Alles Liebe zu deinem Geburtstag! - "Sevgili eşim, yeni yaşın gülümsemelerle, başarılarla ve mutluluklarla dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!"

Mit jedem Jahr, das du älter wirst, wird unsere Liebe stärker. Alles Gute zum Geburtstag, mein/e wundervolle/r Ehepartner/in! - "Her geçen yıl seninle olan sevgimiz daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun, harika eşim!"

Eşe almanca kisa doğum günü mesajları

Resmi İndir

Du bist nicht nur mein/e Ehepartner/in, sondern auch mein bester Freund/meine beste Freundin. Ich wünsche dir zum Geburtstag alles Glück der Welt! - "Sen sadece eşim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşımsın. Doğum gününde dünyanın tüm mutluluğunu diliyorum!"

Zum Geburtstag sende ich dir tausend Küsse und Umarmungen. Du bist der Mittelpunkt meines Lebens, mein/e geliebte/r Ehepartner/in! - "Doğum gününde sana binlerce öpücük ve kucaklama gönderiyorum. Sen benim hayatımın merkezisin, sevgilim!"

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag, meine Liebe/mein Lieber! Ich bin so dankbar, dass ich dich an meiner Seite habe. Möge dein Tag so besonders sein wie du! - "Doğum günün kutlu olsun, sevgilim! Senin yanımda olman için çok minnettarım. Umarım günün senin kadar özel geçer!"

In guten und schlechten Zeiten, du bist immer an meiner Seite. Alles Gute zum Geburtstag, mein/e geliebte/r Ehepartner/in! - "İyi ve kötü zamanlarda her zaman yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim, harika eşim!"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Kürtçe En Güzel Kızıma Doğum Günü Mesajları ve İyi Ki Doğdun Kızım Kürtçe Sözleri...

 • Tebrikler
 • 1 yıl önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!