Almanca Babaya Cuma Mesajları

Babaya En Güzel Almanca Cuma Mesajları, En İyi Hayırlı Cumalar Baba Sözleri Almanca ve Türkçe anlamları ile. Almanca Cumanız Hayırlı Olsun Baba Yazılı Resimleri telefonunuza indirebilirsiniz.

Hallo Vater, ich wollte nur schnell hallo sagen und Dir ein schönes Wochenende wünschen. Ich vermisse Dich und denke an Dich." - Merhaba baba, sadece merhaba demek ve iyi hafta sonları dilemek istedim. Seni özlüyorum ve seni düşünüyorum."

babaya cuma mesajlari almanca

Resmi İndir

"Lieber Vater, ich hoffe, Du hattest eine gute Woche. Ich wollte Dir nur mitteilen, dass ich Dich sehr vermisse und bald zu Besuch kommen werde. Wie geht es Dir?" - "Sevgili babacım, umarım iyi bir hafta geçirmişsindir. Seni çok özlediğimi ve yakında ziyaretime geleceğimi bilmeni istedim. Nasılsın?"

"Guten Morgen Vater, ich wollte Dir nur eine schnelle Nachricht schicken und Dir einen schönen Freitag wünschen. Ich hoffe, Du hast einen angenehmen Tag und alles geht gut. - "Günaydın baba, sana kısa bir mesaj göndermek ve hayırlı cumalar dilemek istedim. Umarım gününüz güzel geçiyordur ve her şey yolundadır.

Ich denke an Dich und vermisse Dich sehr." - Seni düşünüyorum ve seni çok özlüyorum."

"Hallo Papa, ich wollte nur schnell hallo sagen und Dir mitteilen, dass ich Dich sehr vermisse. Ich hoffe, Du hast einen schönen Tag und alles geht gut." - "Merhaba baba, sadece merhaba demek ve seni çok özlediğimi bildirmek istedim. Umarım harika bir gün geçiriyorsundur ve her şey yolundadır."

"Liebster Vater, ich wollte Dir nur eine kurze Nachricht schicken, um Dir einen schönen Freitag zu wünschen. Ich vermisse Dich sehr und hoffe, wir können bald wieder zusammen sein." - "Sevgili babacığım, sana mutlu bir cuma dilemek için kısa bir mesaj göndermek istedim. Seni çok özledim ve umarım yakında tekrar birlikte olabiliriz."

Almanca babaya cuma mesajlari kisa

Resmi İndir

"Hallo Papa, ich wollte nur schnell sagen, dass ich an Dich denke und Dich vermisse. Ich hoffe, Du hast einen schönen Tag und ein entspanntes Wochenende vor Dir." - "Merhaba baba, kısaca seni düşündüğümü ve özlediğimi söylemek istedim. Umarım harika bir gün ve dinlendirici bir hafta sonu geçiriyorsundur."

Almanca babaya cuma mesajlari 2023

Gott segne dich an diesem Freitag und lasse dich seine Liebe und seinen Frieden erfahren. - Allah seni bu Cuma günü kutsasın ve sevgisi ile huzurunu hissetmeni sağlasın.

Almanca babaya cuma mesajlari indir

Resmi İndir

Mögest du an diesem Freitag den Segen Allahs spüren und deine Sorgen und Ängste ablegen können. - Bu Cuma günü Allah'ın bereketini hissetmeni, kaygı ve korkularını geride bırakabilmeni diliyorum.

Ich wünsche dir an diesem Freitag einen Tag voller Freude, Segen und positiver Energie. - Bu Cuma günü sana sevinç, bereket ve olumlu enerji dolu bir gün diliyorum.

Möge Allah an diesem Freitag dein Herz mit Frieden erfüllen und dir Stärke geben, um durch schwierige Zeiten zu gehen. - Allah senin kalbini bu Cuma günü huzur ile doldursun ve zor zamanların üstesinden gelmen için sana güç versin.

Almanca babaya cuma mesajlari yeni

Resmi İndir

An diesem Freitag bete ich dafür, dass Allah dir Gesundheit, Glück und Erfolg in allen Bereichen deines Lebens schenkt. - Bu Cuma günü Allah'tan, hayatının tüm alanlarında sağlık, mutluluk ve başarı vermesi için dua ediyorum.

Mögest du an diesem Freitag Frieden in deinem Herzen finden und von Allahs Liebe und Barmherzigkeit umgeben sein. - Bu Cuma günü kalbinde huzur bulmanı, Allah'ın sevgisi ve merhameti ile çevrili olmanı diliyorum.

Ich wünsche dir an diesem Freitag einen Tag voller positiver Gedanken und guter Taten, die dich näher zu Allah bringen. - Bu Cuma günü sana olumlu düşüncelerle dolu, seni Allah'a yaklaştıracak iyi davranışlarla dolu bir gün diliyorum.

Möge Allah an diesem Freitag all deine Gebete erhören und dir die besten Dinge im Leben schenken. - Allah senin tüm dualarını bu Cuma günü işitsin ve seni hayatın en iyi şeyleriyle ödüllendirsin.

Almanca babaya cuma mesajlari anlamli

Resmi İndir

Ich bete an diesem Freitag dafür, dass Allah dir Weisheit und Führung schenkt, um die richtigen Entscheidungen in deinem Leben zu treffen. - Bu Cuma günü Allah'tan hayatındaki doğru kararları almak için sana bilgelik ve yol gösterici olmasını diliyorum.

Möge Allah an diesem Freitag dein Herz mit Dankbarkeit erfüllen und dich mit seinen unendlichen Segnungen segnen. - Allah senin kalbini bu Cuma günü şükranla doldursun ve sana sonsuz bereketleriyle kutsasın.

Lieber Vater, ich wünsche dir an diesem Freitag Frieden, Glück und Segen. Du bist ein großartiger Vater und ich bin dankbar, dass du immer für mich da bist. - Sevgili Baba, bu Cuma günü sana huzur, mutluluk ve bereket diliyorum. Sen harika bir babasın ve her zaman benim için orada olduğun için minnettarım.

Almanca babaya cuma mesajlari resimli

Resmi İndir

An diesem Freitag bete ich dafür, dass Allah dir Gesundheit, Freude und Erfolg in allen Bereichen deines Lebens schenkt. Du bist ein wunderbarer Vater und ich liebe dich von ganzem Herzen. - Bu Cuma günü Allah'tan, hayatının tüm alanlarında sağlık, mutluluk ve başarı vermesi için dua ediyorum. Sen harika bir babasın ve seni tüm kalbimle seviyorum.

Mögest du an diesem Freitag von Allahs Liebe und Barmherzigkeit umgeben sein und seine Führung und Weisheit in allen deinen Entscheidungen erfahren. Du bist mein Vorbild und ich bin stolz darauf, dein Kind zu sein. - Bu Cuma günü Allah'ın sevgisi ve merhameti ile çevrili olmanı, tüm kararlarında onun yol göstericiliğini ve bilgeliğini hissetmeni diliyorum. Sen benim örnek aldığım bir insansın ve senin çocuğun olduğum için gurur duyuyorum.

Ich wünsche dir an diesem Freitag einen Tag voller Freude, Lachen und positiver Energie. Du bist der beste Vater der Welt und ich schätze dich sehr. - Bu Cuma günü sana sevinç, kahkaha ve olumlu enerji dolu bir gün diliyorum. Sen dünyanın en iyi babası ve seni çok değerli buluyorum.

Almanca babaya cuma mesajlari indir

Almanca babaya cuma mesajlari uzun

Resmi İndir

An diesem Freitag danke ich Allah dafür, dass er mir einen so wunderbaren Vater geschenkt hat. Du bist immer für mich da und ich schätze deine Liebe und Unterstützung sehr. - Bu Cuma günü Allah'a senin gibi harika bir babayı bana verdiği için şükrediyorum. Sen her zaman benim için oradasın ve senin sevgini ve desteğini çok takdir ediyorum.

Möge Allah an diesem Freitag dich mit Gesundheit, Wohlstand und Frieden segnen. Du bist der beste Vater der Welt und ich bin so dankbar, dass ich dich habe. - Allah seni bu Cuma günü sağlık, refah ve huzur ile kutsasın. Sen dünyanın en iyi babası ve seni sahip olduğum için çok minnettarım.

Möge Allah an diesem Freitag dein Herz mit Dankbarkeit erfüllen und dich mit seinen unendlichen Segnungen segnen. - Allah senin kalbini bu Cuma günü şükranla doldursun ve sana sonsuz bereketleriyle kutsasın.

Almanca babaya resimli cuma mesajlari

Resmi İndir

Lieber Papa, an diesem Freitag sende ich dir meine besten Wünsche für Gesundheit, Glück und Frieden. - Sevgili Baba, bu Cuma günü sana sağlık, mutluluk ve huzur için en iyi dileklerimi gönderiyorum.

Möge Allah an diesem Freitag dich mit seiner Liebe und Barmherzigkeit segnen und dir Kraft geben, um alle Herausforderungen im Leben zu meistern. - Allah seni bu Cuma günü sevgisi ve merhametiyle kutsasın ve hayatta karşılaştığın tüm zorluklarla başa çıkman için sana güç versin.

Ich bete an diesem Freitag dafür, dass Allah dir immer Gesundheit und Wohlbefinden schenkt und dir in allen Bereichen deines Lebens Erfolg bringt. - Bu Cuma günü Allah'tan sana her zaman sağlık ve mutluluk vermesini, hayatının tüm alanlarında başarı getirmesini diliyorum.

An diesem Freitag danke ich Allah dafür, dass er mir einen wunderbaren Vater wie dich geschenkt hat. Du bist mein Vorbild und meine Inspiration. - Bu Cuma günü Allah'a senin gibi harika bir babanın bana hediye ettiği için şükrediyorum. Sen benim örnek ve ilham kaynağımsın.

Mögest du an diesem Freitag von Allahs Segen und Gnade umgeben sein und immer in Frieden und Harmonie leben. - Bu Cuma günü Allah'ın bereketi ve lütfu ile çevrili olmanı ve her zaman barış ve uyum içinde yaşamanı diliyorum.

Almanca babaya cuma mesajlari en yeni

Resmi İndir

Lieber Papa, an diesem Freitag möchte ich dir sagen, wie sehr ich dich liebe und wie dankbar ich für alles bin, was du für mich tust. - Sevgili Baba, bu Cuma günü sana ne kadar çok sevdiğimi ve benim için yaptığın her şey için ne kadar minnettar olduğumu söylemek istiyorum.

Ich wünsche dir an diesem Freitag einen Tag voller Freude, Gelassenheit und Liebe. Du verdienst das Beste im Leben. - Bu Cuma günü sana sevinç, sakinlik ve sevgi dolu bir gün diliyorum. Hayatta en iyisini hak ediyorsun.

Möge Allah an diesem Freitag all deine Wünsche erfüllen und dir noch viele glückliche Jahre schenken. - Allah senin tüm dileklerini bu Cuma günü gerçekleştirsin ve sana daha nice mutlu yıllar vermesini diliyorum.

An diesem Freitag möchte ich dir sagen, dass du der beste Vater der Welt bist und dass ich dich immer lieben werde. - Bu Cuma günü sana dünyanın en iyi babası olduğunu ve seni her zaman seveceğimi söylemek istiyorum.

Yabancı Dilde Kutlama Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 497
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 3.1k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1.4k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 979
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!