Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Güncellenme tarihi: 2023-09-21

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir yoldur. İşte Kürtçe doğum günü mesajları ve Türkçe anlamları...

Kürtçe doğum günü mesajları kisa

Resmi İndir

Rojên te li ser dilê min şad bin, ji dilê min tebrikî nakimîn. Rojbûna te pîroz be! - Kalbimdeki günlerin neşeli olsun, kalbimden sana tebriklerimi iletiyorum. Doğum günün kutlu olsun!)

Xweşî û hêviya jiyana te her roj bimînin. Rojbûna te pîroz be! - Tatlılık ve yaşam umudu seninle olsun her gün. Doğum günün kutlu olsun!)

Ji bo rojên te yên bi şanaz, deng û dengbêj şahî dixwazim. Rojbûna te pîroz be! - Şan, ses ve şan şöhretli günlerin için kutlamalar diliyor, doğum günün kutlu olsun!)

Kürtçe doğum günü mesajları uzun

Resmi İndir

Rengê jiyana te wek rojên baharê be. Rojbûna te pîroz be! - Hayatın rengi bahar günleri gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun!)

Dinya hêvî û xemgînîyên te biparêze, rojbûna te şadî û xweşîyên pêşî bînin. Rojbûna te pîroz be! - Dünya umut ve mutluluklarla dolsun, doğum günün önceki mutluluk ve neşeyle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!)

Rojên te yên şadi tev dixwînim, bîra te li dilê min tijî dimîne. Jiyan bê te tijî dimîne. Ji ber ku tu li jîyanê min wek ronahî tev tê parastin. Roja te ya jîyanê pîroz be! - Mutlu günlerinin hepsinde seni hatırlıyorum, anın hatırası yüreğimde parlıyor. Sen olmadan hayat eksik kalıyor. Çünkü sen, hayatıma gelen aydınlıksın. Doğum günün kutlu olsun!

Dîlbera min, jiyanê min, xewn û ronahîya min. Jiyan bê te bi rûmet e. Rojek we pîroz be, hevalbendim. - Sevgilim, hayatım, hayallerim ve ışığım. Sensiz hayat onursuzdur. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

Kürtçe doğum günü mesajları yeni

Resmi İndir

Kürtçe doğum günü mesajları 2023

Ez li dora te dimînim wek hevalbend û rûmeta te. Her dem jiyanê min xewn û ronahîyek e, wek roja ku tu ji cihê bav û kalên min jiyan kirî. Rojek we pîroz be, canê min. - Seninle her zaman dost ve onurun yanında oluyorum. Hayatımın her anı bir hayal ve ışıktır, çünkü sen babamın ve annemin yerinden hayatıma giren birisin. Doğum günün kutlu olsun, canım.

Roja te ya pîroz, wek bavê min, min xweş dike. Tu li jîyanê min wek çiya û avê jiyana min bi ronahî dike. Her dem dilê min bi te re tê. Ev roj bi te pîroz be, eşê min. - Senin kutsal günün, babam gibi beni mutlu eder. Sen hayatımda dağlar gibi ve su gibi benim için ışık saçıyorsun. Kalbim her zaman seninle birlikte. Bu gün senin için kutlu olsun, sevgilim.

Kürtçe doğum günü mesajları en güzel

Resmi İndir

Rojek we bibe roja pîroz, wek hevalê min, di dilê min de cih girtî. Min hemû hêviyên xwe li te digerînim. Tu jiyanê min bi rûmet û ronahî vedikevin. Jiyan bê te ne gelek xweş e. Pîrozkirina te hemû dilê min bi te re ye! - Senin bir günün kutsal bir gün olsun, dostum gibi kalbimde yer edindi. Sana tüm umutlarımı bağlıyorum. Sen hayatıma onurla ve ışıkla giriyorsun. Sen olmadan hayatım çok güzel değil. Doğum günün kutlu olsun, tüm kalbimle seninle birlikte!

Xwendekarê min, ji dilê xwe ez te pîroz dikim. Roja te ya jidayik be, jiyanekî li ser rûyê axa te xweş be. Pîroz be! - Sevgilim, kalbimden seni kutluyorum. Umarım bugünün, hayatın boyunca güzelliklerle dolu geçer. İyi ki doğdun!)

Kürtçe doğum günü mesajları anlamli

Resmi İndir

Serê te bilind be, dilê te şad be, jiyanê tu her dem hêviyê xwe bi şîrînî bibîne. Pîroz be! - Başın daima yüksek olsun, kalbin mutlulukla dolsun, hayatın her zaman tatlı umutları görsün. İyi ki doğdun!)

Rengê te bi hêvî û hejandinek nû bibe, jiyanê te bi tevahî bi şahî bibe. Pîroz be! - Rengin umut ve yeni bir başlangıçla dolusun, hayatın tümüyle mutluluk ve neşeyle geçsin. İyi ki doğdun!)

Kürtçe doğum günü mesajları resimli

Resmi İndir

Bi dengê dilê min, ez te pîroz dikim. Jiyan bînin, bêhtir bînin, hevaltî û hezkirina me bihêlin. Pîroz be! - Kalbimin sesiyle seni kutluyorum. Uzun ömürler olsun, daha çok arkadaşlık ve sevgi görsün. İyi ki doğdun!)

Evîna min, hûn li ser rojên jiyana xwe bilind dibin. Rojên te hêvîdar û dilşad bin. Roja te ya xweş be! Gelî ku te dikuje, ez li ser te mezin dibim. Jiyan bê dil û dilbar be! - Sevgilim, hayatının günleri yükselsin.Günlerin umut dolu ve sevinçli olsun. Mutlu doğum günü! Seni seven biri olarak, sana olan sevgim her geçen gün büyüyor. Hayatın kalpsiz olmadığı ve sevdiklerinle dolu olsun!

Kürtçe resimli doğum günü mesajları

Resmi İndir

Kürtçe doğum günü mesajları indir

Rojên jiyana te bi rehmet û şadî pîroz bin. Her roj di dîroka me de cih girtî bibe. Her tişt li ser rûyê te belav bibe. Bi xwezî û hêvî bimînin, te bi xwe jî hêvîdar bin. - Hayatının günleri rahmet ve mutlulukla kutlu olsun. Her gün tarihimize yer alsın. Her şey yüzünde güzelliklerle belirsin. Dilek ve umutlar gerçekleşsin, sen de mutlu olasın.

Kürtçe anlamli doğum günü mesajları

Resmi İndir

Hûn her roj ji bo min weke şev û roj in. Pîroz bike, her roj bi te re dibin şahî û şev. Li dû min bimîne, dilê min bi te heye. Tu tiştekî tûj di jiyana min de zêde nekir. Te bixwînim û te bixwînim. - Siz, her günümü gece ve gündüz gibi aydınlık kılıyorsunuz. Kutlu olsun, her gün seninle coşku ve sevinçle doluyor. Kalbim seninle birlikte atıyor. Hayatımda hiçbir şey senin kadar önemli değil. Seni seviyorum ve seviyorum.

Ji bo rojên xweş, weke rojên te, dilsoz bibin. Reng û şîrînîya te bi rûyê min reng bide. Evîna te di dilê min de xweş be û her roj mezin be. - Güzel günlerin, senin günlerin gibi sevgi dolu olsun. Senin güzelliklerin yüzüme renk ve tat katsın. Senin aşkın kalbimde mutlu olsun ve her gün büyüsün.

Kürtçe doğum günü sözleri

Resmi İndir

Ez dixwazim rojên te weke gulên baharê bin. Her dawî li ser çavan bimîne û hûn bi hezkirina me diherikin. Di vê rojê de û heta her roj, hûn bi hêvî û şadî bimînin. - Senin günlerinin bahar gülleri gibi olmasını diliyorum. Her adımın gönlümüzü aydınlatsın ve senin sevginle gülümseyelim. Bu günde ve her gün, umutlu ve mutlu olmanı diliyorum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Kürtçe En Güzel Kızıma Doğum Günü Mesajları ve İyi Ki Doğdun Kızım Kürtçe Sözleri...

 • Tebrikler
 • 1 yıl önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!