Anneye Özel Cuma Mesajları 2022

Annelerinizden uzakta yaşıyorsanız hep bir tarafınız buruktur diye düşünüyoruz. Onları her gün arıyor ve mutlaka hallerini hatırlarını soruyor olmalısınız. Bunun yanı sıra hiç atlamadan yaptığınız anneye Cuma mesajları gönderme aşamasında da sizlere en güzel mesajlar ile yardımcı olmak istiyoruz. En yeni ve anlamlı cuma mesajlarını sizler için derledik.

Anneye Özel Cuma Mesajları

Mutluluk yakana yapışsın, huzur ayağına dolaşsın, sevinç ellerine bulaşsın, güzellikler kirpiklerini ıslatsın inşallah. Cuman mübarek olsun güzel annem.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Mübarek Cuman Kutlu Olsun…

Canım Anneciğim, Allah'ın Selamı Rahmeti, bereketi üzerine olsun! Mübarek Cuman Kutlu Olsun… Seni çok seviyorum…

Anneye Özel Cuma Sözleri

Resmi İndir

Cannet Anaların ayakları altındadır. Mübarek ellerinden öperim Canım Anam! Cuman hayırlara vesile olsun. Bizim için bol bol dua et!

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. iyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim. Hayırlı cumalar.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne. Cumanız mübarek olsun Anneciğim.

Bugün Cuma Anneciğim. Ettiğin tüm dualar, kıldığın tüm namazlar Rabbimin nezdinde inşaallah karşılık bulsun. Allah sana sağlık ve afiyet versin. Cuman mübarek olsun.

Cuman mübarek olsun anne

Resmi İndir

Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesi. Canım anneciğim, Cuman mübarek olsun.

Güzeller güzeli Canım Anneciğim! Allah bu mübarek günde hepimizin günahlarını bağışlasın. Allah bizlere sağlık ve afiyet versin. Avuçlarını semaya açıp ettiğin tüm dualar bu mübarek Cumada kabul olsun. Seni çok seven evladın!

Canım Anneciğim Mübarek Cuma Günü'nü kutluyorum. Dualarım seninle.

Canım Anneciğim Cuma Mesajları

Resmi İndir

Dünyanın en en güzel kalpli en naif annesi iyiki sana sahibim. Sana gönderdiğim bu sevgi tohumunu bizim için gömmeni ve dünyaya güzel birşeyler bırakmış olmanı isterim tabiki benden sonra :) öpüyorum çooookçaa. Tüm duaların kabul olsun.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Hayırlı cumalar.

Hayırlı cumalar anne

Resmi İndir

Biricik Anneciğim. Senin o temiz kalbinle edeceğin her dua eminim ki karşılık bulacaktır. Seni çok seviyorum. Mübarek Cuma günün hayırlara vesile olsun.

Allah'tan bir dua gibi, Peygamber'den bir amağan gibi sevabın bol olsun Anneciğim! Sana Hayırlı Cumalar Dilerim.

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…

Anneye Cuma Mesajları

Resmi İndir

Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Hayırlı Cumalar Dilerim anneciğim.” Evladın…

Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.

Anneye yazacak Cuma Mesajları

Resmi İndir

Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin… Seni çok seviyorum.

Bu mübarek Cuma Gününün tüm inananlar ve tüm Müslümanlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum… Cuman mübarek olsun Anneciğim.

Anneye Özel Cuma Mesajları özel

Resmi İndir

Anneye Resimli Cuma Mesajları

Allah'ım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar…

Anneye Resimli Cuma Mesajları

Resmi İndir

Canım Anneciğim; Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar dilerim…

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum Anneciğim!

Anneciğim Cuman kutlu olsun

Resmi İndir

Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… İyi kullarını hayırlı, bedenlerimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl Yarabbi… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme… Hayırlı cumalar dilerim.

Anneye Özel Cuma Mesajları yeni

Resmi İndir

Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Canım Anneciğim Cumamız bayram tadında olsun inşallah…

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Güzel gönlünüz iman, ahietteki mekanınız cennet olsun… Hayırlı Cumalar Anneciğim…

Anneye En Güzel Cuma Mesajları

Resmi İndir

Sen benim sevdiğim ilk kadın, beni doğuran kadın… Ne yapsam senin hakkını ödeyemeyeceğimi ve benim küçük bir mutluluğumla bile çok mutlu olacak kadar yüce gönüllü olduğunu çok iyi biliyorum. iyi ki senin evladınım, senin gibi bir annem olduğu için dünyanın en şanslı insanıyım. Beni hiç karşılık beklemeden sevdiğin ve her zorlukta güç verenim olduğun için teşekkür ederim… Cumamız bayram tadında olsun inşallah…

Cumamız bayram tadında olsun

Resmi İndir

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.

Bir gül kurur, kalpteki anne sevgisi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama bir anne asla unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim güzel anneciğim.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar dilerim Anneciğim

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler Anne... Cumamız mübarek olsun.

Cumamız mübarek olsun anne

Resmi İndir

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Sana Hayırlı Cumalar Dilerim.

Anneye En Güzel Cuma Mesajları

Anneye Özel Cuma Mesajları anlamli

Resmi İndir

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar Anneciğim…

Anneye Anlamlı Cuma Mesajları 2022

Resmi İndir

Ey rabbim; istemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum. Hayırlı cumalar Anneciğim…

Biricik Annem! Günümüz aydın, Cumamız Mübarek Olsun! Seni çok seviyorum Hayırlı Cumalar….

Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. iyi ki varsın.

Anneye En Güzel Cuma Mesajları

Resmi İndir

Alışmış dilimiz, fitne tadına, islâm zulmedermiş, güyâ kadına. Yalan söylüyoruz, Kur'ân adına; Yüce kelâmına, açmışız harbi Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî...Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi... AMİN.. AMİN. AMİN... Cumanız hayırlı ve kutlu olsun ..

Allah'ım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin, ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.

Ya Rabbi; gönlümün tesbihine umutboncukları dizdim tane tane. Her bir çekişte af diyerek sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar annem

Resmi İndir

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Cumanız mübarek olsun…

Ey Rabbimiz; bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tövbemizi kabul et. Zira tövbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sensin… (Bakara, 128) Alemlerin efendisine salat-ü selam(a.s.m) ile… Hayırlı Cumalar dua ile…

Rabbimiz! güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız sana arz ediyoruz. Cumanız mübarek olsun

Cumanız mübarek olsun annecigim

Resmi İndir

İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları Durumlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
12
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
5
emotion
0
emotion
1
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü yaklaşıyor. Şu günlerde birçok kimse ya özel bir anneler günü hediyesi...

 • Tebrikler
 • 22 saat önce
 • 46
Fransızca Doğum Günü Mesajları
Fransızca Doğum Günü Mesajları

Kimileri için doğum günleri çok özeldir. Bir yaşınıza daha girdiğiniz, bir yaş daha...

 • Tebrikler
 • 7 gün önce
 • 91
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023

Arkadaşlara, kankalara, yeni yılda unutmak istemediğiniz tüm dostlara… Bu yıl...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 1.1k
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları

Bu dünyadaki en güzel şey, insanın sevdiğinden bir çocuk sahibi olmasıdır. Çocuk sevgisini...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.4k
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları

Komik yılbaşı mesajları! İlginç yılbaşı mesajları, yılbaşı karikatürleri, yılbaşı...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.2k
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023

Bu güzel sayfada sizler için anneye en güzel yılbaşı mesajlarını hazırladık. İşte...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 2.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!