Abiye Doğum Günü Mesajları - Ağabeye En Güzel Doğum Günü Tebrikleri 2023

Güncellenme tarihi: 2023-11-09

Abiler her zaman hayatımızın yanında ve bize destek olan kişilerdir. Hayatımızdaki en sevdiğimiz insanlar içinde olan ağabeylerimizin doğum gününü de güzelce kutlamak isteriz. Bu sayfamızda, Ağabeye Doğum Günü Mesajları, Ağabeye Doğum Günü Sözleri, Abiye Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Senin gibi şefkatli bir abim olduğu için şanslıyım. Mutlu yıllar canım abim.

Senin gibi harika bir abinin doğum günü kutlu olsun! Hayatımda senin gibi bir rehber ve destekçiye sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın!

Bugün senin doğum günün ve senin için en iyi dilekleri gönderiyorum! Hayatında her gün mutluluk, sağlık ve başarı dolu olsun. İyi ki doğdun, abi!

Dünyanın en iyi abisinin doğum günü kutlu olsun! Seninle birlikte geçirdiğimiz anılar benim için çok değerli ve her zaman kalbimde yer alacak. Umarım bu yeni yaşında tüm hayallerini gerçekleştirirsin. Sevgiler!

"Sevgili Abi, doğum günün kutlu olsun! Her zaman bana ilham kaynağı oldun ve seninle gurur duyuyorum. İlerleyen yıllarda daha fazla mutluluk, sağlık ve başarı seninle olsun!"

"Abi, bugün senin özel günün ve seni ne kadar sevdiğimi anlatamam. Nice mutlu yıllara, her biri senin için daha da harika olsun!"

Mutlu yıllar canım abim

Resmi İndir

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Doğum günün kutlu olsun abim. Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin. doğum günün kutlu olsun.

Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

Kalpi temiz, gönlü güzel abim, yağmur gibi saf ve temiz ömürler nasip etsin rabbim. Doğum günün kutlu olsun.

Abim, seninle her anı paylaşmak ve büyümek benim için büyük bir zenginlik. İyi ki doğdun ve iyi ki hayatımdasın! Doğum günün kutlu olsun, tüm dileklerin gerçekleşsin!

Abiye Doğum Günü kisa

Resmi İndir

Canım abim, senin için en güzel doğum günü dileklerimi gönderiyorum. Umarım yeni yaşında sağlık, mutluluk ve huzur seninle olsun. Sen benim için çok değerlisin ve her zaman yanımda olduğunu bilmek beni mutlu ediyor. İyi ki varsın!

"Sevgili Abi, senin gibi harika bir insanla aynı ailede olmak benim için büyük bir şans. Doğum günün kutlu olsun, sana sevgi ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum."

"Abi, her zaman benim için oradaydın ve bu yüzden minnettarım. Seninle birlikte geçirdiğimiz anıları ve daha fazla anı biriktirmeyi dört gözle bekliyorum. İyi ki doğdun!"

Abi Doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Güzel günler hep hatırlanır. bundan sonraki yılların kalbin kadar güzelsin olsun abilerin en iyisi, Yeni yaşın kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim…

Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın.Doğum günün kutlu olsun canım abim…

İyi ki doğdun delikanlı abim

Resmi İndir

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

Bugün yeni yaşına adım attın, yeni bir gün yeni bir yaş olarak tarihe yazıldın. Nice senelere canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yatak da hasta yatarken bana annem gibi hizmet eden abim. Rabbim bahtını acık etsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı abim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…


Abiye Kısa Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.İyi ki doğdun canım abim.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.Nice senelere abiciğim.

Doğum gününü kutlamak her zaman kalbim için özel olmuştur abim. Çünkü aramızdaki bağ açıklanamaz. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin özel günün ve seni kutlamak için buradayız! Sana en içten dileklerimi gönderiyor, yeni yaşında sana sevgi, başarı ve güzellikler getirmesini diliyorum. İyi ki doğdun, abim!

Abi, hayatımda senin gibi bir rol modelim olduğu için gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşında her adımda başarılarla dolu bir yolculuk geçirmeni dilerim. Sevgilerimle!

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Hayatındaki en büyük sevgi ömürlük olsun. Sana olan sevgim daimdir. Umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim…

"Sevgili Abi, doğum gününü kutlamak için bir gün değil, her gün sevgi ve saygıyla dolu olmalı. Her zaman yanındayım ve seninle gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara!"

"Abi, bugün senin günün ve seni en iyi şekilde kutlamayı hak ediyorsun. Sağlık, mutluluk ve başarılar seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun!"

Ağabeye En Güzel Doğum Günü Tebrikleri 2022

Resmi İndir

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

Bir yıl daha geçti ama kalbimde sana olan sevgim sonsuz abim. Ruhen yaşlanma yolunda olsan da benim kalbimde hep genç yakışıklı güçlü bir abi olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

Abiye Doğum Günü Mesajları Yazıları

Resmi İndir

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.Nice yaşlara abim.

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.Nice nice yıllara canım abim.

Gülücüklerin hiç bir zaman yüzünden solmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Abiye Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Abi, seninle beraber büyümek ve hayatı paylaşmak benim için büyük bir hediye. Doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşında hayallerin gerçekleşsin, başarılar seninle olsun. Nice mutlu yıllara!

Sen benim en iyi dostumsun, abimsin ve bugün senin doğum günün! İyi ki varsın ve iyi ki hayatımdasın. Umarım yeni yaşında her şey istediğin gibi olur. Her zaman seninleyim. Doğum günün kutlu olsun!

"Sevgili Abi, her zaman benim için bir rehber oldun ve sana minnettarım. Seninle daha nice güzel anılar biriktirmeyi diliyorum. İyi ki doğdun!"

Abiye Güzel Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Yakışıklı abilerin bir tanesi, abilerin kralı doğum günün kutlu olsun nice yıllara gönlü güzel abim.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim...

Nice mutlu yıllara canım abim

Resmi İndir

Abi için doğum günü mesajı

Sana ne desem bilmiyorum.Baba mı anne mi yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi?Canım abim seni çok özledim.

Ağabeyim en içten doğum gününü kutluyorum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Benim biricik abim doğum günündeyanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Abi için doğum günü mesajı

Resmi İndir

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Hayat ne kadar garip olsa da. bana o garipliği hiç bir zaman yaşatmadın hep yanımda oldun beni korudun canım abim doğum günün kutlu olsun.

Kalbin kadar temiz ve saf abim. herşeyin güzellikleri seninle birlikte olsun. Gönlün huzurla dolsun neşen daima bol olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara. . .

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim. . .

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Abiye Doğum Günü Mesajları

Abi, seninle paylaştığım her an benim için değerlidir. Senin doğum gününde en içten dileklerimi gönderiyor, hayatında her zaman sevgi, neşe ve başarıyı bulmanı diliyorum. İyi ki doğdun!

Abiye Doğum Günü Mesajları Indir

Resmi İndir

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Abilerin en yakışıklısı yeni yaşında mutluluklar dilerim. Yeni yaşında dünyanın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın abim.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim. . .

Senin gibi bir abim var bu yüzden çok şanslıyım. Bana verebileceğin en yüksek değeri verdiğin için teşekkür ederim abim. Herşeyime koşan asla yorulmayan biricik bir tanecik abim. Doğum günün kutlu olsun.

"Canım abim, senin doğum günün kutlu olsun! Hayatın her anında yanımda olduğun için minnettarım. Senin gibi harika bir abi olmak gerçekten büyük bir şans. Nice mutlu yıllara!"

"En özel abime doğum günün kutlu olsun! Senin iyiliğin, cesaretin ve desteğin benim için her zaman ilham kaynağı olmuştur. Sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl dilerim."

Doğum günün kutlu olsun Ağabey

Resmi İndir

Benim abim olduğun için çok mutluyum. İyi ki senin gibi bir abiye sahibim, hiç bir zaman beni yalnız bırakmadın hastalandım yanımda oldun canım market yiyecekleri çekti gittin aldın. şükürler olsun senin gibi bir abim var doğum günün kutlu olsun canım abim.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

"Canım abim, bugün senin özel günün! Nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllara! İyi ki varsın, her zaman gurur duyduğum bir abimsin. Doğum günün kutlu olsun!"

"Sevgili abim, hayatımın en önemli destekçisi ve rol modelisin. Bugün senin doğum günün, sana en içten dileklerimi gönderiyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum. Nice güzel yaşlara!"

Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

İyi ki abim olmuşsun, İyi ki hep yanımdasın iyi ki doğmuşsun. İyi ki varsın abi.

Yollar uzak olsa da kalplerimiz birdir. Farkında mısın biraz daha yaşlandın. En tatlı ihtiyar oldun nice mutlu yıllara abim.

Seni Çok Seviyorum,güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

"Sevgili abim, bugün senin günün ve bu özel gününde sana en içten dileklerimle seslenmek istedim. Seninle geçirdiğim her an benim için değerlidir. Doğum günün kutlu olsun!"

"Abi, doğum günün kutlu olsun! Hayatımda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu her gün hissediyorum. Senin gibi harika bir abim olduğu için minnettarım. Nice mutlu yıllara!"

Abi ve kız kardeş

Resmi İndir

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Mutluluğumuzu ve acılarımızı birlikte paylaştık, şimdi çikolataları birlikte paylaşma zamanı. Ne diyorsun abim? Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…

"Abicim, sen benim için bir abiden daha fazlasısın. Her zaman benim yanımda olan, güç veren ve yol gösteren birisin. Bugün senin doğum günün, sana minnettarım ve sevgilerimi gönderiyorum. İyi ki varsın, her zaman kalbimdesin."

"Sevgili abim, seninle geçirdiğim her an bana değerli anılar kazandırıyor. İyi ki seninle aynı aileyi paylaşıyoruz. Bugün doğum günün, umarım hayallerinin ve dileklerinin gerçekleştiği bir yıl olur. Nice mutlu yıllara!"

"Abicim, senin doğum gününde sana en içten dileklerimi iletiyorum. Sen benim için her zaman bir kahraman oldun ve olmaya devam ediyorsun. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaş diliyorum. Her zaman gülümse ve hayatı dolu dolu yaşa!"

İyi ki abim olmuşsun

Resmi İndir

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .\

Abiye Doğum Günü Mesajları yeni

Resmi İndir

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim. . .

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara

Resmi İndir

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun.

Hayatın tatlı anlarla, mutlu gülümsemelerle ve mutlu anılarla dolu olsun. Bu günün sana yeni bir başlangıç versin. Doğum günün kutlu olsun sevgili abim.

Senden daha iyi bir ağabey isteyemem. Doğum günün kutlu olsun abim. Beni her zaman kötü durumlardan her zaman kurtardın bunun için ayrıyetten teşekkür ederim abim.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara. . .

"Canım abim, bugün senin özel günün ve senin için en güzel dileklerimi gönderiyorum. İyi ki varsın ve hayatıma anlam katıyorsun. Umarım bu yıl senin için unutulmaz anılarla dolu olur. Nice mutlu senelere!"

"Sevgili abim, seninle geçirdiğimiz her an benim için bir hazine. Bugün doğum günün, seni ne kadar sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim. Umarım bu yıl senin için tüm isteklerin gerçekleşir ve mutluluk seni hiç terk etmez. İyi ki doğdun!"

güzel abim nice mutlu yıllara

Resmi İndir

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Bugün hayatında özel bir gün. Bir yaş daha büyüdün abim. Umarım pastanın bir kısmını bana saklamayı hatırlayamayacak kadar yaşlı değilsindir. Doğum günün kutlu olsun ağabeyim.

Ne olursa olsun benim biricik bir tanecik abim var bu dünyada. Her şeyde yanımda olan hiçbir şeyini benden eksik etmeyen bir abim var. Varlığın bana yeter abim. Doğum günün kutlu olsun.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Abimm.

"Sen benim en yakın dostum ve aynı zamanda en sevgili abimsin. Doğum günün kutlu olsun! Seninle geçirdiğim her anı daima kalbimde taşıyacağım. İyi ki varsın!"

Resimli Abiye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Kışın seninle birlikte, yazın seninle birlikte her şey de seninle birlikte olup yaşadığımız tüm olumsuzlukları seninle birlikte atlatmak benim için en güzel duygulardan birtanesiydi abim. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Hmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun Abilerin birtanesi!

Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi..

Senin gibi bir kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. Sen en iyi ailesin. Bu özel günde, sana şunu söylemek istiyorum her şey gönlünce olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

"Abicim, senin doğum gününde sana en içten dileklerimi sunuyorum. Senin gibi özel bir abim olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Umarım bu yılın senin için sağlık, mutluluk ve başarıyla dolu olur. Nice harika yıllara!"

"Canım abim, bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Seninle birlikte geçirdiğim her anı sonsuz bir mutlulukla hatırlıyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Nice güzel yaşlara!"

Doğum günün kutlu olsun ağabey resmi indir

Resmi İndir

Abim var benim hayatımda ulu bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven veren,hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Doğum Günün Kutlu Olsun abilerin abisi…

"Sevgili abim, bugün senin doğum günün ve senin için en güzel dileklerimi gönderiyorum. Hayatında her zaman mutluluk, sağlık ve başarı olsun. Senin gibi bir abimin olduğu için çok şanslıyım. Nice mutlu yıllara!"

Doğum Günü Mesajları Daha Fazlası:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
3
emotion
0
emotion
0
emotion
10
emotion
1
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 3 ay önce
 • 365
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 6 ay önce
 • 2.2k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.2k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 6 ay önce
 • 1.6k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 870
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 1.6k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!