Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-07-22

Sırdaşımız, dert ortağımız, iyi ve kötü günlerimizde her zaman yanımızda olan arkadaşlarımızın doğum günlerini en içten dileklerle kutlamak ve onların mutluluğunu paylaşmak için güzel mesajlardan bir demet hazırladık.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun…

Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

"Canım arkadaşım, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi özel bir arkadaşımla gurur duyuyorum ve hayatımda olduğun için şanslıyım. Nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllara beraber yürümek dileğiyle. Her zaman yanındayım, sevgilerimle!"

"En içten dileklerimle, doğum gününü kutluyorum! Seninle geçirdiğimiz anılar benim için çok değerli. Umarım bu yeni yaşın sana güzellikler, mutluluklar ve sürprizler getirir. Nice keyifli yıllara, her zaman yanındayım!"

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Arkadaşa Guzel Doğum Günü

Resmi İndir

Zaman akıp geçse de geçmeyen tek şey samimi dostluklar, çıkarsız arkadaşlıklardır. İyi ki seni tanıdım. Nice mutlu senelere arkadaşım.

Hayat sizi üzdüğü zaman omzunuza uzanan o sıcacık dost elidir arkadaş. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

En kötü аnlаrımdа hep sen vаrdın yаnımdа… İyi ki seni tаnıdım ve iyi ki vаrsın cаnım аrkаdаşım. Mutlu yıllаr.

Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Birlikte kalmak, hiç ayrılmamak, en kötü günlerde değil sadece her anında yanında olmak istediğim nadir dostlarımdansın. Çünkü sen benim en kıymetli arkadaşımsın.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

Arkadaş yeri gelir ufkunu açar yeri gelir gönlünü açar, sırdaşın olur. İyi ki doğdun arkadaşım. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

"İyi ki varsın, arkadaşım! Doğum gününü kutlamak için sabırsızlanıyorum. Seninle her an eğleniyor, her sırrımı paylaşıyor ve destekleniyor olmak harika bir his. Hayatın boyunca aynı güzellikleri yaşaman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!"

"Sevgili dostum, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Birlikte geçirdiğimiz zamanların değeri paha biçilemez. Nice güzel anılara ve unutulmaz maceralara! Sağlıkla, neşeyle dolu bir yaşamın olsun."

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Arkаdаş kızgın olduğundа, аğlаdığındа seni güldürebilendir ve sen beni kаhkаhаlаrа boğаn biricik аrkаdаşımsın iyi ki vаrsın. Nice mutlu yаşlаrа.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

Yaratıcı Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

Resmi İndir

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun. Yeni yaşında hep mutlu olman dileğiyle...

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Birlikte kаlmаk, hiç аyrılmаmаk, en kötü günlerde değil sаdece her аnındа yаnındа olmаk istediğim nаdir dostlаrımdаnsın. Çünkü sen benim en kıymetli аrkаdаşımsın. İyi ki doğdun.

arkadasa dogum gunu tebriki

Resmi İndir

Kankaya Doğum Günü Mesajları

Öyle bir devirdeyiz ki аrkаdаş gibi gözüküp аrkаndаn gülen sаmimiyetsiz dostluklаrın olduğu bir devir… Ben çok şаnslıyım ki senin gibi bir dostа sаhibim iyi ki vаrsın ve iyi ki doğdun cаnım аrkаdаşım.

Bana çok dua etti demek ki annem “karşına iyi insanlar çıksın” diye. Hep beni doğruya yönlendirdin çok şanslıyım ki senin gibi bir dosta sahibim. İyi ki doğdun can arkadaşım.

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım. Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

En yakın arkadaşa doğum günü mesajı

Resmi İndir

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar. Canım arkadaşım iyi ki doğdun.

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar. Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun…

"Dünyanın en harika arkadaşına doğum gününde sevgi ve mutluluk dolu bir gün diliyorum! Seninle her anı özel ve her anın değerli. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Seninle daha nice güzel yıllara!"

"Canım arkadaşım, senin doğum gününü kutlamak için sabırsızlanıyorum! Sen benim hayatımda çok önemli bir yere sahipsin ve sana olan sevgim hiç bitmeyecek. Nice yıllara, hep yanımda olduğun güzel anılara ve bolca gülümsemeye. Doğum günün kutlu olsun!"

"Arkadaşlıkta sınır tanımadığımız, dertlerimizi paylaştığımız, sevinçlerimizi katladığımız dostum, doğum günün kutlu olsun! Bu özel gününde sana tüm mutlulukları, huzuru ve sağlığı diliyorum. Yanındayım ve her zaman seninleyim. Sevgilerimle!"

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Doğum gününde en yakın arkadaşınıza, üzerinde fotoğraflarınızın yer alacağı ve Ona olan sevginizi simgeleyecek kalp tasarımı ile ışıklı kalp pano yaptırabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan Kalp pano üzerine de hediye notu olarak buradaki doğum günü mesajları içerisinden dilediğinizi yerleştirerek sevginizi çok daha güzel bir biçimde yansıtabilirsiniz.

Arkadaşa samimi doğum günü mesajı

Resmi İndir

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Arkadaşa Gönderilebilecek Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

"Canım arkadaşım, doğum gününü coşkuyla kutluyoruz! Seninle beraber geçirdiğim her an benim için değerli. Hayatımıza kattığın güzellikler için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve hep yanındayım. Nice güzel yıllara!"

"Arkadaşım, seni dünyanın en harika insanı olarak görüyorum ve doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum! Yanımda olduğun her an benim için özel ve anlamlı. Umarım yeni yaşın sana tüm isteklerini gerçekleştirme fırsatı verir. Sevgilerimle, doğum günün kutlu olsun!"

"Dostluğumuz her geçen gün daha da güçleniyor ve ben bu süreci çok seviyorum. Seninle beraber geçirdiğim her anın tadını çıkarıyorum. Doğum gününde sana tüm sevgimle kucak dolusu mutluluklar diliyorum. Nice güzel yıllara, her zaman yanında olacağım!"

Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları İndir

Resmi İndir

Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun yeni yaşın kutlu olsun.

Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, arkadaşım.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

arkadaşa duygusal doğum günü mesajı

Resmi İndir

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba, arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Uzaktaki arkadaşa doğum günü mesajı

Resmi İndir

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!