Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları

Kardeşler her ailenin en sevimli üyeleridir. Bu yazımızda kız kardeşe ve ablaya en güzel doğum günü mesajları ve sözleri bulacaksınız. İçeriğimizde yer alan en anlamlı duygusal ve anlamlı doğum günü mesajlarını paylaşarak sevdiklerinize güzel dileklerde bulunabilirsiniz.

Senin gibi sevecen ve sevecen bir kız kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun güzel bacım!

Sen hiç kimsenin sahip olmadığı en iyi kız kardeşsin. Ve sana sahip olduğum için şanslıyım. Özel bir gün geçirmen dileğiyle. Mutlu yıllar kardeşim!

Kız Kardeş için Doğum Günü

Resmi İndir

İnşallah, önümüzdeki sene de gülen yüzün ve gözlerindeki ışıltıyı hiç kaybetmezsin canım kardeşim. Mutlu yıllar.

Kardeşim, harika bir çiftiz, çünkü fotoğraflarda muhteşem görünüyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeşliği dünyadaki herhangi bir şeyle özellikle milyonlarca anı ile kıyaslayamazsın. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı ve en güzel kadınına mutlu yıllar. Benim için dünyanın en iyi kardeşisin, sevgili abla.

Bugünün neşeli ve eğlenceli geçsin! Her yıl daha olgun ve güzelleştiğini görmek iyi hissettiriyor. Bir prenses gibi büyüyorsun. İyi ki doğdun canım!

Beni anlayan âlim, seni anlayan şair olur canım kardeşim. En güzel dileklerimle, doğum günün kutlu olsun.

Sevgili kardeşim, basit hayatımın müzik şovunun mükemmel film müziği olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün doğum gününde beni her zaman gülümsettiğin şekilde seni gülümsetmek istiyorum. Çok mutlu yıllar diliyorum.

Senin gibi bir kız kardeşe sahip olmak harika, hayatta ne yanlış giderse gitsin, beni desteklemek ve korumak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun canım!

Kız Kardeş için Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

İnsanlar ünlüler, ünlü kişilikler olan idollere sahiptir. Ama idolümü senin içinde buldum. Seni olduğun gibi seviyorum ve ona saygı duyuyorum. Dünyanın muhteşem kız kardeşi için mutlu yıllar.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Canım kardeşim mutlu yıllar.

Kız Kardeşe Duygusal Doğum Günü Mesajları

Büyürken paylaştığımız yıllar benim için hazineler kadar kıymetlidir. Her an mutluluklarımızı hatırlayabiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Aynı rahimden doğmadık ama aynı ruhu iki farklı bedende paylaştığımıza inanıyorum! iyi ki doğdun bir güzel kardeşim!

Zaman nasıl uçar! O küçük bacaklarla yürümeye başladığını hatırlıyorum, tıpkı dün gibi hissettirdi. Ve şimdi liseyi bitiriyorsun. Mutlu yıllar serçe.

Sayısız iyi dilek ve birçok güzel armağana sahip ol. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara sevgili kardeşim.

Geçmişte söyledim. Şimdi söylüyorum. Her zaman söyleyeceğim iyi ki hayatımızda varsın canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

Bugün inşallah duymuşsundur. Rüzgâra seni ne kadar çok sevdiğimi fısıldadım, canım kardeşim. İyi ki doğdun.

Kız Kardeş için Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Bugün, birçok mesaj alacaksın, ama en farklısı bu olacaktır. Neden mi? Çünkü sana bütün sevgimi veriyorum. Bir tanecik kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbime en yakın tuttuğum kişi sensin. Dünyada senden daha fazlasını önemsediğim kimse yok. Bugün sana güzel bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!

Bu özel günde, dünyanın en tatlı ve en sevimli kız kardeşi olduğunu bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun!

Her zaman benim için ilham kaynağımsın. Beni başka hiç kimse gibi anlamıyorsun. Doğum günün kutlu olsun. Önünde neşeli bir hayat olsun!

Şu an yanında değilim, ama seni her zaman sevecek ve sana destek olacak birinin olduğunu unutma canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Kız kardeşimi seçme şansım olursa seni her zaman kız kardeşim olarak seçerim, çünkü seni herkesten daha çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin için tek istediğim, hayatının bol mutluluk, başarı ve şan bolluğu ile duş alması. Keyifli zaman geçir. İyi ki doğdun!

Sen inkâr edilemez bir şekilde ailenin en önemli kişisisin ve şüphesiz benim en sevdiğim kişisin. Güzel kız kardeşime mutlu yıllar!

İnanılmaz biri olduğun için teşekkürler. Benim için, Allah'ın herkesin isteyebileceği mükemmel bir armağansın. İyi ki doğdun!

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice yaşlara.

Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta al da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Her şeyi rahat hissettiriyorsun. Her zaman tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Günün tadını doyasıya çıkar! Doğum günün kutlu olsun abla!

Bana birşey olduğunda kaçacak tek kişisin! Sen her zaman benim gizli kalem olacaksın! Sen benim milyonda birimsin!

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Eski günlerin birçok tatlı anısından kolayca büyük öyküler yazılabilir. Onların hepsini hatırlıyorum çünkü onları sonsuza kadar seviyorum. Mutlu yıllar kız kardeşim.

Böyle ve destekleyici kız kardeş ve en iyi arkadaş olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum! İyi ki doğdun canım! Sonsuza dek senin yanında olacağım ne olursa olsun!

Doğum günün kutlu olsun, bir maymun gibi görünüyorsun ve hayvanat bahçesine aitsin!Ama merak etme öyle olsaydın, daima kız kardeşim olarak seçerdim, sonsuza dek. İyi ki doğdun.

İlk günden beri ilham kaynağım oldun ve hayat boyunca öyle kalacak! İyi ki doğdun! Bugün çok eğlen, sevgili kız kardeşim!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara canım kardeşim.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Kız Kardeşi Mutlu Edecek Doğum Günü Mesajları

Üç yüz altmış beş sayfalık Mutluluk kitabının bir cildi daha bitmek üzere, yeni kitabının her sayfasının bir öncekinden güzel olması dileklerimle canım kız kardeşim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın…

Kız Kardeş için Kisa Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

İlk günden beri ilham kaynağım oldun ve hayat boyunca öyle kalacak! İyi ki doğdun!

Bugün çok eğlen, sevgili kız kardeşim! Umarım bu yıl büyük bir yağ hesabıyla ve istediğin ince vücudu elde edersin! Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Kız kardeşlerin her zaman aralarında özel bağları vardır. Yılar geçse de bu bağlar anlamlarını yitirmez. Sana mutlu yıllar diliyorum.

Ailemin tek çocuğu olmayı asla hayal etmemişimdir çünkü her zaman senin kız kardeşim olmanı isterim. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel bir kadına dönüşmüş olmana rağmen, hala o sevimli küçük pandasın. Eskiden tıpkı bir bebek panda gibi yanımda kalırdın. Mutlu yıllar küçük panda.

Sen değerli bir hediyenin küçük küçük paketisin. Küçük ama hayatımdaki en değerli insansın. Mutlu yıllar bebiş.

Sevgili küçük kız kardeş. Küçük şeyler üzerinde kedi ve fare gibi kavga etmemize rağmen, sonunda her zaman ben ediyordum. Çünkü sen benim kalbimsin. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

Kız Kardeş için Uzun Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Seninle her gün konuşmasam da her zaman kalbimin en derin özü sensin. Mutlu yıllar kardeşim.

Tüm dünyadaki en sevgi dolu ve şefkatli kız kardeş olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum kız kardeşim. Beni senden daha iyi kimse anlayamaz. Mutlu Yıllar dilerim.

Dünyanın en güzel en harika kardeşi, seni hep seveceğim, kalbimin en güzel yerindesin ve bu kalpten hiçbir zaman çıkmayacaksın. Prensesim doğum günün kutlu olsun.

Sen benim küçük kız kardeşim olabilirsin; bu benim aşkımdan yoksun kalacağın anlamına gelmez. Seni bütün kalbimle seviyorum. Mutlu yıllar tatlı kız kardeşim.

Benden daha yaşlı değilsin, ama kesinlikle benden daha güzelsin. Keşke yaşlanmanın sırrını senin gibi bilseydim. İyi ki doğdun!

Ne kadar yaşlandığını düşünmem; her zaman benim tatlı küçük kız kardeşim olmaya devam edeceksin. İyi günler. İyi ki doğdun!

ynı evin içinde ne günler yaşadık ne anılar biriktirdik beraber. Şimdi ise hayat yolumuzu çizmek için büyük bir mücadelenin içine girdik. Ben hep seninleyim, varlığın benim en büyük destekçim. İyi ki Doğdun.

Kız Kardeş

Resmi İndir

Sevgili kardeşim, seninle bugüne kadar aynı odayı, aynı yatağı, aynı tarağı paylaştık. Ömrüm boyunca seninle her şeyimi paylaşmaya razıyım. Yeter ki birbirimize sahip çıkalım. Doğum Günün Kutlu olsun Canımdan ötem.

Büyük kız kardeşler annelerin gölgesidir. Beni hep annemizin yaptığı gibi korudun ve savundun. Seni seviyorum ve yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Allah'a şükürler olsun! Önce sen geldin. Aksi takdirde, annem ve babamın triplerinden geçmek zorunda kalırdım. Bunun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar bebeğim.

Bir gün tüm hayallerini gerçekleştirecek ve hepimizi gururlandıracağına inanıyorum. Hala çok gençsin ama bizden daha fazla potansiyele sahipsin. İyi ki doğdun kardeşim!

Yapamayacağın şeyler hakkında endişelenmeyi bırak, hala yapabileceklerine odaklan. Gitmek için uzun bir yolun ve başarman gereken çok şey var. İyi ki doğdun!

Kız kardeşe anlamli dogum gunu sozleri

Resmi İndir

Yaşlanma herkese olur, ancak yaşlandıkça herkes akıllıca büyümez. Her yıl daha akıllı ve daha olgunlaştığını görmek güzel. İyi ki doğdun!

Verdiğim her şeyin bana verdiğin sevgiyi etkilemeyeceğini biliyorum. Ulaşılamaz. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Her insanın hayatında insan şeklinde bir melek vardır. Sen hayatımdaki o melek sensin. Mutlu yıllar kardeşim.

Sana bakmak bana hayatta devam etme gücü verir. Sen benim hayatımın ilham kaynağısın. Senin gibi bir kız kardeşe sahip olmak bir nimet. Hayatının en güzel doğum gününü geçirmeni dilerim.

Kız Kardeş

Resmi İndir

Sensiz hayat imkansız olurdu. Beni hayat fırtınalarından koruyan sığınak olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar abla!

Asla sıkılmış ve yalnız hissetmeme izin vermiyorsun. Çocukluğumu müthiş yaptığın için teşekkür ederim. Senin için hayattaki tüm harika şeyleri diliyorum. İyi ki doğdun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü yaklaşıyor. Şu günlerde birçok kimse ya özel bir anneler günü hediyesi...

 • Tebrikler
 • 23 saat önce
 • 46
Fransızca Doğum Günü Mesajları
Fransızca Doğum Günü Mesajları

Kimileri için doğum günleri çok özeldir. Bir yaşınıza daha girdiğiniz, bir yaş daha...

 • Tebrikler
 • 7 gün önce
 • 91
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023

Arkadaşlara, kankalara, yeni yılda unutmak istemediğiniz tüm dostlara… Bu yıl...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 1.1k
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları

Bu dünyadaki en güzel şey, insanın sevdiğinden bir çocuk sahibi olmasıdır. Çocuk sevgisini...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.4k
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları

Komik yılbaşı mesajları! İlginç yılbaşı mesajları, yılbaşı karikatürleri, yılbaşı...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.2k
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023

Bu güzel sayfada sizler için anneye en güzel yılbaşı mesajlarını hazırladık. İşte...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 2.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!