Babalar Günü Mesajları - Whatsapp Durum Babalar Günü Tebrikleri 2023

Güncellenme tarihi: 2023-05-30

İlk arkadaşımız, her daim rehberimiz ve vazgeçilmez yoldaşımız olan babamız bugün bizlerden bir telefon ya da ziyaret bekliyor olabilir. Onları Babalar Günü mesajları ve sözleri ile sevindirebilirsiniz.Bu yazımızda; Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları, Baba Sözleri, Baba Mesajları, Babalar için Sözler yer almaktadır.

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ

En büyük huzur babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmek değil midir hayatta. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Babalar Günü'n kutlu olsun! Senin gibi harika bir babaya sahip olmak benim için büyük bir şans.

Sevgili babacığım, senin sevgin, desteğin ve öğütlerin her zaman hayatımın bir parçası oldu. Babalar Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım.

Babalar Günü'nde senin gibi güçlü, anlayışlı ve sevgi dolu bir babanın olduğu için gurur duyuyorum. Seni çok seviyorum!

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ

Resmi İndir

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar Günü’nü kutlarım.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı'ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar Günü'nü kutlarken sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Her zaman yanımda olduğun, beni cesaretlendirdiğin ve desteklediğin için teşekkür ederim.

Babacığım, hayatımda senin gibi harika bir örnek olduğu için şanslıyım. Babalar Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım ve sana sevgilerimi gönderirim.

Babalar Günü'nde seninle birlikte olamasam da, senin için her zaman kalbimde olduğunu bilmeni istiyorum. Umarım günün harika geçer. Seni seviyorum, babacığım!

Babalar Günü'nü kutlarım, babacığım! Senin gibi cesur, sevgi dolu ve özverili bir babaya sahip olmak benim için büyük bir mutluluk.

En Yeni Babalar Günü Mesajları

Resmi İndir

Evlatlarının arkasında dağ gibi yükselen başta Aziz Şehitlerimizin babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Gününü tebrik ederim.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum…

Babalar Günü Tebrikleri 2022

Resmi İndir

Dünya'daki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar Günü'n kutlu olsun canım babam...

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Bir günümde değil her günümdesin…

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Seni, seviyorum babacığım, dünyanın en iyi babasının günü kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

babaya en güzel sözler

Resmi İndir

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacığım. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun…

Başta şehit babalarımız olmak üzere ailesi için her türlü fedakârlığa göğüs geren, çocuklarının geleceği için özveriyle çaba harcayan, koruyup kollayan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, hayatta olmayan babalarımızı rahmetle anıyorum.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam…

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun

Resmi İndir

Sensiz bir Babalar Günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum... Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar Günü'n kutlu olsun baba.

Hayatımıza kattıkları değer ile en önemli varlıklarımızdan biri olan kahraman babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Özel günün kutlu olsun.

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutlar, saygılar sunarım.

Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü, senin sevgi dolu kollarında büyümek ve senin gibi harika bir adamı rol model almak için harika bir fırsat. Teşekkürler babacığım, her şey için.

Babalar Günü'nü kutlarken, aynı zamanda sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Senin fedakarlıkların ve sevgin olmasaydı, bugün bu noktada olamazdım. Teşekkür ederim, babacığım.

Babalar Günü'nü kutlarım, dünyanın en iyi babası! Senin sevgin ve öğütlerin benim için her zaman değerli olacak. İyi ki varsın!

Kısa Babalar Günü Mesajları

Resmi İndir

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günü'n kutlu olsun.

Canım babam, meslektaşım, sırdaşım senin ve bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun...

Mutlu edelim babalarımızı bazen sıcak bir çay ile sohbet eşliğinde bazen de küçük bir hediye ve kocaman bir gülümsemeyle… Babalar Günü Kutlu olsun.

Onlar çocukluğumuz, onlar kıymetlilerimiz, onlar güzel anılarımız… Canım babacığım Babalar Günün Kutlu olsun.

Babaya güzel sözler

Resmi İndir

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Canım, günün kutlu ve mutlu olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Günün kutlu olsun biriciğim…

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

Baba yeri dolmaz bir çınardır gölgesi yeter babalar günün kutlu olsun babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Seni seviyorum hayatımın anlamı…

Baba ve çocuklar

Resmi İndir

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, özel günün kutlu olsun…

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

"Babacığım, senin gibi harika bir babaya sahip olduğum için çok şanslıyım. Sevgin, desteğin ve öğretilerin için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!"

"Bir baba, cesaret, sabır ve sevgi demektir. Sen her üçünü de bana gösterdikçe daha çok saygı duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun, sana minnettarım!"

"Babacığım, seninle geçirdiğim her an benim için değerlidir. Hayatımıza kattığın mutluluk, güven ve sevgi için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!"

Babalar günü kutlama mesajları

Resmi İndir

Baba en büyük kahramandır çocuğunun gözünde. Tüm babaların babalar gününü kutluyorum.

Onu örnek alırız çoğu zaman kendimize, onunla yürür, onunla büyürüz. Babalar günü kutlu olsun babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Seni seven biricik kızın…

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı'ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Resmi İndir

Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

Düşündümde en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

"Babalar Günü, senin gibi harika bir babanın ne kadar önemli olduğunu hatırlamak için bir fırsattır. Sen benim kahramanımsın ve sana minnettarım. Sevgilerimle, Babalar Günün kutlu olsun!"

"Babacığım, sen benim en büyük destekçimsin. Her zaman benim yanımda olduğunu hissetmek, benim için değerli bir hediye. Babalar Günün kutlu olsun, seni seviyorum!"

"Babam, senin gibi harika bir örnek sayesinde büyüdüm. Cesaretin, özverin ve sevginle her zaman ilham oldun. Babalar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum!"

Baba ve kız

Resmi İndir

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günü'n kutlu olsun.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Dünyaya geldim beni heyecanla karşıladın, ilk sözcüklerimi seninle söyledim, okullu oldum elimden tuttun. Evlendim en büyük destekçim sendin. İyi ki varsın babacığım babalar günün kutlu olsun.

Babaya yaz mesaj tebrik

Resmi İndir

Bugün babalar günü ve ben bir kere daha yetim kaldım. Beni duyduğuna inanıyorum. Belki yanımda değilsin ama kalbimdesin İyi ki vardın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile gününüz kutlu olsun.

Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım.Özel gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum.

Her zaman yanımda oldun. Dünya'yı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günü'n kutlu olsun!

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun. Biricik babama sevgilerimle. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun

Resmi İndir

Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma… Sen hep benim bir tanemsin babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba.

Güven duymayı, pes etmemeyi, sabretmeyi ve yaşamayı bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam!. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Bir baba, çocuğuna güzel ahlâktan daha üstün bir miras bırakamaz. Hz. Muhammed

Baba, cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed (S.A.V.)

Babalar gününüz kutlu olsun. Allah’ım seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun gül yüzlü babam.

Babalar gününüz kutlu olsun

Resmi İndir

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum. . . Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun!

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ indir

Resmi İndir

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına Babalar Günü Sözleri benzemeye başlar. “Gabriel Garcia Marquez”

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Onlar her zaman kucaklarını sevgiyle, kapılarının koşulsuzca, yollarımızı tecrübeleriyle açtılar. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim, canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun.

"Babalar Günü, senin gibi özel bir babayı onurlandırmak için harika bir fırsattır. Senin sevgin ve fedakarlığın hayatımdaki en değerli hazine. Babalar Günü'n kutlu olsun!"

"Babacığım, seninle geçirdiğim her an benim için özeldir. Seninle gülmek, seninle zaman geçirmek benim için en büyük mutluluktur. Babalar Günün kutlu olsun, sana minnettarım!"

"Babalar Günü'nde sana teşekkür etmek istiyorum, çünkü sen benim hayatıma anlam kattın. Seninle geçirdiğim her anı daima hatırlayacağım. İyi ki varsın, Babalar Günün kutlu olsun!"

Hayatın anlamı BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Resmi İndir

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Babalar Günü'n kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler...

En iyi babalar günü sözleri

Resmi İndir

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan Babalar Günü'nü kutlamak isterim.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar Günü'n kutlu olsun.

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. “Hz. Muhammed (s.a.v)”

Çok güzel babalar günü mesajları

Resmi İndir

Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

"Babacığım, senin sevgin ve öğretilerin beni hayatta ileriye taşıyan güç oldu. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için her zaman gurur duyuyorum. Babalar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum!"

Babalar Günü Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
12
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 254
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 1.7k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 6 ay önce
 • 1k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 1.2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 732
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 1.3k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!