Vefat Etmiş Babaya Babalar Günü Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-09-05

Babasızlığın ne demek olduğunu belki de onlar için önemli olan günlerde daha çok hissederiz. Örneğin babanızı kaybetmek demek aslında evinizin direği olan aile üyenizi kaybetmeniz anlamına gelir. Öncelikle Allah kimseye baba acısı yaşatmasın temennisiyle Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri ile sizleri biraz duygusal biraz da özlem dolu yazımız la baş başa bırakıyoruz.

Evimizin güneşi bir tanesi mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babam Ruhun şad olsun Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun

Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de Babalar gününü kutlarım.

Seni özlüyorum, babacığım. Her Babalar Günü, seninle geçirdiğimiz güzel anıları hatırlıyorum. Seni seviyorum ve her zaman kalbimde yaşıyorsun.

Babacığım, sen olmasan da senin sevgin ve öğrettiklerin her zaman benimle. Seni unutmak mümkün değil. Babalar Günü'nü sana olan sevgi ve özlemle kutluyorum.

Vefat Etmiş Babaya Babaya sözler

Resmi İndir

Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam.

Sen hiç baba diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç?

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Yine bir babalar günü Canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Yine de Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Baba İçin Duygusal Mesajlar

Baba İçin Duygusal Mesajlar

Resmi İndir

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Seni çok özledim babacım Babalar günün kutlu olsun.

Ölümün bu kadar mı zor derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun! Canım Babam.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir Babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim Babalar günün kutlu olsun.

Bugün senin günün, babacığım. Seni ne kadar özlesem de, senin için gülümsemeyi ve mutlu anılarımızı hatırlamayı seçiyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın.

Babacığım, seni her gün düşünüyorum ama özellikle bugün senin için dualar ediyorum. Ruhun şad olsun. Seni seviyor ve özlüyorum.

Baba İçin Duygusal Mesajlar indir

Resmi İndir

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de babalar gününü kutlarım.

Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok. Seni çok özledim Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Baba İçin Duygusal Mesajlar 2022

Resmi İndir

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim.

Ailemizin yıkılmaz direği Babalar gününde en güzel dualarımı sana sunuyorum Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Tek vazgeçilmezimsin canım Babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam Babalar günün kutlu olsun.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim Babalar günün kutlu olsun!

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

Babalar Günü'nü melek babamla birlikte kutluyorum. Seni görememek acı verici olsa da, senin sevgin ve öğretilerin benimle. Seni seviyor ve özlüyorum.

Babacığım, seni her gün anıyorum ama özellikle bu özel günde seni bir kez daha anmak istedim. Seni seviyorum ve seni asla unutmayacağım.

Baba İçin Duygusal Mesajlar Kisa

Resmi İndir

Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, Baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım Babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Bu sene de Babalar gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

Bir baba ne zaman ölür. Bir babanın hayırlı evlatları varsa, evlatları ölene kadar o baba ölmez.

Seni kaybetmek büyük bir acı, ama senin sevgin ve mirası hayatımı aydınlatmaya devam ediyor. Babalar Günü'nü sana ithaf ediyorum.Babacığım, nerede olursan ol

seni her gün hissediyorum. Seninle geçirdiğim her anı değerli kılıyorum. Babalar Günü'nü sevgi ve özlemle anıyorum.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

Resmi İndir

Babacığım cenazene yetişemedim, o güzel gözlerine son defa bakamadım. Babam bana hakkını helal et. Allah’ım günahlarını affetsin, mekânın cennet olsun.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi Baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Yine Babalar günü ve yine üzün. Babalar günün kutlu olsun. Canım Babam.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili Babam. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak Babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Vefat Etmiş Babaya Anlamli Babalar Günü Mesajları

Resmi İndir

Babamın öldüğünde aylardan hazirandı, o elli dördündeydi, ben yedi. Bir ışık söndüğünde yol yandı. O kedi bunları nasıl da bildi.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun babacım

Bak Baba bende senin gibi Baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Babalar günün kutlu olsun.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir Babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu. Babalar günü bu da sana kutlu olsun canım Babam.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Ruhun cennette olabilir ama senin sevgin kalbimde yaşıyor. Seni her zaman özlüyor ve seviyorum. Babalar Günü'nü sana ithaf ediyorum.

Babacığım, seni her gün anıyorum ve senin hatıran hayatımı süslüyor. Seni seviyorum ve Babalar Günü'nü sana olan sevgiyle kutluyorum.

Vefat Etmiş Babaya Guzel Sözler

Resmi İndir

Baba güzelliktir. Baba özveridir. Baba güvendir. Baba destektir. Baba candır! Velhasıl Baba çok şeydir…Ama benim babam atık cennettedir. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

Bana eksiklerimi sorma hayat. Babam derim tamamlayamazsın.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok. Seni çok özledim babam Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Bazen Babalar öpmek ister, evlat istemez, sakalları batıyor diye.. Bazen evlatlar Babayı öpmek ister, toprak izin vermez, o artık yok diye..

Senin aramızdan ayrılışının onuncu yılına giriyoruz ama ben seni hala çok arıyorum babam.

Vefat Etmiş Babaya Uzun Sözler

Resmi İndir

Allah’ım sen babama kabir azabı çektirme, şu mübarek gün ve geceler hürmetine ona cennet bahçesinden bir yer nasip eyle. Amin.

Fedakarlığı, sabır , sevgi, saygıyı dürüstlüğü ve helal lokmayı kısacası adam’lığı bize şiar ettiğin için sana minnettarız ailemizin koca çınarı… Mekanın Cennet Olsun İnşaallah

Doğum Günü Kutlama Mesajları ve Resimleri:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 15 gün önce
 • 101
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 405
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 12 gün önce
 • 83
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 27 gün önce
 • 167
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 20 gün önce
 • 150
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Kürtçe En Güzel Kızıma Doğum Günü Mesajları ve İyi Ki Doğdun Kızım Kürtçe Sözleri...

 • Tebrikler
 • 3 ay önce
 • 605
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!