Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-03-10

Özel günlerinizin doğum günleri, en özel yollarla kutlanmalıdır. Sevgilinizin, erkek arkadaşınızın doğum gününde ona söyleneyecek romantik ve aşk dolu sözler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamızda erkek arkadaşa doğum günü mesajları bulunmaktadır. En güzel Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajlarını sizler için derleyip bir araya getirdik.

Hayatımdaki varlığın bir nimetten daha fazlası. Beni her zaman tam ve mutlu hissettiriyorsun. Mutlu yıllar sana aşkım!

Doğum gününde, dilediğin her şeyi almanı dilerim. Nereye gidersen git başarılı olmanı diliyorum. İyiki doğdun sevgilim!

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım erkek arkadaşım.

Seni karşıma çıkaran Allah’a şükürler olsun. Nice nice yıllara aşkım.

Yеni yaşın umuyorum sana mutluluk gеtirеcеk. Bеlki dе ilеrdеdir yaşanacak günlеrin еn güzеllеri. Doğum günün kutlu olsun!

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Sevgili erkek arkadaşım, sana mümkün olan en mutlu doğum gününü diliyorum. Ruh eşimi doğurduğu ve beni şanslı hissettirdiği için annene asla yeterince teşekkür edemem. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

O kadar büyük güven duygusu aşılıyorsun ki her zaman yanımda olduğunu hissediyorum. Sahip olabileceklerimden çok daha fazlasını sunan erkek arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin özel günün, yeni yaşın senin için mutluluk, sevgi ve başarılarla dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Seninle birlikte her an benim için özel ve unutulmaz. Seni çok seviyorum ve her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun!

Erkek Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Sen benim herşeyimsin. Hayatım sensiz eksik olurdu. Doğum Gününde, sadece seni sevdiğim ciğerlerimin tepesinde bağırmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim,

Allah seni korusun. Allah seni yarattığında, beni aklımda tuttu. Seninle ilgili her şeyi seviyorum ve umarım doğum günün senin kadar muhteşem geçer, mükemmel adamım.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Seni doğuran anaya çok teşekkürler. Seni ana benim için doğurmuş. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Indir

Resmi İndir

Yeryüzünde nefes alan her canlının bir yaşama amacı olur. Hedefleri ve özlemleri olan her insan bir çınar gibi büyür. Zaman ilerledikçe hayata dair yeni deneyim ve fikirleri olur. Bu yeni yaş gününde artık daha olgun biri olarak hayatına devam edeceksin. Her şeyin gönlünce olması dileği ile iyi yaşlar.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım!

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Paylaştığımız sevgiyi tanımlamak için kullanabileceğim bir kelime yok. Sana çok müteşekkirim. Aşkımın doğum günü kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun. Kaç tane engel gelirse gelsin her zaman birlikte olur ve cesurca her şeyle başa çıkabiliriz. Umarım harika bir gün geçirirsin.

Seninle tanıştığımdan beri hayatımda her şey daha da güzelleşti. Bugün senin özel günün ve seninle birlikte mutluluğun en güzelini yaşamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Sen benim en sevdiğim insanlardan birisin ve hayatımda senin olman benim için çok büyük bir şans. Doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşında senin tüm hayallerin gerçekleşsin.

Erkek Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

17 Ocak benim için üç ay öncesine kadar sıradan bir tarih iken şimdi hayatımın en anlamlı günü oldu. Doğduğun gün herkes için farklı anlamlar içeriyor evet ama benim için bambaşka. Senin doğduğun gün benim de doğum günüm. Seni seviyorum aşkım iyi ki doğdun, birlikte nice güzel yaşlara…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara…

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım. Birlikte daha nice yaşlara.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Hep birlikte nice senelere bitanecik erkek arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Erkek arkadaşınız için romantik doğum günü mesajları

Bu gün her zaman parlak ve güzel olmalı, çünkü hayatımın aşkı bu gün doğdu. Sana çok mutlu yıllar diliyorum canım!

Erkek Arkadaşa Romantik Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Bu gezegendeki en sevimli kişisin. Bu gün doğmayı seçerek bu günü sonsuza dek özel kıldın. İyi ki doğdun aşkım!

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım erkek arkadaşım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Sen benim hayatıma neşe, sevgi ve mutluluk getiren en özel insansın. Bugün senin doğum günün, seninle her anımda olduğum gibi bugün de senin yanındayım. Doğum günün kutlu olsun!

en benimle her zaman paylaşımların en özelini yapan, beni güldüren ve mutlu eden birisin. Bugün senin özel günün, senin tüm hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Erkek Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Gülümsemen her zaman kalbime neşe getiriyor. Tanıştığımız günden beri sana aşığım ve hala aşkının okyanusunda boğuluyorum. İyi ki doğdun prensim!

Kalbimde senin için olan aşk alevi sonsuz. Bu şekilde yanmaya devam etmekten çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Keşke çok özel bir kişinin doğum gününün bugün olduğunu duyurmak için sesimle tüm dünyaya çığlık atabilseydim. Mutlu yıllar, yakışıklım. Allah seni hep korusun.

Daha daha nice senelerde Allah bizi ayırmasın. Mutlu mesut birlikte güzel yaşlar dilerim.

Senin sevginin yeri gönüIde hep özeIdir. Seni sevmek her şeyden güzeIdir. Nice insanIar gördüm ama senin varIığın bin insana bedeIdir. İyi ki doğdun…

GüzeI bir yaş diIiyorum sana. MutIu bir geIecek. GüIümseyen gözIerinIe… İyi ki doğdun. Doğum günün kutIu oIsun.

Erkek Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik erkek arkadaşım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik erkek arkadaşım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim bitanecik erkek arkadaşım.

Beni nasıl güldürdüğünü seviyorum ve seninle olduğum her gün bir sevinç belirtisinden başka bir şey değil. Umarım bugün harika bir gün geçirirsin. Mutlu Yıllar tatlım.

Seni tanımak hayatımın en büyük şanslarından biri. Seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşında senin tüm hayallerin gerçekleşsin.

Sen benim en yakın arkadaşım ve sevgilimsin. Senin doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşında seninle birlikte daha nice mutlu yıllarımız olsun.

Erkek Arkadaşa EnYeni Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Hayatıma girdiğin için, her şey daha parlak ve daha mutlu görünüyor. Sen benim sevdiğim adamsın ve sensiz olmayı hayal edemem. Doğum günün kutlu olsun, tatlı aşkım.

Sabah rüzgarı diğer günlerden daha tatlı ve kuşlar yılın en güzel günü gibi şarkı söylüyor. Bu gün neden doğduğuna şaşmamalı.

GeIeceğini oIuşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutIu edecek şekiIde oImasını diIerim. Nice seneIere…

Bugün sеni düşünеn birinin olduğunun sеvincini hissеt vе mutlu ol! Tüm dilеklеrinin gеrçеklеşmеsi dilеğimlе.. Nicе yıllara…

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Sakın üzülmе hayatın hızına, еn güzеl yıllar çabuk gеçеnlеrdir… Gеlеcеğini oluşturacak hеr yеni günün bir öncеki gündеn daha güzеl, istеklеrinе uygun vе sеni mutlu еdеcеk şеkildе olmasını dilеrim. Yüzündе hеr zaman bir gülümsеmе olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nicе mutlu yıllara…

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Erkek Arkadaşa Duygusal Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım.

Sen hayatımda tanıştığım tüm insanların en tatlısısın. Bu özel günün en melodik doğum günü şarkısını hak ediyorsun. İyi ki doğdun!

Erkek Arkadaşınız için Duygusal Doğum Günü Mesajları

Sağlıktan ötе güzеlliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların еn sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman bana mutluluk ve neşe katmayı başardığın tüm güzel günler için sonsuz teşekkür ederim. Doğum günün kutlu, yüzün hep gülen olsun erkek arkadaşım.

Sen benim her şeyimsin, her zaman seninle birlikte olmak ve mutluluğunu paylaşmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Sen benim en sevdiğim insanlardan birisin ve bugün senin doğum günün. Umarım bu yeni yaşında senin için en güzel ve mutlu yıl olur. Doğum günün kutlu olsun!

Erkek Arkadaşa Romantik Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Hasret ve özlemle hayalini kurduğum canım erkek arkadaşım, nice güzel doğum günlerine birlikte ulaşmamız arzusuyla.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik erkek arkadaşım.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

​​Mutsuz ve üzgün hissettiğimde bile beni özel hissettiren sensin. Erkek arkadaşım olduğun için şanslıyım. İyi ki doğdun!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Hayatımdaki en büyük sevinç seni gülümsemektir. Bugün, olabildiğince gülümsemen günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Duygularımı her zaman ifade etmeyebilirim, ama sadece gözlerime bakarsanız, sizi her zaman ne kadar sevdiğimi bileceksiniz. İyi ki doğdun!

Sana olan hislerim okyanuslardan daha derin. Kelimeler sana olan aşkımı tarif etmeyebilir, ancak eylemlerim seni ne kadar sevdiğimi her zaman sana bildirir. İyi ki doğdun!

Yeni yaşınla birlikte çok daha geniş olabilen kalbinin içindeki en derin yerde beni sakla. Nice mutlu yaşlara birlikte ulaşalım bu sayede. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım benim.

Her zaman bana güç verdiğin için yanında kendimi güvende hissediyorum. Şimdi, yanımda olmasan da doğum günün ikimize de güzellikler getirsin.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım erkek arkadaşım.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Erkek arkadaşınız için komik doğum günü mesajları

Keşke her gün doğum günün olsaydı. Keşke her günü kek ve tatlılarla kutlayabilseydim. Çünkü onları seviyorum ve ben de seni seviyorum! Bu özel gününde yaşlanmanın hala bir tedavisi olmadığını bilmeni isterim. Ama senin için iyi haber, güzel yaşlanıyorsun. İyi ki doğdun!

Umarım yaşlandıkça bana olan sevgin de artar. Çünkü durum böyle değilse, belki de uzun yaşayacaksın. İyi ki doğdun! Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sadece izin verdiğim kadar tatlı yiyebileceğini unutma. İyi günler! Güzel yaşlanıyorsun ama olması gerektiği gibi daha akıllı olmuyorsun. Ama sanırım bununla başa çıkmak zorundayım. İyi ki doğdun!

Daha olgun ve yakışıklı oluyorsun. Umarım bir gün sen de sevimli olabilirsin. İyi ki doğdun canım!

Boşa giden bir yıl daha var. İnsanlar iyinin genç öldüğünü söylüyor, bu yüzden sanırım bu seni yaşlı bir kötü kıç yapıyor! Sadece seni kötü kıçım olarak görmek iyi hissettiriyor. Mutlu Yıllar Aşkım.

Uzaktaki Erkek Arkadaşınız İçin Doğum Günü Mesajları

Dakikaları sana verdim yetmedi, saatleri sana verdim yetmedi, günleri sana verdim yetmedi, doğduğun bugün, yaşadığım tüm güzel günlere bedeldi. Sana bugün tüm benliğimi veriyorum Nice mutlu yıllara sevdalım.

Erkek Arkadaşa Komik Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

En büyük umudum sensin sevgilim, sen olmasan bu hayat çekilmez, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu benim için. Gözlerimi yeni güne huzurla açıyorsam eğer bu tamamen senin eserin. Seni sevmenin mutluluğu dolaşıyor ruhumun derinliklerinde. Aşkına tutunduğum, iyi ki doğdun.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan bitanecik erkek arkadaşım. İyi ki doğdun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

GüzeI bir yaş diIiyorum sana. MutIu bir geIecek. GüIümseyen gözIerinIe… İyi ki doğdun. Doğum günün kutIu oIsun.

Sen benim gönlümdeki esir kuşumsun, sen benim ömrüm boyunca sevecek olduğum sevdiğimsin. Sevdiğimin doğum günü kutlu olsun.

Doğum günün en güzel günlerinden olsun. Doğum günün gibi her günün mutlu olsun. Dileklerin kabul doğum günün kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
12
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
2
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 3 ay önce
 • 366
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 6 ay önce
 • 2.2k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.2k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 6 ay önce
 • 1.6k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 870
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 1.6k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!