Teyzeye En Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Teyzeler anne yarısıdır bu nedenle annemiz kadar sevdiğimiz kişilerdir. Bizler de onları doğum gününde özel hissettirmek isteriz. Bu sayfamızda Teyzeye Doğum Günü Mesajları, Teyzeye Doğum Günü Sözleri, En Güzel Teyzeye Doğum Günü Mesajları, Kısa Teyzeye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Teyze İçin Doğum Günü Mesajları

Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

Teyze İçin Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim…

Doğduğumda mutluluktan ağladın, ilk adımlarımda hep yanımdaydın. Ağladığımda hüznüme ortak oldun.. Bana anne sıcaklığını hep hissettirdin. Biricik teyzeme iyi ki doğdun…

Anne yarısı canım benim seni ne çok severim. Derdime derman oldun, baş ucumda annem yokken durdun. İyi ki varsın canım teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun teyzem.

Kimse yoktu yanımda sen vardın. Annemle paylaşamadığım duygularımı ben seninle paylaştım. Benimle ağladın, benimle güldün. Ben senin hakkını ödeyemem teyzem.

Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Teyzeye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Yaramazlık yaptığımda yanına koştuğum, mutsuz olduğumda yüzümü güldürüp hüznüme ortak olanım, hayatıma anlam katanım iyi varsın canım teyzeciğim, mutlu yıllar…

Teyze olmak çok güzel bir duygudur. Onu ilk duyduğunuzda daha minicik bir parçayken sevmeye başlarsınız. Hayata gözlerini açmasını dört gözle beklersiniz. Sonra o minicik ellerle hayata gözlerini açtığında dünyanın en mutlu kişisi olursunuz.. derdin teyzeciğim iyi ki benim teyzemsin. Birlikte nice mutlu yaşlara…

Sevgili teyzem, arkadaşım sırdaşım. Annemden sonraki en değerli varlığım. İyi ki hayatımızdasın, iyi ki senin gibi bir teyzem var. Ben çok şanslıyım ve daha bir sürü doğum gününü kutlamak nasibiyle iyi ki doğdun.

Yaşama dair her şeyi öğrettin bana. Annem gibi sahip çıktın, değer verdin bana. Sen hep var oldun başımda. Ölsem hakkını ödeyemem ben teyzem bugün hepimizin için önemli bir gün ve sen doğdun. İyi ki doğmuşsun teyzelerin bir tanesi.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Teyzeye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki hep yanımdasın…

Bugün de senin doğum günün teyzeciğim…Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni

Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta… Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun…

Yaram vardı bant oldun kapadın. Karanlık dünyama güneş oldun açtın. Dertlerim derya olmuşken berrak su gibi geldin hayatıma mutluluk saçtın. İyi ki varsın iyi ki benim teyzemsin. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Teyzeye Resimli Doğum Günü

Resmi İndir

Uzaklarda olsan da her zaman yüreğimdesin. Darda olduğumda hep düşüncelerimdesin. Ellerinden öperim teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı.. Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin…

Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş… Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum…

Teyzeye yaz Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Seninle ne maceralar atlattık biz. Koca yaş farkına rağmen arkadaş olduk hep. Deli dolu anların hep güç verdi bana. İyi ki yanımdasın teyzem ve doğum günün kutlu olsun.

Annemin yokluğunda bana destek oldun. En büyük yaralarıma merhem oldun. Acıyan yüreğimi merhametinle durdurdun. Hakkın bende çok ödeyemem teyzem nice senelerimize.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin…

Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz…O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin sevgin kelimelerle anlatılmaz. Seni seviyorum teyzeciğim nice mutlu yaşlara.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim…teyzoşummm doğum günün kutlu olsun.

Anne yarısıdır boşuna dememişler. Annem kadar elinden geleni yaptın. İyiliğini, merhametini, sevgini hiçbir zaman esirgemedin. Canıma can, hayatıma değer duygun. İyi ki benim teyzem oldun ve iyi ki doğdun.

En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.

Bugün de senin doğum günün teyzeciğim…Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim doğum günün kutlu olsun.

Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun birtanecik teyzem.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Resimli teyzeye doğum günü

Resmi İndir

Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta… Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun…

İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem.

İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem.

Resmi İndir

Bende senin gibi merhamet dolu, yüreği sıcacık, iyilik yaptıkça yaşadığını var eden, acılara karşı Dim dik duran, insanlara fedakarlıkta sınır tanımayan insan olmak istiyorum. Senin yolunda ilerliyorum teyzem doğum günün kutlu olsun.

Senin varlığın bana mutluluk, huzur veriyor. Yüzümde tebessüm hep var oluyor. Seninle her şey ayrı tat buluyor. İyi ki varsın canımın içi teyzem doğum günün kutlu olsun her yaşında daha güzel şeyler seni bulsun.

Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar Teyzeye Doğum Günü Mesajları mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

Teyzeye En Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Melek gibisin sen. Yüreği şefkat dolu bir iyilik meleği. Darda olanı kurtarmaya çalışan, ağlayanı güldürmeyi başaran. Allah seni dara koymasın hep mutlu olasın teyzem. Her yaşın sana ayrı mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğu en çok hak eden insan olan sen yeğenin hep senin arkanda unutma. Bırak gamı, kederi arkana bakma. Güzel günler ardına kadar bir gün sana açılacak unutma canım teyzem. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı indir

Resmi İndir

Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı… Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin…

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Seni seviyorum. Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

Çiçekli halaya doğum günü mesajı

Resmi İndir

Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş… Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum…

Anne sevgisi ile dolu sevdim seni. Hiçbir zaman ayırt etmedim yerini. Seni çok seviyorum teyzem. Hep yanımda ol hep bizimle ol ve her doğum gününde kutlayan ilk kişi ben olayım. Doğum günün kutlu olsun.

Annem kızarken bize önünde durdun. Bizi kolladın, doğru yolda durdurdun. Öğrettiklerin bize aydınlık bilgiler oldu. Sen bizim için apayrı değerli bir insansın teyzem doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Sevgiyle…

En Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları Teyzeye

Resmi İndir

Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

Yüreğimin heyecanını bastıran, yarama tuz basan, hayatı boyunca hep bizi koruyan, gölgesini hep üzerimizde hissettiren canım teyzem iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Ağlarken susturan güldürmeyi başaran yüreğimizdeki sevgiyi sımsıcacık yapan sensin teyzem. Her doğum gününde yanında olmak dileğiyle iyi ki doğdun.

Annem bırakıp gittiğinden beri tek sen var oldun yanımda. Hep elimden sen tuttun, sen sarıldın bana. Acım da ağladın mutluluğumda güldün. Her derdimi senin desteğinle atlattım. Çok şanslıyım iyi ki benim teyzem oldun ve iyi ki doğdun güzeller güzeli.

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin…

Canım teyzem iyi ki doğdun

Resmi İndir

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yaşlara teyzoşum…

Clickk! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

Kalpli teyzeye doğum günü mesajları

Resmi İndir

Evimizin güldüreni, neşesi. Hep bizimle ol bizi hiç bırakma teyzem. Sen bizim gökyüzümüzdeki güneşimiz, gecemizdeki yıldızımızsın. Sen bizim için çok özelsin teyzem doğum günün kutlu olsun.

Seninle büyüdük seninle yürüdük. Yüreğimizdeki teyze aşkı bir başka bizim. Seni hayatımız boyunca hep seveceğiz teyzem her ne kadar yaşlansan da seninle bir olacağız.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzeciğim.

Nice senelere teyzeciğim.

Resmi İndir

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Kalbim hep seninle…Birlikte daha nice yaşlara teyzoşum.

Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz…O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana…

Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim…

İçimizdeki hüznü silen bizi kahkahalar ile güldüren yüzü yıldız gibi parlayan kadın benim teyzem. Sokaktaki hayvana merhameti, darda olan insana evi olan yüreği temiz sevgi dolu olan benim teyzem. Seni çok seviyorum canım teyzem iyi ki doğdun.

Teyzeye doğum günü mesajı yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Ben de hep senin dizinin dibinde. Daha hep birlikte nice güzel yaşlar görebilmek dileğiyle iyi ki doğdun teyzemmm.

Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Doğum günün kutlu olsun teyze.

Resmi İndir

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba! Galiba mı ? :D :DHem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

İyi ki doğdun datlı teyzem.

Benim en güzel arkadaşım iyi ki varsın. Mutlu yıllar…

Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

İyi ki doğdun datlı teyzem.

Resmi İndir

Doğum günü tebrik mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
3
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
7
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Almanca Anneye Cuma Mesajları Ve Türkce Anlamları
Almanca Anneye Cuma Mesajları Ve Türkce Anlamları

Almanca Cuma Mesajları Anneler İçin, En Güzel Hayırlı Cumalar Mesajı Almanca ve Anneye yaza...

 • Tebrikler
 • 26 gün önce
 • 199
Almanca Babaya Cuma Mesajları
Almanca Babaya Cuma Mesajları

Babaya En Güzel Almanca Cuma Mesajları, En İyi Hayırlı Cumalar Baba Sözleri Almanca ve...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 163
Almanca Anneler Günü Mesajları
Almanca Anneler Günü Mesajları

Bugün Anneler Günü! Annenize Almanca “Seni Seviyorum” ve “Anneler Günü kutlu olsun”...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 615
Doğum Günü Hediyesi İçin Teşekkür Mesajları
Doğum Günü Hediyesi İçin Teşekkür Mesajları

Doğum günü hediyeleri için teşekkür mesajları derlememizle bunu zahmetsizce...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 501
Evlilik Tebrikleri 2023
Evlilik Tebrikleri 2023

Mutlu günleri paylaşmak mutluluğu katlar. Bu günlerde insanlar sevdikleri ile birlikte olup...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 321
Kardeş İçin Doğum Günü Mesajları
Kardeş İçin Doğum Günü Mesajları

Kardeşinize minnettarlığınızı ve sevginizi göstermenin, bu güzel mutlu yıllar...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 881
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!