Öğretmene Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Öğretmenler, sözleri ve hareketleri yoluyla, aydınlanmış,çalışkan, erdemli ve eğitimli bir insan olmanın ne anlama geldiğini göstermektedirler. Öğretmenler, toplumun bu izlenimi doğrultusunda hem öğrencileri şekillendirmekte hem de kendileri şekillenmektedir. Hiçbir öğretmen sabah evden çıktığında “işe gidiyorum” demiyor, “Okula gidiyorum” diyor. Bu önemli bir ayrım. Çünkü öğretmenlik özel bir meslektir. Bu sayfamızda öğretmenler için birbirinden güzel doğum günü mesaj ve sözlerini bir araya getirdik.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Geleceğin güvencesi eğitime eğitim ise öğretmene dayalıdır.Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.Değerli öğretmenim Doğum günün kutlu olsun.

Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene En Güzel Doğum Günü

Toplumların uygarlık düzeyi öğretmene verdiği değerle ölçülür.Saygıdeğer hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Öğretmene Doğum Günü Sözleri

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Atatürk ‘ünde dediği gibi “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.Daha nice aydınlık nesiller yetiştirmeniz dileğiyle.

Hayatta en büyük mucize küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. Doğum Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenin.

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Öğretmene Resimli Doğum Günü Mesajları

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasını dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim

Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü, onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır. Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinmez. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenim Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Çok değerli öğretmenim Doğum Gününüz kutlu olsun.. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Doğum Gününüz kutlu olsun

Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Öğretmene söylenecek doğum günü sözleri….

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları indir

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Doğum Gününüz kutlu olsun!

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmene söylenecek doğum günü sözleri

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun Öğretmenim.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim. Doğum gününüz kulu olsun.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

Öğretmen İyi ki doğdunuz

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Siz olmasaydınız, dünyanın en eksik insanlarında birisi olurdum. Bana hayattaki güzel şeyleri gösterip, bugünkü halime gelmemin en büyük destekçisi oldunuz. Yüzünüzdeki o güzel gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz umarım. İyi ki varsınız öğretmenim.İyi ki doğmuşsunuz.

Anne babalarımız bize hayat verdi ve siz nasıl yaşayacağımızı öğrettiniz. Karakterimize dürüstlük ve tutku getirdiniz.Doğum Gününüz kutlar saygıyla ellerinizden öperim.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları Resimli

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Canım öğretmenim, yeni yaşınızın sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız. Nice yıllara.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

En güzel Öğretmene Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Doğum Gününüz kutlu olsun öğretmenim.Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım.

Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz… Doğum Gününüz kutlarım Öğretmenim

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol olsun Öğretmenim Doğum gününüz kutlu olsun.

Bir Çocuğu layıkıyla eğitmek, bir çınarı büyütmekten daha zordur.Bu görevinizde size kolaylıklar ve başarı diliyorum sevgili öğretmenim.Doğum gününüz kutlu olsun.

Canım Öğretmenim ben sizi öğretmen olarak değil 2.annem gibi görüyorum size canımı bile veririm.İyi ki Doğdunuz.

Öğretmene yazacak Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Benim öğretmenim anlatmakla değil yaşamakla anlaşılır .Doğum gününüzü kutlarım değerli öğretmenim.

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

Siz bana dünyadaki her şeyi sevmeyi ve ne olursa olsun yaşama tutunmayı, her zaman aynı inançla mücadele etmeyi öğrettiniz. Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız. Sizi tanımamış olsam belki de hayatım çok daha farklı olurdu, bana kazandırdıklarınız için minnettarım. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah, sizi , matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

Doğum gününüz kutlu olsun sayın öğretmenim

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim Doğum Gününüzü kutlarım

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
13
emotion
1
emotion
1
emotion
1
emotion
7
emotion
1
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
5 ay önce
7970 kez okundu
wpdurum.com-çular ne diyor?