Öğretmene Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Güncellenme tarihi: 2023-03-17

Öğretmenler, sözleri ve hareketleri yoluyla, aydınlanmış,çalışkan, erdemli ve eğitimli bir insan olmanın ne anlama geldiğini göstermektedirler. Öğretmenler, toplumun bu izlenimi doğrultusunda hem öğrencileri şekillendirmekte hem de kendileri şekillenmektedir. Hiçbir öğretmen sabah evden çıktığında “işe gidiyorum” demiyor, “Okula gidiyorum” diyor. Bu önemli bir ayrım. Çünkü öğretmenlik özel bir meslektir. Bu sayfamızda öğretmenler için birbirinden güzel doğum günü mesaj ve sözlerini bir araya getirdik.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Geleceğin güvencesi eğitime eğitim ise öğretmene dayalıdır.Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Sevgili öğretmenim, bugün sizin doğum gününüz! Size en içten dileklerimle mutlu bir yaş günü diliyorum. Siz benim hayatımda çok önemli bir yere sahipsiniz ve sizinle çalışmak benim için büyük bir onur.

Bugün sizin özel gününüz, öğretmenim! Size kalbinizden geçen tüm dileklerin gerçekleşeceği bir yaşam diliyorum. Siz benim hayatımda çok şeyi değiştirdiniz ve size her zaman minnettar olacağım.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.Değerli öğretmenim Doğum günün kutlu olsun.

Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

gününüzde sizi sevgiyle kutluyorum ve sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyorum.

Sevgili öğretmenim, bugün size doğum gününüz dolayısıyla en içten dileklerimi sunuyorum. Siz benim için sadece bir öğretmen değil, aynı zamanda bir rol model ve mentor olarak da her zaman önemli bir yere sahip oldunuz.

Öğretmene En Güzel Doğum Günü

Resmi İndir

Toplumların uygarlık düzeyi öğretmene verdiği değerle ölçülür.Saygıdeğer hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Öğretmene Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Atatürk ‘ünde dediği gibi “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.Daha nice aydınlık nesiller yetiştirmeniz dileğiyle.

Hayatta en büyük mucize küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. Doğum Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenin.

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

İyi ki doğdunuz sevgili öğretmenim! Siz benim hayatımda büyük bir fark yarattınız ve bana öğrencilik hayatım boyunca ilham verdiniz. Bu özel günde tüm dileklerinizin gerçekleşeceği bir yaşam diliyorum.

Bugün özel bir gün çünkü sizin doğum gününüz! Size hayatınızın en güzel ve en mutlu anlarını yaşamanızı diliyorum. Siz benim hayatımda çok önemli bir yere sahipsiniz ve bugün sizin için özel bir gün olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.

Öğretmene Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasını dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim

Resmi İndir

Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü, onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır. Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinmez. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenim Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Resmi İndir

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Çok değerli öğretmenim Doğum Gününüz kutlu olsun.. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Doğum Gününüz kutlu olsun

Resmi İndir

Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Öğretmene söylenecek doğum günü sözleri….

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Sevgili öğretmenim, bugün sizin doğum gününüz ve ben size en içten dileklerimi sunuyorum. Siz benim hayatımda çok şeyi değiştirdiniz ve bana çok şey öğrettiniz. Bu özel günde mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yaşam diliyorum.

Bugün sizin doğum gününüz ve ben size tüm kalbimle mutlu bir yaş diliyorum. Siz benim için sadece bir öğretmen değilsiniz, aynı zamanda bir arkadaş, bir rehber ve bir destekçi olarak da hayatım boyunca yanımda oldunuz. Teşekkür ederim ve iyi ki doğdunuz sevgili öğretmenim.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Doğum Gününüz kutlu olsun!

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmene söylenecek doğum günü sözleri

Resmi İndir

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun Öğretmenim.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim. Doğum gününüz kulu olsun.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim

Resmi İndir

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

Sevgili öğretmenim, doğum günün kutlu olsun! Size her zaman saygı duyuyorum ve size olan hayranlığım hiç bitmeyecek. İyi ki doğdunuz!

Bugün sizi özel kılan doğum gününüz. Siz bizim için özel bir öğretmensiniz. Siz olmasaydınız, biz de bugün burada olamazdık. İyi ki varsınız, iyi ki doğdunuz!

Sevgili öğretmenim, bugün sizin doğum gününüz ve size özel bir teşekkür etmek istedim. Siz öğrencilerinize sevgiyle yaklaşan, onlara rehberlik eden ve her zaman yardımcı olan bir öğretmensiniz. İyi ki varsınız, iyi ki doğdunuz!

Öğretmen İyi ki doğdunuz

Resmi İndir

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Siz olmasaydınız, dünyanın en eksik insanlarında birisi olurdum. Bana hayattaki güzel şeyleri gösterip, bugünkü halime gelmemin en büyük destekçisi oldunuz. Yüzünüzdeki o güzel gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz umarım. İyi ki varsınız öğretmenim.İyi ki doğmuşsunuz.

Anne babalarımız bize hayat verdi ve siz nasıl yaşayacağımızı öğrettiniz. Karakterimize dürüstlük ve tutku getirdiniz.Doğum Gününüz kutlar saygıyla ellerinizden öperim.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları Resimli

Resmi İndir

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Canım öğretmenim, yeni yaşınızın sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız. Nice yıllara.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Siz hayatımıza girdiğinizde, sadece bir öğretmen değil, aynı zamanda bir mentör oldunuz. Her zaman bizim yanımızda olan ve bizi destekleyen biri oldunuz. Siz varken hiçbir şey imkansız değil. İyi ki doğdunuz öğretmenim!

Bugün sizi sevgi, mutluluk ve başarıyla dolu bir yaşamın kutladığı doğum gününüz. Siz bizim için bir öğretmen değil, bir arkadaşsınız. İyi ki varsınız, iyi ki doğdunuz!

En güzel Öğretmene Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Resmi İndir

Doğum Gününüz kutlu olsun öğretmenim.Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım.

Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz… Doğum Gününüz kutlarım Öğretmenim

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol olsun Öğretmenim Doğum gününüz kutlu olsun.

Bir Çocuğu layıkıyla eğitmek, bir çınarı büyütmekten daha zordur.Bu görevinizde size kolaylıklar ve başarı diliyorum sevgili öğretmenim.Doğum gününüz kutlu olsun.

Canım Öğretmenim ben sizi öğretmen olarak değil 2.annem gibi görüyorum size canımı bile veririm.İyi ki Doğdunuz.

Öğretmene yazacak Doğum Günü Mesajları Ve Sözleri

Resmi İndir

Benim öğretmenim anlatmakla değil yaşamakla anlaşılır .Doğum gününüzü kutlarım değerli öğretmenim.

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

Siz bana dünyadaki her şeyi sevmeyi ve ne olursa olsun yaşama tutunmayı, her zaman aynı inançla mücadele etmeyi öğrettiniz. Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız. Sizi tanımamış olsam belki de hayatım çok daha farklı olurdu, bana kazandırdıklarınız için minnettarım. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah, sizi , matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

Doğum gününüz kutlu olsun sayın öğretmenim

Resmi İndir

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim Doğum Gününüzü kutlarım

Resmi İndir

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
15
emotion
1
emotion
1
emotion
1
emotion
9
emotion
2
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!