Kayınvalideye Doğum Günü Mesajları

Eşlerin Annelerinin en özel günlerinde yanında olduğunu göstermek ve ona değer verdiğimizi göstermek için Kaynanaya Doğum Günü Mesajları güzel bir seçenektir. Annemiz gibi değerli Kayınvalideye Doğum Günü Mesajları ile kaynananızın kalbini bir kez daha fethedeceksiniz.

İyi ki doğdun iyi ki benim kaynanamsın seni çok seviyorum.

Tatlı Kaynanacığım doğum gününü kutlar yanaklarından öperim.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik kaynanam, nice mutlu yıllara.

Kayınvalideye Doğum Günü Mesajları

Tatlı kayın validem İyi ki doğdun iyi ki varsın.Doğum günün kutlu olsun.

Böyle güzel bir evlat dünyaya getirdiğin için sana minnettarım Kaynanacığım İyi ki doğdun

Kayınvalideye Doğum Günü Sözleri

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum Kaynanacığım.

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin kaynanam. Doğum günün kutlu olsun Kaynanacığım

Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun biricik kaynanam, nice mutlu yıllara.

Sevgili kayın validem yüzündeki gülücüklerin eksik olmasın gülmek sana çok yakışıyor.Doğum günün kutlu olsun.

Sana binIerce öpücük ve sevgi yoIIuyorum buradan. BiI ki unutuImadın. Doğum günün kutIu oIsun canım Kaynanacığım

Yüzünde her zaman bir güIümseme oIsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutIu oIsun biricik kayın kaynanam.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik kaynanam.

Doğum günün kutIu oIsun kaynanam

Kocam gibi inanılmaz bir insan, ancak senin gibi bir harika kaynananın eseri olabilir. Doğum günün kutlu olsun

Güzeller güzeli biricik kaynanam. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım kaynanam.

Sana olan sevgimi ne kadar gösteremesem de sen benim başımın tacısın kaynanam. Nice güzeI doğum günIerine.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik kaynanam.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım kaynanam.

Kayınvalideye Doğum Günü Mesajları 2022

Rabbimden dileğim bu mutlu gününde,bu mutlu yaşında herşeyin hayırlısı herşeyin güzelliği üzerine olsun inşallah Doğum günün kutlu olsun kayın validem.

Yaşadığın zorluklar sana bir temiz saf gül kokusu olarak geri dönsün.sağlığın,sıhhatin,huzurun daim olsun Doğum günün kutlu olsun kayın validem

Doğum günün kutlu olsun kayın validem.

Hastalığında,sağlığında bizlere moral verip her daim yanımızda olduğun için sana minnettarız kayın validem.Doğum günün kutlu olsun.

Kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım Kaynanacığım

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım Kaynanacığım.

Doğum günün kutlu olsun canım Kaynanacığım

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim Kaynanacığım. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik kaynanam.

Sevdiklerin yanında olsun,zaman su gibi akıp gecsede zaman bile seni nasıl sevdiğimizi saydıgımızı sana unutmasın unutturmasın.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

En anlamlı Kayınvalideye Doğum Günü

Yaşanan herşey güzeldir birde sen yanımızda olunca hayatı yaşamak daha güzeldir.iyi ki varsın iyi ki bizimlesin kayın validem.Doğum günün kutlu olsun.

Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış.kalbimin en derin bölgesindesin.kayın validem Doğum günün kutlu olsun.

Allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah canım kayın validem Doğum günün kutlu olsun.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar Kaynanacığım.

Mutlu yıllar Kaynana

Her yeni günün bir öncekinden daha güzeI, arzuIarına uygun ve mutIuIuk getirecek şekiIde oImasını diIerim bir tanecik kaynanam. Nice güzeI doğum günIerine.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik kaynanam.

Tatlı kayın validem İyi ki doğdun iyi ki varsın.Doğum günün kutlu olsun.

Kayınvalideye Resimli 4Doğum Günü Mesajları

Kaynanaya Doğum Günü Mesajları

Kalpi kadar yüreğide temiz kayın validem,güzellerin güzeli kayın validem.Doğum günün kutlu olsun.

Sana olan sevgimin sana olan saygımın sonsuz olduğunu sende biliyorsun sen benim başımın tacısın kayın validem.Doğum günün kutlu olsun.

Tüm kayın valideler senin gibi olsaydı insanlar ikinci bir annenin keyfini çıkarır olacaktı.iyi ki varsın kayın validem seviyoruz seni.Doğum günün kutlu olsun.

Kaynanaya Doğum Günü Mesajları

Tatlı gülüşlerin sevimli gözlerin,birde yavrum deyişin varsa beni öldürüyor kayın validem Doğum günün kutlu olsun.

Kalbimle öpücüklerimi iletiyorum sevimli kalbine,Seni çok seviyorum kaynanam.Doğum günün kutlu olsun.

Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın., hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim. Kaynanacığım.

Kaynanaya Doğum Günü Mesajları

Acı ve hüzün bir yıIdız kadar uzak, mutIuIuk göz bebeğin kadar yakın, umutIarın gerçek, mutIuIukIarın sonsuz doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kayın Kaynanacığım.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun bitanecik kaynanam.

Senin hakkın asla ödenmez kayın validem.Senin bize yaptığın iyilikler asla unutulmaz canım kayın validem seni cok seviyorum.Doğum günün kutlu olsun.

Kayınvalideye Doğum Günü Mesajları

Herşey senin sayende keşke her kaynana senin gibi tatlı olsaydı hiçbir zaman sorun yaşanmazdı. tatsızlık tuzsuzluk asla olmazdı.Doğum günün kutlu olsun kayın validem.

Bitane kayın validem var dünyaya bedel allah senden razı olsun yetiştirdiğin evlattan da.Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diIeğiyIe. MutIu yıIIar sevgiIi kayın Kaynanacığım.

MutIu yıIIar sevgiIi kayın Kaynanacığım

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik Kaynanam, nice mutlu yıllara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumIar çoğaIdıkça yaşamın daha çok aydınIanacaktır. Yeni ışığın kutIu oIsun canım Kaynanacığım.

Mutluluk gözlerinde okunur,huzur seninle bulunur canım kayın validem.Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın,geleceğin daima ışıklı olsun.günlerin musmutlu olsun.yaşadığın o güzel anlar ömür boyu seninle birlikte olması dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem

Yeni yaşında mutlulukların en güzeli seninle olsun,hayatın geleceğin dünden daha güzel olsun.isteklerine uygun bir ömrün olsun.Doğum günün kutlu olsun kayın validem.

Doğum günün kutlu olsun güzel kayın validem

Kaynanacığım, o kadar neşe dolu ve özgür bir ruhun var ki umarım bu hiç değişmez. Doğum günün de umarım senin kadar neşe dolu geçer. Doğum günün kutlu olsun Kaynanacığım.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım kaynanam.

Eşimin Annesine Doğum Günü Mesajları

Eşimin Annesine Doğum Günü

Neşelerle dolusun,hayatınının tadındasın,nice kaynanalar gördüm senin tırnağın kadar olamayan kaynanalardı.İyi ki benim kayın validemsin Doğum günün kutlu olsun

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik kaynanam.

Dertlerim oldu,sıkıntılarım oldu bana hiç sıkılmadan dertlerime ortak oldun sana hakkım ödenmez.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara canım kaynanam, doğum günün kutlu olsun.

Eşimin Annesine Doğum Günü Mesajları

Geleceğin musmutlu olsun,hayatın güzelliklerle dolsun.kurduğun yuvan torunlarınla neşe bulsun canım validem Doğum günün kutlu olsun.

Sessizlik çok kötü bişeydir helede sen olmayınca o daha kötüdür.Şükürler olsun ki yeni yaşındada sağlıklı bir şekilde aramızdasın varlığına hamd olsun.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım kaynanam!

Sana olan sevgim sonsuzdur,pamuk ellerinden öperim,bana yaşamım boyunca bir sen hayat verdin birde canım eşim.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Sevgi meleği kayın validem.tüm kalbim seninle senin gibi bir kaynanam olduğuna şükürler olsun.Doğum günün kutlu olsun.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara bitanecik kaynanam.

İyi ki varsın iyi ki bizimlesin varlığına binlerce şükürler olsun.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Dilerim ki herşey kalbince olsun kayın validem,yaşamın boyunca her istediğin nasip olmasada rabbim seni tüm kötülüklerden korusun,güzelliğine güzellik katsın.Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun kaynana

Güneş seninle açsın,papatyalar seninle canlansın kayın validem Doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kaynanam. Mutlu yıllar

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kaynanam.

Sessizlik çok kötü bişeydir helede sen olmayınca o daha kötüdür.Şükürler olsun ki yeni yaşındada sağlıklı bir şekilde aramızdasın varlığına hamd olsun.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Eş iyi olunca kaynana da güzel olur derlerdi.Gercekten de öyleymiş.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.

Sana olan sevgim sonsuzdur,pamuk ellerinden öperim,bana yaşamım boyunca bir sen hayat verdin birde canım eşim.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.'

İyi ki doğdun kaynanam

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik kaynanam.

Sevgi meleği kayın validem.tüm kalbim seninle senin gibi bir kaynanam olduğuna şükürler olsun.Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın iyi ki bizimlesin varlığına binlerce şükürler olsun.Doğum günün kutlu olsun canım kayın validem.


Kayınvalideye yazacak Doğum Günü Mesajları

Dilerim ki herşey kalbince olsun kayın validem,yaşamın boyunca her istediğin nasip olmasada rabbim seni tüm kötülüklerden korusun,güzelliğine güzellik katsın.Doğum günün kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
6
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
28 gün önce
6736 kez okundu
wpdurum.com-çular ne diyor?