Evlilik Yıldönümü Sözleri 2023

Güncellenme tarihi: 2023-07-20

Evlilikle ilgili paylaşımlara son günlerde çok sık rastlanmaktadır. Sizde herkes gibi mutlu yuvanızın huzurlu ortamıyla ilgili sözleri paylaşmak isteyebilirsiniz. Evliliğindeki mutluluğu anlatan en anlamlı ve güzel sözleri kolayca öğrenerek sizde paylaşabilirsiniz. Sizlerin kullanabilmesi için evlilik sözleri: mutlu evliliğin güzellikleri ile ilgili söylenmiş en güzel sözlerini derledik.Evlilik, toplumumuzdaki en önemli birimi yani aileyi oluşturmanın adımıdır. Mutlu aileler ve mutlu bir toplum için de huzurlu bir evlilik şarttır.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

"Her yıl daha da büyüyen sevgimizle geçirdiğimiz her anı kutluyorum. Seninle olduğum her gün benim için bir hazine. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Birlikte geçirdiğimiz her yıl, hayatımın en anlamlı zamanları oldu. Seninle her an, her saniye özel ve değerli. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Seninle geçirdiğim her yıl, aşkımızın ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Seninle olmak, hayatımın en güzel tercihi. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım!"

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyac vardır. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

Bir ömür boyu birbirinizi sevmeniz ve hep birbirinizi sevmeniz, huzurlu bir hayat sürmeniz
dileğimle…Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

En Güzel Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Erkek karısının söylemediği her sözcüğü anladığı andan itibaren gerçekten evlidir.

"Seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir aşkın izlerini taşıyor. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim, seni seviyorum."

"Birlikte yaşadığımız her güzellik dolu yıl, geleceğe olan umudumuzu güçlendiriyor. Seninle her şey daha güzel. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım!"

"Aşk dolu yılların getirdiği mutlulukları ve zorlukları birlikte aşmanın verdiği güçle, her gün seni daha çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

Evliler İçin Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Arkadaşım.

Sana eşinIe birIikte huzur ve mutIuIuk doIu bir yaşam diIiyorum. Her ikinizi de tebrik eder mutIuIukIar diIerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler Seni seviyorum.

Evlilik Sözleri 2022

Resmi İndir

Güzel Allah’ım size ve ailenize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Sizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun KARDEŞ.

Hayatta insanın başına gelebilecek en büyük mutluluk doğru insanı bulmak Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Evlilik sadece doğru insanla anlam kazanıyor . Doğru insanı bulduğun için deni tebrik eder Evlilik yildönümünü kutlarım arkadaşım.

Eşine yardım eden erkek kılıbık değil, kalbi ılık bir erkektir.

En Güzel Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, Bebeğinizi diğer evlilik yıldönümünde kucağınızda olmasını bekliyorum arkadaşım.

En Yeni Evlilik Yıldönümü Sözleri 2022

Resmi İndir

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Evlilik geçici duygular ve imkânlar üzerine değil, iman ve ahlak güzelliği üzerine kurulmalıdır.

"Seninle her yıl, aşkın ne kadar büyük ve güçlü olduğunu bir kez daha anlıyorum. Yanında olmak, hayatımın en güzel armağanı. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım!"

"Sonsuz sevginin ve sadakatin bir yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz bugün. Seninle her anı değerli kılan şey, kalbimdeki aşk. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Seninle geçirdiğim her yıl, kalbimdeki sevgiyi bir kat daha büyütüyor. Seninle var olmak, hayatımın en güzel amacı. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım!"

Pek Güzel Evlilik Sözleri

Resmi İndir

Kadınlar kar taneleri gibidirler, hepsi farklı ve hepsi mükemmeldir. Sen sadece bir tanesini yakalayabilirsin, o da helalin olur. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Evlilik Kutlama Mesajları

Birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Evlilik yildönümünü kutlarım arkadaşım.

Canının canı yaşama sebebi hep olmalı hayatta, hep yanında olmalı emi. Birbirinizi hep sevin, evlilik yıldönümünüzü kutluyorum.

Allah'a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Evlilik Yıldönümü Sözleri Kisa

Resmi İndir

Kadın erkeğe, erkek kadına, birbirlerini günahlara kitleyen birer anahtar gibidir. Kapanırsa açılmaz, açılırsa kapanmaz. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? İkinizin gönülleri birbirine kaydı ya yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun arkadaşım…

Kalbini vermekte ne kadar haklıymışım. Siz harika bir insan, muhteşem bir eşsiniz. İyi ki varsınız birbirinizi hep sevin, evlilik yıl dönümünüzü kutluyorum.

"Birlikte geçirdiğimiz her yıl, seni daha çok tanımanın ve seni daha çok sevmenin güzelliğiyle dolu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle."

Evlilik Kutlama Mesajları

Resmi İndir

Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

EIIerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Karı koca oIarak nice nice yıIIara. Canım Arkadaşım..

Mutluluk,huzurun ve müziğin kuşattığı nice eşsiz beraber yıllar temennisiyle evlilik yıl
dönümüzü kutlarım.

Karı koca oIarak nice nice yıIIara

Resmi İndir

Evlilik yildonumunuzu kutlarim nice mutlu senelere insallah rabbim ayrilmasin sizi :))) sizi cok seviyorum.

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Seninle geçirdiğim her yıl, kalbimdeki aşk ateşini daha da yakıyor. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Birlikte geçirdiğimiz yıllar, sevgimizin ve bağlılığımızın gücünü kanıtlıyor. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim!"

Resimli Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve yıldönümümüzü kutlarım.

Yıl dönümümüz kutlu olsun arkadaşım, nice aşk dolu yıllarınız olsun.

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır.

Seni çok seviyorum ve yıldönümümüzü kutlarım

Resmi İndir

Yaşam boyu hep mutlu olmanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar! Arkadaşım. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Arkadaşım Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun.

Evlilik Yıldönümü Sözleri yeni

Resmi İndir

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Seninle geçirdiğim her yıl, kalbimdeki aşk ateşini daha da yakıyor. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Birlikte geçirdiğimiz yıllar, sevgimizin ve bağlılığımızın gücünü kanıtlıyor. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim!"

Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Resmi İndir

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. Mutluluklar diliyorum.

Başınıza gelebilecek en güzel mutluluk ikinizin bu hayat yolculuğunda kalplerinizin birleşmesi her sene olduğu gibi yine bu sene de. Evlilik Yıldönümünüzü Kutlarım

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

ROMANTİK EVLİLİK YILDÖNÜMÜ SÖZLERİ

Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle...

Elhamdülillah seni sevdireni seviyorum.

"Birlikte geçirdiğimiz her gün, aşkımızı daha da güçlendiriyor. Kalbim seninle, her zaman ve sonsuza kadar. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Seninle evlendiğim gün, hayatımın en güzel günüydü. Bugün de o gün gibi özel ve güzel. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim!"

"Sana olan sevgim her yıl katlanarak artıyor. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anı. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

ROMANTİK EVLİLİK YILDÖNÜMÜ SÖZLERİ

Resmi İndir

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmanız dileği ile Evlilik Yıldönümünüzü Kutlarım.

Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın kuzucuklar. Evlilik Yıldönümünüzü Kutlarım

Çok iyi avcı değildin ancak hedefi on ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Evliğinizin ilk yılında ellerinizin birbirinizden iç ayrılması dilekleriyle.

Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Evlilik hayatında ara sıra kavga etmelidir. Çünkü insanlar ancak böyle birbirlerini anlarlar.

Aşk dolu Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Aşk iki bedende yɑşɑyɑn tek ruhtɑn oluşur. Ruhunuzun hiç ayrılmaması dilekleriyle evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Arkadaşım.

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

"Birlikte yaşadığımız her an, birbirimize olan bağımızı güçlendiriyor. Seninle geçen her yıl, aşkımızın biraz daha derinleştiğinin kanıtı. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Evlilik yıldönümümüzde, seninle bir ömür boyu sürecek olan aşkımıza ve mutluluğumuza şükrediyorum. Seni seviyorum, birlikte nice yıllara!"

"Seninle birlikte geçirdiğim her yıl, hayatımdaki en güzel hediye. Kalbim seninle dolu, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!"

"Seninle her anımız özel, her yıl dönümümüz ise kutlamaya değer. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım ve hep seninle olmak dileğiyle!"

Seni Seviyorum Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine. Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Yalnızlık Allah’a mahsustur, her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni ve sevgili eşinin evlilik yıldönümünü kutlarım.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Kalbinizde çiçeklerin hep açması dilekleriyle .Seni ve sevgili eşinin evlilik yıldönümünü kutlarım.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Eşe güzel sözler

Resmi İndir

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir.

İyi bir eş, Allah’ın bize özel armağanıdır.

Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın

Resmi İndir

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastanızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara inşallah arkadaşım…

Herkesin hayatinda birlikte yaşlanmayi hayal edecegi birisi olmaliydi, ve sen bu hayali zaten gerçekleştirdin. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik sözleri

Resmi İndir

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Akıllıca bir evlilik yapmak istiyorsan, kendi denginle evlen.

Evlilik Yıldönümü Durum Yazıları

Resmi İndir

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile arkadaşım. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Birleşen ellerimiz ve kɑlplerimiz birbirinden hiç ɑyrılmɑsın. Bir hɑyɑtı tüm güzellikleriyle pɑylɑşmɑk dileğiyle… Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım…

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Whatsapp Durum Evlilik Yıldönümü Sözleri

Resmi İndir

En güzel evlilik mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
3
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
2
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 550
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 9 gün önce
 • 199
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 662
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 587
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 784
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca

Almanca günaydın mesajları ve anlamları ile hazırladığımız sevgiliye ve sosyal medyada...

 • Aşk
 • 6 ay önce
 • 2.3k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!