Evlilik kutlama mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-04-28

Her evlilik özel bir an barındırır. Bir aile kurmak ve artık yeni siz olmak her insan evladının yaşaması gereken en özel duygulardan biridir diye düşünüyoruz. Düğününüzün olduğu ve belki de hayatınızın en özel günü olan evlilik yıl dönümleri kutlandıkça değer kazanan ve anlam bulan günlerdendir. Bu içeriğimizde; Nikah Kutlama Mesajları ve Nikah Davetiye Sözleri yer almaktadır.

Sizlere sağlık, huzur ve mutluluk dolu güzel bir hayat diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

Anlamlı Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yenidünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Bir yastıkta mutlu ve uzun bir ömür dileklerimizle…Her şey gönlünüzce olsun.

Güzel gülüşlü kardeşim, evliliğin gülüşüne daha da sıcaklık katsın. İyi ki varsın.

Anlamlı Evlilik Kutlama Mesajları

Resmi İndir

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler.

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Bir yastıkta mutlu ve uzun bir ömür dileklerimizle... Her şey gönlünüzce olsun.

Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Mutluluklar..

Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar...

En mutlu gününüzde size sonsuz mutluluklar ve sevgi dolu bir evlilik dilerim. Nice güzel yıllara!

Evliliğinizde birbirinize sonsuz sevgi, sadakat ve anlayışla bağlı kalmanız dileğiyle. İyi ki varsınız ve mutlu yıllar!

Bugün, hayatınızın en özel günlerinden biri ve mutluluğunuzun sonsuz olması dileğiyle. İyi ki evlendiniz ve birbirinizi buldunuz!

Sevgi, anlayış ve saygı dolu bir evlilik için birbirinize hep destek olmanız dileğiyle. Nice mutlu yıllara!

En güzel evlilik kutlama sözleri

Resmi İndir

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz... Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz..

Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.

Evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, her ikinize de mutluluklar dileriz...

Dünyayı seninle tanıdım. Seninle koştum, seninle oynadım. Kan bağım olmasa da benim kardeşim olduğunu unutma. Girdiğin bu yolda sana mutluluklar diliyorum.

Nefes almanın en kolay yolu o nefesi başkasıyla paylaşmaktır kardeşim. Sen nefesinin ortağını buldun. Evliliğin, dünyada cennet olsun.

Hayatının kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle…

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Anlamlı evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Arkadaşım; Girdiğin bu yolda kıymet verdiğin insanla yürümenin keyfini yaşaman dileğiyle. Mutluluklar…

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Her saniye seninle aynı nefesi soluyacak kişiyi bulmak büyük marifet! Evliliğin ömürlük olsun arkadaşım.

Yolculuğunuz boyunca sevgi ve bağlılıkla birbirinize tutunun. Bugün mutluluğunuzun en büyüğü, yarınlarınızın en güzeli olsun. Tebrikler!

Bu özel gününüzde tüm mutluluğunuzun hiç eksilmemesi, birbirinize olan sevginizin ve bağlılığınızın daimi olması dileğiyle. Nice yıllara!

Bu mutlu gününüzde, size sonsuz mutluluklar dilerim. Sevgi dolu bir evlilik sizi bekliyor. Tebrikler!

Bugününüz, birbirinize olan sevginizin ve bağlılığınızın taçlandığı en özel günlerden biri. İyi ki varsınız ve mutlu yıllar dilerim.

En yeni evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Her anınız hiç bitmeyecekmiş gibi yaşanması dileği ile bu özel gününüzü kutluyor ve mutluluklar diliyorum. Gönül ortaklığınız daim olsun.

Mutluluk yoldaşınız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla.

Birbirinize sıkıca sarılarak geçireceğiniz en özel ve güzel anlarınızın olması dileğiyle, her zaman mutlu olun.

Sana, eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Artık bir aile oldunuz ve bunu çoktan hak etmiştiniz. Size ve ailelerinize kucak dolusu sevgiler. Tebrik ediyorum.

En Güzel Evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

En güzel evlilik kutlama mesajları

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim

Yakın arkadaşa evlilik kutlama mesajı

Resmi İndir

Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle...

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Hayat acısıyla, tatlısıyla, mutluluk ve hüzünle doludur. Önemli olan her anda hep birlikte, hep güçlü ve hep birbirine bağlı olmaktır. Aşkınız ve sevginiz her an sizinle olsun, ellerinizi hiçbir güç ayıramasın. Evlilik sadece bir imza değildir, önemli olan kalbe atılan aşk imzasıdır. Her gün çok ama çok mutlu olmanız dileğimle, sizi gönülden tebrik ediyorum.

Anlamlı Evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yasam dileğiyle..

Mutluluğunuzun her daim artması, evliliğinizin her zaman mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle. Tebrikler!

İyi ki evlendiniz, iyi ki birbirinizi buldunuz. Sevgi, saygı ve anlayışla dolu bir evlilik geçirmeniz dileğiyle. Nice yıllara!

Evlilik Tebrikleri

Resmi İndir

Birbirinize sıkıca sarılarak geçireceğiniz en özel ve güzel anlarınızın olması dileğiyle, her zaman mutlu olun.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

En güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun.

Sizleri tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

anlamlı evlilik tebrikleri

Resmi İndir

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Bir yastıkta kocamanız ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Saygılar ve sevgilerle güzel günlere.

Hayatta diğer yarını bulmak, Hele 2 milyar kişi içinden, çok zor. Zoru başardın kardeşim. Tebrik ederim. Evliliğin cennet olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Evlilik kutlama mesajları indir

Resmi İndir

Evliliğinizi tebrik eder boI çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. AIIah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Kardeşten öte canımı en iyi bilenim. Bir karar alıp girdiğin bu yolda sana mutluluklar diliyorum. Şen şakrak sabahlara uyanacağın, en güzel sesleri duyacağın, en tatlı gülüşlerinle güleceğin bir evlilik diliyorum.

Arkadaşlar İçin Tebrik Mesajları

Resmi İndir

Hayatın zorlukları karşısında birlikte dayanacağınız biri ile birlikte olmanın huzurunu yaşa hep. Arkadaşım, evliliğini tebrik ederim.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.

Yaşam boyu birlikte olmaya karar verdiğiniz için sizi kutlar, böylesi özel bir günde yanınızda olamadığımdan ötürü üzüntülerimi ifade ederim.

Arkadaşım, saygıda kusur etmeyeceğin, sevgide eksik görmeyeceğin bir evliliğin olsun. Her katlanarak mutluluğun artsın. Evliliğin daim olsun.

Dostum, eşinle girdiğin bu yolda emin adımlarla yürüyeceğin, sarsılsan da yıkılmayacağın, birbirinizden aldığınız güçle yoluna her daim devam edeceğin bir yaşam diliyorum. Evliliğini en içten dileklerinle kutlarım.

Sevdiklerinize Evlilik Tebrik Mesajları

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Her günü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar.

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sevdiklerinize Evlilik Tebrik Mesajları

Resmi İndir

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…

Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz. Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

İyi günde ve kötü günde bir arada olmak diyerek önemli bir karara imza attınız. Mutluluğunuzun, sevginizin hiçbir zaman bitmemesi dileğiyle, yaşamınızın en önemli imzasını tebrik ediyorum.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Kıymetli dostum, sen benim için nasıl değerliysen, seni mutlu eden de öyle değerlidir. En güzel günleri birlikte yaşayacağınız, en güzel çiçekleri el ele koklayacağınız, en renkli bahçelerde birlikte yürüyeceğiniz bir ömür diliyorum. Mutluluklar dostum…

Evlilik kutlama mesajları 2022

Resmi İndir

İyi günde ve kötü günde bir arada olmak diyerek önemli bir karara imza attınız. Mutluluğunuzun,sevginizin hiçbir zaman bitmemesi dileğiyle, yaşamınızın en önemli imzasını tebrik ediyorum.

İki kişi başladığınız bu yolu; büyük imtihanlarla bitirmeyi başardınız. Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Evliliğiniz hiç bozulmasın ve yıllar sonra bile birbirinize aşkla yaklaşın inşallah.

Sevgili arkadaşım, anlaşılan artık birlikte geçirdiğimiz günler biraz kısıtlanacak. Çünkü sen eşinle yan yana olacaksın. Bu durum her ne kadar biraz beni üzmüş olsa da hayatının mutluluğunu bulduğun için senin adına büyük bir sevinç duyuyorum. Her zaman mutlu günlerin, bir önceki günden daha fazla olsun.

Sana, eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Resimli evlilik kutlama mesajları

Resmi İndir

Kıymetli dostum, sen benim için nasıl değerliysen, seni mutlu eden de öyle değerlidir. En güzel günleri birlikte yaşayacağınız, en güzel çiçekleri el ele koklayacağınız, en renkli bahçelerde birlikte yürüyeceğiniz bir ömür diliyorum. Mutluluklar dostum…

Yıllar aynı kalmayacak kardeşim. Zaman geçecek ve yaşlanacaksın. Takma diş kullanmaya başladığında dahi yanında kalacak birini buldun, bu yüzden şanslısın. Mezarlarınızın yan yana yapılmasını isteyecek kadar çok sevin birbirinizi. Evliliğin herkese örnek olsun can dostum.

Attığınız imza ile artık bir aile oldunuz. Bu demektir ki artık tek başına hareket etmek yerine birlikte hareket edeceksiniz. Ancak evliliğin en güzel tarafı zaten birlikte hareket etmektir. Mutluluğunuzun daha da artmasını temenni ederek, bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığım için üzüntülerimi belirtir, bugün gibi hep mutlu olmanızı temenni ederim.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Ömür boyu mutluluklar mesajları

Resmi İndir

Yaşamlarınızı ortak hale getirdiğiniz bu özel günde bir arada yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum. Her zaman bir arada olmaktan çok önemli olan aynı yöne bakabilmektir evlilikte asıl önemi olan.

Birbirimizin saçlarını ördüğümüz günlerden birbirimizin duvağını taşıdığımız günlere… Sıcak gülümsemeni daha da ısıtacak kişiyi bulduğun için çok mutluyum. Ömrün boyunca en güzel gülüşler senin olsun. Mutluluklar dilerim.

Artık gönül rahatlığıyla yalnız bırakabilirim seni. Nasıl olsa bilirim yalnız kalmayacaksın. Evliliğin bereketli, hayırlı olsun. Eşin her an mutluluk nedenin olsun kardeşim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

En duygusal evlilik kutlama sözleri

Resmi İndir

Kıymetli dostum, çocukluğumuzu geçirdiğimiz son yer, senin nikâh salonun. Artık çocukluk yok. Büyük bir yetişkin olarak sana dünyada cenneti yaşatacak bir evlilik diliyorum.

Evlilik İle İlgili Mesajlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 693
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 6 ay önce
 • 1.3k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 2.2k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 1.5k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 1.1k
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 2.4k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!