Kocam İçin Romantik Yıldönümü Mesajları

Yıldönümleri evlilikte özel günlerdir. Bu bir beraberlik kutlaması. Birkaç mutlu yıllar arasında birbirlerini sevmelerini ve birbirleriyle ilgilenmelerini hatırlatır. Yıllar geçse de ilk günkü tazeliğini koruyan aşıklara, sevdiğinin varlığı ile her geçen gün daha da mutluluk duyanlara, hayatlarının birleştiği günü kutlamak isteyenlere sevgi dolu evlilik yıldönümü mesajarını derledik.

Ben bu dünyada böyle sevgi dolu ve sorumlu bir kocayla mutlu şanslı bir kadınım. Hayatımda olduğun için her gün Allah'a teşekkür ediyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum

Romantik Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Sadece eşim değil aynı zamanda ruh eşim ve en büyük destekçim olduğun için teşekkür ederim. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım! Seninle gurur duyuyorum

Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

Hayat o kadar güzel olmazdı Her düşüşümde beni tutacak kadar orda olmasaydın. Her an seninle birlikte olduğum için çok mutluyum.Yıl dönümümüz kutlu olsun hayatım!

Bu yıl boyunca yarattığımız tüm anıları kutlamak için bir gün. Harika bir yıldönümü dilemek istiyorum sevgili kocama. Allah seni korusun!

Romantik Yıldönümü Mesajları indir

Resmi İndir

Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Bu çok özel günde, her zaman istediğim her şey olduğunu bilmeni istiyorum. Bunca zaman benimle birlikte olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum!

Bugün sana sarılmak istiyorum, böylece seni gerçekten ne kadar sevdiğimi anlayabilirsin. benim için çok şey ifade ediyorsun. Son nefesime kadar seninle olmak istiyorum! Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları 2023

Resmi İndir

Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

Muhteşem bir insanın yanında bir yıl geçirmek beni mutlu etmekten başka bir şey yapmaz. Yıl dönümümüz kutlu olsun canım, herkesin isteyebileceği mükemmel bir partner olduğun için teşekkürler.

Yıldönümü pastasında daha fazla mum, en iyi koca için mutlu yıldönümleri dileğiyle! Seni seviyorum.

Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

Koca İçin Resimli Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Hane halkının tüm sorumluluklarını seninle paylaşmak bir zevkti! Yıl dönümümüz kutlu olsun, sevgili kocam! Seni çok seviyorum.

Harika kocam, ruh halimi değiştirdiğin için teşekkür ederim; ve her zaman moralim bozulduğunda. Seni çok seviyorum Yıl dönümümüz kutlu olsun!

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

Koca İçin Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Sen ve ben “biz” olduğumuz anı hala hatırlıyorum; Seni ömrüm boyunca sımsıkı tutmak istiyorum. Hep benimle orada olduğun için teşekkürler! Yıl dönümümüz kutlu olsun!

İşte birlikte yaşlanmakta, el ele; birbirlerinin suç ortağı olmaktayız. Mutlu yıllar sevgili kocam.

İdeal tipimin ne olması gerektiğini arkadaşlarıma cevaplayamadığımı hatırlıyorum; ama sonra seninle tanıştım ve cevabımı aldım. İdeal tipim olduğun için teşekkürler. Nice yıllarımız olsun canım.

Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

Koca İçin Guzel Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Arada bir, hayatımızda, ne olursa olsun bizim en sevdiğimiz şey olacağına dair ipucu verebilecek birisiyle tanışıyoruz, sen o kişisin. Nice yıllarımız olsun bebeğim.

Koca İçin Mutlu Yıllar Dilekleri

Koca İçin Kisa Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Yıldönümümüz, tonlarca macera ve neşeli günler ile zamansız bir kutlamadan başka bir şey değil. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Beni her şeyde tuttuğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum canım kocam, Yıldönümümüz kutlu olsun seni seviyorum.

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

Seni seviyorum cümlesi, senin gibi bir kadın/adam için yeterli değil. Sen benim tek aşkım, tüm hayatım, tatlı karım/kocamsın. Ben her günümü seninle geçirmeye bayılıyorum. Ve her yıl dönümümüzde seninle bir yıl daha geçirdiğim için kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum. Seni çok seviyorum aşkım! Emin ol, her yıl daha çok seveceğim.


Koca İçin Duygusal Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Evliliğimizin birinci yıl dönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu kocam/karım olarak kal.

İyi anlar çok çabuk geçer. Aynı çatı altında bir yılı birlikte geçirdiğimize inanamıyorum. Keşke seninleyken zamanın akışını durdurabilseydim!

Koca İçin Romantik Aşk Mesajları

Resmi İndir

Bir yıl birbirinimizi tanımaya başladik ve birbirlerinimizi çok sevdik. Yemin ederim, senden daha harika birini tanımadım. Tebrikler canım! Bu bizim ilk evlilik yıldönümümüz!

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle...

Kocaya Yıldönümü Mesajları

Resmi İndir

Her gün ve seninle her an özeldir. Ama bugün birlikte paylaştığımız tüm özel anları kutlayacağız. Teşekkür ederim ve seni seviyorum!

Sadece bir yılda o kadar derinden aşık oldum ki artık hayatımda sensiz yaşayabileceğimi sanmıyorum. Sonsuza dek benimle kalacak mısın? Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile

Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim

Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatimda oldugun için sonsuz teşekkürler… Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
9
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
40+ En Güzel Seni Seviyorum Çünkü Mesajları 2023
40+ En Güzel Seni Seviyorum Çünkü Mesajları 2023

Seni seviyorum… İki kelime olmasına rağmen etkisi ne kadar büyük değil mi? Kimimiz bunu...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 321
Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri
Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

"Seni seviyorum" demek hem inanılmaz derecede güzel hem de yoğun bir şekilde ürkütücü. Bu...

 • Aşk
 • 24 gün önce
 • 330
18 adet Kısa Aşk Videosu İndir 2023
18 adet Kısa Aşk Videosu İndir 2023

Kısa Aşk Videoları İndir Dur, En güzel sevgili videoları whatsapp durum paylaşım için...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 677
Ateşli ve Erotik Sözler
Ateşli ve Erotik Sözler

Sevgiliye Erotik Mesajlar, Erotik Sözler Yazılı Resimler ve Seks ile ilgili çok ateşli...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 6.1k
Lazca Resimli Aşk Sözleri
Lazca Resimli Aşk Sözleri

Lazca'daki Sevgi Sözcüklerini Bu Konuda Topladık... En Güzel Lazca Aşk Mesajları Resimleri...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 562
Dokunaklı Teşekkür Ederim Aşk Mesajları
Dokunaklı Teşekkür Ederim Aşk Mesajları

Hayat bitmeyen bir döngüdür ama sevdiklerimiz onu güzelleştirir ve yaşamaya değer kılar....

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 1.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!