Eşe Doğum Günü Mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-08-04

Hayatın paylaşıldığı kişi olmasından dolayı genel anlamda eşe doğum günü mesajları aşk ve sevgi içerikli olmakla birlikte mecazlı anlatımlar çokça bulunmaktadır. Bu içeriğimiz tam sizin istediğiniz şekilde! İçeriğe göz gezdirerek en güzel ve en romantik sözlere ulaşabilirsiniz.

Eşe Doğum Günü Sözleri

Hayatta hep olmak istediğim yerdeyim… Kollarında.. İyi ki doğdum canım eşim.

Canım eşim, bugün senin doğum günün ve dünyada ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Seninle birlikte geçirdiğim her an benim için paha biçilmez. Seni seviyorum ve seninle geçireceğim daha nice mutlu yıllar diliyorum.

Kalbimdeki en değerli yer senin için atıyor, çünkü sen benim eşimsin ve en büyük mutluluğum sensin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, her anında yanında olmak dileğiyle!

Hayatımın anlamı, en iyi arkadaşım, eşim ve sevgilim! Doğum günün kutlu olsun. Seninle her anım değerli ve özel. Birlikte daha nice güzel yıllar geçirmek dileğiyle.

İyi ki doğdum canım eşim

Resmi İndir

Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Ben seninle yeniden doğdum sevgilim ve sen iyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanem.

Eşe en GüzelDoğum Günü sözleri

Resmi İndir

Bugün güneş sanki ayrı bir gülümsüyor sevgilim sebebi belli iyi ki doğdun…

”İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…”

Eşe Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Bu dünyada senden daha önemli hiçbir şeyim olmadı. Hayatımın aşkı, göz bebeğim iyi ki yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelere…

Sen bana huzur, sen bana ilaç sen bana biricik eş oldun bitanem iyi ki doğdun.

Birlikte daha güzel günler göreceğiz dedi adam… Kadın ise bana bakan bu bir çift göz benim en güzel günüm diye yanıtladı. İyi ki doğdun canım.

Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

Seninle sonsuzluğa ulaşmak isteyen biçarenin mesajıdır bu. Ey Sevgili, doğum günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

Sen benim gün ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun aşkım. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum.

Benimle hayatını paylaşan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Beni sevmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

En Güzel Doğum Günü Mesajı eşe

Resmi İndir

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki sevgilim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

”Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…”

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…

Bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olma şansına sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum. Seni seviyorum ve seninle her anı dolu dolu yaşamak istiyorum. İyi ki varsın, eşim!

Eşim olmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu her gün yaşıyorum. Seninle birlikte her anımızı dolu dolu yaşıyoruz ve seninle geçirdiğim her gün benim için bir hazine. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim!

Hayatımın anlamı, her günüme anlam katan insan! Bugün senin doğum günün ve sana olan sevgim her geçen gün daha da artıyor. Seninle birlikte olduğum her an benim için çok değerli. Nice mutlu yıllara, eşim!

Eşe Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun…

Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sana layık bir kişi olmak için hayatım boyunca emek harcayacağıma söz verirken doğum gününü de kutlarım. İyi ki doğdun ve nice senelere güzel sevgili.

İyi ki doğdun ve nice senelere güzel sevgili

Resmi İndir

Yeter ki nefesini hissedeyim, sesini duyayım, kokunu içime çekeyim bir tanem. Dünyada senden başka her şey teferruat… Seni çok seviyorum canım kocam. İyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun…

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara…

Bir yıl daha benimle geçirmene rağmen şimdi çok uzaklardasın. Yine de iyi ki doğdun canım. Doğum gününle birlikte en kötü günün böyle olsun.

Eşe Doğum Günü tebriki

Resmi İndir

Her türlü mutluluğa ve huzura layık hayatım, doğum günün kutlu olsun.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun…

Eşim olmanın ne kadar şanslı bir durum olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Senin gibi anlayışlı, sevgi dolu ve harika bir insanla birlikte olmak benim için büyük bir ayrıcalık. Doğum günün kutlu olsun, canım eşim!

Seninle birlikte her günüm özel ve mutlu geçiyor. Bugün senin doğum günün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Nice güzel anılarla dolu bir yıl diliyorum sana, eşim!

Hayatımın en güzel hediyesi, en tatlı sürprizi ve en büyük aşkı! Seninle birlikte geçirdiğim her anım paha biçilmez ve seninle olmak benim için büyük bir mutluluk. Doğum günün kutlu olsun, eşim!

Doğum günün kutlu olsun canım eşim

Resmi İndir

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Yazılı Resim Eşe Doğum Günü Mesajları

Güneşin parlayan ışıklarından daha tehlikeli olan gözlerine bakamasam da doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Eşe Anlamlı Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

Eşim olmanın verdiği güvenle, sevginle ve desteğinle hayatımın en güzel anlarını yaşıyorum. Bugün senin doğum günün ve seni sevmekten, yanında olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Nice yıllara, sevgilim!

Yazılı Resim Eşe Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Eşime Doğum Günü Mesajları

Geceleri ortaya çıkan yıldızlardan daha güzel yüze sahip olan aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayat boyu mutluluk, huzur ve bereket seninle olsun.

Dalgaların sahile vurması gibi beni hayretlere düşüren kızıl saçlı sevgili, doğum günün kutlu olsun. Hep gecelerde buluşmamak dileğiyle her şey istediğin gibi olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.

Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara.

Eşime Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

Doğduğun kutsal günün yıldönümünü kutlar, bir ömür boyu benimle olmanın hazzını bana yaşattığın için minnettar olduğumu bildirmek isterim. Her uyandığımda yanımda sen olduğun için iyi ki doğdun. Hayatımız boyunca hep mutluluk ve huzur içinde olmak dileğiyle.

Sana binlerce kez teşekkür ederek doğum gününü kutluyorum sevgilim. Güneşlerden uzak hayatımda bir kıvılcım sunduğun için minnettarım. Hayatımın anlamını değerli hale getiren bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Eşe Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Umutlarımın bittiği, gözyaşlarımın çaresiz kaldığı her durumda sen vardın yanımda. Neler paylaştık birlikte, nelere göğüs gerdik. Hayatımın her anında seninle yan yana nefes almak istiyorum bir tanem. Doğum günün kutlu olsun biricik eşim.

Doğum günün kutlu olsun biricik eşim

Resmi İndir

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara… İyi ki doğdun aşkım…

Eşe Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Ölünceye kadar ilk önce seni görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

doğum günün kutlu olsun sevgilim

Resmi İndir

Milyonlarca insan içinden beni seçtiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Senden önce ne çiçeğin rengi farklıydı ne de derinliği denizlerin, ne gökyüzündeki bulutlar benziyordu kalplere ne de yağmurlar bu kadar ılıktı. Sen geldin ve değişti dünyam. İyi ki geldin biricik karıcığım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun benim kraliçem.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli…

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Resmi İndir

Hayatımı renklendiren sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Yaşama coşkumu artıran bir nehirsin sen benim için.

Eşim İçin Doğum Günü Mesajları

Hayatımın varlık sebebi olmakla kalmadın. Her zaman için içimde yaşattığım bir aşk oldun bana. Her zaman seninle olmak temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Eşim İçin Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Her ne kadar yanında olamasam da yeni yaşını kutlar, sağlıklı bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Hiçbir zaman ayrılmamak dileğiyle en güzel günler senin olsun. Doğum günün sana huzur, bereket ve sağlıkla birlikte beni de getirsin. Hiçbir zaman ayrılmayalım ve sen hep benim aşkım ol.

Bir damla gözyaşın için dünyaları yakmayı göze aldım. Doğum günün için en büyük pastayı da ben yaptım. İyi ki doğdun kalbimin sahibi.

”Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…”

Sen benim tüm dünyamsın canım karıcım, nice güzel senelere…

Güzeller güzeli bir eş olarak zorlu günlerimde bana verdiğin destek için her zaman nadide bir parçam oldun. Hayatımın anlamı olan canım eşim, doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın anlamı olan canım eşim, doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Yeni yaş gününü en içten dileklerimle kutlar, çok uzaklarda olan ay parçamın tüm dileklerinin kabul edilmesini dilerim.

Tüm isteklerini yerine getirmek isterim, seni mutlu etmek isterim. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

”Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.”

İyiki Doğdun Eşim

Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

Bu senede sen, ben, aşkımız ve çocuklarımız ile yeni bir yaşa girdin. İyi ki benim le berabersin, iyi ki benimle yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

İyiki Doğdun Eşim

Resmi İndir

Bir yıl değil her yıl kutlayalım seni, senin hayatıma girişini, doğduğun günden beni bulduğun günü her gün kutlayalım. Annen seni iyi ki doğurmuş ve sen iyi ki benim olmuşsun, doğum günün kutlu olsun can tanem.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin. Nice senelere…

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Dünya yıkılsa altında kalmaya razıyım, yanımda sen olacaksan bir tanem. Doğum günün kutlu olsun ömrüm…

Ah sevdiğim iyi ki doğdun kocaman oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin yanımızdan doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

O gül yüzünde hep güller açsın, saçın sakalın da beyazlasa Allah bizi hiç ayırmasın. Doğum günün kutlu olsun inşallah bu yaşında da yanımda olursun.

Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kadınım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim güzel menekşem.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Yılda bir değil yılın her günü senin doğum günün olsa ben kutlamaktan bıkmam. Çünkü o doğduğun gün benim kaderine yazıldığın gündür. İyi ki doğdun can eşim.

Bir ay parçası girmiş gönlüme ve tüm ömrümü aydınlatmış. O ay parçası benim hayatımın anlamıymış doğum günün kutlu olsun dünyama güzellik katan kadın. İyi ki doğmuşsun iyi ki benim olmuşsun.

iyi ki doğmuşsun iyi ki benim olmuşsun

Resmi İndir

Doğum günü mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
2
emotion
0
emotion
1
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
  • İhsan
  • 9 ay önce

  Hayatımın anlamı iyiki doğdun iyiki varsın

Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!