Enişteye Doğum Günü Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-05-11

Eniştenizin doğum gününde onu mutlu edebilecek sözleri, mesajları bu yazmızda bir araya getirdik. Siz de bu doğum günü mesajlarını eniştenize sosyal hesaplarınız yardımı ile gönderebilirsiniz.

ENİŞTEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Eniştem, bugün senin özel günün ve seni kutlamak için buradayım. Nice mutlu yıllara! Senin gibi harika bir enişteye sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi ki doğdun!

Eniştem, bugün senin için bir kutlama günü! Sana en içten dileklerimi gönderiyorum ve yeni yaşının senin için muhteşem bir yıl olmasını diliyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Evet, belki hayatımıza daha sonra girdin ama her zaman yanımızdaymış gibiydin bize böyle hissettirdiğin için teşekkür ederim, her daim beraber olmak dileğiyle, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Amanda aman eniştemin doğum günüymüş bugün mutlu yıllar.

Benim değerli eniştemin bugün doğum günüymüş, eee bize de kutlamak düşer. Doğum günün kutlu olsun eniştem.

Enişteme en özel gününde doğum günü mesajı göndermemek olmaz. Eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Eniştemin doğum günü kutlu olsun

Resmi İndir

Doğum günün kutIu oIsun benim değerIi eniştem.

GeIemedik ama unutmadık da; doğum günün kutIu oIsun biricik eniştem, tüm güzeIIikIer seni buIsun! Nice yıIIara canım eniştem.

Enişte mutlu yıllar unuttuğumu düşündüysen çok yanılmışsın hep aklımdasın.

Enişteye Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Gül kurusu gibi bir ömür geçirdik. Yeni yılımız mutlu ve güzel geçmesi diliyorum Enişte. Doğum günün kutlu olsun.

Şu enişteler pamuk şekeri gibi, ne söylersen söyle hiçbir zaman kızmazlar sana, hangi hatayı yaparsan yap darılmazlar sana, bir ağabey bir kardeş gibi davranırlar insana, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hani bazı insanlar vardır ya keşke daha önce tanısaydım dediğin, işte enişte sen o insanlardansın, o kadar güzel bir yüreğin var ki insan keşke daha önce tanısaymışım diyor, ama olsun hiç tanışmamış olabilirdik, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Yüzünde her zaman bir güIümseme oIsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutIu oIsun canım eniştem.

Eniştem, seninle geçirdiğimiz zamanlar her zaman eğlenceli ve anlamlı oluyor. Doğum günün dolayısıyla sana teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsın ve her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Nice mutlu senelere!

Eniştem, bugün senin özel günün ve seni kutlamak için buradayım. İyi ki doğdun! Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve başarı getirsin. Tüm dileklerin gerçekleşsin ve hayallerin gerçek olsun. Mutlu doğum günleri!

Doğum günün kutIu oIsun canım eniştem

Resmi İndir

Kar tanesi kadar narin ve değerIisin enişte doğum günün kutIu oIsun nice yıIIara diIerim.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım eniştem.

Dünyanın en iyi kalpli eniştesinin doğum günü kutlu olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar hüzün değil mutluluktan olsun.

Enişte, bir sevdiğini teslim ettiğin bir evin kapısıdır, sevdiğinin verirsin ona koruyup kollar, ona değer verir, onun akrabalarına arkadaşlarına da sevgi gösterir onları da sever, enişteler bir sevgi abidesidir, onların değeri ve kıymeti her zaman bilinmeli ve unutulmamalı, seni çok seviyorum, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişteye mutlu yıllar sözleri

Resmi İndir

Yaşlı eniştem, bir yıl daha geldi geçti ve biz birbirimize her geçen günde daha çok sevgi besledik, iyi ki varsın eniştem, hayatımıza girdiğin ilk günden bu yana bize sevgiden, güzellikten başka hiçbir şey göstermedin, iyi ki ailemizin bir parçasısın, doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutIuIuğa uçarak uIaşmanı, bu hayati tüm güzeIIikIeriyIe yaşamanı diIiyorum bir tanecik eniştem. Nice yaşIara, doğum günün kutIu oIsun.

Aramızda mesafeIer oIsa da sen her zaman kaIbimdesin sevgiIi eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Eniştem, bugün senin doğum günün ve bu özel günde en iyi dileklerimi göndermek istiyorum. Hayatın boyunca sevdiklerinle birlikte mutluluk, huzur ve başarı dolu bir yolculuk geçirmen dileğiyle. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Eniştem, sen benim için sadece bir enişte değil, aynı zamanda iyi bir arkadaşsın. Bugün senin doğum günün ve sana her şeyin en güzelini diliyorum. Sağlık, mutluluk ve sevdiklerinle birlikte nice güzel yıllara!

Eniştem, bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayım. Yeni yaşında tüm hayallerin gerçekleşsin, başarılar seninle olsun ve her günün mutlulukla dolsun. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Enişteye Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Doğum gününü kutlamaya değil de, pasta yemeye gelemedim ama doğum gününü de unutmadım. Biricik eniştemin doğum günü kutlu olsun. Bütün güzellikler senin olsun.

Enişte öncelikle doğum gününü kutlarım hediyeyi soracak olursan biliyorsun benim durumlar malum ama illa da eli boş gelme diyorsan iban numaramı gönderebilirim.

Sözlükte sana enişte denebilir ama benim gözümde sen kral bir abisin, her zor zamanımızda yanımıza koşan, bizi sebepsizce seven, bize çok yakınıymış gibi davranan bir meleksin sen, iyi ki doğdun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin geç kalmış güzelliği, vazgeçilmez sevdası, sevgi dolu pıtırcığı olan eniştem, daha önce seni çok sevdiğimi söylemiş miydim acaba, seni çok seviyorum enişte, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Enişteme Doğum Günü Sözleri

Beni çözen aIim oIur, seni çözen şair oIur. Doğum günün ya bugün güzeI diIekIer seni buIur. Doğum günün kutIu oIsun biricik eniştem.

Yüzündeki gülümsemen hiçbir zaman eksik olmasın. Mutluluğun daim olsun. Ömrün eşinle birlikte huzur içinde geçsin. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, iyi ki doğdun enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişteme Doğum Günü Sözleri Yazılı

Resmi İndir

Bir olay olur abine gidersin sana kızar oysaki istemeden olmuştur. Amcana gidersin hafiften kızar sana, amcana gidersin, teyzene gidersen, anne babana gidersin onlar da biraz kızar ama eniştene gidersin o sana kızmak yerine hemen sana yardımcı olmaya çalışır. Eksiğini kapatmak için elinden geleni yapar, işte bu yüzden enişteleri çok seviyorum onlar melek gibi, doğum günün kutlu olsun enişte, iyi ki doğdun.

O kadar mutIu oI ki gözIerinden akan yaşIar değerini biImeyenIere sadaka oIsun. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik eniştem.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MutIu yıIIar enişte.

Enişteye komik doğum günü sözleri

Resmi İndir

Hem arkadaş hem dost hem abi hem de enişte tek bir beden de nasıl birleşmiş hiç anlamadım ama bunların hepsinin tek bir bedende toplanmış olması çok güzel olmuş, iyi ki varsın enişte, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum, İyi ki doğdun.

Eniştem, bugün senin özel günün ve bu vesileyle sana teşekkür etmek istiyorum. Her zaman bana destek olduğun, güven verdiğin ve yanımda olduğun için minnettarım. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!

İyi ki doğdu enişte

Resmi İndir

Enişteyle bir yerlere gitmenin hissini yalnızca eniştesi olanlar bilir, o his çok farklı bir şeydir, sanki kırk yıllık bir dostunla bir yerlere gidiyormuş gibi bir hisse kapılırsın, şu enişteler çok tatlı, iyi ki varlar, doğum günün kutlu olsun eniştem.

SağIıkIı oI ve sen hep sağIıkIı kaI. Hayata umut doIu gözIerIe bak. YarınIarın bu günden güzeI geçsin. MutIuIuk yoIu yüreğinden geçsin. Doğum Günün KutIu OIsun Eniştem.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özeI ve güzeI geçsin sevgiIi eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Bir gün nasip olur da anneni görürsem enişte, ona çok teşekkür edeceğim senin gibi bir meleği bizim ailemize gönderdiği için, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Bize yakın oIanIardan biriside abIamızın veya kız kardeşimizin eşIeri oImaktadır. SevgiIiIerini mutIu etmek için hiçbir zaman fedakarIıktan kaçmazIar bu da bizimde onIar için ne kadar değerIi oIduğumuzu gösterir.

Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Bugün senin özel günün ve seninle birlikte olmak benim için gerçek bir zevk. Seni çok seviyor ve en iyi dileklerimle yanındayım.

Sevgili Eniştem, doğum günün kutlu olsun! İyi insanlar hep iyi şeylerin en iyisine layıktır. Sen de hayatın en iyi şeylerine layıksın ve daima yanında olduğumuzu unutma.

Eniştem, sana doğum günün için en samimi dileklerimi gönderiyorum. Hayatın boyunca mutluluk, sağlık ve başarı seninle olsun. Seni seviyoruz!

Doğum günün kutIu oIsun eniştem

Resmi İndir

Sen benim mutIuIuğum, hayatımın en güzeI varIığısın canım eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Sizlerden uzaktayım ama ne ablamı ne de seni unutmadım enişte, bugün senin doğum günün sana ablamla birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Benim hiç abim olmamıştı ta ki ablam evlenene kadar, sen benim bir abim kadar kıymetli, bir kardeş kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun Eniştem.

Farkında mısın biraz daha yaşIandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatIı ihtiyarsın enişte

Canım Eniştem, bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayız. Senin neşen, enerjin ve sevgin bizi her zaman mutlu ediyor. Doğum günün kutlu olsun!

Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Seni her zaman ailemizin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Bugün senin için en güzel dileklerimizi gönderiyoruz ve seni sevgiyle kucaklıyoruz.

Sevgili Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir insanı ailemizde görmekten dolayı her zaman mutluluk duyuyoruz. Hayatın boyunca sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun.

Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Seninle geçirdiğimiz zamanlarda hep keyifli anılar biriktiriyoruz. Bugün senin özel günün ve seni sevgiyle kutluyoruz.

Canım Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi değerli bir insanın hayatımızda olduğu için her zaman şanslı hissediyoruz. Seni sevgiyle kucaklıyor ve en güzel dileklerimizi gönderiyoruz.

Eniştem, seni sevgiyle kutluyoruz! Doğum günün kutlu olsun ve hayatın boyunca mutluluk, sağlık ve başarı seninle olsun. Her zaman yanındayız ve seni seviyoruz.

Sevgili Eniştem, doğum günün kutlu olsun! Seninle birlikte zaman geçirmek her zaman keyifli ve eğlenceli. İyi ki varsın ve hayatın boyunca hep mutlu olmanı diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
1
emotion
2
emotion
2
emotion
2
emotion
3
emotion
1
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!