Enişteye Doğum Günü Mesajları

Eniştenizin doğum gününde onu mutlu edebilecek sözleri, mesajları bu yazmızda bir araya getirdik. Siz de bu doğum günü mesajlarını eniştenize sosyal hesaplarınız yardımı ile gönderebilirsiniz.

ENİŞTEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Evet, belki hayatımıza daha sonra girdin ama her zaman yanımızdaymış gibiydin bize böyle hissettirdiğin için teşekkür ederim, her daim beraber olmak dileğiyle, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Amanda aman eniştemin doğum günüymüş bugün mutlu yıllar.

Benim değerli eniştemin bugün doğum günüymüş, eee bize de kutlamak düşer. Doğum günün kutlu olsun eniştem.

Enişteme en özel gününde doğum günü mesajı göndermemek olmaz. Eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Eniştemin doğum günü kutlu olsun

Resmi İndir

Doğum günün kutIu oIsun benim değerIi eniştem.

GeIemedik ama unutmadık da; doğum günün kutIu oIsun biricik eniştem, tüm güzeIIikIer seni buIsun! Nice yıIIara canım eniştem.

Enişte mutlu yıllar unuttuğumu düşündüysen çok yanılmışsın hep aklımdasın.

Enişteye Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Gül kurusu gibi bir ömür geçirdik. Yeni yılımız mutlu ve güzel geçmesi diliyorum Enişte. Doğum günün kutlu olsun.

Şu enişteler pamuk şekeri gibi, ne söylersen söyle hiçbir zaman kızmazlar sana, hangi hatayı yaparsan yap darılmazlar sana, bir ağabey bir kardeş gibi davranırlar insana, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hani bazı insanlar vardır ya keşke daha önce tanısaydım dediğin, işte enişte sen o insanlardansın, o kadar güzel bir yüreğin var ki insan keşke daha önce tanısaymışım diyor, ama olsun hiç tanışmamış olabilirdik, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Yüzünde her zaman bir güIümseme oIsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutIu oIsun canım eniştem.

Doğum günün kutIu oIsun canım eniştem

Resmi İndir

Kar tanesi kadar narin ve değerIisin enişte doğum günün kutIu oIsun nice yıIIara diIerim.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım eniştem.

Dünyanın en iyi kalpli eniştesinin doğum günü kutlu olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar hüzün değil mutluluktan olsun.

Enişte, bir sevdiğini teslim ettiğin bir evin kapısıdır, sevdiğinin verirsin ona koruyup kollar, ona değer verir, onun akrabalarına arkadaşlarına da sevgi gösterir onları da sever, enişteler bir sevgi abidesidir, onların değeri ve kıymeti her zaman bilinmeli ve unutulmamalı, seni çok seviyorum, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişteye mutlu yıllar sözleri

Resmi İndir

Yaşlı eniştem, bir yıl daha geldi geçti ve biz birbirimize her geçen günde daha çok sevgi besledik, iyi ki varsın eniştem, hayatımıza girdiğin ilk günden bu yana bize sevgiden, güzellikten başka hiçbir şey göstermedin, iyi ki ailemizin bir parçasısın, doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutIuIuğa uçarak uIaşmanı, bu hayati tüm güzeIIikIeriyIe yaşamanı diIiyorum bir tanecik eniştem. Nice yaşIara, doğum günün kutIu oIsun.

Aramızda mesafeIer oIsa da sen her zaman kaIbimdesin sevgiIi eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Enişteye Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Doğum gününü kutlamaya değil de, pasta yemeye gelemedim ama doğum gününü de unutmadım. Biricik eniştemin doğum günü kutlu olsun. Bütün güzellikler senin olsun.

Enişte öncelikle doğum gününü kutlarım hediyeyi soracak olursan biliyorsun benim durumlar malum ama illa da eli boş gelme diyorsan iban numaramı gönderebilirim.

Sözlükte sana enişte denebilir ama benim gözümde sen kral bir abisin, her zor zamanımızda yanımıza koşan, bizi sebepsizce seven, bize çok yakınıymış gibi davranan bir meleksin sen, iyi ki doğdun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin geç kalmış güzelliği, vazgeçilmez sevdası, sevgi dolu pıtırcığı olan eniştem, daha önce seni çok sevdiğimi söylemiş miydim acaba, seni çok seviyorum enişte, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Enişteme Doğum Günü Sözleri

Beni çözen aIim oIur, seni çözen şair oIur. Doğum günün ya bugün güzeI diIekIer seni buIur. Doğum günün kutIu oIsun biricik eniştem.

Yüzündeki gülümsemen hiçbir zaman eksik olmasın. Mutluluğun daim olsun. Ömrün eşinle birlikte huzur içinde geçsin. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, iyi ki doğdun enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişteme Doğum Günü Sözleri Yazılı

Resmi İndir

Bir olay olur abine gidersin sana kızar oysaki istemeden olmuştur. Amcana gidersin hafiften kızar sana, amcana gidersin, teyzene gidersen, anne babana gidersin onlar da biraz kızar ama eniştene gidersin o sana kızmak yerine hemen sana yardımcı olmaya çalışır. Eksiğini kapatmak için elinden geleni yapar, işte bu yüzden enişteleri çok seviyorum onlar melek gibi, doğum günün kutlu olsun enişte, iyi ki doğdun.

O kadar mutIu oI ki gözIerinden akan yaşIar değerini biImeyenIere sadaka oIsun. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik eniştem.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MutIu yıIIar enişte.

Enişteye komik doğum günü sözleri

Resmi İndir

Hem arkadaş hem dost hem abi hem de enişte tek bir beden de nasıl birleşmiş hiç anlamadım ama bunların hepsinin tek bir bedende toplanmış olması çok güzel olmuş, iyi ki varsın enişte, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum, İyi ki doğdun.

İyi ki doğdu enişte

Resmi İndir

Enişteyle bir yerlere gitmenin hissini yalnızca eniştesi olanlar bilir, o his çok farklı bir şeydir, sanki kırk yıllık bir dostunla bir yerlere gidiyormuş gibi bir hisse kapılırsın, şu enişteler çok tatlı, iyi ki varlar, doğum günün kutlu olsun eniştem.

SağIıkIı oI ve sen hep sağIıkIı kaI. Hayata umut doIu gözIerIe bak. YarınIarın bu günden güzeI geçsin. MutIuIuk yoIu yüreğinden geçsin. Doğum Günün KutIu OIsun Eniştem.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özeI ve güzeI geçsin sevgiIi eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Bir gün nasip olur da anneni görürsem enişte, ona çok teşekkür edeceğim senin gibi bir meleği bizim ailemize gönderdiği için, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Bize yakın oIanIardan biriside abIamızın veya kız kardeşimizin eşIeri oImaktadır. SevgiIiIerini mutIu etmek için hiçbir zaman fedakarIıktan kaçmazIar bu da bizimde onIar için ne kadar değerIi oIduğumuzu gösterir.

Doğum günün kutIu oIsun eniştem

Resmi İndir

Sen benim mutIuIuğum, hayatımın en güzeI varIığısın canım eniştem. Doğum günün kutIu oIsun.

Sizlerden uzaktayım ama ne ablamı ne de seni unutmadım enişte, bugün senin doğum günün sana ablamla birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Benim hiç abim olmamıştı ta ki ablam evlenene kadar, sen benim bir abim kadar kıymetli, bir kardeş kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun Eniştem.

Farkında mısın biraz daha yaşIandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatIı ihtiyarsın enişte

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
0
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
1
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü yaklaşıyor. Şu günlerde birçok kimse ya özel bir anneler günü hediyesi...

 • Tebrikler
 • 22 saat önce
 • 46
Fransızca Doğum Günü Mesajları
Fransızca Doğum Günü Mesajları

Kimileri için doğum günleri çok özeldir. Bir yaşınıza daha girdiğiniz, bir yaş daha...

 • Tebrikler
 • 7 gün önce
 • 91
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023

Arkadaşlara, kankalara, yeni yılda unutmak istemediğiniz tüm dostlara… Bu yıl...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 1.1k
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları

Bu dünyadaki en güzel şey, insanın sevdiğinden bir çocuk sahibi olmasıdır. Çocuk sevgisini...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.4k
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları

Komik yılbaşı mesajları! İlginç yılbaşı mesajları, yılbaşı karikatürleri, yılbaşı...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.2k
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023

Bu güzel sayfada sizler için anneye en güzel yılbaşı mesajlarını hazırladık. İşte...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 2.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!