En Güzel Anneye Doğum Günü Mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-01-20

Dokuz ay sizi karnında taşıyan ve hayatınız boyunca da her daim yanında olan anneniz için, onu mutlu edecek çok güzel doğum günü sözlerini değerlendirebilirsiniz. Anneynize doğum günü gönderebileceğiniz "Anneye doğum günü mesajları" topladık. En iyi doğum günü mesajları, anneye kısa iyiki doğdun mesajları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

2023 Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Benim bir tanecik annem, şimdiye kadar verdiğin emeklerinin karşılığını bir ömür boyu istesem de ödeyemem. Seninle açtım gözlerimi bu hayata ve ölene kadar ellerinden tutmazsam nefes alamam...

Canım Anneciğim, Melek Anneciğim. En kıymetlim, en büyük servetim. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum biriciğim.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

Anneye Doğum Günü

Resmi İndir

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

En Güzel Anneye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

Sen evimizin sultanı, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim güzeller güzeli annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

Canım annecim, varolma sebebim iyi ki doğdun nice güzel yaşlara…

Anneye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Benim meleğim, biricik annecim doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bu hayatın bana verdiği en güzel şey şüphesiz sensin annecim. İyi ki doğdun.

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Bugünde cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Canım annem doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Annem. Başımın tacı, gözümün nurusun. Senin hayata ilk geldiğin işte bugün; benim hayatıma verdiğin canla devam etti. Sen doğdun, seninle birlikte ben de doğdum. İyi ki doğdun, iyi ki annemsin ve iyi ki varsın canım annem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde atıyor. Seni çok ama çok seviyorum annem. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda ve daima bizimle ol inşallah.

Anneciğim canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Km’lerce uzakta olsanız da sizi herkesten çok düşünen, herkesten çok iyiliğinizi isteyen kişiye denir “Anne.” İyi ki doğdun annecim.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Resmi İndir

Bugün güneş ayrı bir gülümsedi gökyüzünden çünkü bugünü özel kılan biri var hayatta. İyi ki doğdun annecim.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bugün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Anneye doğum günü mesajı uzun

Anneye Doğum Günü Mesajları kisa

Resmi İndir

Bu hayatta yaşadığım en kötü günleri senin sayende atlattım. Bu sıkıntı nasıl geçer dediğim her problemi sen çözdün, bana tekrar nefes almam için güç verdin. İyi ki varsın benim canım annem, başımdan hiç eksik olma.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

İyi ki doğdun annecim.

Resmi İndir

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin. Doğum günün kutlu olsun Anneciğim.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

doğum günün kutlu olsun.

Resmi İndir

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, dileklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzelim annem, nice bizli senelere.

Senin varlığın dünyadaki her şeyden değerli. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki tebessüm hiç solmasın ve hayat sena hep iyi davransın. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem doğum günün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

En iyi doğum günü mesajı anneler için

Resmi İndir

Biricik annem doğum günün kutlu olsun, her zaman senin küçük bebeğinim.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Anneye Güzel sözler

Resmi İndir

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne… Doğum Günün Kutlu olsun.

Her anne çocuğu için değerlidir ama sen benim için bir başka değerlisin canım annem. Seninle birlikte tüm ömrüm anlam kazandı Sen yanımda olduğun için düştüm ama hiç dizlerim kanamadı. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanem.

Anneye Doğum Günü Mesajları yazılı resim

Resmi İndir

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum canım annem. İyi ki doğmuşsun canım annem.

Bu dünyadakı en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Seni seviyorum annem. Doğum günün kutlu olsun.

Resmi İndir

Dünyadaki en büyük şansım, kıymetlim… Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
Canımdan öte canım, ruhum, annem seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.
Yüreği güzel, düşünceleri güneş kadar parlak annem. Nice güzel yaşların olsun, seni seviyorum.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli, doğum günün kutlu olsun.

Anneler için doğum günü mesajları

Resmi İndir

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

İyi ki varsın güzeller güzeli, doğum günün kutlu olsun.

Resmi İndir

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Anneye en güzel sözler

Resmi İndir

Bu hayatın hep güzelliklerini bana gösterdin. Sevginin ne kadar büyük bir duygu olduğunu sen bana öğrettin. Seninle birlikte hayatım hep güzelliklerle, çiçeklerle ve neşeyle doldu. Sen benim canımdan da ötesin, bir tanemsin…

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

Annem doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Bu dünya da en güvenli sığınak hem senin yanın hem de senin kucağın. Bu çivisi çıkmış dünyada sana rastlamış olmak senin benim annem olman benim için büyük bir şans. Hayatımdan hiç gitme sen benim canımsın canım annem.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

doğum günün kutlu olsun canım annem resmi indir

Resmi İndir

Koşulsuz sеvginin ve fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi anne demekmiş. Seni çok seviyorum annem, iyi ki doğdun.

Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim.

Anneye anlamlı sözler

Resmi İndir

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Anneye en iyi doğum günü tebrik mesajı

Resmi İndir

Bana hayat veren kadın, seni dünyalardan bile çok seviyorum. Senin sevgin ile dolup taşıyorum ve her güne senin verdiğin can sayesinde uyanıyorum. İyi ki varsın benim melek annem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Ne yaparsam yapayım hakkını asla ödeyemem bilirim. Senin bana yaptıklarını asla kimse yapamaz canım annem. Sen benim canım, cananım, yarenimsin. Sen benim hiç değişmeyen tek yol arkadaşımsın…

Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye gönderecek doğum günü kutlama mesajı

Resmi İndir

Bir günde değil her gün hatırladığım, doğum gününde değil her gün varlığına şükrettiğim annem. Sen varsan her şey eksik. Evim güneşsiz, ışıksız, evim bomboş. Hayatımda ki en özel insan iyi ki varsın Doğum günün kutlu olsun.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun annemm.

Doğum günün kutlu olsun annemm

Resmi İndir

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu yaşıma kadar aşkla getirdin beni. Her istediğimi nasıl da canla başla gerçekleştirdin ve beni koruyup kollamaktan hiç vazgeçmedin. Sana tüm ömrüm boyunca teşekkür etsem yine az kalır. Seni çok seviyorum canım annem.

Anneye resimli doğum günü sözleri

Resmi İndir

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun benim gül yüzlü Annem.

Bana okuduğum kitapIarın en güzeIinin hangisi oIduğunu sorarsanız, söyIeyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Resimli Anneye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
6
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
  • Nicat
  • 1 yıl önce

  Qeşey

Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!