Dedeye Doğum Günü Mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-09-05

Bu sayfamızda torunların güzel dedelerine yazabilecekleri doğum günü mesajları yer almaktadır. Bu sayfamızda yer alan dedeye doğum günü mesajlarını kısa mesajla dedenize yollayabilirsiniz.

Dedeye Doğum Günü Mesajları

Dede kelimesi o kadar özel ki benim için çocukluğumun en güzel yılları senin yanında olduğum günlerdi dedeciğim. İyi ki doğdun.

Dede, hayatınızdaki en değerli hazine! Doğum günün kutlu olsun, her günün aynı güzellikte olsun.

Dede, seninle geçirdiğim her an paha biçilmez. Nice sağlıklı ve mutlu yıllara!

Dede, seninle geçirdiğim zamanlar her zaman özel. Doğum günün kutlu olsun, her anın dolu olsun.

Dede, yaşın sadece bir sayıdır. Senin enerjin ve genç ruhun her şeyin üzerinde! Doğum günün kutlu olsun.

Dedeme Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Ben çok şanslı bir çocuktum çünkü hayallerimi gerçekleştiren hayatıma sihirli pamuk elleriyle dokunan bir dedem vardı. Hayata seni bize verdiği için hep teşekkür edeceğim. Mutlu Yıllar dedeciğim.

Dedeler torunları için vazgeçilmez miraslardır. İyi ki doğdun biricik dedem.

Dedelerin en tatlısı, dedelerin en yakışıklısı seni çok seviyorum, ellerinden kocaman öpüyorum, iyi ki benim dedemsin, doğum günün kutlu olsun.

Dedeye Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Bence dünyanın en şeker insanları dedelerdir. O tatlı gülüşleri, o şirin bakışları insanın içine huzur katıyor, seni çok seviyorum dedem, iyi ki doğdun.

Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik dedem. AIIah hep gönIüne göre versin, mutIu yıIIar.

Dede, seninle geçirdiğim her an, geçmişimizden güzel anılarla dolu. Nice yıllara, daha çok anı biriktirelim.

Dede, senin gibi bilge ve sevgi dolu bir kişiyle aynı soydan gelmek benim için gurur verici. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Dede, yaşın sadece bir sayı, ama senin yaşam bilgeliğin ve deneyimin her şeyden önemli. Doğum günün kutlu olsun!

Dedeye Resimli Doğum Günü

Resmi İndir

Sana binIerce öpücük ve sevgi yoIIuyorum buradan. BiI ki unutuImadın. Doğum günün kutIu oIsun canım dedem.

Dede seni çok seviyoruz hayatımıza yeniIik ve güzeIIikIer kattın hiç bir zaman ayrıIma yanımızdan. MutIu yıIIarda mutIu yaşa…

Sen aramızdan ayrıldın, güzel gülüşün ve gökyüzü mavisi gözlerin kaldı aklımda. Bugün senin doğduğun gün… Duy sesimi iyi ki hep sen vardın yanımızda.

Doğum günün kutIu oIsun canım dedem

Resmi İndir

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım dedem.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Sen bana her torun dediğinde, manasız bir mutluluk sarıyor beni dede, iyi ki senin torunun olmuşum, gül yüzlü dedem benim, doğum günün kutlu olsun

Babamdan gördüğüm sevginin aynısını her daim bana gösterdin, her yanına gelişimizde çocuklarından çok, bizi gördüğün için mutlu oldun, seni çok seviyorum dede, Allah uzun ömürler versin, doğum günün kutlu olsun.

Dedeler torunları için vazgeçilmez miraslardır. İyi ki doğdun biricik dedem.

Dizinin dibinde masallarla büyütüp, kocaman bir hayal dünyasında bana oynama, kendim olma fırsatı sunduğun için teşekkür ederim dedeciğim. İyi ki doğdun.

MutIu yıIIar dedeciğim

Resmi İndir

Şiir gibi güzeIdir sözIerin dede şefkatinIe bizi büyüttün dede. Senden öğrendik doğruyu yanIışı, yanımızda oIdun sen hep dede. MutIu yıIIar dedeciğim…

Bugün ayın on dokuzu, niye doğdun Allah’ın takozu, doğum günün kutlu olsun aman kestirme öten horozu.Sen benim hep esin kaynağım oldun. Doğum gününü kutluyorum ve seni seviyorum.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır Yeni ışığın kutlu olsun biricik dedem.

Dede, seninle geçirdiğim her an benim için bir hazine. Doğum günün kutlu olsun, sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.

Dede, senin gibi özel bir insanın doğum gününü kutlamak benim için bir onur. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim.

Dede, yaşın ilerlesin ama enerjin ve neşen hiç bitmesin. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum gününü kutluyorum dede

Resmi İndir

eni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle Mutlu yıllar canım dedem.

Bir hikâye okumuştum küçükken, orada bir dede torununa şöyle diyordu; torunum insanın çocuğu bir meyvenin kabuğu gibidir ama torun o kabuğun içindeki meyve gibidir. İşte dedeler böyle güzel bir sevgi taşıyorlar içlerinde, iyi ki benim dedemsin, doğum günün kutlu olsun dedem.

Dünyanın en yumuşak dedesine sahip olduğum için çok mutluyum, dedem benim iyi ki varsın, seni çok seviyorum.

"Dedecim, bugün senin özel günün ve senin gibi harika bir insan için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun! Sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam dilerim."

"Dedem, seninle geçirdiğim her anı takdir ediyorum. Senin gibi bir dedeye sahip olduğum için gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum."

Dedeme Doğum Günü Durum Resimleri

Resmi İndir

İnsan bilmeli ki senin gibi bir dedesi varsa yanında hayat ona hiç bir şekilde zarar veremez. İyi ki doğdun biricik dedem.

Dedeme Doğum Günü Sözleri

Aramızda mesafeler vardı ve ben hep seni çok özler yanına gelmek için bayramları iple çekerdim. Herkesin keşke senin gibi dedesi olsa dedirttiğin için teşekkür ederim. İyi varsın dedeciğim mutlu yıllar.

Her çocuğun dedesi kıymetlidir ama benim dedem bir tanedir. İyi ki doğdun dedeciğim.

Dedeye Doğum Günü Mesajları Kisa

Resmi İndir

YıIIarın sormadığı, yoIIarın yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başIangıç oImasını diIerim. Doğum günün kutIu oIsun canım dedem.

GüImek güIenin, yıIdızIar gecenin, mutIuIuk hep senin oIsun. Doğum günün kutIu oIsun biricik dedem. Nice mutIu yıIIara.

"Dedeci, senin yaşam enerjin ve neşen her zaman bize ilham veriyor. Bu özel günde sana mutluluk dolu anlar dilerim. Doğum günün kutlu olsun!"

"Dedem, senin bilgeliğin ve sevgin benim için her şeydir. Seninle daha fazla zaman geçirmeyi dört gözle bekliyorum. Doğum günün kutlu olsun!"

"Dedem, seninle olan anılarım özel ve unutulmaz. Bugün senin için en güzel günlerden biri olmalı. Doğum günün kutlu olsun!"

Dedeme Doğum Günü Tebrikleri

Resmi İndir

TakvimIere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün Benim için çok özeI ve anIamIı bir gün

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem Mutlu Yıllar.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Doğum günün kutlu olsun biricik dedem

Resmi İndir

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım dedem.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dedem!

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun sevgili dedem, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

"Dedecim, her zaman bana destek oldun ve beni sevdin. Senin için yapabileceğim en güzel şey, senin doğum gününü kutlamak. Mutlu yaşlar dilerim!"

"Dedecim, senin gibi bir dedeye sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Seninle geçirdiğim her anı değerli buluyorum. Doğum günün kutlu olsun!"

"Dedem, yaşam deneyimlerin ve hikayelerin benim için her zaman ilham kaynağı olmuştur. Doğum günün kutlu olsun ve daha nice güzel anılar biriktirelim."

Doğum günün kutlu olsun canım dedem yazılı resim

Resmi İndir

Doğmanın bedeIi öIüm, gençIiğin bedeIi yaşIıIık, sevginin bedeIi fedâkarIık, dostIuğun bedeIi payIaşmaksa; bugünün bedeIi hatırIanmaktır. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi dedem.

Yeni yaşında mutIuIukIar hep seninIe oIsun ve bütün diIekIerin gerçek oIsun. Doğum günün kutIu oIsun biricik dedem.

Bize verdiğin nasihatlar sayesinde kanatlanıp uçmaya başladık… İyi ki varsın Nice mutlu yıllara Dedem…

Dedeye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım dedem Sevgi ve mutIuIuk doIu daha nice doğum günIeri geçirmen diIekIerimIe Doğum günün kutIu oIsun.

Dede, kim bana bayram da para verse biraz mutlu oluyorum ama sen verdiğinde, tarifsiz bir şekilde çok mutlu oluyorum, dedem benim doğum günün kutlu olsun.

Dedeye Anlamli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Sen yaşlılığın güzelliğe bürünmüş halisin dedeciğim, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

"Dedecim, seninle geçirdiğim her anı takdir ediyorum. Bugün senin için harika bir gün olsun. Doğum günün kutlu olsun!"

"Dedem, senin gibi bir dedeye sahip olduğum için minnettarım. Bugün senin özel günün ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!"

iyi ki doğdun dede

Resmi İndir

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dedem. Doğum günün kutlu olsun…

GeIeceğini oIuşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutIu edecek şekiIde oImasını diIerim. Nice seneIer bir tanecik dedem.

Hayatın en güzel anlamlarından olan canım dedeciğim, bizlerin ağlamaması için elinden geleni yaptığın o günleri asla aklımızdan çıkarmadık. Doğum gününü içtenlikle kutlar, barış dolu dünyada ak saçlarınla gülmeni umarız.

dede için doğum günü mesajı

Resmi İndir

DEDELERE GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Şeker yüzlü dedem, bir yıl daha yaşlandın ama yaşlandıkça daha da yakışıklı oluyorsun, doğum günün kutlu olsun dede, iyi ki varsın.

dedelere güzel doğum günü mesajı

Resmi İndir

Hem annemin hem babamın hem de benim babam olmayı nasıl başarıyorsun dede, sen paha biçilmez bir hazine gibisin bence, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum biricik dedem. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Dedem doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım dedem.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağIık, meIekIeri kıskandıracak kadar mutIuIuk getirmesi diIeğiyIe. Nice mutIu yıIIara sevgiIi dedem.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dedem.

Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dedem

Resmi İndir

Dede her yanına gelişimiz de cebinden çıkan o şekerler var ya, ben hiçbir yerde, ne o kadar lezzetli bir şeker gördüm ne de beni bu kadar mutlu edebilmiş bir hediye gördüm. çünkü bence o şekeri güzelleştiren senin o güzel ceketinin cebinden çıkmış olması, seni çok seviyorum dedem, doğum günün kutlu olsun.

Keşke dedeler ölümsüz olabilseydi, belki de bu dünyayı güzelleştiren onların varlığı, insanlara mutluluk veren, onları kollayıp koruyan dedelerin hepsinin ellerinden öpüyorum, ama benim dedem bence dedelerin en tatlısı, doğum günün kutlu olsun dedem.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler bir tanecik dedem.

Nice mutIu yıIIara sevgiIi dedem

Resmi İndir

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine canım dedem.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem.

Geçenler de derse geç kalmıştım, öğretmen öğrencilerden, dedelerini anlatmasını istemişti ve en güzel anlatana ödül verilecekti, ben dersin en sonuna yetiştim, öğretmen bana da kâğıt verdi ama benim hiç yazı yazacak zamanım kalmamıştı bir tek cümle yazabildim ve birinci oldum; benim dedem bir melektir. Doğum günün kutlu olsun dedeciğim, seni çok seviyorum.

Dede, hani bazen saçlarımızı okşar da bizi seversin ya, hiç bitmesin istiyor insan, keşke dedem her zaman böyle başımı okşasa diyor insan, umarım her güzel günüm de yanımda olursun dedeciğim, seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun dedeciğim, seni çok seviyorum

Resmi İndir

Dede sana pasta almak için dışarı çıkacaktım ki, annem bana; oğlum pasta alma, deden tatlı şeyler tüketemiyor dedi, ben de anladım o zaman neden tatlı şeyler tüketemediğini çünkü senin gibi her şeyden daha tatlı bir dede, daha çok tatlı tüketirse sıkıntı olabilir. İyi ki doğdun dedeciğim, doğum günün kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
19
emotion
1
emotion
2
emotion
0
emotion
4
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 497
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 3.1k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1.4k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 979
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!