Babaya Doğum Günü Mesajı 2022

Babalar hayatımızın her anında bizlere destek olan kişilerdir. Birçok kişi de babasının doğum gününde “Babaya doğum günü mesajı”nı aratmaktadır. Babaya doğum günü mesajları yazımızda babama doğum günü mesajı ve babaya en güzel doğum günü sözleri kısa bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajı

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Sadakat, dürüstlük, gerçek sevginin tarifini sorsalar tek bir kelimeyle ifade edebilirim, babam. Mutlu yıllar babacığım.

Babaya Doğum Günü Mesajı sözleri

Resmi İndir

Canım babacım, sırtımı yasladığım çınarım iyi ki doğdun iyi ki benim babamsın. Seni çok seviyorum. Allah seni başımdan eksik etmesin.

Babaların babası canım babam iyi ki doğdun.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajı 2022

Resmi İndir

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Bu hayatta dünyaya gelmeme sebep olduğun için, hep arkamda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu her aynaya baktığımda hatırlıyorum. Bugün doğum günün belki yanında değilim ama iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Babaya tebrik mesajı

Resmi İndir

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insan. Mutlu yıllar baba.

Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Ben büyümeyen kızın sen hiç yaşlanmayan koca çınarımsın. Hayat sana dilediğin bütün güzellikleri versin canım babam. İyi ki doğdun seni seviyoruz.

Babaya Anlamlı Doğum Günü

Resmi İndir

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Sen dünyadaki en muhteşem babasın. Eğer bu gün babalar günü olsaydı sana bir kravat hediye ederdim. Ama doğum günün bu yüzden sana bütün sevgimi, saygımı ve duygularımı sana bağlayacak bağları vermek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Babaya En Güzel ve Özlü Doğum Günü Mesajları

Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

Bal suratlı kuzuların babası, annemin kalbisin. Bilmiyorum benim babam olduğun için mi her şeyin çok güzel geliyor. İyi ki doğdun can içim iyi ki varsın.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Kötü olduğumuz zaman, bizi seviyorsun. İyi olduğumuz zaman bizi seviyorsun. Ne yaparsak yapalım bizi seviyorsun. Bizi koşulsuz olarak seven bir baba olduğum için teşekkürler. Mutlu yıllar baba!

Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajı 2022

Resmi İndir

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım.

Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Babaya En Güzel ve Özlü Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Gözlerinin içi hep gülen koca çınarım, iyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun. Nice birlikte senelere.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

“Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacım!

Babaya Özlü Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

İlk ve tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın.

İlk aşkım, gözümün nurusun sen. Gözümü seninle açtım. Sevmeyi, dürüst olmayı, adaletli olmayı hep senden öğrendim. İyi ki benim babamsın. Nice birlikte senelerimiz olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur.

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar.

Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan insan, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum.

Bugün kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorsam en büyük sebebi sensin. Emeğin, sevgin öyle büyük ki bende iyi ki senin evladın olmuşum. Dünyaya bir daha gelsem yine senin evladın olmak isterdim baba. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya ve Kız

Resmi İndir

Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince anlatamıyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar baba!

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim. Canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bir yaş daha yaşlanıyorum diye üzülme sakın birlikte geçirdiğimiz zamanlar en güzel zamanlarımız. Yüzündeki gülümseme hiç kaybolmasın sana çok yakışıyor. Seni seviyorum baba iyi ki doğdun.

Babaya Doğum Günü Mesajı indir

Resmi İndir

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

Küçükken sorduğum en anlamsız sorulara bile büyük bir sabırla ve dikkatle cevap vererek öğrenmem ve hayatı keşfetmem yolunda ne kadar büyük rol oynadığını bilemezsin. Bugün senden öğrendiklerimle yolumu çiziyorum. Bana yol göstereceğin nice yıllara babacığım.

Anne baba olunca anlarsınız derdin hep. Meğer anne baba olunca içindeki sabır tohumları nasıl da ortaya çıkıyormuş. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Doğum Günün kutlu olsun babacığım

Resmi İndir

Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Artık yürümeyi öğrendim ama hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi hiç bırakma baba. Hep yanımda benimle kal. Seni seviyorum. İyi ki doğdun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, doğum günün kutlu olsun, canım babam.

Kendini bize adadığın, yorulmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.

Gözümü dünyaya ilk açtığımda etrafı iyilikle sarılmış kalbine aşık olmuştu. Büyüdükçe daha da çok aşık oldum canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Babaya Doğum Günü Durum mesajları

Resmi İndir

Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en muhteşem babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

Resimli Babaya Doğum Günü Mesajı 2022

Resmi İndir

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında daha çok ve kalpten gelen kahkahalarla hayatın aydınlanır ve başladığın her iş sana beklediğinden daha çok başarı getirir. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Anlamlı Babaya Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Babamızı Mutlu Edecek Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun babacığım.”

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babamızı Mutlu Edecek Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Resmi İndir

Sana bir pasta yaptım canım babam, tarifini veriyorum. Üzeri için biraz şans, biraz sabır ve biraz zaman, pastanın kendisi için benim tüm sevgim, umarım beğenirsin. Doğum günün kutlu olsun babacım.

Çocukken filmlerdeki süper kahramanlara hayrandım. Büyüyünce kar kış demeden, bütün zorluklara rağmen benim huzurum ve mutluluğum için çalışan tek insanın gerçek bir kahraman olduğunu anladım. Belki pelerinin yoktu. Ama ihtiyacın da yoktu. En büyük gücün bana verdiğin sevgindi çünkü.

Doğum Günü Kutlama Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
3
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları
Kayınvalideye Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü yaklaşıyor. Şu günlerde birçok kimse ya özel bir anneler günü hediyesi...

 • Tebrikler
 • 22 saat önce
 • 46
Fransızca Doğum Günü Mesajları
Fransızca Doğum Günü Mesajları

Kimileri için doğum günleri çok özeldir. Bir yaşınıza daha girdiğiniz, bir yaş daha...

 • Tebrikler
 • 7 gün önce
 • 91
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2023

Arkadaşlara, kankalara, yeni yılda unutmak istemediğiniz tüm dostlara… Bu yıl...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 1.1k
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları
Çocuklar için Doğum Günü Mesajları

Bu dünyadaki en güzel şey, insanın sevdiğinden bir çocuk sahibi olmasıdır. Çocuk sevgisini...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.4k
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları
En Komik 2023 Yılbaşı Mesajları

Komik yılbaşı mesajları! İlginç yılbaşı mesajları, yılbaşı karikatürleri, yılbaşı...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 1.2k
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023
30+ En Güzel Anneye Yeni Yıl Mesajları 2023

Bu güzel sayfada sizler için anneye en güzel yılbaşı mesajlarını hazırladık. İşte...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 2.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!