Anneye Doğum Günü Sözleri 2021

Anneler herkes için çok değerli ve önemlidir.Bizler de bu içeriğimizde anneye doğum günü mesajlarını bir araya getirdik. İşte en anlamlı anneye doğum günü mesajları…

Anne İçin Doğum Günü Mesajları

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Biricik annem. Doğum günün kutlu olsun.

Biricik annem Doğum günün kutlu olsun

Bana tüm güzellikleri yaşatan annem, doğum günün kutlu olsun.

Canım annecim, varolma sebebim iyi ki doğdun nice güzel yaşlara…

Benim meleğim, biricik annecim doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın. Bu hayatın bana verdiği en güzel şey şüphesiz sensin annecim. İyi ki doğdun.

Canım Anneciğim, Melek Anneciğim. En kıymetlim, en büyük servetim. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum biriciğim.

Anneye Doğum Günü sözü

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bu gün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Seçme şansım olsaydı yine seni seçerdim annecim. Hep yanındayım iyi ki doğdun. Ben hep seni örnek aldım kendime… Öyle zarif, öyle naif. İyi ki doğdun annecim. Seni çok seviyorum.

Benim bir tanecik annem, şimdiye kadar verdiğin emeklerinin karşılığını bir ömür boyu istesem de ödeyemem. Seninle açtım gözlerimi bu hayata ve ölene kadar ellerinden tutmazsam nefes alamam…

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun.

Km’lerce uzakta olsanız da sizi herkesten çok düşünen, herkesten çok iyiliğinizi isteyen kişiye denir “Anne.” İyi ki doğdun annecim.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Bugün güneş ayrı bir gülümsedi gökyüzünden çünkü bugünü özel kılan biri var hayatta. İyi ki doğdun annecim.

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günün kutlu olsun annem

Bugünde cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem doğum günün kutlu olsun!

Biricik annem doğum günün kutlu olsun, her zaman senin küçük bebeğinim.

Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

en güzel doğum günü mesajı anneye

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bugün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne… Doğum Günün Kutlu olsun.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Doğum günün kutlu olsun

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Gününü Kutlarım anne

Her sene bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu Yıllar Anne.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem!

Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim.

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.

Canım annem doğum günün mübarek

Anneye Doğum Günü Mesajları

Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın. İlk aşkım, hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim.

Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Canımdan çok seviyorum seni. Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Sen hayatımın her anında bana ilham kaynağı oldun. Sensiz ben kaybolmuştum. Seni çok seviyorum anne. Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Bu hayatta yaşadığım en kötü günleri senin sayende atlattım. Bu sıkıntı nasıl geçer dediğim her problemi sen çözdün, bana tekrar nefes almam için güç verdin. İyi ki varsın benim canım annem, başımdan hiç eksik olma.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Senbenim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun annemm.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin. Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.,

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun anne.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu Yıllar.

Ne kadar konuşsam boş. Ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun anacığım.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

Canım Anneme Doğum Günü Tebrik Sözleri

Kendisini başkası için feda etmek, özel ve sevecen bir sevgi gerektirir ki bu da anne sevgisidir. Hayatta mutluluğu yakalamama yardımcı olan tüm fedakârlıkların için teşekkür ederim anneciğim. Sen dünyanın en iyi annesisin! Doğum günün kutlu olsun.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Canım Anneme Doğum Günü Tebrik Sözleri

Anneciğim, o kadar neşe dolu ve özgür bir ruhun var ki umarım bu hiç değişmez. Doğum günün de umarım senin kadar neşe dolu geçer. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Ben şu anda uzaklardayım ama ne kadar ayrı olsak da sen her zaman benim kalbimde ve düşüncelerimdesin. Nice yıllara anneciğim.

Umarım ileride dönüp bu günlere baktığında yaşanan her an senin için harika bir anı olur çünkü ben seninle geçirdiğim her an için öyle hissediyorum. Sevgili anneciğimin doğum gününü kutlarım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
5
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
5 ay önce
954 kez okundu
wpdurum.com-çular ne diyor?