Amcaya Doğum Günü Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-07-19

Sayfamızda baba yarısı olarak kabul edilen amcalarımıza gönderebileceğimiz en güzel doğum günü mesajlarını bir araya getirdik. Amcaya doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Amcaya Resimli Doğum Günü Mesajları

İyi ki doğdun iyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam.Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili Amca, bugün senin özel günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. İyi ki doğdun! Her yaşın sağlık, mutluluk ve başarı getirsin. Seni seviyoruz!

Değerli Amcam, bugün senin doğum günün ve seni ne kadar sevdiğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. İyi ki varsın ve hayatımıza kattığın güzellikler için minnettarız. Nice mutlu yıllara!

Sevgili Amcam, bugün senin özel günün ve bu vesileyle seni kutlamak istiyorum. Her zaman neşeli ve enerjik olduğun için ilham kaynağımız oldun. Doğum günün kutlu olsun!

Amcaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

İyi ki doğdun sevgili amcam.

Güzel amcamın doğum günü kutlu olsun.

Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik amcam.

Amcaya Doğum Günü Pastası

Resmi İndir

Adım attığın yeni yaşında yeni umutIar ve güzeI günIer seninIe oIsun. Doğum günün kutIu oIsun amcam.

Hep birlikte nice senelere biricik amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Fakında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

İyi ki doğdun sevgili amcam

Resmi İndir

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım amcam.

GeIemedik ama unutmadık da: doğum günün kutIu oIsun, Tüm güzeIIikIer seni buIsun! Nice yıIIara amcam.

Saygıdeğer Amcam, bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Umarım bu yeni yaşın senin için yeni başlangıçlara, güzel anılara ve bolca sevdiklerinle paylaşacağın mutlu anlara vesile olur. Nice yaşlara!

Sevgili Amcam, senin gibi özel bir kişiye bugünün anlamını taşıyan bir doğum günü diliyorum. İyi ki varsın ve hayatımızın bir parçasısın. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmen dileğiyle!

Değerli Amcam, bugün senin doğum günün ve bu özel gününde seni kutlamanın sevincini yaşıyorum. Her zaman yanımızda olduğun, destek verdiğin ve sevginle bizi kucakladığın için minnettarız. İyi ki doğdun!

Amcaya Doğum Günü Mesajları 2022

Resmi İndir

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Doğum günün kutlu olsun biricik amcam

Resmi İndir

Bir amca düşün tatIı mı tatIı yakışıkIı mı yakışıkIı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun amca.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara amcam

İyi ki doğdun, iyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Amcaya Doğum Günü Hediyesi

Resmi İndir

Yeni yaşın diIediğin tüm güzeIIikIeri, bekIemediğin sürprizIerIe getirsin. MutIu yıIIar amcacım.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar amcacım.Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun amcam.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun.

Amcaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.Nice yıllara canım amcam.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Sevgili Amcam, bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayız. Yeni yaşında her bir hayalin gerçekleşsin, yüzün hep gülsün ve sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara ulaşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Saygıdeğer Amcam, bugün senin doğum günün ve seni sevgiyle kutluyoruz. Senin gibi bir amcanın varlığından dolayı her zaman şanslıyız. Umarım bu özel günün senin için unutulmaz anılarla dolu olur. Nice yaşlara!

Doğum günün kutlu olsun biricik amcam

Resmi İndir

Amcaya Doğum Günü Mesajları

YıIIarın sormadığı, yoIIarın yortmadığı, dostIarın unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başIangıç oIsun, yeni yaşın kutIu oIsun amcam.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara amcam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik amcam.

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Doğduğun gün buIutIarı yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınIık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyIe yaşa! Nice yaşIara.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun amca.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Sevgi doIu aşk doIu yoIunun hep aydınIık oIduğu ve her günün doğum günü tadında oIduğu bir yıI yaşaman diIeğiyIe doğum günün kutIu yarınIarın umutIu oIsun amcam.

İyi ki doğdun sevgili amcam. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun canım amcam, nice mutlu yıllara.

İyi ki doğdun canım amcam, nice mutlu yıllara

Resmi İndir

DiIeğim bugün diIediğin tüm diIekIerin gerçek oIması. BeIki yanında değiIim ama biI ki kaIbimin en derin yerinde bugünü seninIe kutIuyorum. Nice yaşIara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.

Pastanın etrafında sevdikIerin, kaIbinin etrafında sevgiIerin, senin etrafında hayaIIerin oIsun, doğum günün kutIu oIsun canım amcam.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili Amcam, bugün senin doğum günün ve bu özel gününde seni sevgiyle kucaklıyoruz. Hayatında her zaman başarılarla dolu, sevdiklerinle beraber huzurlu ve mutlu bir yolculuk geçirmen dileğiyle. İyi ki doğdun!

Değerli Amcam, doğum günün kutlu olsun! Seni seviyor, saygı duyuyor ve her zaman yanında olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Umarım bu yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve bolca güzellik getirir. Nice mutlu yıllara!

Doğum günün kutlu olsun amca

Resmi İndir

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Dünyada essiz bir güzeIIik varsa o da kaIbindedir. Hayatinin bundan sonrası kaIbinin güzeIIiği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun bir tanecik amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili Amca, bugün senin özel günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllara! Doğum günün kutlu olsun!

Amcacığım, seninle birlikte geçirdiğim her anı daima değerli buluyorum. Bugün senin doğum günün olduğu için çok mutluyum. Umarım bu yeni yaşında tüm hayallerin gerçek olur. Nice güzel yıllara!

Sevgili Amca, seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımı daha da anlamlı kılıyor. Sıcaklığın ve neşen hiç solmasın. İyi ki doğdun, nice güzel yaşlara!

Amcaya Doğum Günü Mesajları indir

Resmi İndir

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Amcacığım, bugün senin özel günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. İyi ki varsın ve hayatımıza bu kadar anlam katıyorsun. Umarım yeni yaşın, sana sevdiklerinle birlikte mutluluk ve huzur getirir. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgili Amca, seninle birlikte geçirdiğimiz anılarımı hiç unutmayacağım. Seninle geçen her gün, özel bir hediye gibidir benim için. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara!

Amcacığım, bugün senin doğum günün ve sana en samimi dileklerimi iletiyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun. Nice güzel yaşlara, doğum günün kutlu olsun!

Sevgili Amca, seninle birlikte geçirdiğim her an benim için çok değerlidir. Bugün senin doğum günün olduğu için çok mutluyum. Umarım yeni yaşın, senin için hayallerin gerçek olduğu bir yıl olur. Nice mutlu yıllara!

Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Yaşa. Sev. GüI! BunIar eksik oImasın yaşamında. Yaşın kaç oIursa oIsun her şeyin en güzeIi seninIe oIsun. Nice mutIu, neşeIi ve yaşam doIu yaşIara.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun amcam.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım amcam.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

DaIgaIar vuruyor sahiIe, yıIdızIar parIıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimIe koşuyorum hep geceIerde. Doğum günün kutIu oIsun.

Amca Doğum Günün Kutlu Olsun

Resmi İndir

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım amcam. İyi ki doğdun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik amcam.

Nice yaşlara biricik amcam

Resmi İndir

Amcaya Güzel Sözler

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Hüzünlerden uzak gözlerinin ışıltılı baktığı, güzel bir yıla merhaba diyerek yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileğiyle. Doğum Günün Kutlu olsun Amcam.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik amcam, doğum günün kutlu olsun.

Amcacığım, senin güler yüzün ve pozitif enerjin her zaman çevrene neşe saçar. İyi ki varsın ve iyi ki benim amcammsın. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yaşlara!

Sevgili Amca, bugün senin özel günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Senin gibi bir amcam olduğu için çok şanslıyım. Umarım yeni yaşında tüm isteklerin gerçekleşir. Nice mutlu yıllara!

Amcacığım, senin sevgin ve desteğin benim için her şeyden önemlidir. Bugün senin doğum günün olduğu için çok mutluyum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Amcaya Güzel Sözler

Resmi İndir

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun canım amcam, nice mutlu yıllara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler canım amcam.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki Doğdun. İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum Günün Kutlu olsun.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım amcam. İyi ki doğdun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum sevgili amcam. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun amcam.

İyi ki doğdun güzel amca

Resmi İndir

Baba Yarısı Amcaya Doğum Günü Mesajları

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik amcam.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum sevgili amcam. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun…

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk senin olsun. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Nice mutlu yıllara.

Baba Yarısı Amcaya Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara canım amcam.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun amcam.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan biricik amcam iyi ki doğdun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun amcam, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Hep birlikte nice senelere canım amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun amcam.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Doğum günün kutlu olsun canım amcam

Resmi İndir

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun amcam.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun bitanecik amcam.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor amcam. Daha nice mutlu yıllara…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam

Resmi İndir

Sahip olduklarımı kazanabilmek için verdiğin karşılıksız destekler için teşekkür eder, yeni yaşını kutlarım canım amcam.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Doğum günü mesajları ile ilgili paylaşımlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
3
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 7 ay önce
 • 611
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 4.5k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 11 ay önce
 • 1.6k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2.4k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!