Almanca 20 En İyi Oğluma Doğum Günü Mesajları 2022

Oğlunuz bugün doğum gününü kutluyor ama siz dileklerinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulamıyor musunuz? Cevabınız evet ise, doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olması için bu en iyi 10 doğum günü dileklerini okuyun.

Almanca İyi Ki Doğdun Oğlum Mesajları

Söhne wie Du müssen „Sonne“ genannt werden, da Du buchstäblich Sonnenschein in unser Leben bringst. Alles Gute zum Geburtstag!

- Hayatımıza tam anlamıyla güneş ışığı getirdiğin için senin gibi oğullara "Güneş" denmeli. Doğum günün kutlu olsun!

Wir lieben Dich und wünschen Dir die glücklichsten Tage und eine strahlende, gesunde Zukunft.

- Seni seviyor, mutlu günler ve aydınlık, sağlıklı bir gelecek diliyorum.

Mit Liebe und besten Grüßen an den besten Sohn der Welt! Einen wundervollen Geburtstag!

- Dünyanın en iyi oğluna sevgi ve en iyi dileklerimle! Muhteşem bir doğum günü diliyorum!

Almanca Oğluma Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Lieber Sohn, egal wie viel du gewachsen bist, für uns wirst Du immer unser liebster und klügster Junge bleiben. Ich wünsche Dir einen glücklichen Geburtstag. Mögen all Deine Träume und Wünsche wahr werden!

- Sevgili oğlum, ne kadar büyümüş olursan ol, bizim için her zaman en sevgili ve en parlak oğlumuz olacaksın. Doğum günün kutlu olsun. Tüm hayallerin ve dileklerin gerçekleşsin!

Wir sind so glücklich, dass wir so einen tollen Sohn auf der Welt haben, feier heute Deinen besten Geburtstag.

- Dünyada böyle harika bir oğlumuz olduğu için çok şanslıyız, bugün en iyi doğum gününü kutlarım.

Geburtstagswünsche für den Sohn

Resmi İndir

Wir glaubten immer, dass Wunder in einer Milliarde passieren. Aber wir haben nie gedacht, dass wir zu den Glücklichen gehören, bis wir Dich, unseren geliebten Sohn, hatten. Wir wünschen Dir einen wunderbaren Geburtstag!

- Her zaman mucizelerin milyarda bir olduğuna inandık. Ama sana sahip olana kadar. Oğlumuz olduğun için çok şanslıyız. Sana harika bir doğum günü diliyorum!

Lieber Sohn, wenn Du das Gefühl hast, dass Dir das Leben so schwer fällt, komm einfach zu mir und ich werde dich umarmen. Egal wie alt du wirst, für mich bist du immer mein kleiner Sohn. Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!

- Sevgili oğlum, hayatın senin için zor olduğunu düşünüyorsan, sadece bana gel ve sana sarılacağım. Kaç yaşında olursan ol, benim için her zaman küçük oğlum olacaksın. Doğum günün kutlu olsun!

Egal, ob Du ein junger Teenager geworden bist oder ein alter Mann sein wirst, Du wirst für immer unser kleines Freudenbündel sein. Hab einen glücklichen 8. Geburtstag Sohn!

- İster genç, ister yaşlı bir adam ol, her zaman bizim küçük neşe kaynağımız olacaksınız. Doğum günün kutlu olsun oğlum!

Alles Gute zum Geburtstag Sohn

Resmi İndir

Lieber Sohn, während Du die Kerzen auf Deinem Kuchen ausbläst, denke immer daran, dass Deine Liebe wie eine Kerze ist, die für immer in unseren Herzen brennen wird. Wir wünschen Dir einen wundervollen Geburtstag!

- Sevgili oğlum, pastanın üzerindeki mumları üflerken, aşkının kalbimizde sonsuza kadar yanan bir mum gibi olduğunu asla unutma. Sana harika bir doğum günü diliyorum!

Unendliche Liebe, ungeteilte Aufmerksamkeit, ewiges Verwöhnen, ewige Zuneigung und endlose Fürsorge. Das sind die Dinge, die wir für Dich tun können, unser lieber Sohn. Bleib glücklich und habe einen tollen Geburtstag!

- Sonsuz sevgi, sonsuz dikkat, sonsuz şımartma ve sonsuz ilgi. Bunlar senin için yapabileceğimiz şeyler sevgili oğlumuz. Mutluluk ve harika bir doğum günü diliyorum!

Einen großartigen Sohn wie Dich zu haben, ist definitiv das Beste, was unserem Leben jemals passiert ist. Ich werde für immer stolz auf Dich sein, am besten Geburtstag mein lieber Sohn!

- Senin gibi harika bir oğlumun olması kesinlikle hayatımda başıma gelen en iyi şey. Seninle sonsuza kadar gurur duyacağım, doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

Almanca Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Danke, dass Du uns die Möglichkeit gegeben hast, die besten Eltern zu werden, die du jemals haben wirst. Mögest Du eine großartige Geburtstagsfeier und ein wundervolles Jahr haben!

- Bize en iyi ebeveynler olma fırsatı verdiğin için teşekkür ederiz. Doğum günün kutlu olsun ve harika bir yıl diliyorum!

Geliebter Sohn, vielen Dank, dass Du uns jeden Tag ein Lächeln ins Gesicht zauberst. Wir hoffen, dass Dein Geburtstag Dir auch ein Lächeln bringt! Happy Birthday!

- Sevgili oğlum, her gün yüzümüzü gülümsettiğin için teşekkür ederiz. Umarım yeni yaşın sana daima gülümseme getirir! Doğum günün kutlu olsun!

Lieber Sohn, wo immer das Leben dich hinbringen wird und was auch immer du Dir wünschst, ich möchte, dass du weißt, dass ich für immer auf dich stolz sein werde. Ich liebe Dich und habe Deinen besten Geburtstag aller Zeiten!

- Sevgili oğlum, hayat seni nereye götürürse ve neler olursa olsun, bilmeni isterim ki seninle her zaman gurur duyacağım. Seni seviyorum ve şimdiye kadarki en iyi doğum günün olsun bugün!

Lieber Sohn, du bist der Grund, warum wir uns auf das Leben freuen. Du bist auch der Grund, warum es immer ein Lächeln in unseren Herzen gibt. Wir lieben Dich! Alles Gute zum Geburtstag!

- Sevgili oğlum, hayata dört gözle bakmamızın sebebi sensin. Ayrıca kalbimizde her zaman bir gülümsemenin olmasının sebebisin. Seni seviyoruz! Doğum günün kutlu olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
5
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Kız Kardeşe 8 Mart Tebrikleri 2023
Kız Kardeşe 8 Mart Tebrikleri 2023

Kız Kardeşe 8 Mart Mesajları, Kız Kardeş İçin Kadınlar Günü Mesajları Yazılı Resimler...

 • Tebrikler
 • 18 gün önce
 • 829
Öğretmene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 2023
Öğretmene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 2023

Öğretmene Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri için doğru adrestesiniz. Her bireyin...

 • Tebrikler
 • 18 gün önce
 • 4.9k
Ablaya 8 Mart Mesajları 2023
Ablaya 8 Mart Mesajları 2023

Ablaya en güzel 8 Mart mesajları, 8 mart günü abla için uzun tebrik mesajları ve 8 mart...

 • Tebrikler
 • 18 gün önce
 • 1.3k
Anneye 8 Mart Tebrik Mesajları ve Yazılı Resimler 2023
Anneye 8 Mart Tebrik Mesajları ve Yazılı Resimler 2023

Anneye 8 mart dünya kadınlar günü mesajları, Anneye Kadınlar Günü Mesajları ile ilgili...

 • Tebrikler
 • 21 gün önce
 • 2.3k
Çocuklar İçin Güzel Doğum Günü Mesajları
Çocuklar İçin Güzel Doğum Günü Mesajları

Küçük bir çocuk çevresindeki herkesi mutlu eder. Günler geçiyor ve büyüyorlar. Çevrenizde...

 • Tebrikler
 • 22 gün önce
 • 260
1 Aylık Bebek Doğumunu Kutlama Mesajları
1 Aylık Bebek Doğumunu Kutlama Mesajları

Bir çocuğun doğumu benzersiz ve özel bir andır. 9 ay sonra dünyaya gelen minik yavrular, anne...

 • Tebrikler
 • 9 gün önce
 • 62
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!