Ablaya Doğum Günü Mesajı Uzun 2023

Güncellenme tarihi: 2023-05-07

Bu yazıda ablaya en güzel doğum günü tebriklerini bir makalede topladık.

Whatsapp-ta yazmanız için ablaya en güzel doğum günü mesajı ve doğum günü tebriklerini indirebilirsiniz. Whatsapp durumu, instagram hesabı üzerinden doğum günü tebrik fotoğrafları paylaşarak ablanızın doğum gününü tebrik edebilirsiniz.

Ablaya En İyi Doğum Günü Mesajı

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bir tanem ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam… Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Güneşin buz tuttuğu yerde canım ablacığım, işte o yerde seni sevmekten vazgeçebilirim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam.

Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun. Cansın ablam.

Sağlık ve mutluluk içinde doğum gününü tebrik ederim. Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.

Sevgili ablacığım, bugün senin doğum günün ve seni sevgiyle, saygıyla, mutlulukla kutlamak istedim. Sana olan sevgim her geçen gün artıyor ve senin hayatındaki her başarı beni gururlandırıyor.

Ablaya Gönderebileceğiniz Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun.

[advisit]

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Ablacığım bu zamana kadar çok şükür ki hep mutlu olduk. Yeni yaşını kutluyorum ve ileriki yaşlarında da her zaman mutlu ve birlikte olmamızıı diliyorum. Canım ablam!

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk hep senle olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlıklı, mutlu hep seninle olsun.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bu mesaj biricik ablama doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi ablası, nice mutlu senelere.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

Sen hayat dolu, güzel bir insan ve seninle geçirdiğim her an benim için çok özel. Beni her zaman dinleyip, desteklediğin için minnettarım. Senin yanında olmak beni mutlu ediyor ve seninle birlikte zaman geçirmek, hayatımın en güzel anlarından biridir.

Şirin Doğum Günü Mesajı Ablaya

Resmi İndir

Benim güzel, canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

En Güzel Ablaya Doğum Günü Sözleri

Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun.

Doğum günün kutlu olsun. Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor.

İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Ablaya Resimli Doğum Günü

Resmi İndir

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun.

Nice nice yıllara canım ablam. Benim ablam kimseye benzemez.

İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Canım ablam, bugün bir yaş daha geride bırakıyorsun. Artık kıdemli oldun sen ablalıkta. J İyi ki doğmuşsun, iyi ki bir tek bana abla olmuşsun. Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki, kelimelerle tarif edilemez. Annem kadar sevdiğim, en değer verdiğimdensin. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, ablacığım! Sana sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve sevgi dolu bir yaşam diliyorum. Hepimiz seni çok seviyoruz ve her zaman yanındayız. Nice mutlu, sağlıklı ve güzel yıllara!

En Güzel Ablaya Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Beni her zaman gülümseten yüzündeki harika gülümsemen hiçbir zaman yüzünden eksik olmasın ablacığım. Doğum günün gibi her günün güzel olsun.

Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde doğum gününü tebrik ederim.

Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım… Seni çok seviyorum abla!

Abla her ne kadar artık yaşlandığını söylesen de sen benim için hala çocukluğumuzdaki genç halindesin. Önemli olan hissettiğin yaş ve hissettiğin duygulardır. Hiçbir zaman çocukluğumuzu yitirmedik, doğum günün kutlu olsun Ablam!

Doğum Günü Mesajı Resmi indir

Resmi İndir

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam. Seni çok seviyorum…

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…

Benim en değerli en güzel varlığım canım ablam. İyi ki bu dünyaya gelmişsin ve iyi ki benim ablam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Sevgili Ablam, bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimle sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl diliyorum. Sen benim en yakın arkadaşım, en büyük destekçim ve her zaman yanımda olan bir ablam olduğun için çok şanslıyım.

Ablaya Doğum Günü Mesajı Yazılı Resim

Resmi İndir

Mutluyum bugün çünkü senin gibi bir ablaya sahibim. Mutluyum çünkü hayatımda senin gibi bir abla var. Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun, canım ablacığım.

İyi ki varsın ablam. nice mutlu yıllara inşallah. doğum gününü tebrik ederim.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Seni çok seviyorum ve seninle beraber geçirdiğimiz tüm anılarımı hep kalbimde taşıyacağım. İyi günde kötü günde her zaman benim yanımda olduğun için minnettarım.

Bugün sana sadece doğum gününü kutlamakla kalmayıp, seni ne kadar özel ve değerli olduğunu hatırlatmak istiyorum. Sen benim için her şeydensin ve her zaman öyle kalacaksın.


Ablaya doğum günü

Resmi İndir

Hayatını her zaman bir neşe kaynağı haline çevirmeyi başarmış canım ablacığım, bu neşenden her zaman ben de faydalandım ve iyi ki de öyle oldu, çünkü senin sayesinde mutluluğun ne demek olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Canım ablam!

Abla, doğum gününü kutlarım ve bugünde yan yana olamadığımız için senden özür dilerim. En kısa zamanda bunun telafisini mutlaka yapacağız, mutluluk, sağlık ve huzur seninle olsun, biz de hep birlikte olalım.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim canım ablam…

Senin gibi harika bir ablanın olması benim için bir ayrıcalık ve onur. Nice sağlıklı, mutlu ve huzur dolu yaşlara beraber yürümek dileğiyle. İyi ki doğdun ablacığım! Seni seviyorum.

Ablaya En İyi Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Bu dünyanın en güzel meleği gökyüzüne inmiş ve benim ablam olmuş. Ne kadar şanslıyım değil mi? İyi ki doğdun melek ablam iyi ki varsın.

Ne zaman dara düşsem ablam hep yanımda oldu. Bende hep senin yanında olacağım canım ablam. İyi ki doğdun nice mutlu, huzurlu senelere bir tanem.

Mutluluğun yağmur kadar berrak ve çok olsun ablacığım, nice yaşlara!

Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere. Seni çok seviyorum!

Sevgili Ablacığım, bugün senin doğum günün ve ben bu özel günde seninle olamasam da, kalbim seninle birlikte atıyor. Sana en içten dileklerimi sunuyorum ve senin için en güzel şeyleri diliyorum.

Sen benim her zaman en yakın arkadaşım ve danışabileceğim bir dostumsun. Her zaman yanımda olduğun için minnettarım ve seni sevgimle kucaklıyorum. Bugün senin doğum günün olduğu için, seni bir kez daha hatırlatmak istiyorum ki sen benim için çok özelsin.

kiz kardesler

Resmi İndir

Ablacığım, bugün senin doğum günün, sen bana verilmiş en büyük hediyesin bu hayatta. Senin için ne yapsam biraz eksik ne söylesem az gelir. Keyifle, hep birlikte ömrümüzün sonuna kadar olma dileği ile yaşını kutlar hayatının daha da renkli olmasını dilerim.

Benim dünya güzeli prensesim, canım ablam. Merhaba dediği yeni yaşın sana güzellikler getirir inşallah. Nice mutlu yıllara ablam...

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar biricik ablacığım.

Seninle birlikte yaşadığımız tüm anıları hiçbir zaman unutmayacağım. İyi ve kötü günlerde hep birlikte olduk ve bu bağımız her geçen gün daha da güçlendi. Senin gibi bir ablanın olduğu için şanslıyım ve seninle birlikte büyümek benim için gerçekten büyük bir onurdu.

Senin hayatındaki tüm dileklerin gerçekleşmesini dilerim. Sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu bir yaşamın olsun. Seni çok seviyorum ve her zaman senin yanındayım. İyi ki doğdun ablacığım, umarım doğum günün harika geçer!

Ablam doğum günün kutlu olsun

Resmi İndir

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacım!

Canımız da kanımızda bir. Elin kesilse benim de canım yanar. Canım ablam sen bizim başımızın tacısın. Allah bizi sensiz bırakmasın.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Bu dünyada da ahiret te de ablamsın. Rehberim, yol gösteren canım ablam. Sen hayatı anlamama yardımcı olan, büyüdükten sonra bile beni yalnız bırakmayan tatlı meleğimsin. Sana güzel kalbin gibi nice güzel seneler dilerim.

Her zaman benim için en iyisini isterdin. Her şeyin gönlümce olmasını isterdin. Ne zaman ağlasam yanımda olurdun. Nice yıllara canım ablacığım!

Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere..

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara...

Canım ablam doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Yeni yaşının mutluluğuna mutluluk, başarına başarı katması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Resmi İndir

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

Benim güzel, canım ablacım; yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun. İyi ki doğdun. Nice nice yıllara, sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

Hayatının her zaman kendin gibi neşe içinde geçmesini dilerim canım ablacığım, yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirsin, nice yıllara! Seni çok seviyorum ablacığım.

Ablaya Farklı Doğum Günü Sözleri:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
17
emotion
7
emotion
2
emotion
0
emotion
2
emotion
2
emotion
1
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 497
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 3.1k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1.4k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 979
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!