Sevgiliye Sahur Mesajları 2023

Sevgiliye Sahurda söylenecek aşk sözcükleri, Sevgi dolu Sahur Mesajları için doğru adrestesiniz. Bu güzel sayfada sizler için sevgiliye en güzel sahur mesajlarını hazır ettik.

Sahur vakti geldiğinde aklımda sen varsın. Dualarımda hep seni düşünüyorum. Seni seviyorum, iyi sahurlar.

Bu mübarek ayda seni yanımda hissetmek istiyorum. Sahurda seninle birlikte olamadığımız için üzgünüm ama seni sevdiğimi bilmeni istiyorum. İyi sahurlar.

Sevgiliye Sahur Mesajları indir

Resmi İndir

Uykudan uyanıp da seninle sahur yapmak ne güzel olurdu. Dualarımızı hep birlikte eder, birlikte oruç tutarız inşallah. Seni seviyorum, iyi sahurlar.

Sevgilim, seni düşünmeden sahura kalkamıyorum. Rabbimizin rahmeti hep üzerimize olsun. Dualarımızı birlikte edelim. Seni seviyorum, iyi sahurlar.

Sevgiliye Sahur Mesajları resimli

Resmi İndir

Sahurda bereketli sofralar kurulur ama senin yanımda olduğunda daha bir güzel olurdu. Dualarımızın kabul olması dileğiyle, iyi sahurlar sevgilim.

Sevgiliye Sahur Mesajları kisa

Resmi İndir

Seni her an özlüyor ve seni yanımda hissetmek istiyorum. Bu mübarek ayda seninle birlikte olamadığım için üzgünüm. Rabbimizin rahmeti hep üzerimize olsun. İyi sahurlar sevgilim.

Sevgiliye Sahur Mesajları Kısa

Bu mübarek ayda seni sevgiyle, saygıyla ve özlemle anıyorum. Sahurda seni düşünmeden edemiyorum. Rabbimizin rahmeti üzerimize olsun. İyi sahurlar sevgilim.

Sevgiliye Sahur Mesajları anlamli

Resmi İndir

Sahurda seni düşünerek dua edeceğim ve senin dualarını da yanımda hissedeceğim. Bu mübarek ayda hep birlikte olmak dileğiyle, iyi sahurlar sevgilim.

Sahurda bereketli sofralar kurulur ama senin yanımda olduğunda her şey daha anlamlı olurdu.Dualarımızın kabul olması dileğiyle, iyi sahurlar sevgilim.

Sevgiliye Sahur Mesajları uzun

Resmi İndir

Bu mübarek ayda seni her zamankinden daha çok özlüyor ve yanımda hissetmek istiyorum. Rabbimizin rahmeti hep üzerimize olsun. İyi sahurlar sevgilim.

Sahur vakti geldiğinde, seni düşündüm ve seni sevdiğimi hatırladım. Dualarımızı edelim ve sahura kalkalım. İyi sahurlar, sevgilim.

Bugün oruç tutacağız ve gün boyunca birbirimizi özleyeceğiz ama bu bizi ayıramaz. Sahurda seni düşünerek güne başlamak, günümü aydınlatıyor. İyi sahurlar, aşkım.

Sevgiliye Sahur Mesajları yeni

Resmi İndir

Sahur vakti geldiğinde seni yanımda hissetmek istiyorum. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. Dualarımızı ederek sahur yapalım. İyi sahurlar, hayatımın anlamı.

SEVGİLİYE SAHURA KALDIRMA MESAJLARI

Sevgiliye Kisa Sahur Mesajları

Resmi İndir

Sahur vakti geldiğinde aklımda sen varsın. Seni sevdiğim kadar, orucumu da seviyorum. Dualarımızı ederek sahura kalkalım ve güne seni düşünerek başlayalım. İyi sahurlar, sevgilim.

Bugün sahura seninle kalkmak istiyorum. Seninle güne başlamak, beni mutlu ediyor. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. İyi sahurlar, canımın içi.

Sevgilim, günün ilk öğününe hazırlanırken yanında olamayacağım ama seni düşünüyor ve dualarım seninle olacak. Sahurun mübarek olsun.

Canım sevgilim, bugün oruç tutacak olmamız bizi daha da yakınlaştırıyor. Sahurda seni düşünüyor, dualarımızı birlikte ediyoruz. İyi sahurlar.

Sevgiliye Resimli Sahur Mesajları

Resmi İndir

Sevgilim, oruç tuttuğumuz bu mübarek ayda seni sevgimle besliyor, dualarımızla güçlendiriyorum. Sahurda seni düşünmek, sana yakın hissetmek çok özel. İyi sahurlar.

Canım sevgilim, sahurda aç karnına yemeğin yanında sevgiyle, huzurla ve dualarla beslenmeye ne dersin? Bugün de yanında olamasam da seni sevgimle sarıyorum. İyi sahurlar.

Sevgiliye Sahur Mesajları Komik

Resmi İndir

Sevgilim, seni her zaman yanımda hissettiğim bu mübarek ayda sahurda sana dualarımı gönderiyorum. Allah seni sevgiyle, huzurla ve bereketle dolsun. İyi sahurlar.

Canım sevgilim, oruç tuttuğumuz bu mübarek ayda seni sevgimle besliyor, güzel dualarla güçlendiriyorum. Sahurda seni düşünmek bana huzur veriyor. İyi sahurlar.

Sahur Sözleri

Resmi İndir

Sevgilim, bugün de aç karnına yemeğin yanında kalbinin güzelliğiyle beslen. Dualarımızla birlikte sahurda seni düşünüyor, yanında olamamanın özlemini yaşıyorum. İyi sahurlar.

Canım sevgilim, seni her zaman yanımda hissettiğim bu mübarek ayda sahurda sana dualarımı gönderiyor, seni sevgimle sarıyorum. İyi sahurlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 6 gün önce
 • 84
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 18 gün önce
 • 208
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 26 gün önce
 • 233
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 382
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca

Almanca günaydın mesajları ve anlamları ile hazırladığımız sevgiliye ve sosyal medyada...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 1.4k
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye İngilizce Günaydın mesajları, Aşkıma İngilizce Günün Aydın Olsun Sözleri ve...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 2.2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!