Sevgiliye Özür Mesajları - En Etkili Beni Affet Mesajı 2023

Güncellenme tarihi: 2023-05-22

Bazen karşımızdaki insanı ne kadar çok sevsek de, istemeden kalbini kırabiliyoruz. Böyle anlarda özür dilemenin büyük bir önemi oluyor. Geçiştirmelik bir özür mesajı yerine içten ve anlamlı bir özür dilemek gerekiyor. Umuyoruz ki bizim de sevgilinizle barışmanız yolunda küçük de olsa bir katkımız olur ve sevgilinizin kırılan kalbini bu sözlerden biri ile birlikte onarmış oluruz. Hadi o zaman sizin için hazırladığımız ve umuyoruz ki sevgilinizin sizi bu sözlerden seçtiğinizle affedeceği en yaratıcı, en etkileyici sevgiliden özür dileme mesajları ile sizleri baş başa bırakalım!

Sevgiliye özür mesajları, hatalarımızı kabul ederek ilişkimizi onarmak ve sevgiliye olan saygımızı göstermek için önemli bir adımdır. İşte sevgiliye yazılabilecek özür mesajlarından bazıları:

Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana. Çok özür dilerim. Beni affedebilecek misin?

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

Sevgilim, söylemek istediğim çok şey var. Yaptığım hata için gerçekten üzgünüm. Seninle tartışmak yerine sakin bir şekilde konuşmalıydım. Kalbimi incittiğim için çok pişmanım. Lütfen beni affet.

Canım sevgilim, düşüncesiz davrandım ve senin hislerini ihmal ettim. Sana vereceğim bir mazeretim yok. İyi bir ilişkimizi korumak ve seninle mutlu olmak için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Özür dilerim.

Sevgilim, geçmişteki hatalarımı tekrarladığım için kendimi affedilemez hissediyorum. Senin için önemli olan biri olduğunu bilmek, böyle davranışları hak etmediğini anlamamı sağladı. Sana olan sevgimden emin olabilirsin. Gerçekten üzgünüm ve sana söz veriyorum ki daha iyi biri olmak için çalışacağım.

SEVGİLİYE ÖZÜR DİLEME MESAJLARI 2022

Resmi İndir

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve son zamanlarda tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum aşkım.

Senden çok özür diliyorum ben böyle olmasını istemezdim, ne olur affet beni! Yalvarırımmm.

İnsanları kırmaktan nefret ederim. Ama bazen elimde olmadan kırıyorum. Özür dilerim

Sevgiliye Gönderilecek En İçten Özür Mesajı

Resmi İndir

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Tatlım, seninle olan ilişkimdeki hatalarımı kabul ediyorum. Seni ihmal etmek ve duygusal ihtiyaçlarını göz ardı etmek için hiçbir bahane bulamam. Benimle olduğun sürece seni sevgiyle, saygıyla ve özenle muamele etmek istiyorum. Lütfen beni affet ve birlikte daha güçlü bir ilişki inşa edelim.

Sevgilim, senin kalbini kırdığım için kendimi mahcup hissediyorum. Seninle olan ilişkim benim için çok değerli ve seni üzmek istemezdim. Yaptığım hatayı anlıyorum ve sana olan sevgimden ve saygımdan asla şüphe etmemeni istiyorum. Lütfen beni affet.

Canım, söylemek istediğim sözlerle ifade edemeyeceğim kadar üzgünüm. Seni kaybetme korkusuyla doluyum. Yaptığım hata için gerçekten pişmanım ve seni üzdüğüm için kendimi affedilemez hissediyorum. Sana olan sevgim sonsuzdur ve seni kaybetmek istemiyorum. Lütfen beni affet ve birlikte yeniden başlayalım.

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Resmi İndir

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim.

Sevgiliye Özür Mesajı 2023

Hatamı telafi etmemde, sen de bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana ise söyle bileyim.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Sevgiliye Özür Mesajı Duygusal

Resmi İndir

Sana nasıl sevgi sözleri söylüyorsam özür dilemesini de bilirim.

Kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir af ’tır

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım…

Hayatımda seni kaybetmek istemem. Sana olan tutumumda hata yaptım ve gerçekten üzgünüm. Lütfen beni affet.

Bana verdiğin sevgiyi hak etmediğimi biliyorum. Kendimi yenilemek ve seninle ilgili tutumumu değiştirmek için çalışacağım. Beni affetmeni istiyorum.

Seni kırdığım için pişmanım ve hayatımın en büyük hatalarından birini yaptım. Seni kaybetmek istemiyorum ve seni sevdiğimi bilmeni istiyorum.

SEVGİLİYE RESIMLİ ÖZÜR DİLEME MESAJLARI

Resmi İndir

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Kimseden özür dilemeyen ben. Senin kapında senden özür diliyorum.Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş gibi. Bir affettim desen, hayata dönerim yeniden...

Hatamı telafi etmemde, sende bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

En Anlamlı Özür Dilerim Mesajları

Resmi İndir

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötü günde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Bırak seni kırmayı sensiz yaşamayı bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Gerçekten kırdığımı düşünüyorsan bütün kalbim ile özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu güzel kalbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

İstenmeden yapılan hatalar bir gün mutlaka affedilir. Sen de beni affeder misin?

Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi. Kalbimin köşesi gel affet şu garibi.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

 Sevgiliye özür mesajı

Resmi İndir

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana, ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu kalbi? Sahi, Nasıl da kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun, argın soluklanan, elde olmadan yaşlanan, senden çok özür dilerim…

Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet…

Gözlerin ışıltısını yitirmiş, sözlerin bir buzdağı kadar soğuk. Çok kırılmışsın bana. Affet beni.

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden seni kırdığımı görmek beni çok üzüyor. Lütfen, özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden…

Hiç affetmedim kendimi, ne olur sen beni affet…

Sevgiliye WhatsApp Resimli Özür Mesajları

Resmi İndir

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm!

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de!

Aşkım bütün kibri, kederi arkama aldım ve senden binlerce kez özür diliyorum…

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Bırak inadı hadi uzat elini elime…

Delikanlı adam özür dilemeyi bilmeli ve bilmiyorsa da öğrenmelidir. Bende senden deli kanlı bir adam olarak yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum aşkım beni affet…

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Seni mutsuz etmek için hiçbir nedenim yoktu. Seninle geçirdiğimiz anların anlamını ve seni ne kadar sevdiğimi kaybettiğim zaman anladım. Seni kırdığım için üzgünüm.

Seni sevmenin ne demek olduğunu biliyorum ve seni kaybetmek istemiyorum. Hata yaptığımı kabul ediyorum ve seninle her şeyin yoluna girmesini istiyorum. Lütfen beni affet.

Seni üzdüğüm için gerçekten üzgünüm ve seninle ilgili tutumumu değiştireceğim. Seni seviyorum ve seni kaybetmek istemiyorum.

Kendimi yenilemek ve seninle ilgili tutumumu değiştirmek için çalışacağım. Seni kırdığım için çok üzgünüm ve seni kaybetmek istemiyorum. Lütfen beni affet.

Sevgiliye WhatsApp Resimli Özür Mesajları indir

Resmi İndir

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötügünde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor, samimiyetime inan ve beni affet bir tanem, sensiz olamam…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Kimse için ağlamadı bu gözler, senin için bir ilk oldu gözyaşlarım. Kimseye söylenmedi bu sözler, senin için içimden geldi, söylüyorum. Affet beni, senden özür diliyorum. Aşkım…

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Resmi İndir

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum.

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz, ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. Özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Seni kırdığım için gerçekten üzgünüm. Kendimi yenilemek için her şeyi yapacağım ve seni kaybetmek istemiyorum. Lütfen beni affet.

Seninle yeniden başlamak ve seni mutlu etmek için her şeyi yapacağım. Kendimi yenilemek ve seni kaybetmemek için çalışacağım. Lütfen beni affet.

Seni sevmenin ne demek olduğunu biliyorum ve seni kaybetmek istemiyorum. Seni kırdığım için üzgünüm ve seninle her şey yoluna girene kadar çalışacağım. Lütfen beni affet.

Uzun Duygusal Özür Dilerim Sözleri

Resmi İndir

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet…

Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
12
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 948
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 9 ay önce
 • 1.7k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 3.1k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 10 ay önce
 • 2.1k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 10 ay önce
 • 1.6k
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 11 ay önce
 • 3.6k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!