Sevgiliye Özür Mesajları - En Etkili Beni Affet Mesajı 2022

Bazen karşımızdaki insanı ne kadar çok sevsek de, istemeden kalbini kırabiliyoruz. Böyle anlarda özür dilemenin büyük bir önemi oluyor. Geçiştirmelik bir özür mesajı yerine içten ve anlamlı bir özür dilemek gerekiyor. Umuyoruz ki bizim de sevgilinizle barışmanız yolunda küçük de olsa bir katkımız olur ve sevgilinizin kırılan kalbini bu sözlerden biri ile birlikte onarmış oluruz. Hadi o zaman sizin için hazırladığımız ve umuyoruz ki sevgilinizin sizi bu sözlerden seçtiğinizle affedeceği en yaratıcı, en etkileyici sevgiliden özür dileme mesajları ile sizleri baş başa bırakalım!

Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana. Çok özür dilerim. Beni affedebilecek misin?

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

SEVGİLİYE ÖZÜR DİLEME MESAJLARI 2022

Resmi İndir

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve son zamanlarda tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum aşkım.

Senden çok özür diliyorum ben böyle olmasını istemezdim, ne olur affet beni! Yalvarırımmm.

İnsanları kırmaktan nefret ederim. Ama bazen elimde olmadan kırıyorum. Özür dilerim

Sevgiliye Gönderilecek En İçten Özür Mesajı

Resmi İndir

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Resmi İndir

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim.

Sevgiliye Özür Mesajı 2022

Hatamı telafi etmemde, sen de bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana ise söyle bileyim.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Sevgiliye Özür Mesajı Duygusal

Resmi İndir

Sana nasıl sevgi sözleri söylüyorsam özür dilemesini de bilirim.

Kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir af ’tır

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım…

SEVGİLİYE RESIMLİ ÖZÜR DİLEME MESAJLARI

Resmi İndir

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Kimseden özür dilemeyen ben. Senin kapında senden özür diliyorum.Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş gibi. Bir affettim desen, hayata dönerim yeniden...

Hatamı telafi etmemde, sende bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

En Anlamlı Özür Dilerim Mesajları

Resmi İndir

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötü günde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Bırak seni kırmayı sensiz yaşamayı bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Gerçekten kırdığımı düşünüyorsan bütün kalbim ile özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu güzel kalbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

İstenmeden yapılan hatalar bir gün mutlaka affedilir. Sen de beni affeder misin?

Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi. Kalbimin köşesi gel affet şu garibi.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

 Sevgiliye özür mesajı

Resmi İndir

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana, ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu kalbi? Sahi, Nasıl da kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun, argın soluklanan, elde olmadan yaşlanan, senden çok özür dilerim…

Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet…

Gözlerin ışıltısını yitirmiş, sözlerin bir buzdağı kadar soğuk. Çok kırılmışsın bana. Affet beni.

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden seni kırdığımı görmek beni çok üzüyor. Lütfen, özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden…

Hiç affetmedim kendimi, ne olur sen beni affet…

Sevgiliye WhatsApp Resimli Özür Mesajları

Resmi İndir

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm!

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de!

Aşkım bütün kibri, kederi arkama aldım ve senden binlerce kez özür diliyorum…

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Bırak inadı hadi uzat elini elime…

Delikanlı adam özür dilemeyi bilmeli ve bilmiyorsa da öğrenmelidir. Bende senden deli kanlı bir adam olarak yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum aşkım beni affet…

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Sevgiliye WhatsApp Resimli Özür Mesajları indir

Resmi İndir

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötügünde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor, samimiyetime inan ve beni affet bir tanem, sensiz olamam…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Kimse için ağlamadı bu gözler, senin için bir ilk oldu gözyaşlarım. Kimseye söylenmedi bu sözler, senin için içimden geldi, söylüyorum. Affet beni, senden özür diliyorum. Aşkım…

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Resmi İndir

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum.

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz, ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. Özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Uzun Duygusal Özür Dilerim Sözleri

Resmi İndir

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet…

Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
40+ En Güzel Seni Seviyorum Çünkü Mesajları 2023
40+ En Güzel Seni Seviyorum Çünkü Mesajları 2023

Seni seviyorum… İki kelime olmasına rağmen etkisi ne kadar büyük değil mi? Kimimiz bunu...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 321
Kocam İçin Romantik Yıldönümü Mesajları
Kocam İçin Romantik Yıldönümü Mesajları

Yıldönümleri evlilikte özel günlerdir. Bu bir beraberlik kutlaması. Birkaç mutlu yıllar...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 332
Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri
Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

"Seni seviyorum" demek hem inanılmaz derecede güzel hem de yoğun bir şekilde ürkütücü. Bu...

 • Aşk
 • 24 gün önce
 • 330
18 adet Kısa Aşk Videosu İndir 2023
18 adet Kısa Aşk Videosu İndir 2023

Kısa Aşk Videoları İndir Dur, En güzel sevgili videoları whatsapp durum paylaşım için...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 677
Ateşli ve Erotik Sözler
Ateşli ve Erotik Sözler

Sevgiliye Erotik Mesajlar, Erotik Sözler Yazılı Resimler ve Seks ile ilgili çok ateşli...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 6.1k
Lazca Resimli Aşk Sözleri
Lazca Resimli Aşk Sözleri

Lazca'daki Sevgi Sözcüklerini Bu Konuda Topladık... En Güzel Lazca Aşk Mesajları Resimleri...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 562
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!