Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca

Almanca günaydın mesajları ve anlamları ile hazırladığımız sevgiliye ve sosyal medyada paylaşabileceğiniz, almanca günaydın sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın sevgilim! Umarım harika rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanırsın."

Almanca Sevgiliye Günaydın Mesajları

Resmi İndir

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba, canım! Gün başlıyor ve onu seninle yanımda geçirmek istiyorum. Günaydın!"

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Canım, sana parlak güneş ışıkları ve bir öpücük gönderiyorum. Harika bir gün geçirmen dileğiyle! Günaydın!"

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere anlar yaşayalım! Guten Morgen! - "Günaydın, tatlım! Her güneş doğuşunda seni daha çok seviyorum. Bugün özel anlar yaşayalım! Günaydın!"

Günaydın Mesajları Almanca

Resmi İndir

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın, sevgilim! Umarım harika rüyalar görmüşsündür ve gülümseyerek uyanırsın."

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba, sevgilim! Gün başlıyor ve onu senin yanında geçirmek istiyorum. Günaydın!")

Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca indir

Resmi İndir

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana parlak güneş ışıkları ve sabah öpücüğü yolluyorum. Harika bir gün geçirmen dileğiyle!

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere Momente yaşayalım. Guten Morgen! - "Günaydın, tatlım! Her gün doğumuyla seni daha çok seviyorum. Bugün özel anlar yaşayalım. Günaydın!"

Almanca Sevgiliye Günaydın Mesajları 2023

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın sevgilim! Umarım güzel rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanıyorsun."

Sevgiliye Almanca Mesajlar

Resmi İndir

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba sevgilim! Gün başlıyor ve onu senin yanında geçirmek istiyorum. Günaydın!"

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana parlayan güneş ışıkları ve bir öpücük gönderiyorum sabahın erken saatlerinde. Harika bir gün geçir! Günaydın!"

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere anılar biriktirelim. Günaydın! - "Günaydın tatlım! Her gün doğumuyla birlikte seni daha çok seviyorum. Bugün özel anılar biriktirelim."

Sevgiliye Almanca Mesajlar indir

Resmi İndir

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın, sevgilim! Umarım harika rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanıyorsun."

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba, tatlım! Gün başlıyor ve onu senin yanında geçirmek istiyorum. Günaydın!"

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana ışıl ışıl güneş ışınları ve bir öpücük gönderiyorum. Harika bir gün geçirmen dileğiyle! Günaydın!"

Sevgiliye Almanca Mesajlar resimli

Resmi İndir

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere momente erleben. Guten Morgen! - "Günaydın, tatlım! Her güneş doğuşunda seni daha çok seviyorum. Bugün özel anlar yaşayalım. Günaydın!"

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın sevgilim! Umarım harika rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanıyorsun."

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba, sevgilim! Gün başlıyor ve onu seninle yanımda geçirmek istiyorum. Günaydın!")

Sevgiliye Almanca Mesajlar kisa

Resmi İndir

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana parlayan güneş ışıkları ve sabah öpücüğü yolluyorum. Harika bir gün geçirmen dileğiyle! Günaydın!"

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere anılar biriktirelim! Guten Morgen! - "Günaydın, tatlım! Her gün doğumuyla birlikte seni daha çok seviyorum. Bugün özel anılar biriktirelim! Günaydın!"

Almanca Sevgiliye Romantik Mesajlar

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın sevgilim! Umarım harika rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanıyorsun.")

Sevgiliye Almanca Mesajlar romantik

Resmi İndir

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba canım! Gün başlıyor ve onu senin yanında geçirmek istiyorum. Günaydın!"

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana parlak güneş ışıkları ve sabah öpücüğü gönderiyorum. Harika bir gün geçirmen dileğiyle! Günaydın!

Guten Morgen, meine Liebe! Ich hoffe, du hast wundervolle Träume gehabt und erwachst mit einem Lächeln auf den Lippen. - "Günaydın sevgilim! Umuyorum ki harika rüyalar gördün ve gülümseyerek uyanıyorsun.")

Sevgiliye Almanca Mesajlar güzel

Resmi İndir

Hallo, mein Schatz! Der Tag beginnt und ich möchte ihn mit dir an meiner Seite verbringen. Guten Morgen! - "Merhaba, canım! Gün başlıyor ve onu senin yanında geçirmek istiyorum. Günaydın!")

Mein Liebling, ich sende dir strahlende Sonnenstrahlen und einen Kuss am Morgen. Hab einen wundervollen Tag! Guten Morgen! - "Sevgilim, sana ışıl ışıl güneş ışınları ve bir öpücük gönderiyorum. Harika bir gün geçir! Günaydın!")

Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca kisa

Resmi İndir

Guten Morgen, meine Süße! Mit jedem Sonnenaufgang liebe ich dich mehr. Lass uns heute besondere Momente yaşayalım! Guten Morgen! - "Günaydın, tatlım! Her gün doğuşuyla seni daha çok seviyorum. Bugün özel anlar yaşayalım! Günaydın!")

Günaydın Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 6 gün önce
 • 84
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 18 gün önce
 • 208
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 26 gün önce
 • 233
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 382
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye İngilizce Günaydın mesajları, Aşkıma İngilizce Günün Aydın Olsun Sözleri ve...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 2.2k
Kız Arkadaşınız İçin Sen Çok Güzelsin Mesajları
Kız Arkadaşınız İçin Sen Çok Güzelsin Mesajları

Hayatınızda özel bir kız var mı? Onlara ne kadar güzel olduklarını bildirmekten, kalbinizin...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 1.5k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!