Sevgiliye Ayrılık Mesajları - Ayrılık Sözleri Yazılı Resimler İndir

Güncellenme tarihi: 2023-05-15

Çiftler arasında mutluluk ve birleşme ile beraber aynı zamanda ayrılıklar yaşanabilir. Böyle durumlarda güzel ve samimi bir şekilde, kavgalı olmadan ayrılmak çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek için ise günümüzde birçok değişik samimi ve hoş sözler bulunmaktadır. Ayrılık hasreti çekenler ve bu durum için karşısındaki kişiye bir söz söylemek isteyenler doğru yerdeler. Sosyal medya platformlarından durum olarak paylaşabileceğiniz ayrılık ile ilgili sözleri yanı sıra kısa, uzun, anlamlı, duygusal sevgiliye ayrılık sözleri seçenekleri için ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Ayrılık her zaman zor bir süreçtir ve duygusal olarak zorlayıcı olabilir. Ancak, aşağıda bazı sevgiliye ayrılık mesajları bulabilirsin. Unutma, her durumun kendine özgü olduğunu ve duygusal süreçleri herkesin farklı yaşadığını unutmamalısın. Kendine ve karşındaki kişiye saygı göstererek iletişim kurmak önemlidir.

Bir zamanlar aşık olduğunuz insandan ayrılmak, hayatınızda yaşayabileceği en zor durumlardan biridir. Çünkü ilişkinin bitmesi demek üzüntü, öfke, umutsuzluk, mutsuzluk ve kalp kırıklığı anlamına gelir. Tabii tüm bunları ve ilişki bittikten sonraki ruh halinizi düşünmeden önce, bu ilişkiye nasıl son vereceğinizi düşünmeniz ve karşınızdaki insana net bir açıklama yapmanız gerekir. İşte, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz ayrılık hasreti sözleri:

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

En acı şey ayrılıktır ve ölmektir ben bunu çok iyi anladım. Sevdiğin insana o kadarda güvenme! Gün gelir bakarsın arkandan vurur.

Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Ayrılıyor olsak da, bir zamanlar sahip olduğumuz sevgiden asla nefret etmeyeceğim. Hoşçakal!

Gidişin bir ambulansın siren sesine benziyordu yol vermekten başka çarem kalmadı.

Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

Gitmek istiyorsa, bırakacaksın gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin? Varsın bu baharda gitsin…

Hiç bir ayrılık benim ecelime hükmedemez! Gelenle doğmadım ki gidenle öleyim.

Ayrılık Mesajları 2022

Resmi İndir

Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır ayrılık.

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Sana veda edemiyorum ama kavuşacak gibi de değiliz.

Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını, başkası tamamladığında…

Hayat bizi ayrı yollara götürüyor, ancak seninle geçirdiğimiz güzel anılar ve paylaştığımız mutluluklar asla unutulmayacak. Her ne kadar ayrılsak da, seni her zaman kalbimde taşıyacağım. İyi şanslar dilerim.

Sevgimizin yolları ayrılmak zorunda kaldı, ama seninle geçirdiğim her an benim için çok değerliydi. Seninle yaşadığım güzel anıları unutmayacağım. Umarım her ikimiz de yeni başlangıçlarla mutlu oluruz.

Aşkımızın sona ermesi benim için gerçekten acı verici, ancak her şeyin bir nedeni olduğuna inanıyorum. Belki de bu ayrılık, her birimizin gerçek mutluluğunu bulmasına yardımcı olacak. Sana her zaman iyi dileklerimle veda ediyorum.

En iyi Ayrılık Mesajları 2022

Resmi İndir

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde pekguzelsozler.com bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Hayat bizi farklı yönlere sürükledi ve bir daha asla aynı yönde kesişemeyeceğimiz çok açık ortada. Seni sevmek güzeldi ama farklı yollara gitmemizin zamanı geldi.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Sevgiliye yazmak için Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Sevgiliye En Güzel Ayrılık Mesajları

Sonra ne oluyor biliyor musun ? Geçiyor. Bir zamanlar uğruna dünyayı karşına alabileceğin insan, yabancılaşıyor sana.. Adım adım uzaklaşıyorsun.. Bir an geliyor bir şeyler kırılıyor içinde. Bir şeyler dökülüyor..

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin.

Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan.

Bir hoşçakala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Sevgiliye En Güzel Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Aramızdaki yaşananları konuşmanın artık hiçbir yararı yok. İkimiz de durumun farkındayız ve artık mantıklı kararlar vermemiz gerekiyor. Umarım yeni hayatında bensiz çok mutlu olursun. Hoşçakal

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgâr. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Ayrılık Sözleri - Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Öyle bi öldünki içimde, kıyamette bile dirilemeyeceksin.

Oyun bitti! Sevildiğini gördün, şimdi unutulduğunu izle.

Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Ayrılığımız beni çok üzecek, ama zehirli bir ilişkide boğulmak yerine kırık bir kalbi onarmayı tercih ederim. Hoşçakal!

Sonra düşündüm; Beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli varlığımda rahatsız etmemeliydim. Ben de gittim.

Bazen de yıldızlar bakar insanlar kayar hayatlarımızdan!

Seni sevmekten vazgeçmek hiç kolay değil, ancak her ikimizin de daha iyi olabileceğine inanıyorum. Bu ayrılık kararı zor oldu, ama sana her zaman mutluluk ve başarı diliyorum.

Birlikte geçirdiğimiz zamanlar benim için çok özel ve anlamlıydı. Ancak her şeyin de bir sonu olduğunu kabullenmek zorundayız. Seninle paylaştığımız güzel anıları ve sevgiyi her zaman hatırlayacağım. İyi şanslar dilerim.

Hayat bizi ayrı yönlere sürüklemek zorunda kaldı, ama unutma ki seninle yaşadığım her anı sevgiyle hatırlayacağım. Yeni bir başlangıç yapma vakti geldi ve umarım her ikimiz de mutlu oluruz.

Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Her mutlu başlangıç size sonsuza kadar sürecek gibi gelse de, maalesef işler bazen planladığınız gibi gitmiyor ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor. Bu duygusal yoğunlukta ne söyleyeceğinizi bile bilemezken, size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz duygusal ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Ne Eylül’ün gelmesi ne de baharın bitmesi…Senin bir üzgün bakışın etmez.

Her yalnızlığımda seni andım. Her anışımda yine sana kandım.

Gittiğin gün bittiğim gündü aslında…

Güzel Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Ayrılık dilinden ne olur sanki, sen gittin ellere ben de ölüme.

Bir ölme biçimidir hasret! Yar yüzünün olmadığı, bu yeryüzünde.

Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Seni sevmekten vazgeçmek hiç kolay değil, ancak her ikimizin de daha iyi olabileceğine inanıyorum. Bu ayrılık kararı zor oldu, ama sana her zaman mutluluk ve başarı diliyorum.

Birlikte geçirdiğimiz zamanlar benim için çok özel ve anlamlıydı. Ancak her şeyin de bir sonu olduğunu kabullenmek zorundayız. Seninle paylaştığımız güzel anıları ve sevgiyi her zaman hatırlayacağım. İyi şanslar dilerim.

Hayat bizi ayrı yönlere sürüklemek zorunda kaldı, ama unutma ki seninle yaşadığım her anı sevgiyle hatırlayacağım. Yeni bir başlangıç yapma vakti geldi ve umarım her ikimiz de mutlu oluruz.

Belki de aşkımızın sona ermesi, her birimizin kendi içsel yolculuğuna başlaması için gereklidir. Seninle yaşadığımız güzel anıları kalbimde saklayacağım ve sana her zaman en iyi dileklerimi gönderiyorum.

Ayrılık kararı almak kolay değil, ama bazen en iyisi budur. Bu ayrılıkla beraber, her birimizin daha iyi bir geleceği hak ettiğine inanıyorum. Seni her zaman sevgi ve iyi dileklerimle hatırlayacağım...

Hoşçakal mesajı

Resmi İndir

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

Sonsuza dek beraber olacağımızı düşünmüştüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama artık bunun asla olmayacağını biliyorum. Şimdi farklı yollara gitme zamanı…

Bazı yalanlar güzel bazı gerçekler acıymış. Ayrılık hepsinden de betermiş…

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

Vazgeçmek ayrı şey, yorulmak ayrı şey…

Hayatımızın bu noktasında ayrılık kararı aldığımız için içimde birçok karmaşık duygu var. Seni hala seviyorum, ama birlikte olmamız artık mümkün değil. Sana huzur, mutluluk ve başarı diliyorum.

Biliyorum ki ayrılık acı verici bir süreç, ancak bazen hayat yollarımızı ayırıyor. İyi niyetlerle, minnetle ve sevgiyle hatırlayacağımız anılarımız oldu. Her zaman için iyi dileklerim seninle olacak.

Birbirimize olan sevgimizin ve bağımızın farkındayım, ancak ilişkimizdeki sorunları aşmak için yeterli gücümüz yok. Ayrılık kararı, daha iyi bir gelecek için yapılan bir seçim. Her ikimize de mutluluk getirmesini dilerim.

Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Ayrı kalmak çok kötü bi şeydir. Özlüyor mu, unutuyor mu bilemzsin.

Bir yere kadar üzülmek bir yerden sonra vazgeçmeyi bilmek gerekir.

Ölüm gibidir ayrılık. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez.

Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.

Gittiğin gün bittiğim gündü aslında…

Bazı yalanlar güzel bazı gerçekler acıymış. Ayrılık hepsinden de betermiş…

Hoşçakal sözleri

Resmi İndir

İnsan bir kere hata yapar, ikinci kez de yapar ama bil ki eğer üçüncü kez yaparsa onun bağı sende kalmamış demektir.

Gelme çocuk! Benim denizimde yüzemezsin sen, kolların kısa kalır dalgalarıma, ölürsün çocuk! Bulaşma yalnızlığıma.

Ben hayatı rakı niyetine içtim, kafayı meze niyetine yedim, hani sarhoşluk kötüydü, sevdiklerimi hep ayıkken kaybettim.

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Keşke mesafeler cayır cayır yansa…

Resimli Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Gözümdeki değerini kendi kendine sildiğin için teşekkürler. Ben seni başka türlü silemezdim.

Dokunamadığın birini özlüyorsan, özlediğin kalbine dokunmuş çoktan.

İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf âşık olmayan taraftır.

Birbirimize verdiklerimiz kadar, veremediklerimiz de oldu. Bu noktada, kendi yolumuza devam etmenin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Her ikimize de mutluluk, huzur ve başarı diliyorum.

Hayat bazen beklenmedik dönemeçlere sahip olabilir. Birlikte olduğumuz süre boyunca bana verdiğin sevgi ve destek için minnettarım. Artık ayrı yollarda olacağız, ama her zaman senin için iyi dileklerim olacak.

Etkileyici Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

Vazgeçmek ayrı şey, yorulmak ayrı şey…

Sevgiliye kapak sözler

Resmi İndir

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

İnsan seviyorum dediğini paramparça etmesiyle meşhurdur.

Ne güzel olurdu ayrılık olmasaydı, aklıma geldiğinde gözlerim dolmasaydı.

Seni asilce sevdim, yerli yersiz tartışmalar yetmez seni benden ayırmaya.

En büyük hayali sana sarılmak olan bi insanı nasıl bu kadar kırabiliyosun?

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Keşke mesafeler cayır cayır yansa…

Eski Sevgiliye Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Batık bir gemiymişiz aşk limanında… Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızda… Senden son dileğim beni unutma.

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgâr. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Bir zamanlar güzel bir ilişkimiz olduğunu inkar edemem ama artık her şey değişti. Özellikle de sen. Bu yüzden artık buna devam edemeyeceğimi hissediyorum. Seni hala sevsem de, hoşçakal!

Sevdiğin kişiyi kaybedince herkes gitmiş gibi hissediyorsun.

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Ayrılık sözleri

Resmi İndir

Bir hoşça kala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.

Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.

Ne çıkar terk ettiyse, bırakıp da gittiyse. Kolayı var arkadaş, sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin.

Sildim seni aşkım

Resmi İndir

Sen gittiğin an ben daracık sokaklarda ıssız çöllerden geçerek sana gelme umuduyla koştum ama her arkamı dönüşümde sen yoktun.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Bana unut diyorsun, mademki unutmak o kadar kolay sen onu unut ve bana dön.

Dünya’nın en büyük yüküdür; Aklı sende Ayrılık Sözleri olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak.

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

Vazgeçmek ayrı şey, yorulmak ayrı şey…

Etkili Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Dudakların titriyordu sevgili, hoşçakal deyişinle ilk kez adam öldürür gibi.

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

Öyle bir öldün ki içimde, kıyamette bile dirilemeyeceksin.

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Keşke mesafeler cayır cayır yansa…

İnsan sözler

Resmi İndir

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Tek dua’m var, ellerini başkası tutmasın.

Tek bir bakışla tutuşmaya hazırdım oysa. Düşlerinin mahpusunda bir ömür yatmaya. Hadi! Hazırım “yok olmaya”.

Kaldır kadehi sevgilim! Varsa şerefine yoksa gidişine. Ben huzur istedim, sen kusur. Şimdi bensiz kudur.

Allah’ım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın.

Sevgiliye Mesajlar

Resmi İndir

Sana aşık olmam bir hata değildi, fakat artık kaderin bizim için farklı planları var. Hayatımı sensiz hayal etmek zor olsa da, sensiz yaşamayı öğreneceğim.

Sonra anlarsın çok sonra… Geçip gidince bitip ölünce.

Her şeyi içine atarsın da, kendini atacak yer bulamazsın.

Üzüntülü Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Her şeyin öncesi ve sonrası yalan. Senden önce vardım belki ama senden sonra yokum inan.

“Hoşcakal” derken, düşünmek gerekir. Neyi? Hoşça kalabilecek miyim bunca şeyin ardından.

yazılı ayrılık resimleri

Resmi İndir

Ne kadar çok seversen o kadar çok gider. Ve ne kadar çok özlersen bir o kadar daha gider.

Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Sevgiliye Ağır sözler

Resmi İndir

Mutlu iken söz verme, üzgün isen cevap verme, öfkeliysen de sakın karar verme… Yoksa üzende sen olursun üzülende…

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Terketme İle İlgili Sözler
Terketme İle İlgili Sözler

Terk etme sözleri, bir ilişkiyi sonlandırmak veya birinden ayrılmak istediğinizde...

 • Duygusal
 • 11 gün önce
 • 82
26 En Popüler Kısa Şarkı Videoları İndir 2023
26 En Popüler Kısa Şarkı Videoları İndir 2023

En İyi ve Kısa Aşk Şarkı Videoları izle ve indir. Kısa şarkı videosunu whatsapp durumda...

 • Duygusal
 • 20 gün önce
 • 91
Unutamamakla ilgili sözler 2023
Unutamamakla ilgili sözler 2023

Tabii, unutamamakla ilgili bazı sözleri aşağıda bulabilirsiniz: "Unutmak istediğim...

 • Duygusal
 • 1 ay önce
 • 261
Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler
Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler

Hayal kırıklığı bir insan beklentilerinin boşa çıkması halinde ortaya çıkan bir...

 • Duygusal
 • 2 ay önce
 • 1.2k
Umreye Gidenler İçin Güzel Mesajlar
Umreye Gidenler İçin Güzel Mesajlar

Tanıdığınız veya yakınınız biri umreye gidiyorsa ve umreye gidecek birine nasıl güzel...

 • Duygusal
 • 7 ay önce
 • 19k
Depremzedelere Destek Mesajları
Depremzedelere Destek Mesajları

Depremzedelere Yanındayız, Depremzedelere Yardım, Destek amaçlı Duygusal Mesajları ve...

 • Duygusal
 • 7 ay önce
 • 1.1k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!