Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Güncellenme tarihi: 2023-06-01

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgiliye 1.ay dönümü mesajları, sevdiğinize gönderebileceğiniz ay dönümü mesajı bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

Aylar seninle nasıl bu kadar hızlı geçiyor anlamıyorum. Henüz 2. ayımız olsa da bizim seninle daha geçireceğimiz çok 2 aylar var. Nice 2 aylara bir tanem.

Birlikteliğimizde yeni bir ay yeni bir gelecek. Bu ay eski aydan daha özel olsun mu?

"Her ay dönümümüzde bir kez daha anlıyorum ki seninle geçirdiğim her an, sonsuz bir mutluluk kaynağı. İyi ki varsın, sevgilim."

"Ay dönümümüzde, seninle geçirdiğim her anı özel kılan, kalbimin derinliklerindeki sevgimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Seni seviyorum, sevgilim."

"Bir ay daha geçti, ama seninle olan aşkımız her geçen gün daha da büyüyor. Ay dönümümüz kutlu olsun, sevgilim."

Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Hayalimdin gerçeğim oldun. Yeni ayda geleceğim olur musun?

Seninle aşkımızın her günü bir sene gibi geçirmeme sebep oluyor sevgilim. Günler bitmesin istiyorum ve her anımın seninle dolu bir şekilde geçmesini istiyorum. Ama bir bakıyorum ki ilk ayımız şu anda çoktan bitmiş. Senin çok daha fazla vakit geçirmekle beraber yıllarımızı kutlamak istiyorum. Son nefesime kadar seni seveceğime söz veriyorum bir tanem.

Düşünebiliyor musun 3 ay önce hayatımda yoktun. Şimdi ise hayatımın tamamı sen oldun. Hayatıma iyi ki geldin bir daha da gitme sevgilim.

Bu ay geçen aydan, önceki aydan ve ondan önceki aydan çok daha güzel olacak.

Sen benim enerji kaynağım, can yoldaşım. Her ay olduğu gibi hep sen ol olur mu?

Adamım hayatıma girdin girelim tam olarak bir ay olsa da zaman çok çabuk akıp gidiyor ve seninle zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana neşe ve huzur kattığın için sana teşekkür ederim sevgilim. Seni çok ama çok sevdiğimi asla unutma. Senin yanında olmayı elini tutmayı ve sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki bana dünyaları verseler de sana sarılmaktan asla vazgeçmem. İyi ki varsın ve benimlesin. İnşallah önümüzde daha çok ayları ve yılları beraber geçirir ve kutlarız.

Hayatımın en güzel bir ayını yaşattın bana. Umuyorum ki önümüzde daha bir ömür var. 1. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Her geçen gün her geçen ay sana olan sevgim katlanarak artıyor. 5 ay geçmiş aradan ve benim sevgim çığ olup büyümüş. Seni her zaman çok seveceğim. İyi ki varsın sevgilim.

Sevgiliye Sözler

Resmi İndir

Sen bana geç gelen ve hiç gitmeyecek olan güzelliksin. Sen gel ve bu ay hiç bitmesin.

Seni geçen ay takip ettim. Bu ay birlikteliğimiz başladı. Peki diğer ay ne olacak biliyor musun?

Ben seni tanımadan önce yaşamadığımı anladım sevgilim. Seninle geçirdiğimiz her saniyede bunu görebiliyor, hissedebiliyorum. Sen hayatıma girdiğin zamandan itibaren 1 ay oldu fakat bu bir ay da benim hayatıma çok fazla şey kattın. Renk getirdin ve huzurum oldun bir tanem. Her güzel güne seninle uyanmak bana çok iyi ve güzel hissettiriyor. Senden önce nefes alışverişim bile heyecansız, tatsız bir şekildeymiş onu fark ettim sevgilim. Benim olduğun, beni sevdiğin için sana sonsuz kere teşekkür ederim.

Kısacık bir hayat yaşayacaksam da onu seninle yaşamak isterim. Bir ömre sığdırılamayacak şeyleri biz seninle iki ayda yaşadık sevgilim. Hayatımda hiçbir zaman varlığın eksik olmasın. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

"Her ay dönümümüzde, geçen zamana rağmen aşkımızın ilk günkü gibi sıcaklığını ve heyecanını koruduğunu hatırlıyorum. Seninle olmak her anı değerli kılıyor. İyi ki varsın, sevgilim."

"Ay dönümümüzde, kalbimizdeki aşkın ışığının hiç sönmemesini diliyorum. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en güzel hediyesi. Sevgililer günümüz kutlu olsun."

"Bu ay dönümünde, seninle geçirdiğimiz her bir anın değerini bir kez daha anıyorum. Sen benim için her şeyden önemlisin ve seninle her anı paylaşmak büyük bir mutluluk. Sevgililer günümüz kutlu olsun."

Çiftlere Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Aylar geçiyor fark etmesek de. Öyle güzel geçiyor ki her gün daha da mutlu uyanıyorum. Daha nice aylarımız olsun sevgilim. Mutluluğumuzda her daim var olsun.

Doğallıktan yanaydım ve en güzel olanı yani seni seçtim. Sen benim doğamsın. Ay dönümümüz kutlu olsun.

Senin aşkın her günümü bir yıl gibi geçirmeme neden sevgilim. Günler geçmesin istiyorum, her anım seninle dolu dolu olsun. Ama bir bakmışım ilk ayımız bitmiş bile. Seninle daha nice aylar, yıllar görmek nasip olsun sevgilim. Ömrümün baharı seni çok seviyorum ilk ayımız kutlu olsun.

Kalbim bundan sonra sen diye atacak sanırım. Her nefes alışımda seni içime çektiğimi hissediyorum. Ömrüm daha da uzuyor seni gördüğüm zamanlar da seninle beraber olmamızın 7. Ayındayız ve dilerim ki son nefesimi verinceye kadar benimle olursun. Sen benim huzurum, aşkım ve hayatımsın. Ellerimizin hiç ayrılmaması dileğiyle hayatım. Kalbimizin ritmi duruncaya kadar seninle dans edip, nefesini nefesimde hissetmek istiyorum.

1.ay dönümü mesajları

Resmi İndir

Seni ilk gördüğümde kalbim nasıl hızla çarpıyorsa 6 ay geçmesine rağmen yine aynı hızda çarpıyor. Her zaman aynı heyecanımız baki olsun. 6. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Seninle tanışmadan öncesini hatırlamıyorum. Sanki bir hayal yaşıyordum ve sen benim hayatıma girip gerçeğim oldun. 3. ayımız kutlu olsun gerçeğim.

Yakışıklı aşkım, hayatıma gireli tam 3 ay oldu, ne de çabuk akıyor zaman seninle zaman su misali akıyor, hayatıma neşe ve huzur geliyor sevdiğim. Seni çok seviyorum aşkım. Seninle olmayı, hayatıma neşe katmanı bana huzur vermeni çok seviyorum. İyi ki varsın daha nice güzel ayları be yılları hep birlikte geçirmek dileğiyle.

Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri 2022

Resmi İndir

Bu yaşıma gelene kadar aradığım aşkı sende buldum. Dilerim ki bu aşk hiçbir zaman kaybetmem. Her zaman yan yana ay dönümlerimizi kutlamak dileğiyle. Seni her zaman çok seveceğim sevgilim.

Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Ben senden önce yaşamıyormuşum sevgilim bunu anladım seninle. Sen hayatıma gireli 1 ay oldu daha ama bu 1 ay da hayatıma neşe geldi, renk geldi, huzur geldi inan. Her güne seninle başlamak bana yaşadığımı hissettiriyor. Sana aşığım ömrümün en güzel hediyesi. Daha nice güzel aylarımız olsun. İyi ki varsın huzurum.

"Ay dönümümüzde, seninle beraber olduğum her anın bana verdiği huzur ve mutluluğu bir kez daha hissediyorum. Seninle geçirdiğim her an, benim için en değerli an. Seni seviyorum, sevgilim."

"Her ay dönümümüzde, sana olan aşkımın daha da derinleştiğini fark ediyorum. Seninle her gün daha çok büyüyoruz ve aşkımız her geçen gün daha da sağlamlaşıyor. Ay dönümümüz kutlu olsun, sevgilim."

Romantik Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Bak sevgilim bir ayımızı daha geride bıraktık ve seninle beraber mükemmel bir yolculuğa çıktığımızı hissediyorum. Ben bu hayatta en çok sana ait olmayı sevdim ve seninle beraber olduğumuz her zamanda kendimi o kadar çok iyi hissediyorum ki ben ben olmaktan çıkıyorum ve bir anda sen oluveriyorum. Nice aylarımız olsun, senelerimiz olsun bir tanem seni çok ama çok seviyorum bunu aklından çıkartma.

Ben senin gibi bir aşk rüya sanırken uyandığımda yine senin yanında gördüğümde gerçek olduğuna inandım sevgilim. Seninle uzun uzun sohbetler yaptığımız günler sanki dün gibi. Fakat üstünden tam 8 ay geçmiş. Nice güzel 8 aylara sevgilim.

Ben bir kelebek olsam ömrüm 1 günde olsa yine severek geçirirdim aşkım. Seni sevmeye ömür yetmez biliyorum ama seninle 9 ayı bitirdik bebeğim. Her biten ayla sevgimiz daha da büyüyor, ellerimiz daha da kenetleniyor biliyorum. Seni çok seviyorum her şeyim.

Ay Dönümü Sözleri

Sevgiliye En Güzel Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Beraber geçirdiğimiz 4 ay hayatımda yaşadığım en güzel zaman dilimiydi. Hayat bize güzel bir şans daha verdi sevgilim. Umarım bu şansı iyi değerlendirir nice 4 aylara kavuşuruz.

Bundan tam 4 ay önce kalbime taht kurdun bir tanem. Tahtın dört aydır sarsılmadı ve hiçbir zaman da sarsılmayacak. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Güzel Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

İstiyorum ki bir gün bile geçmesin zaman akmasın seni severken dursun. Ama 7.ayımız bitmiş bile sevgilim. Seni sevmeye aylar, yıllar yetmez bir ömür harcamak gerekir. 7.ayımız kutlu olsun, seninle daha nice aylar ve yıllar görmek nasip olsun bana. Doyamıyorum ben ne senin sevgine ne de güzelliğine. İyiki varsın benim şans meleğim, uğurum, her şeyim.

Sana ilk başta duymuş olduğum aşkım ve sevgim nasılsa 9. Ayımızda aynı devam etmekte sevgilim. İçimdeki sana olan aşk ve sevgi seneler geçse de aynı kalacak bundan emin olabilirsin. Seni ilk gün nasıl seviyorsam öyle sevmeye devam edeceğim ve özlem ile sarılmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Her gün yanımda olsan dahi seni özlediğimi bilmelisin. 9.ayımız kutlu olsun hayatım.

Her zaman birbirimizin yanında dimdik durma dileği ile. Nice 6 aylarımız olsun canım sevgilim. Bir ömür birbirimize adadık.

"Sevgilim, bugün ay dönümümüzü kutluyoruz ve her anımızda birlikte geçirdiğimiz her dakika için minnettarım. Seninle geçirdiğim her an benim için değerli ve özel. Seni seviyorum ve her zaman yanında olmak istiyorum."

"Ay dönümümüz kutlu olsun, aşkımızın yıldızlara taşındığı günü hatırlıyoruz. Seninle her gün yeni bir macera, yeni bir mutluluk demek. Seninle geçirdiğim her anımda seninle daha da büyüyorum ve seninle olan aşkım her geçen gün daha da derinleşiyor."

"Sevgilim, bugün ay dönümümüzü kutlarken, birlikte geçirdiğimiz her anın değerini biliyorum. Seninle olan aşkımız hiç solmayacak, her dönemde daha da güçlenecek. İyi ki varsın ve hayatımda olduğun için şükrediyorum."

Kısa Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Sen bana bu 9 ay içerisinde öyle çok şey öğrettin ki sevgilim. Aşkı, sevgiyi, umudu ve hayatın güzelliklerini gösterdin sevgilim. Ay dönümümüz kutlu olsun ve bu aylarımız hiç bitmesin.

Sana duyduğum aşk ve sevgi ilk gün nasılsa 2.ayımız biterken de hala aynı sevdiğim. İçimdeki bu aşk ve sevgi yıllar geçse bile aynı kalacak bebeğim. Seni ilk gün ki gibi sevmeye, özlemle sarılmaya ve her gün özlemeye devam edeceğim. İyi ki varsın aşkım.2.ayımız kutlu olsun.

Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Hayattan tam ümidimi keserken sen çıkıp geldin karşıma ve bana umut dolu bir hayat verdin. O nefesinle beni hayata döndürüp yaşama sevincim olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Günler sensiz geçmek bilmiyorken şimdi ayları sayıyoruz. 4. Ayımız kutlu olsun bir tanem ve daha çok nice aylara, senelere diliyorum.

Seninle tanışalı tam 10 ay oldu sevgilim. İyi ki seni ve güzel yüreğini tanımışım sevgilim. Hayatımın en büyük eksiği seninle birlikte kapanıp gitti. Nice güzel aylara bir tanem

Daha tanışalı bir yıl bile olmamışken nasıl böyle bağlı nasıl böyle bir olabildik? Nasıl olduysak oldu ama iyi ki olduk.

"Ay dönümümüzde bir kez daha sana olan aşkımı ilan etmek istiyorum. Sen benim için dünyanın en değerli varlığısın. Seninle geçirdiğim her an, seninle dolu olan her anlam demek. Seninle her ay dönümümüzde daha da büyüyerek ilerlemek dileğiyle."

"Sevgilim, bugün ay dönümümüzü kutlayarak aşkımızın ne kadar özel olduğunu hatırlıyoruz. Seninle olan her anımı seviyorum ve seninle birlikte daha nice mutlu yıllar geçirmek istiyorum. Sen benim her şeyimsin."

"Ay dönümümüzde sana olan aşkımı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için hayatın anlamı, mutluluğun kaynağısın. Seninle her anımda daha da güçleniyorum ve seninle olan bağımız her geçen gün daha da derinleşiyor."

"Sevgilim, bugün ay dönümümüzde geçmişe ve geleceğe birlikte bakıyoruz. Seninle her anımı özlemle hatırlıyorum ve seninle olan aşkımızın her geçen gün daha da büyüdüğünü görüyorum. Seni seviyorum ve seninle olan yolculuğumuzda hep yanında olacağım."

Sevgiliye Romantik Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Hayattan ümidim kesmişken birden sen çıktın karşıma ümit oldun, nefes oldun, heyecan ve yaşam oldun bana. Günler geçmezken sensiz şimdi ayları tutamıyorum bile baksana.3.ayımız biterken seni ne kadar çok sevdiğimi ve sevgimin sonsuza dek süreceğini bil isterim sevgilim. Sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. İyi ki benim sevgilimsin kalbime tekrar hoş geldin bir tanem.

Sen hayatımda çok nadir bulunan en değerli insanlardan birisin. Sadece birisin demem çok daha doğru olacaktır. 5. Ayımızı doldurduğumuz bugünde ne kadar çok sana alıştığımı ve sensiz ayrı yapamayacağımı anlamış bulunuyorum. Beraber olduğumuz sürece senile her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmelisin. Seninle olmak ve mutlu olmak için can atıyorum bebeğim. Bana ait ol ve 5.. ayımızı değil binlerce ayımızı kutlayarak birbirimize sahip çıkalım. Seni seviyorum.

Sevgiliye Ay Dönümü Mesajları

Tam bugün 11 ay olmuş sevgilim. Yani 1 ay sonra bir yılı dolduracağız sevgilim. Sanki zaman seninle su gibi akıyor ama bazen durup kalıyor. İyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki seninle bu hayatı paylaşıyorum.

Romantik Ay Dönümü Sözleri İndir

Resmi İndir

Senden önce bir hayaldi böylesine saf ve temiz bir sevgi, sen geldin hayallerim gerçeğe dönüştü sevgili. Bana yaşarken bir rüya gibi aşk yaşattığın için ne kadar teşekkür etsem az sevgilim. Seninle geçen 1.ayım biterken Allahtan daha uzun yıllar temenni ediyorum ve seni çok seviyorum her şeyim.

Seninle beraberken zaman dursun ve geçmesin istiyorum. Bugün 10.ayımız ve sana çok sürprizlerim var bu sadece ilk sürprizlerimden birisi akşama hazır olmalı ve kollarımdaki yerini almak için sağlam durmalısın canım. 10.ayımız kutlu olsun.

Seninle geçirdiğim bu 7 ayı kimse ile ya da hiçbir şey ile Paylaşamam. Benim için çok kıymetlisin. Bu kıymetin 7 ay değil 7 yıl geçse bile bitmeyecek.

"Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Seninle birlikte olduğum her an, bir aşk masalının içinde olduğumu hissettiriyor. Seninle geçirdiğim her gün benim için bir armağan ve seninle olan sevgim hiç bitmeyecek."

Ay Dönümü Sözleri

Resmi İndir

Sen bu hayatta nadir bulunan aşksın. O yüzden değil her ayımı her günümü bile kutluyorum sevgilim ben. İyi ki benimsin, aşkım ve hayatımın neşesisin. 5 ayım seninle geçtiği için ne kadar mutluyum bilemezsin. Dilerim ömrümün sonuna kadar hep benimle olursun her şeyim.

5 aydır benimlesin bir tanem. Diliyorum ki daha çok 5 aylar benimle olursun. En büyük şansım ay dönümümüz kutlu olsun.

Ay Dönümü Sözleri İndir

Resmi İndir

Seni hayatımın öyle güzel bir yerine koydum ki sevgilim. Kimse seni o yerden kaldıramaz ben de buna müsaade etmem. Hayata dair elde ettiğim en güzel şey sensin. 3. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Sen benim gerçeğe dönen en güzel rüyamsın aşkım. Her günüm rüyalardan fırlamışçasına özel ve güzel. Bak 1.ayımız dolmuş bile. Bana böylesine güzel, aşk dolu, sevgi ve huzur dolu bir ay yaşattığın için teşekkür ederim sevgilim. Hayatımda aylar değil, yıllar boyunca hep sen ol isterim.

Ayların hiçbir önemi yok sevgilim. Geçen her saniye benim kalbimde daha da büyüyen bir aşk var. Öyle bir aşk söz konusu olduğu zaman kaç ay geçtiğinin hiçbir önemi kalmıyor.

Ay dönümümüz de yan yana olamamak beni üzse de kalplerimizin her daim yan yana olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. En güzel zamanlarımızı da en kötü zamanlarımızı da bir arada geçiriyoruz. Dilerim daha çok güzel aylarımız olsun.

Sevgiliye Ay Dönümü Kutlama Sözleri

Resmi İndir

Bu geçirdiğimiz bir ay olsa da biliyorum ki biz seninle bir ömür geçireceğiz sevgilim. Bir ömrün ilk ayı kutlu olsun.

Her ay benim için daha da önemli. Çünkü sen varsın ve seninle zaman geçiyor. 10 ay geçmiş göz açıp kapatıncaya kadar. 10. ayımız kutlu olsun sevgilim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
11
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 6 gün önce
 • 84
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 18 gün önce
 • 210
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 26 gün önce
 • 233
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 382
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca

Almanca günaydın mesajları ve anlamları ile hazırladığımız sevgiliye ve sosyal medyada...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 1.4k
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye İngilizce Günaydın mesajları, Aşkıma İngilizce Günün Aydın Olsun Sözleri ve...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 2.2k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!