Sevgiliye Günaydın Mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-05-22

Güne güzel başlamak her zaman önemlidir. Sevgiliye gönderilecek güzel bir günaydın mesajı, karşınızdaki kişinin tebessüm etmesini sağlar. İşte en güzel sabah sözleri, duygusal, romantik ve aşk dolu sevgiliye günaydın mesajı ve günaydın aşkım mesajları!

Küçük mutluluklardan büyük sevinçler yaşayacağınız huzurlu bir gün olsun. Günaydın.

Yepyeni çok güzel bir gün! Sana sunacağı sevgi, huzur, mutluluk, başarı almaya hazır mısın? Hayırlı sabahlar.

Günaydın aşkım! Uyanmak, seninle yeni bir güne başlamak beni her zaman mutlu ediyor. Sevgi dolu bir gün geçirmen dileğiyle.

Güneş doğduğunda yüzümdeki gülümseme seninle daha da parlaklaşıyor. Günaydın sevgilim, hayatımın anlamı.

Uyanır uyanmaz aklıma ilk sen geliyorsun. İyi ki varsın ve benimlesin. Günaydın, seni seviyorum.

Her yeni gün, seninle daha da güzel ve anlamlı hale geliyor. Günaydın sevgilim, günün harika geçsin.

Sevgiliye günaydın sözleri

Resmi İndir

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

Yüzünüzün yüreğinizle birlikte güldüğü, güzel bir gün olsun. Olmaz dediğiniz ne varsa olsun. Bitmez dediğiniz ne varsa bitsin. Hayırlı sabahlar.

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Kazasız belasız, acısız dertsiz, huzurlu mutlu güzel bir gün olması dileğiyle. Hayırlı sabahlar.

Sevgiliye tutkulu günaydın mesajları

Resmi İndir

Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

Adını dağlara yazdım, inanmazsan kalk da bak güzelim. Neyse günaydın…

Aklımın bir yarısını sana verdim. Öbür yarısı bende, sana bir an önce kavuşmak için plan yapıyor. Günaydın bebeğim.

Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar...

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın..

Gözlerini açtığında ilk gördüğün şey olmayı isterdim. Sana günaydın demek için her şeyi verirdim. Sevgilerimle, günün harika olsun.

Uyanır uyanmaz seni düşünmekle başlıyorum güne. İyi ki varsın ve her anımı güzelleştiriyorsun. Günaydın sevgilim.

Uyandığımda seninle sarılmak istediğim tek şey. Günaydın aşkım, umarım günün harika geçer ve birlikte güzel anılar biriktiririz.

Her sabah seninle uyanmak, hayatımın en güzel hediyesi. Günaydın sevgilim, sana sevgiyle dolu bir gün diliyorum.

Sevgiliye romantik günaydın mesajları

Resmi İndir

Allah(c.c)'ım, nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. Hayırlı sabahlarımız olsun.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden rahman ve resul aşkı eksik olmasın. Gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp, gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hepinize hayırlı ve mutlu sabahlar.

Sevgiliye günaydın durum mesajları

Resmi İndir

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Kalbiniz hangi güzel şey için çarpıyorsa, Rabbim gönlünüze onu versin. Hayırlı sabahlar.

Gözlerini açtığında sana duyduğum sevgiyi hissetmeni istiyorum. Günaydın, kalbim seninle dolu.

Güneşin doğuşuyla beraber seninle doğan umutlarım var. Günaydın aşkım, seni seviyorum ve her zaman yanındayım.

Aşkıma günaydın mesajları

Resmi İndir

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem…

Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala uzaktasın. Günaydın…

Ben artık seni hayal ederek değil, seninle başlamak istiyorum her güne, her mevsime, her dakikaya. Günaydın biricik sevgilim.

Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Hayırlı sabahlarımız olsun.

Biliyorum sen de aklında benle uyanıyorsun. Bunun adı aşk işte bebeğim. Günümüz aydın olsun.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim...

Yine bugün kalktığımda Allah'a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür. Biricik aşkım kocaman günaydın.

Erkek arkadaşa günaydın mesajları

Resmi İndir

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın birtanem.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

"Gözlerimi açtığımda seni düşünmek güne güzel başlamama neden oluyor. Günaydın aşkım!"

"Yeni bir güne seninle uyanmak, en güzel hediye. Günaydın sevgilim!"

"Seni düşünmeden uyumak imkansız, seni düşünmeden uyanmak daha da zor. Ama senin yanında olduğumda her şey daha güzel. Günaydın aşkım!"

"Sabah güneşinin ilk ışıkları seni aydınlatsın ve seni mutlu etsin. Günaydın sevgilim, güne seni düşünerek başlamak harika!"

"Bugün başka bir güne uyanmaktan ziyade, seninle bir gün daha geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Günaydın aşkım, harika bir gün geçirelim!"

Kız arkadaşa günaydın mesajları

Resmi İndir

Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa beni düşünüyor ve benim onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın meleğim

Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, günaydın sana meleğim.

Sevgiliye etkili günaydın mesajı

Resmi İndir

Aşkım sana, hasretim sana, ömrüm sana, yüreğimden gelen en sıcak Günaydın. Sadece ve sadece sana.

Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.

Bende hayat seninle başlar, seninle biter, bir mesaj gönder de canlansın bu beden, GÜNAYDIN bitanem.

Bir gece daha bitti sensiz yeni güne başladı kalbim ümitsiz simdi kızsam da sana gittin diye içim acıyor hala ah keşke kalsaydı diye..ne kadar bilmeyecek olsan da bu günde yüreğim seninle günaydın sevdiğim...

Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!

Sevgilime günaydın mesajları

Resmi İndir

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, her şeye değecek mükemmel sevgilim… GÜNAYDIN…

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim günaydın günaydın günaydınnn…

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende güneşinden mahrum etme beni?

"Seni sevmek, her sabah güne güzel başlamamı sağlıyor. Seni sevdiğim kadar güzel bir gün diliyorum sana. Günaydın sevgilim!"

"Güne seni düşünerek başlamak, her şeye değer. Günaydın aşkım, sana harika bir gün diliyorum!"

"Gözlerimizi açtığımızda seninle birlikte olmak kadar güzel bir şey yok. Günaydın sevgilim, bugün seninle geçireceğim her saniye için sabırsızlanıyorum!"

"Seni düşünmeden uyumak, seni düşünmeden uyanmaktan daha zor. Ama seninle güne merhaba demek, her şeye değer. Günaydın aşkım!"

"Hayatımın anlamı, güne seninle uyanmakla başlıyor. Günaydın sevgilim, bugün seninle geçireceğim her an için şimdiden sabırsızlanıyorum!"

Romantik günaydın mesajları

Resmi İndir

GÜNAYDIN sevgimin öbür adı GÜNAYDIN yüreğimin mutlu yanı GÜNAYDIN özlediğim zamanlardaki sıcak soluk VARLIĞIM YOKLUĞUM UMUDUM Uykusuzluğuma eş soluk, şimdi günün aydın olsun. Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çoooook sevecek koca bir yüreğin olsun…

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? günaydın bebeğim (:

Şöyle bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor… Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin pırpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün tatlı geçsin… GÜNAYDIN

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim Günaydın Sevgilim.

Aşk kokulu günaydın mesajları

Resmi İndir

Gözlerini Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.

En İyi Günaydın Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
1
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 524
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 1.1k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 1.5k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 5 ay önce
 • 1.2k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 5 ay önce
 • 943
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 6 ay önce
 • 1.6k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!