Oğluma Özel: En Güzel Doğum Günü Tebrik Mesajları ve Sözler 2024

Güncellenme tarihi: 2023-12-28

Oğlunuzun özel gününü kutlamak için en güzel doğum günü tebrik mesajlarını arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Web sitemizde, oğlunuza duygusal ve anlamlı doğum günü sözleri bulabileceğiniz bir içerik sizi bekliyor. Oğlunuza sevginizi ifade etmek, ona unutulmaz bir doğum günü hediye etmek için bu içeriği keşfedin. Hemen tıklayın ve oğlunuza özel doğum günü mesajları ile dolu bu içerikten ilham alın!

OĞLUMA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

"Canım oğlum, bugün senin özel günün ve kalbimdeki yerin her zaman özel olacak. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!"

"Oğlum, seninle geçirdiğimiz her an benim için bir hazine. Doğum günün kutlu olsun ve gelecekte sana bolca başarı, sağlık ve mutluluk getirsin."

Oğluma Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

"Bugün senin doğduğun günü kutlamak, benim için gerçekten gurur verici. İyi ki varsın, oğlum. Sana sonsuz mutluluklar diliyorum!"

"Oğlum, seninle geçirdiğim her anı değerli kılıyor. Umarım bu özel gününde sen de aynı mutluluğu yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun!"

"Yıl geçtikçe büyüyorsun, ama kalbimdeki yerin her zaman sabit. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, sevgili oğlum."

"Oğlum, bir yıl daha geçti ve sen hala benim en değerli hazinemsin. Doğum günün kutlu olsun, gelecekte seni bekleyen güzellikleri düşünerek bu özel günü kutla!"

"Oğlum, seninle geçirdiğim her an, hayatımı daha anlamlı kılıyor. Doğum günün kutlu olsun, her zaman hayata gülümse!"

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

"Doğum günün kutlu olsun oğlum! Gelecekte seni bekleyen tüm başarılar için şimdiden sana bol şans diliyorum. Seninle gurur duyuyorum!"

"Oğlum, her geçen yıl seninle gurur duymamı sağlıyor. Doğum günün kutlu olsun, hayatın boyunca sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun!"

"Bugün senin günün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim. Doğum günün kutlu olsun, oğlum! İleride seni büyük başarılar bekliyor."

"Oğlumuzun doğum günü, ailemizin en özel günlerinden biri. Seninle birlikte büyümek, seninle gurur duymak bize mutluluk veriyor. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum!"

"Doğum gününü kutlamak, seninle geçirdiğimiz güzel anıları hatırlamak demek. Seninle gurur duyuyor ve sana sevgiyle dolu bir yaşam diliyoruz. Nice güzel yıllara!"

Oğlum için doğum günü mesajı

Resmi İndir

"Doğduğun gün benim için bir mucizeydi. Şimdi ise sen büyüdün ve harika bir genç adam oldun. Doğum günün kutlu olsun, oğlum. Her zaman yanındayız."

"Oğlum, doğum günün kutlu olsun! Seninle geçirdiğimiz her an, bana ne kadar şanslı bir anne/baba olduğumu hatırlatıyor. Umarım bu yıl, senin için bir dönüm noktası olur."

Oğluma Doğum Günü sözleri

Resmi İndir

"Oğlum, senin doğduğun günü hatırlamak bile beni duygulandırıyor. Daha dün gibi gelir o an. Şimdi ise karşımda kocaman, başarılı bir genç var. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum. Seninle gurur duyuyorum, nice yıllara!"

"Seninle geçirdiğim her an, senin ne kadar hızlı büyüdüğünü hatırlatıyor bana. Artık sana annelik yapmak zorlaştı, çünkü büyüdün ve kendi yolunu çiziyorsun. Ama bil ki, kalbimdeki yerin daima özel ve sen benim için her zaman o küçük bebek olacaksın. Doğum günün kutlu olsun, canım oğlum."

"Oğlum, yeni yaşın sana sağlık, huzur ve başarı getirsin. Seninle geçirdiğimiz her an, senin ne kadar özel bir insan olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Hiçbir zaman bizi üzmedin, her zaman gurur duyacağımız başarılar elde ettin. Şimdi, bu yeni yaşınla birlikte kendi doğru bildiğin yolda daha da ilerlemeni diliyorum. Biz seninle gurur duyuyoruz ve her adımında yanındayız. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum! Yeni yaşın sana bolca mutluluk ve başarı getirsin."

"Yeni yaşınla birlikte, hayatına sana yakışan güzellikleri, iyilikleri ve mutlulukları getirmesini diliyoruz. Annen ve baban olarak senin mutlu olman bizim en büyük dileğimiz. Zaman ne kadar hızlı geçse de, sen bizim için her zaman o küçük çocuğumuzsun. Şimdi kocaman bir adam oldun, ancak kalbimizdeki yerin hiç değişmedi. Sen bizim için özel ve değerlisin. Doğum günün kutlu olsun, canım oğlum! Yeni yaşın sana sadece güzellikler getirsin, hep yanındayız."

"Senin gülücüklerin, benim için hayatın en değerli hazineleri. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımıza bu kadar anlam kattın. Seninle geçen yıllar, bana sadece neşe ve mutluluk getirdi. Dünyaya geldiğin gün, benim için bir dönüm noktasıydı ve o günden beri her anını seninle geçirmek benim için bir zevk. Seninle büyümek ve hayatı paylaşmak, benim için büyük bir mutluluk. Canım oğlum, nice yaşlara! Seninle geçecek her anın bana daha çok anlam katacaktır."

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

Kısa Doğum Günü Mesajları 2023

"Ne yaparsan yap, nerede olursan ol, seni unutmayacağız. İyi ki hayatımıza bu kadar değer kattın. Nice yıllara, canım oğlum!"

"Daha nice büyük anılar biriktireceğimiz nice yıllara, nice yaşlara! İyi ki doğdun, iyi ki varsın!"

Doğum günün kutlu olsun canım oğlum

Resmi İndir

"Oğlum, hatırlarsın belki de babanı zaman zaman biraz sert bulurdun, ama bilmelisin ki o senin için her zaman en büyük fedakarlıkları yapmaya hazır bir kahramandı. Bir gün sen de aynı duyguları yaşayacak, belki de babalık serüvenine atılacaksın. Umarım o günlerde sen de, baban gibi sevgi dolu, sabırlı ve öğretici bir baba olabilirsin. Her ne olursa olsun, seninle gurur duyuyoruz ve seni sevgiyle izliyoruz. Nice yaşlara, yeni deneyimlere ve unutulmaz anılara!"

"Oğlum, senin sayende, sevginin, anlayışın, sabrın ve sınırsız bağlılığın gerçek anlamını öğreniyoruz. Canım oğlum, yaşam bize senin aracılığınla birçok güzel ders veriyor. Daha nice yıllar boyunca, bu değerli öğretileri hiçbir zaman unutmadan, sevgi ve anlayışla yan yana olmak dileğiyle. Nice yıllara!"

"Sevginin kalbimizde hiç solmadığı, canım oğlumuz! Bugün bir yaş daha ekliyorsun hayatına ve belki de sen doğum gününü unuttuğumuzu düşündün. Fakat hiç unutur muyuz seni, oğlum? İnsan en büyük mutluluğunu, en değerli varlığını nasıl unutabilir ki? Seninle geçirdiğimiz her an, bize sevginin, mutluluğun ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor. Nice yıllara, nice mutlu anılara, nice yaşlara, canım oğlum!"

"İstediğin kadar büyüdüğünü ve doğum gününü kutlamak istemediğini söyle, biliyoruz. Ama gerçek şu ki, senin içindeki o küçük çocuk hiçbir zaman büyümeyecek. İşte bu yüzden, doğum günü pastanın yanında sana küçük bir sürpriz bıraktık. Aç bakalım, belki de içindeki çocuğu hatırlamanın tam zamanıdır! Nice mutlu yaşlara, canım oğlum!"

"Üzerine titrediğim, hayatımda birinci sıraya koyduğum, anneliğin ne demek olduğunu bana öğreten ve her anımda yanımda olan canım oğlum, doğum günün kutlu olsun. Seninle geçirdiğim her an, anneliğin ne kadar büyük bir ayrıcalık olduğunu hatırlatıyor bana. Nice mutlu yıllara, sevgili oğlum!"

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları indir

Resmi İndir

"Oğlum, hayatımın en güzel anıları seninle dolu. Sadece seninle geçirdiğim anlarda bulduğum o saf mutluluğu hiçbir şeyde bulamıyorum. Senin gülüşün, benim en değerli hazinelerimden biri. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum. Umarım yaşamın boyunca seni mutlu eden birçok anı biriktirirsin. Nice yaşlara, nice güzelliklere!"

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

"Oğlum, seninle geçirdiğim her an, hayatımı renklendiren en değerli zamanlar. Doğum günün kutlu olsun! Umarım bu yeni yaşın, senin için taptaze başlangıçlar ve mutluluklarla dolu olur. Nice yaşlara, sevgili oğlum!"

"Doğum gününü kutlarken içimdeki sevgi ve gurur tarif edilemez. Her yeni yaşın, senin hayatında bir öncekine nazaran daha da güzel ve başarılı olmasını dilerim. Nice yıllara, nice zaferlere!"

"Doğum gününü kutlamak, senin hayatındaki bir döneme tanıklık etmek beni mutlu ediyor. Yeni yaşın, senin için yeni başlangıçlar ve güzelliklerle dolu olsun. Nice yaşlara, sevgiyle."

"Oğlum, doğduğun gün o kadar büyülüydü ki, senin güzelliğin bir an bile olsun bozulacak gibi endişelenmiştim. Ancak yıllar geçtikçe, senin içindeki güzellik ve iyilik hiç solmadı, aksine her geçen gün daha da parlaklaştı. Seninle geçen her an, senin benim için ne kadar özel ve değerli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum! Senin güzelliğin, yaşamın içinde her daim parlasın."

"Canım oğlum, sen bizim için dünyadaki en değerli hazinemizsin. Varlığın, paha biçilmez bir hazine gibi kalbimizde parlıyor. Annen ve baban olarak seninle gurur duyuyor, sana olan sevgimizi her geçen gün daha da derinleştiriyoruz. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum! Nice mutlu yıllara, nice anlamlı anılara ve başarı dolu günlelere!"

Oğluma Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

"Küçükken her zaman yanında olup doğum günü pastanı birlikte üflerdik. Şimdi fiziksel olarak yanında olamıyorum belki, ama bilmelisin ki kalbim hep seninle. Mesafeler olsa da, senin doğum günü mumlarını söndürmene yardımcı olmanın sevincini hep içimde taşıyorum. Mutlu yıllar, oğlum. Umarım bu özel günün, senin için bir sürü güzellikle dolu olur."

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

"Bazen hayatta ayrılıklar kaçınılmaz oluyor, oğlum. Sanırım sen de bizim kadar iyi biliyorsun. Ancak ayrılıkların bazen çözümü olmadığını da biliyorsundur. Mesafeler bazen zor olsa da, önemli olan kalplerin birbirinden hiç ayrılmamasıdır. Baban ve annen olarak, mesafe ne kadar uzak olursa olsun, kalbimiz seninle birlikte. Bu doğum gününde de seninle beraberiz. Nice mutlu yaşlara, sevgili oğlum."

Doğum Günü Mesajları

"Sevgi dolu bir kalbe sahip olduğun için her gün şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun, canım oğlum! Sevginle dolu nice anılara, nice yıllara."

"Doğduğun gün, senin küçük ellerin annenin kucağında titriyordu. O anki savunmasızlığın bizi hem heyecanlandırmış hem de endişelendirmişti. Ama şimdi, senin olmazsa olmaz bir parçamız olduğunu düşündüğümüzde, sensiz bir hayatın ne kadar eksik olacağını biliyoruz. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımıza bu kadar değerli bir anlam kattın. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum. İyi yaşlar, nice mutlu yıllara!"

"Zamanın hızla geçip gittiği bir dünyada, senin büyümen ve gelişmen beni hiç hüzünlendirmiyor, aksine gururlandırıyor. Seninle geçen her an, bana mutluluk ve huzur getiriyor. Senin sayende, geçmiş yılların bana yaşattığı güzellikleri düşünerek geleceğe umutla bakıyorum. İyi ki varsın, iyi ki hayatımıza bu kadar değerli bir anlam kattın. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum. Gelecek yıllar da senin için dolu dolu mutluluklar getirsin!"

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

"Sen oralarda bir sıkıntı yaşasan, bir acı hissetsen, buradaki yüreğim hemen kan ağlamaya başlar. Evlat dedikleri, candan öte bir şeymiş gerçekten. Bu bağ, bu sevgi, sadece bir ebeveynin yüreğinde hissedilebilecek özel bir duygu. Canım oğlum, yeni yaşın kutlu olsun. Seninle geçireceğimiz daha nice mutlu yıllara ve anılara!"

"Bu özel günde, gözyaşlarından uzak sadece sevinç ve mutluluk diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, canım oğlum. Senin her anın gülücüklerle dolu, nice mutlu yaşlara ve unutulmaz anılara!"

"Zaman ne kadar hızlı geçiyor, değil mi oğlum? Daha dün evimizde koşuşturup büyüdüğünü gördüğümüzü hatırlıyorum. Yıllar bizi birbirimizden uzaklaştırsa da, kalbimizdeki bağ hiç eksilmedi. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Umarım gelecekte bir araya gelip geçmişe dair anılarımızı paylaşabilir ve birlikte güzel günler geçirebiliriz. Nice yıllara, sevgili oğlum."

"Her zaman başarılarına hayran kaldık, canım oğlum. Senin için önemli olan her konuda gösterdiğin çaba ve azmin bizi her zaman gururlandırdı. Ancak senin en değerli yanın, başarılı olup olmaman değil, senin içindeki güzellik ve sevgiydi. Seninle geçirdiğimiz her an, bize yaşattığın mutluluk ve gurur duyguları için minnettarız. Doğum günün kutlu olsun, sevgili oğlum. Umarım bu yeni yaş, senin için birçok başarı ve mutluluk getirir. Nice yıllara, hep yanındayız!"

Daha Fazla Doğum Günü Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
21
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
33
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 536
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 3.6k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 10 ay önce
 • 1.4k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 2.2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1k
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!