Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2023

Güncellenme tarihi: 2023-05-30

Anneden, Babadan oğluna en güzel doğum günü tebrik sözleri yazılı resimleri indir. Bu içeriğimizde; Oğluma Doğum Günü Mesajı, Oğluma Doğum Günü Sözleri, Oğluma Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

OĞLUMA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Sevgili oğlum, bugün senin doğum günün, yıllar önce bugün doğdun ve hayatımıza neşe kattın. Mutlu yıllar oğlum, seni çok seviyoruz.

Hayatıma neşe kattın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

Oğluma Doğum Günü Sözleri

Resmi İndir

Doğum günün kutlu olsun! Varlığın şükür sebebim, sen bana hayatın sunduğu en güzel mucizesin. İyi ki doğdun canım oğlum.

Kalbindeki güzelliğin ve iyiliğin hayatına yansısın. Bütün güzellikler her zaman seni bulsun. İyi ki doğdun.

Sorsalar bu hayatta en çok neyi sevdin? Hiç düşünmeden “Anne olmayı” derdim. İyi ki doğdun canım oğlum.

Sevgili oğlum, bugün senin doğum günün ve seninle gurur duyuyorum! Seninle her anı paylaşmak, büyüme ve başarılarını izlemek benim için büyük bir mutluluk. Umarım bu özel gün, senin için bir yıl boyunca mutluluk, sağlık ve başarı getirir. Doğum günün kutlu olsun!

Oğlum, sen hayatımın en değerli hediyesisin. Her doğum gününde biraz daha büyüdüğünü görmek, kalbimi sevinçle dolduruyor. Senin cesaretin, zekan ve sevginle dolu olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun ve sana her zaman destek olmaya devam edeceğimi unutma.

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

Hayatımıza anlam katan canım oğlum, yeni yaşının da senin kadar güzel olmasını diliyorum. Mutluluğun ve iyiliğin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

Önce minik ellerinle hayata merhaba dedin, gülümsedin sonra bana güzel gözlerinle. İyi ki geldin, iyi ki doğdun canım oğlum.

Umarım yeni yaşın sana mutluluk getirir. Belki de yaşamak daha güzel günler ilerdedir. Mutlu yıllar sevgili oğlum!

Sevgili oğlum, bugün senin özel günün ve seninle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Senin neşen, enerjin ve sevgin, çevrendeki herkesi etkiliyor. Sana daima güveniyorum ve seninle gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun, umarım bugün harika bir gün geçirirsin!

Oğlum, doğum gününde sana sevgi ve mutluluk dolu bir gün diliyorum. Senin büyümeni, gelişmeni ve hedeflerine ulaşmanı izlemek benim için büyük bir zevk. Unutma ki her zaman yanındayım ve seninle birlikteyim. Nice mutlu yıllara!

Oğlum için doğum günü mesajı

Resmi İndir

Kalbimin en güzel yerinde olan yavrum iyi ki doğdun canım oğlum. Nice mutlu yıllara.

Can parçam, canımın yarısı. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Oğluma Doğum Günü sözleri

Resmi İndir

Doğduğun gün dün gibi olmasına rağmen, şimdi kocaman olmuşsun. Ama sen her zaman benim küçük bebeğim olacaksın. Seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum.

Sevgisiyle kalbimi ısıtan en güzel varlığım, oğlum. İyiki varsın. İyiki doğdun.

Sevgili oğlum, senin doğum günün bir kutlama ve minnettarlık günüdür. Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımı daha anlamlı kılıyor. İyi kalpliliğin, cesaretin ve sevecenliğinle çevrende olmak büyük bir ayrıcalık. Doğum günün kutlu olsun ve sana her zaman sevgiyle yaklaşacağımı bil.

Oğlum, seninle beraber büyümek ve seni görmek beni her zaman mutlu ediyor. Doğum gününde sana başarılar, mutluluk ve sevgi diliyorum. Umarım hayallerin gerçek olur ve hayatın boyunca güzellikler seni takip eder. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgili oğlum, doğum günün kutlu olsun! Seninle beraber geçirdiğim her an, bana ne kadar şanslı bir anne/baba olduğumu hatırlatıyor. Senin özgüvenin, çalışkanlığın ve sevginle başarılara ulaşacağına inanıyorum. Her zaman yanındayım ve sana sonsuz destek vermek için buradayım.

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

Kısa Doğum Günü Mesajları 2023

Sen, bana en güzel hediyesin. Allah seni hep korusun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Küçük prens şimdi kocaman bir prens oluyor. Yıllar geçtikçe her zaman kalbimin prensi olacaksın sevgili oğlum, seni doğum günün için tebrik ediyorum.

Doğum günün kutlu olsun canım oğlum

Resmi İndir

Sen yokken ben eksikmişim. Boşluğu senin varlığınla doldurdum canım oğlum. İyi ki doğdun.

Bana mutluluk nedir diye sorsalar, senin varlığın derim. İyi ki benim oğlum oldun. Mutluluk, huzur ve sağlık dolu nice yıllara.

Sevgili oğlum, bugün senin özel günün! Seninle gurur duyuyor ve seni sonsuz sevgiyle kutluyorum. Nice mutlu yıllara!

Oğlum, senin doğduğun gün bizim için her zaman özel olacak. Seninle her anı dolu bir yaşam diliyor ve doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın!

Bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluk. İyi ki benim oğlumsun! Hayatında mutluluk, başarı ve sevgiyle dolu bir yıl geçirmeni diliyorum.

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları indir

Resmi İndir

Beni hep gururlandıran, başarılarıyla beni sevindiren ve en değerli varlığım dediğim oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

Benim canımdan öte biricik yavrum… Sen doğduğun gün bize mutluluk ve neşe getirdin. Biz seninle birlikte hayata tutunduk. Sen bizim huzurumuzsun, evimizin neşesi, gönlümüzün sevgi kelebeği, dünyalar güzeli bebeğimizsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum…

Oğlum, senin büyümeni izlemek benim için büyük bir zevk oldu. Senin doğum gününde, geçmişteki güzel anıları hatırlayarak geleceğe umutla bakıyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Canım oğlum, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte bu özel günü kutlamanın heyecanını yaşıyorum. Sana sevgi, sağlık ve başarı dolu bir yaşam diliyorum. Nice güzel yaşlara!

Oğlum, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir çocuğa sahip olduğum için şanslıyım. Her günün senin için mutluluk, sevgi ve başarı getirmesini diliyorum.

Bugün senin doğum günün, oğlum, ve seninle gurur duyuyorum. İyi kalpli, cesur ve harika bir insan olduğun için seni kutluyor ve sevgimle kucaklıyorum. Nice güzel yaşlara!

Oğluma Resimli Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileğiyle… Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, canm oğlum.

Oğluma Doğum Günü Tebrik Mesajları 2021

Resmi İndir

Pastanın etrafında her zaman sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında da en güzel hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum.

Doğum Günü Mesajları

Sağlıklı, mutlu ve bol gülümsemeli bir yaşın olsun. Eski yaşının yüz katı, bin katı daha güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi yıllar oğlum.

Eğer senin kadar güzel bir sesim olsaydı, ben de sana doğum günün için bir şarkı yapar ve onu söylerdim. Ama sesim güzel olmadığı için bu sana özel mesajı yazıyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrucağım.

Yeşil yapraklı hayatın pembe çiçekleri her zaman üzerine yağsın papatyam. Siyahtan her zaman uzak, pembeye her daim yakın olman dileğiyle. Mutlu yıllar oğlum.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Resmi İndir

Benim ufacık kınalı kuzum bugün yeni bir yaşa daha adım attı. Sana bu yeni yaşında mutlu, ve uğurlu, sağlıklı yaşlar aslan parçam.

Oğlum, seninle birlikte büyümek ve seninle birlikte güzel anılar biriktirmek benim için büyük bir mutluluk. Senin doğum gününde, dilediğin tüm hayallerin gerçekleşmesini ve her gününün mutlulukla dolu olmasını diliyorum.

Canım oğlum, seni sevgiyle kucaklıyor ve doğum gününü kutluyorum. Seninle birlikte her anın değerli olduğunu bilmek benim için büyük bir hazine. Seni çok seviyorum ve nice mutlu yıllara!

Oğlum, bugün senin doğum günün ve seni sevgiyle kutluyorum. Seninle beraber geçirdiğim her an, hayatımı anlamlandırıyor. Umarım bu özel gün, senin için harika bir başlangıç olur ve seni mutlu eder. Nice yaşlara!

Daha Fazla Doğum Günü Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
21
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
33
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 9 gün önce
 • 66
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 1 ay önce
 • 358
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 6 gün önce
 • 48
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 21 gün önce
 • 132
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 14 gün önce
 • 102
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Kızıma Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Kürtçe En Güzel Kızıma Doğum Günü Mesajları ve İyi Ki Doğdun Kızım Kürtçe Sözleri...

 • Tebrikler
 • 2 ay önce
 • 560
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!