İngilizce Aşk Sözleri 2022

Özellikle aşk ve sevgi konusunda duyguları ifade etmenin pek çok farklı yolu vardır. Bu yolların başında şüphesiz anlamlı sözler ön plana çıkar. Sevdiklerinize söylemek için binlerce güzel söz var. Bu güzel sözleri keşfetmek ve sevdiklerinizle paylaşmak için listemizi okuyabilirsiniz. Her biri içinizi ısıtacak aşk sözlerini sevdiğiniz insanlarla paylaşarak onları mutlu edebilirsiniz. Bu sözlerin içerisinde bir çok İngilizce Kısaltmaya da rastlayabilirsiniz.

I am lost, I can't even remember my name(Ben kayboldum, adımı bile hatırlayamıyorum)

What the world really needs is more love and less paper work. - Dünyaya asıI gereken, daha fazIa sevgi ve daha az bürokrasi.

Aşk Sözleri 2022

I hurt myself todayto see if I still feelI focus on the pain(Bugün canımı yaktımhâlâ hissediyor muyum diyeacıya odaklandım)

Love cures people -both the ones who give it and the ones who receive it. - Aşk, insanları iyileştirir. Hem onu ​​verenleri hem de onu alanları.

You're my heart, you're my soul(Kalbimsin , ruhumsun)

Love is the beauty of the soul. - Aşk ruhun güzelliğidir.

I know that the spades are the swords of a soldierI know that the clubs are weapons of warI know that diamonds mean money for this artBut that's not the shape of my heart(Biliyorum ki maçalar bir askerin kılıçlarıBiliyorum ki sinekler savaşın silahlarıBiliyorum ki karolar bu sanat için para anlamına geliyorAma hiçbiri kalbimin şekli değil)

İngilizce Aşk Sözleri indir

İngilizce Aşk Sözleri

To the world you are just one person but to one person you may be the World. - Dünya için sadece bir insansın, ama bir kişi için bütün dünyasın!

They say you only fall in love one, but that can’t be true.Every time I look at you, I fall in love all over again.(Hayatta sadece bir kere aşık olduğumuz söylenir ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, yeniden aşık oluyorum.)

Paradise is always where love dwells. - Cennet daima aşkın yaşadığı yerdedir.

I love my eyes when you look into them. I love my name when you say it. I love my heart when you touch it. I love my life when you are in it(Gözlerimi sen onlara baktığında seviyorum. İsmimi sen söylediğinde seviyorum. Kalbimi sen ona dokunduğunda seviyorum. Hayatımı sen içinde olduğun için seviyorum.)

İngilizce Resimli Aşk Sözleri

Love is not what the mind thinks, but what the heart feels. - Aşk zihnin düşündüğü değil, kalbin hissettiğidir.

You are the first and last thing on my mind every day.(Sen her gün aklıma gelen ilk ve son şeysin.)

Love is the bridge between two hearts. - Aşk iki kalp arasındaki köprüdür.

Love is not just looking at each other, it’s looking in the same direction. - Aşk aynı yönde bakmaktır, sadece birbirine bakmak değil.

Someone asked me what I saw in you to love you so much, my only answer was- everything.(Birisi bana sende ne görüp de seni bu kadar çok sevdiğimi sordu, ona tek cevabım vardı – her şeyini.)

True love doesn’t have a happy ending, because true love never ends. - Gerçek aşk mutlu sonla sona ermez, çünkü gerçek aşk asla bitmez.

I want you. All of you. Your flaws. Your mistakes. Your imperfections. I want you, and only you.(Seni istiyorum. Her şeyinle. Kusurlarını. Hatalarını. Eksikliklerin. Seni istiyorum, sadece seni.)

İngilizce Anlamlı Aşk Sözleri

Some love lasts a lifetime. True love lasts forever. - Bazı aşklar bir ömür boyu sürer. Gerçek aşk sonsuza kadar sürer.

True love doesn’t mean being inseperable; it means being seperated and nothing changes. - Gerçek aşk, ayrılamaz olmak demek değildir; ayrı olsanız bile hiçbir şeyin değişmemesidir.

Can I borrow a kiss? I promise I’ll give it back.(Bir öpücük ödünç alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.)

İngilizce Aşk Sözleri yeni

If I had to choose between loving you and breathing, I would use my last breath to say I love you. - Eğer seni sevmek ile nefes almak arasında bir seçim yapmak zorunda olsaydım, son nefesimi seni sevdiğimi söylemek için harcardım.

There’s only one happiness in life; to love and to be loved.(Hayatta tek bir mutluluk var; sevmek ve sevilmek.)

Being deeply loved by someone gives you strenght, while loving someone deeply gives you courage. - Birini derinden sevmek sana cesaret verirken, biri tarafından derinden sevilmek sana güç verir.

İngilizce Aşk Sözleri resimli

You are my favorite place to go to when my mind searches for peace.(Sen birazcık huzur aradığımda gitmekten en çok hoşlandığım yersin.)

Love is not just looking at each other, it’s looking in the same direction. - Aşk aynı yöne bakmaktır, sadece birbirine bakmak değil.

“If I did anything right in my life, it was when I gave my heart to you.”(Eğer hayatta tek bir şey doğru yaptıysam, o da sana kalbimi vermekti.)

You’re my everything. - Sen benim her şeyimsin.

I love you how you are. - Seni olduğun halinle seviyorum.

İngilizce Kisa Aşk Sözleri

Türkçe Anlamları İle İngilizce Aşk Mesajları

True love doesn’t mean being inseperable; it means being seperated and nothing changes(Gerçek aşk, ayrılamaz olmak demek değildir; ayrı olsanız bile hiçbir şeyin değişmemesidir)

You are the only one for me. - Benim için sadece sen varsın.

I feel so empty inside without you. - Bana sensiz her şey boş geliyor.

İngilizce Uzun Aşk Sözleri

Forever is a long time; but I wouldn’t mind spending it by your side(Sonsuza kadar çok uzun bir zaman; ama bu zamanı senin yanında geçirmeyi dert etmem asla.)

Love is good with you. - Aşk seninle güzel.

Where ever I look see you. - Nereye baksam seni görüyorum.

You are my best friend, my human diary and my other half. You mean the world to me and I love you.(Sen benim en iyi arkadaşımsın, içimi döktüğümsün ve diğer yarımsın. Benim için dünyalara bedelsin ve seni seviyorum.)

İngilizce Aşk Sözleri ve türkce anlamları

You my little worlds big sun. - Sen benim küçük dünyamın büyük güneşisin.

Good relationships don’t just happen. They take time, patience and two people who truly want to be together.(İyi ilişkiler bir anda olmazlar. Zaman, sabır ve gerçekten birlikte olmak isteyen iki insan gerektirirler.)

You dont know how much I love you. - Seni ne kadar sevdiğimi bilmiyorsun.

I’m amazed when I look at you. Not just because your looks but because of the fact that everything I’ve ever wanted is right in front of me.(Sadece sana bakarak bile şaşkına dönüyorum. Bu sadece görünüşünden dolayı değil, hayatım boyunca istediğim her şeyin karşımda durmasından dolayı.)

İngilizce Romantik Aşk Sözleri

Always be my love. - Daima benim aşkım ol.

I can’t promise to fix all of your problems, but I can promise you won’t face them alone.(Sana tüm problemlerini gidereceğimin sözünü veremem ama onlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalmayacağının sözünü verebilirim.)

You are the source of my joy, the center of my world and the whole of my heart. - Sen benim sevinç kaynağım, dünyamın merkezi ve tüm kalbimsin.

Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage.(Biri tarafından derinden sevilmek sana güç verir, oysa ki birini derinden sevebilmek sana cesaret verir.)

İngilizce Guzel Aşk Sözleri

I don’t need paradise because I found you. I don’t need dreams because I already have you.

Cennete ihtiyacım yok çünkü seni buldum. Hayal kurmaya ihtiyacım yok, çünkü zaten sana sahibim. - They say you only fall in love one, but that can’t be true.

Every time I look at you, I fall in love all over again. - Hayatta sadece bir kere aşık olduğumuzu söylerler ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, yeniden aşık oluyorum.

İngilizce Duygusal Sözleri 2022

You’re the smile to my face and the beat to my heart.(Sen yüzümdeki gülümseme, kalbimdeki atışsın.)

Someone asked me what I saw in you to love you so much, my only answer was- everything. - Birisi bana sende ne görüp de seni bu kadar çok sevdiğimi sordu, ona tek cevabım vardı – her şeyini.

Yabancı Dilde Güzel Sözler:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Eski Sevgiliye Doğum Gününde Gönderilebilecek Mesajlar
Eski Sevgiliye Doğum Gününde Gönderilebilecek Mesajlar

Eski sevgilinin doğum gününü kutlamak için ona mesajlar arıyorsanız size yardımcı...

 • Aşk
 • 13 gün önce
 • 120
Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Sözleri
Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Sözleri

Sevgiliyi geri kazanmak için güzel sözler, en iyi ayrılan sevgiliyi geri kazanma mesajları...

 • Aşk
 • 17 gün önce
 • 176
Sevgiliye Almanca Sevgi Sözleri
Sevgiliye Almanca Sevgi Sözleri

Güzel sözler sitemizde gurbetçi kardeşlerimiz ve gurbette sevdiği olanlar için...

 • Aşk
 • 21 gün önce
 • 163
Erkek Arkadaşınız İçin Uzun Romantik Aşk Mesajları
Erkek Arkadaşınız İçin Uzun Romantik Aşk Mesajları

İlişkiniz ne kadar büyükse, beklentileri de o kadar büyük olur. Belki de erkek arkadaşın...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 340
En Romantik Aşk Resimleri İndir 2022
En Romantik Aşk Resimleri İndir 2022

Aşk, hissiyatın belki de en iyi telaffuz edilebildiği, içten gelen duygunun en güzel...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 19k
Evlilik Yıldönümü Sözleri 2022
Evlilik Yıldönümü Sözleri 2022

Evlilikle ilgili paylaşımlara son günlerde çok sık rastlanmaktadır. Sizde herkes gibi mutlu...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 15k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!