İngilizce Aşk Sözleri 2023

Güncellenme tarihi: 2023-07-28

Özellikle aşk ve sevgi konusunda duyguları ifade etmenin pek çok farklı yolu vardır. Bu yolların başında şüphesiz anlamlı sözler ön plana çıkar. Sevdiklerinize söylemek için binlerce güzel söz var. Bu güzel sözleri keşfetmek ve sevdiklerinizle paylaşmak için listemizi okuyabilirsiniz. Her biri içinizi ısıtacak aşk sözlerini sevdiğiniz insanlarla paylaşarak onları mutlu edebilirsiniz. Bu sözlerin içerisinde bir çok İngilizce Kısaltmaya da rastlayabilirsiniz.

I am lost, I can't even remember my name(Ben kayboldum, adımı bile hatırlayamıyorum)

What the world really needs is more love and less paper work. - Dünyaya asıI gereken, daha fazIa sevgi ve daha az bürokrasi.

"You are the reason why I wake up every morning with a smile on my face and love in my heart." (Tanımlamış olduğun sebep, her sabah yüzümde gülümsemeyle ve kalbimde aşkla uyanma nedenimsin.)

"In your eyes, I found the reflection of my soul, and in your heart, I found my home." (Gözlerinde ruhumun yansımasını, kalbinde ise yuvamı buldum.)

Aşk Sözleri 2022

Resmi İndir

I hurt myself todayto see if I still feelI focus on the pain(Bugün canımı yaktımhâlâ hissediyor muyum diyeacıya odaklandım)

Love cures people -both the ones who give it and the ones who receive it. - Aşk, insanları iyileştirir. Hem onu ​​verenleri hem de onu alanları.

You're my heart, you're my soul(Kalbimsin , ruhumsun)

Love is the beauty of the soul. - Aşk ruhun güzelliğidir.

I know that the spades are the swords of a soldierI know that the clubs are weapons of warI know that diamonds mean money for this artBut that's not the shape of my heart(Biliyorum ki maçalar bir askerin kılıçlarıBiliyorum ki sinekler savaşın silahlarıBiliyorum ki karolar bu sanat için para anlamına geliyorAma hiçbiri kalbimin şekli değil)

İngilizce Aşk Sözleri indir

Resmi İndir

İngilizce Aşk Sözleri

To the world you are just one person but to one person you may be the World. - Dünya için sadece bir insansın, ama bir kişi için bütün dünyasın!

They say you only fall in love one, but that can’t be true.Every time I look at you, I fall in love all over again.(Hayatta sadece bir kere aşık olduğumuz söylenir ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, yeniden aşık oluyorum.)

Paradise is always where love dwells. - Cennet daima aşkın yaşadığı yerdedir.

I love my eyes when you look into them. I love my name when you say it. I love my heart when you touch it. I love my life when you are in it(Gözlerimi sen onlara baktığında seviyorum. İsmimi sen söylediğinde seviyorum. Kalbimi sen ona dokunduğunda seviyorum. Hayatımı sen içinde olduğun için seviyorum.)

İngilizce Resimli Aşk Sözleri

Resmi İndir

Love is not what the mind thinks, but what the heart feels. - Aşk zihnin düşündüğü değil, kalbin hissettiğidir.

You are the first and last thing on my mind every day.(Sen her gün aklıma gelen ilk ve son şeysin.)

Love is the bridge between two hearts. - Aşk iki kalp arasındaki köprüdür.

Love is not just looking at each other, it’s looking in the same direction. - Aşk aynı yönde bakmaktır, sadece birbirine bakmak değil.

Someone asked me what I saw in you to love you so much, my only answer was- everything.(Birisi bana sende ne görüp de seni bu kadar çok sevdiğimi sordu, ona tek cevabım vardı – her şeyini.)

True love doesn’t have a happy ending, because true love never ends. - Gerçek aşk mutlu sonla sona ermez, çünkü gerçek aşk asla bitmez.

I want you. All of you. Your flaws. Your mistakes. Your imperfections. I want you, and only you.(Seni istiyorum. Her şeyinle. Kusurlarını. Hatalarını. Eksikliklerin. Seni istiyorum, sadece seni.)

"Every moment spent with you is like a beautiful dream come true." (Seninle geçirilen her an, gerçekleşmiş güzel bir rüya gibi.)

"I never believed in love at first sight until I met you." (Seni tanıyana kadar, ilk görüşte aşka inanmadım.)

"You are not just my love; you are my life, my world, and my everything." (Sen benim sadece aşkım değilsin; hayatım, dünyam ve her şeyimsin.)

İngilizce Anlamlı Aşk Sözleri

Resmi İndir

Some love lasts a lifetime. True love lasts forever. - Bazı aşklar bir ömür boyu sürer. Gerçek aşk sonsuza kadar sürer.

True love doesn’t mean being inseperable; it means being seperated and nothing changes. - Gerçek aşk, ayrılamaz olmak demek değildir; ayrı olsanız bile hiçbir şeyin değişmemesidir.

Can I borrow a kiss? I promise I’ll give it back.(Bir öpücük ödünç alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.)

İngilizce Aşk Sözleri yeni

Resmi İndir

If I had to choose between loving you and breathing, I would use my last breath to say I love you. - Eğer seni sevmek ile nefes almak arasında bir seçim yapmak zorunda olsaydım, son nefesimi seni sevdiğimi söylemek için harcardım.

There’s only one happiness in life; to love and to be loved.(Hayatta tek bir mutluluk var; sevmek ve sevilmek.)

Being deeply loved by someone gives you strenght, while loving someone deeply gives you courage. - Birini derinden sevmek sana cesaret verirken, biri tarafından derinden sevilmek sana güç verir.

İngilizce Aşk Sözleri resimli

Resmi İndir

You are my favorite place to go to when my mind searches for peace.(Sen birazcık huzur aradığımda gitmekten en çok hoşlandığım yersin.)

Love is not just looking at each other, it’s looking in the same direction. - Aşk aynı yöne bakmaktır, sadece birbirine bakmak değil.

“If I did anything right in my life, it was when I gave my heart to you.”(Eğer hayatta tek bir şey doğru yaptıysam, o da sana kalbimi vermekti.)

You’re my everything. - Sen benim her şeyimsin.

I love you how you are. - Seni olduğun halinle seviyorum.

"Loving you is the most natural and beautiful thing I have ever experienced." (Seni sevmek, hiç yaşadığım en doğal ve güzel duygu.)

"No matter where we are or what we do, I feel complete as long as I am with you." (Nerede olursak olalım ya da ne yaparsak yapalım, seninle olduğum sürece tamamlanmış hissediyorum.)

"Your love gives me the strength to overcome any obstacle and the courage to face any challenge."(Senin sevgin, herhangi bir engeli aşmak için güç ve herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için cesaret veriyor.)

İngilizce Kisa Aşk Sözleri

Resmi İndir

Türkçe Anlamları İle İngilizce Aşk Mesajları

True love doesn’t mean being inseperable; it means being seperated and nothing changes(Gerçek aşk, ayrılamaz olmak demek değildir; ayrı olsanız bile hiçbir şeyin değişmemesidir)

You are the only one for me. - Benim için sadece sen varsın.

I feel so empty inside without you. - Bana sensiz her şey boş geliyor.

"I want to hold your hand, laugh at your jokes, walk by your side, and share this beautiful journey of love together." (Seninle el ele tutuşmak, şakalarına gülmek, yanında yürümek ve bu güzel aşk yolculuğunu birlikte paylaşmak istiyorum.)

"You are the missing piece that completes the puzzle of my heart." (Kalbimin yapbozunu tamamlayan eksik parçasın.)

"With you, I have found a love that is pure, genuine, and everlasting." (Seninle, saf, gerçek ve sonsuz bir aşk buldum.)

İngilizce Uzun Aşk Sözleri

Resmi İndir

Forever is a long time; but I wouldn’t mind spending it by your side(Sonsuza kadar çok uzun bir zaman; ama bu zamanı senin yanında geçirmeyi dert etmem asla.)

Love is good with you. - Aşk seninle güzel.

Where ever I look see you. - Nereye baksam seni görüyorum.

You are my best friend, my human diary and my other half. You mean the world to me and I love you.(Sen benim en iyi arkadaşımsın, içimi döktüğümsün ve diğer yarımsın. Benim için dünyalara bedelsin ve seni seviyorum.)

İngilizce Aşk Sözleri ve türkce anlamları

Resmi İndir

You my little worlds big sun. - Sen benim küçük dünyamın büyük güneşisin.

Good relationships don’t just happen. They take time, patience and two people who truly want to be together.(İyi ilişkiler bir anda olmazlar. Zaman, sabır ve gerçekten birlikte olmak isteyen iki insan gerektirirler.)

You dont know how much I love you. - Seni ne kadar sevdiğimi bilmiyorsun.

I’m amazed when I look at you. Not just because your looks but because of the fact that everything I’ve ever wanted is right in front of me.(Sadece sana bakarak bile şaşkına dönüyorum. Bu sadece görünüşünden dolayı değil, hayatım boyunca istediğim her şeyin karşımda durmasından dolayı.)

"Your love is like a beautiful melody that brings harmony into my chaotic world." (Senin aşkın, kaotik dünyama uyum getiren güzel bir melodi gibidir.)

"I never knew that love could be this magical until I met you." (Seni tanıyana kadar aşkın bu kadar sihirli olabileceğini bilmezdim.)

"You are the best thing that has ever happened to me, and I will cherish and love you for eternity." (Sen, başıma gelmiş en iyi şeysin ve seni sonsuza dek kucaklayacak ve seveceğim.)

İngilizce Romantik Aşk Sözleri

Resmi İndir

Always be my love. - Daima benim aşkım ol.

I can’t promise to fix all of your problems, but I can promise you won’t face them alone.(Sana tüm problemlerini gidereceğimin sözünü veremem ama onlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalmayacağının sözünü verebilirim.)

You are the source of my joy, the center of my world and the whole of my heart. - Sen benim sevinç kaynağım, dünyamın merkezi ve tüm kalbimsin.

Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage.(Biri tarafından derinden sevilmek sana güç verir, oysa ki birini derinden sevebilmek sana cesaret verir.)

"Being with you feels like home; it's where I belong." (Seninle olmak, evde olmak gibi; buraya ait olduğum yer.)

İngilizce Guzel Aşk Sözleri

Resmi İndir

I don’t need paradise because I found you. I don’t need dreams because I already have you.

Cennete ihtiyacım yok çünkü seni buldum. Hayal kurmaya ihtiyacım yok, çünkü zaten sana sahibim. - They say you only fall in love one, but that can’t be true.

Every time I look at you, I fall in love all over again. - Hayatta sadece bir kere aşık olduğumuzu söylerler ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, yeniden aşık oluyorum.

İngilizce Duygusal Sözleri 2022

Resmi İndir

You’re the smile to my face and the beat to my heart.(Sen yüzümdeki gülümseme, kalbimdeki atışsın.)

Someone asked me what I saw in you to love you so much, my only answer was- everything. - Birisi bana sende ne görüp de seni bu kadar çok sevdiğimi sordu, ona tek cevabım vardı – her şeyini.

Yabancı Dilde Güzel Sözler:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
1
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 2 ay önce
 • 577
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 5 ay önce
 • 1.1k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 1.7k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 5 ay önce
 • 1.3k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 5 ay önce
 • 984
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 6 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!