Erkek Arkadaşınız İçin Uzun Romantik Aşk Mesajları

Güncellenme tarihi: 2023-09-06

İlişkiniz ne kadar büyükse, beklentileri de o kadar büyük olur. Belki de erkek arkadaşın hakkında çok fazla duygu hissedersin ama ona olan sevgiyi hissettiğin gibi ifade edemezsin. Ayrıca erkek arkadaşınız için bu uzun mesajları erkek arkadaşınız sizden alacağı zaman inanılmaz dokunaklı etkisi çok uzun ulacaktır!

Aşkı bu dünyevi dünyada aradım, sonra seni kalbimde suskun buldum. Fırtınamdaki gürültüyü örten huzursun, yüzün sadece kalbimin açıklayabileceği mesajlar veriyor. Soğukta seni sevgiyle sarar, sıcakken seni sevginin sıcaklığında tutarım. Bana gerçek aşkı en ihtişamlı şekilde açtın. Sadece bu aşkın parlaklığını paylaşmak için benimle kalman yeter.

Bugün sana olan sevgim ve özlemim yine doruklara ulaştı. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anlarına dönüşüyor. Gözlerin, içinde kaybolduğum okyanus; gülüşün ise gri bir günü bile aydınlatan güneş ışığı gibi. Seninle olduğumda, dünya etrafımızda kayboluyor ve sadece seninle paylaştığımız anların tadını çıkarıyorum.

Erkek arkadaşınız için Romantik Aşk Mesajları

Resmi İndir

Bazen bu dünyadaki her kızın senin gibi sevecen bir erkek arkadaşı olmasını isterdim. Fakat, çok kıskanırdım. Sonsuza dek tek benimsin ve kimsenin hayatımızda ki sevgiden zevk almasını istemiyorum.

Erkek arkadaşınız Aşk Mesajları

Resmi İndir

Hayatımda istediğim tek şey senin var oluşun. Her zaman duygularımı ifade etmeyebilirim ama gözlerime bakarsan, sadece senin için sevgi, saygı ve özenle dolu bir okyanus göreceksin!

Dünyada hiçbir şey yeni değil, ama sana olan aşkım yeni bir günden daha yeni. Seni kalbimin ön saflarına götüreceğim ve aklımın derinliklerinde seni koruyacağım. Bu dünyada çok şey kaybettiysem, senin gönlümdeki yerin ve varlığın eksik bulunmaz. Seni korumak, kalbimi korumaya benzer. Gözlerimi kırpıyorum çünkü sana baktığım güzel anları yakalamak istiyorum. Sen kalbimin mükemmel resmisin. Seni yeryüzünden alıp kalbimin göklerine koyacağım.

Seninle geçirdiğim her an, kalbimde derin bir iz bırakıyor. Seninle olduğumda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile, çünkü seninle geçirdiğim her an sanki sonsuzluğa uzanıyor. Birlikte yaşadığımız anılarımızı düşündükçe gülümsüyorum. İlk buluşmamızın heyecanı, ilk sarıldığımızda hissettiğim sıcaklık ve birlikte güldüğümüz o anlar... Hepsi benim için çok değerli.

Erkek arkadaşınız Aşk Mesajları indir

Resmi İndir

Dünyayı, gökyüzünü ya da ayı istemiyorum. Sadece seni yanımda istiyorum. Aşkıma kucak dolusu sevgiler. Sen benim iyi olduğum tek şeysin ve bu dünyaya gönderilmemin tek nedeni bu. İnsanlar: Ben de SENİ SEVİYORUM!

Erkek Arkadaşınıza Özel Uzun Romantik Mesajlar

Seninle hayal kurmak, geleceğimizi birlikte planlamak beni inanılmaz mutlu ediyor. Birlikte daha nice maceralar yaşayacağımıza olan inancım, her zorluğun üstesinden gelebileceğimize olan güvenim seninle daha da pekişiyor. Senin yanında olmak, hayatın tüm iniş çıkışlarını kolayca aşmamı sağlıyor.

Erkek arkadaşınız Aşk Mesajları 2022

Resmi İndir

Bu hayatta bir tek mutluluk vardır, sevmek ve sevilmek, derler. Bu nedenle, mutluluğumu sende bulduğuma sevindim. Hayatımın bu dönemine favorilerimden biri olarak başlayacağım çünkü kalbimi çaldığın ve karşılığında bana mutluluk verdiğin an. Senin iyiliğin için bir milyon risk alacağım, hepsini riske atmaktan korkmuyorum. Paylaştığımız enerji bana anlatamadığım bir güç veriyor. Sen benim yaşam enerjimsin.

Mükemmel bir erkek arkadaş bulmak için tüm evreni gezebilseydim, asla senin gibi birini bulamazdım. Sadece hayatımın içine girip onu harika kılmak için Allah tarafından benzersiz bir şekilde yaratılmışsın. Seni çok seviyorum!

Seni gördüğüm gün, yüksek bir toplumsal aşk hiyerarşisinden geldiğini biliyordum ve senin için bir aşk aristokratı oldum. Kalbimi arıttın, nefesini tuttuğum an, varlığımı aşkın rengiyle parlattın. Bunun için sana teşekkür etmek istersem, sana tekrar tekrar sevgilerimi sunarım. Sana olan aşkımı zamanın kumlarına kuracağım, aşkımız ölümsüz olacak, söz veriyorum!

Erkek arkadaşınız için Aşk Mesajları resimli

Resmi İndir

Her sabah telefonumdan senden tatlı romantik bir mesaj olacağını bilerek uyanıyorum. Günlerim seninle başlıyor ve seninle bitiyor. Ve aralarında sadece bir şey var. SEVGİ!

Allah beni hayattaki pek çok şeyle test etti ama en güzel test sen oldun. Bana tüm bu yıllar boyunca verdiğin sevgi ve özen, sadece cennetle kıyaslanabilecek bir şeydir. Son nefesime kadar seni seveceğim.

Hayat bize istediğimiz mutluluğu ancak birkaç doğru insanla tanışabilirsek getirir. Allah’a şükürler olsun ki, seninle tanıştım ve hayatım çok şanslı oldu çünkü inanılmaz iyi bir kalbin var. Seni seviyorum bebeğim ve sözlerimde hiç yalan yok! Sen benim canımsın canım, seni kaybetmek uzaklardan gelen bir tehlike gibi. Herhangi bir nedenle kaybolma riskine dayanamam, seni seviyorum!

Gökyüzünde bir trilyonlarca yıldız inkar edemediğim için daha parlak parlıyor. Çok kıymetli bir aşk benden sana gelen bir aşk kadar gerçek bir aşk, Melekler kollarımın yakınındayken şarkı söyler. Korkacak hiçbir şeyim yok. Her zaman sadece seninle konuşmak için ne diyeceğimi biliyorum. Ama seni seviyorum canım tüm kalbimle beraber sonsuza dek ve asla senden ayrılmam

Sen benim kurtuluş yolumsun. Hiç birini senden daha derinden sevmedim. Seni söyleyebileceğimden daha çok seviyorum. Hiçbir şey sana olan aşkımı değiştiremez!

Ben büyüdüğümde, küçük şeyler hakkında tartıştığımız günlere geri bakacağımı biliyorum ve sevgimizin bu şeylerden daha güçlü ve daha büyük olduğunu bilerek mutlu olacağım. Hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ve seni ölene kadar seveceğimi bilmelisin. Koşulsuz ve sonu gelmeyen sevgiyle seni seviyorum bebeğim!

Erkek arkadaşınız için Uzun Aşk Mesajları

Resmi İndir

Biliyorsun hayatımı tamamen değiştirdin, içte ve dışta. Her şey benim lehime olmadığı zaman kalbime girdin ve her şeyi benim için daha iyi hale getirdin ve koşulsuz olarak kendimi çok fazla pozitiflikle değiştirdim. Kalbimi her zamankinden daha hızlı attırıyorsun. Bana nasıl baktığını seviyorum. Bunlar beni mutlu eder ve tüm faaliyetlerin kalbimi seni sevmek için eritir.

Seninle ilgili her şeyi seviyorum çünkü sen o kadar özel bir kızsın ki kalbimde başka hiçbir kız yerini alamaz. Kalbime sonsuz neşe getiriyorsun ve yüzüme bir gülümseme koyuyorsun, seni seviyorum! Canım, senin için bir dileğim var. Benimle sonsuza kadar yaşaman için iyi bir dilek, çünkü seni sonsuza kadar daha çok sevmek istiyorum. Sen hayatımda tanıdığım tek aşk’sın.

Yüzüme bir gülümseme koyan küçük şeyler. Aşk şarkılarına geri dönmemim nedeni sensin. Senin gibi biriyle tanıştığım için çok şanslıyım. Hiçbir kadın daha iyisini isteyemez. Bugün seni seviyorum ve krallık gelene kadar seni seveceğim.

Sana olan aşkımı kelimelerle anlatmak zor, çünkü kalbimde hissettiğim bu duygu tarifsiz. Seninle her anı paylaşmak, seninle her günü yaşamak istiyorum. Seninle birlikte olmak, hayatımın en güzel anılarına şahitlik etmek istiyorum. Seninle geleceği birlikte inşa etmek ve her günü seninle dolu dolu yaşamak istiyorum.

Erkek arkadaşınız için Aşk Mesajları anlamli

Resmi İndir

Bebeğim, her zaman rahat etmeyi unutma. Kendini çok fazla strese sokma ve yapabileceğinden daha fazlasını yaparak kendini kaybetme. Yavaş ve sabır her zaman yarışı kazanacaktır. Acele etme ve elinden gelenin en iyisini yap! Kendine iyi bak sevgilim, seni seviyorum .

Bulutları görmeye o kadar alışkındım ki masmavi bir gökyüzünün nasıl görüneceğini unuttum. hayatıma masmavi gökyüzü olduğun için seni seviyorum.

Ben hiçbir yere gitmeyen biriydim. Ama sen beni dünyanın en şanslı kızı gibi hissettirdin. Aşkın ihtiyacım olan şey ve hayatımın geri kalanında istediğim şey.

Bilmeni isterim ki tanıştığımız günden beri sana çok aşık oldum. Hayatıma geldiğin gün kalbimde hissettiğim duyguyu ifade edecek kelimeler yok. Sen hayatımdaki her günü çok özel yapıyorsun. Sen benim hayatımsın, kalbim ve ruhumsun. Sen benim en iyi arkadaşımsın, tek aşkım ve her şeyimsin. Seni bugün dünden daha çok seviyorum ve yarın seni bugün benden daha çok seveceğim ve bu döngü her zaman öldüğüm güne kadar devam edecek ve hala devam edecek.

Beni hayatında tutmak için hayal edilemez bir şey yaptın. Şimdi içerideyim, seni hayatımda tutmak için her şeyi yapacağıma söz veriyorum!

Erkek arkadaşınız için Aşk Mesajları kisa

Resmi İndir

Dün hayatımın geri kalanında seninle olmayı hayal ediyordum. Şimdi her gün hayatımın bir parçası olduğunu bilerek uyanıyorum.

Bebeğim, sadece birileri benimle flört etmeye çalışırsa, ister şahsen ister kısa mesajla olsun, harika erkek arkadaşımla çok kararlı ve sevgi dolu bir ilişkide olduğumu bilmelerini gururla bildirmek isterdim.

Sen her lokma ile tatlılaşan çikolatasın. Sen her nefeste güçlenen tatlı kokusun!

Çünkü sen benim hayatımdasın, benim için her sabah uyanmak ve Allah'a şükretmek için tatlı bir sabah daha. Allah naziktir çünkü seni benim kaderim yaptı!

Hayatım bir bahçe ve sende sahip olduğum en renkli çiçeksin. Hayatımda sana sahip olduğum için şanslıyım. Sonsuza kadar benimle kal!

Seni seviyorum ve her geçen gün daha da fazla seviyorum. Seninle geçirdiğim her an, seni biraz daha derinlemesine tanımamı sağlıyor ve her yeni özelliğini, her detayını daha çok sevmemi sağlıyor. Sen benim için sadece bir erkek arkadaş değilsin, aynı zamanda en iyi dostumsun, en büyük destekçimsin.

Erkek arkadaşınız için ozel mesajlar

Resmi İndir

Erkek Arkadaşınız için Duygusal Aşk Mesajları

Sana olan aşkım okyanustan daha derin. Eğer doğrudan gözlerimin içine bakarsan görebilirsin. Sana ne kadar delice aşık olduğumu bileceksin!

Ah! Seni çok özledim canım sen benim hayatımın güneş ışığısın bebeğim, sen benim dünyamı o kadar parlak yaptın ki, aşkın parlak bir aşk şarkısı gibi parlıyor ve seni çok seviyorum bebeğim, hep sen görmek istiyorum!

Benim dünyamsın. Sana dürüstçe aşık oldum ve bunu söylemekten korkmuyorum. Kalın ve ince geçirdik ve hala güçlüyüz. Sensiz hayatımı senin yanında olmadan hayal bile edemiyorum. Seni çok seviyorum, açıklayamam bile! Sonsuza dek ve sonsuza dek bebeğim.

Umarım bu mesajı okurken sen de benim seni ne kadar sevdiğimi hissedersin. Seninle geçirdiğim her an, aşkımın ne kadar büyük olduğunu kanıtlıyor. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim.

Erkek arkadaşınız için duygusal Aşk Mesajları

Resmi İndir

Seni sevmek, hayatı yaşamaya değer kılan tek şeydir. Gün be gün, sana olan sevgim ezici oluyor ve seninle konuşamadığımda kendimi mutsuz hissediyorum. Hayatımda sensiz bir gün güneşsiz bir gün, yemeksiz bir gün veya havasız bir gün gibidir. Beni mutlu etmek için hayatımda sana ihtiyacım var bebeğim. Bana harika hissettiriyorsun. Devam edemediğim zaman bana güç veriyorsun ve buna gerçekten değer veriyorum.

Sonsuza dek seninle olmak için bir milyon kez ölmek zorunda kalsam bile, anlaşmayı memnuniyetle kabul ederdim çünkü çok sevdim.

Sana olan aşkım hiç bitmiyor. Hayat benim için ne kadar zor olursa olsun, hayattaki hiç kimseye razı olmazdım!

Gerçek aşkın hayatımızda sadece bir kez gerçekleştiğini söylüyorlar. Ama benim için her gün ve seni gördüğüm her an aşk olur. Seni görmek isteyen sadece gözlerim değil.

Seninle birlikte olduğum için minnettarım ve sana olan aşkımı sonsuzca ifade etmek isterim. Seni seviyorum, aşkımın en derin ve içten şekliyle."

Erkek arkadaşınız için Aşk Mesajları yeni

Resmi İndir

Seni ve her zaman sana ait olmak isteyen kalbimi düşünmeyi asla bırakmayan aklım!

Gerçek aşk, ne kadar derin düştüğün ve ölçülmeye ne kadar düşük olduğuna göre ölçülür, Sadece onu kurtarmak ve sonlandırmak için Ne kadar açılmaya ve güveninizi sunmaya istekli olduğunuza göre belirlenir. Misafirperver, her zaman şaşırtıcı ve her zaman nazik. Asla önyargılı değildir, renk körüdür.

Erkek arkadaşınız için Aşk Mesajları uzun

Resmi İndir

Dünyayı istemiyorum, gökyüzünü istemiyorum, ayı istemiyorum, sadece seni payımda istiyorum. Seni çok seviyorum aşkım

Ah aşkım, aşk konuşmalarını anlamanı nasıl sağlamalıyım? Bütün gece uyanık kalıyorum ve bu gözler sana boyun eğiyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlayabiliyor musun?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
8
emotion
1
emotion
3
emotion
0
emotion
15
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 948
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 9 ay önce
 • 1.7k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 3.1k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 10 ay önce
 • 2.1k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 10 ay önce
 • 1.6k
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 11 ay önce
 • 3.6k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!