En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri

Güncellenme tarihi: 2023-07-23

Evlilik teklifi her kadının duymak isteyeceği sözlerin başında gelmektedir. İçeriğimizde evlilik teklifi sözlerini, romantik evlenme tekliflerini derledik. Bugüne dek gelmiş geçmiş en anlamlı Evlilik Teklifi sözlerini sizler için derledik. Evlilik Teklifi Sözleri, Tüm Zamanların En Romantik Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Sözleri 2023

"Hayatımın anlamı, seninle geçireceğim sonsuz birlikteliğe adım atmak istiyorum. Benimle evlenir misin?"

"Seninle geçirdiğim her an, seninle olmak için yaratıldığımı hissettiriyor. Benimle evlenir misin?"

"Kalbim seninle dolu ve seni her an düşünüyorum. Bu dünyada seninle bir hayat kurmak istiyorum. Benimle evlenir misin?"

"Sana olan aşkımı, hayatımız boyunca sürecek bir evlilikle taçlandırmak istiyorum. Benimle evlenir misin?"

Gözlerimi her sabah yanında açmak istiyorum!

Geceleri uykun kaçtığında benimle aynı tavana bakar mısın?

Sen benim bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz dikmeyişimsin… Ve kapanmayan avuç içimsin. Benimle evlenir misin?

Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim. Ömrümü sana adamama müsaade eder misin?

Yoluma çıkacak kadar tesadüf değildin. Hayatıma girecek kadar kaderimdin. İyi ki seni sevdim… Benimle evlenir misin?

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

İkimizin kuracağı bir hayatın altına imzanı atar mısın?

Her günü, her saati, her saniyeyi seninle beraber geçirmek istiyorum!

Birlikte yaşamak değil, beraber yaşlanmak istiyorum!

"Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın en güzel anıları oluyor. Bu güzellikleri evlilikle taçlandırmak istiyorum. Benimle evlenir misin?"

"Sen benim dünyamın ışığısın ve seninle her anı paylaşmak istiyorum. Evlenmeyi kabul eder misin?"

"Sana olan aşkımı ve sadakatimi tüm hayatım boyunca sürdüreceğime söz veriyorum. Benimle evlenir misin?"

"Sonsuz mutluluk ve sevgi dolu bir hayatı seninle birlikte inşa etmek istiyorum. Benimle evlenir misin?"

Evlilik teklifi

Resmi İndir

Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

Hayat boyu bu filmin başrolünde benimle oynar mısın?

Son nefesime kadar gözlerinin içinde gülmeme izin verir misin?

En İyi Evlilik Teklifi

Resmi İndir

Hayat boyu benimle aynı geceye uyuyup aynı sabaha uyanır mısın?

Benimle ortak bir hafızaya, ortak bir geçmişe ve anılara sahip olmak ister misin?

Benimle ikimizin kuracağı bir hayatın altına imza atar mısınız?

"Seninle geçirdiğim her gün, geleceğe olan umudumu artırıyor. Bu umudu birlikte taçlandırmak için benimle evlenir misin?"

"Hayatımda senin gibi özel biri olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Bu özel bağı birlikte evlilikle pekiştirmek ister misin?"

En Güzel Evlilik Teklifi 2022

Resmi İndir

Sen benim bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz dikmeyişimsin… Ve kapanmayan avuç içimsin.

Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim.

"Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anları oluyor. Bugün, seninle sonsuz bir hayat birleştirmek istediğimi söylemek için doğru zaman. Seninle evlenir misin?"

"Kalbimdeki en güzel aşk şarkısını seninle söylemek istiyorum. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek için evlenme teklif ediyorum. Benimle olur musun?"

"Birlikte geçirdiğimiz her an, seni daha çok sevdiğimi fark ettiriyor. Seninle birlikte geçireceğim sonsuz bir hayat için benimle evlenir misin?"

"Hayatımın anlamı, en güzel gülüşüne bir ömür boyu tanık olmak istiyor. Seni her sabah uyandığım ilk şey olarak görmek, hayatımın amacı olacak. Evlenme teklifimi kabul eder misin?"

Anlamlı Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Senin yerin başımın üstü, kalbimin odaları; ama sen misafirim değil ruhumun ortağı, bir savaşımın kahramanı. Yüz akım, gururum, aşkım, anlamım gel bir daha gitme bu kalbimdeki federe cumhuriyetinden, mülkiyeti artık sana ait bedenden.

Bir resim çerçevesi istiyorum, altın, gümüş filan olmasa da etrafı. Biliyorum ki dünyanın en kıymetlisi en paha biçilemezi dolduracak içini. İster el ele, ister sarmaş dolaş bana yaşamımın en güzel anını en güzel pozunu verir misin benimle bir çerçeve içine girer misin aşkım?

Benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında. Çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen!

Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim

Resmi İndir

Yoluma çıkacak kadar tesadüf değildin. Hayatıma girecek kadar kaderimdin. İyi ki seni sevdim…

Benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında. Çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen!

Nasıl ki adımla beraberdim şimdiye kadar hayatımın geri kalanında da seninle olmak istiyorum!

Senle yendim makûs talihimi. Kırdım; umutsuzluğun-mutsuzluğun, kimsesizliğin-yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Kıymetlim tut elimi. Eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni.

Resimli Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Mutluluğun tanımıdır gözlerin. Hayatımın her gününü seninle beraber geçirmek istiyorum. Birlikte yaşamaktan çok, beraber yaşlanmak istiyorum. Bundan yıllar sonra geriye dönüp baktığımda, tüm anılarımla yanımda sen ol istiyorum. Seninle olmak masal gibi geliyor bana. Ancak evlendiğimiz zaman inanırım gerçek olduğuna. Beyazlar içinde bir melek olup, bana gelir misin?

Sanki ben dünyaya gelirken seni bulacağım ve seninle her şeyin sonsuza dek değişeceği belliydi. Sanki her şey çoktan belirlenmiş, gözlerin gözlerime öğretilmişti. Hiç zorlanmadım sana alışırken… Kadere inanır mısın? Ben seninle inanıyorum. Benim kaderim sensin benimle evlenir misin?

"Seninle her anı dolu dolu yaşamak, sıkıntılarımızı birlikte aşmak ve mutluluğu paylaşmak istiyorum. Benimle evlenir misin ve hayatımıza sonsuz bir aşkla yürüyelim?"

"Sana olan sevgim, okyanusların sonsuzluğu kadar derin. Bu sevgiyi evlilikle taçlandırmak ve seninle birlikte harika bir gelecek inşa etmek istiyorum. Benimle evlenir misin?"

"Gözlerinin içine bakarak tüm dünyayı unutuyorum. Seninle her anımın özel olacağı bir hayatı birlikte inşa etmek istiyorum. Evlenme teklifimi kabul eder misin?"

"Sana olan sevgim, bir ateşin sonsuz sıcaklığı kadar güçlü. Bu ateşi evlilikle taçlandırmak ve seninle hayatı paylaşmak istiyorum. Benimle evlenir misin?"

En Güzel Evlenmek

Resmi İndir

Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım, yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış çünkü. Benimle evlenip katlanabilir misin bana çok uzun yıllar?

Sabahları gözlerimi açar açmaz görmeyi istediğim yüz, senin yüzün. Duymak istediğim ilk ses, senin sesin. Öyle tanıdık ki her şey… Sanki asırlardır tanıyormuşum gibi seni. Hep varmışsın ve hep olacakmışsın gibi. Saçlarımdaki ilk beyazı sen gör, yaşlandığımda gözlüğü nereye koyduğumu sen bul, ilaçlarımı sen hatırlat. Evlen benimle…

Ellerin… Ellerin dünyayı büyütüyor. Seni sevdikçe dünya büyüyor. Bütün evren seni sevmem için bir araya gelmiş gibi. Bütün zorlukları aşabiliriz seninle. Ne kadar düşersek düşelim kalkabiliriz. Ben sevginin aşamadığı hiçbir engel görmedim. Hayata birlikte meydan okuyalım mı?

“Bir varmış, bir yokmuş…” Böyle başlar tüm masallar. Bak; bir varız, bir yokuz, şu dünyada. Ve yaşadığımız şu kısacık zamanda masalım sensin benim. Bilirsin, masallar mutlu sonsuz biter. Benimle bir masalı yaşamaya var mısın?

En Güzel Evlilik Teklifi Mesajı

Resmi İndir

Huzur bulduğum, aşkı tanıdığım Gözlerinde hayatı bulduğum Bir ömür huzurum olur musun, Benimle evlenir misin..?

Ben seninle sadece bu dünyada değil ahirette de birlikte olmak istiyorum. Cennete kadar bana eşlik eder misin meleğim benimle evlenir misin?

Seninle güldüm seninle ağladım ben. Yaşamı sende bulup sende doğdum ben. Hiçbir şey tadımlık bir anlık bir adım sonrası yalnızlık olsun istemiyorum. Tüm aşkım tüm varlığımla sorsam sana benimle evlenir misin?

Bir dakika değil bir saat değil bir gün değil bir ömür boyu benimle olur musun benimle EVLENİR MİSİN???

Rakımı tek değil de, aklımda kalbimde ömrümde bir kadın için kaldırmak istiyorum. Sende bardağını alıp benimle rakı içmeye var mısın?

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Güzel Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin? Benimle evlenir misin?

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin? Benimle evlenir misin?

Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan ışığa geçişime, gündüzden geceme, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.

"Sen benim hayatıma giren en güzel rüyasın ve bu rüyayı bir ömür boyu yaşamak istiyorum. Benimle evlenir misin ve bu rüyayı gerçeğe dönüştürür müsün?"

"Her zaman yanımda olduğun ve beni desteklediğin için minnettarım. Şimdi sana olan sevgimi bir adım öteye taşımak ve seninle evlenmek istiyorum. Benimle olur musun?"

Evlilik Teklifi Sözleri resim

Resmi İndir

En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri ve Mesajları

Seni görünce anladım yaşamayı ağlarken gördüm yalnızlığı seni kaybetmek istemiyorum, benimle yeni bir dünya kurmak için hazır mısın canım?

Anlamlı Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Senin yerin başımın üstü, kalbimin odaları; ama sen misafirim değil ruhumun ortağı, bir savaşımın kahramanı. Yüz akım, gururum, aşkım, anlamım gel bir daha gitme bu kalbimdeki federe cumhuriyetinden, mülkiyeti artık sana ait bedenden.

Bir resim çerçevesi istiyorum, altın, gümüş filan olmasa da etrafı. Biliyorum ki dünyanın en kıymetlisi en paha biçilemezi dolduracak içini. İster el ele, ister sarmaş dolaş bana yaşamımın en güzel anını en güzel pozunu verir misin benimle bir çerçeve içine girer misin aşkım?

Resimli Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Hayat kısa iken yaşamayı güzelliğin solmadan öpülmeyi seninle bir ömür geçirmeyi istiyorum, benimle evlenir misin?

Ben başka sularda yüzemeyen, beslenemeyen, sadece senin akvaryumunda yaşamaya mecbur hassas bir balık olmuşum. Dertlenmiyorum aksine halinden memnun, bu yaşamaya muhtaçlık cezbediyor beni. Yaşlanıp ölene kadar, balık gibi yüzmeyi unutana kadar kalmak istiyorum sularında. Gel evet de bırakma sakın beni.

Geriye dönüp baktığımızda; sadece anlar, anılar olmasın anlatacak. Paylaştığımız yaşam, birlikte yaşanmışlık, beraber yaşlanmaya adanmışlık olsun. Bir ömre sığacak tüm anlar için benimle evlenir misin?

Evlilik Teklifi

Resmi İndir

Her gece sen uyurken yıldızlar dolsun koynuna. Ve her sabah yaşamın içine koşarken; nasıl böyle ışıldadığın muamma olsun başkalarına. Hatta sen bile anlama. Varlığın anlamım, senin mutluluğun andım oldu. Evlenir misin benimle, sayısız yıldızlarımla.

Bir yuvamız olsun artık. Bize dair, bizi anlatan, bizle dolu. Evimiz derken içimizin hoplayacağı, her şeyi uzaklaştırırken bizi yakınlaştıracak duvarları, pencereleri, odaları, bizle dolu kokusuyla evimiz olsun. İçinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun.

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Komik evlilik teklifi

Resmi İndir

Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin sevgilim?

Senin yerin başımın üstü, kalbimin odaları; ama sen misafirim değil ruhumun ortağı, bir başınalıkla savaşımın kahramanı. Yüz akım, gururum, aşkım, anlamım gel bir daha gitme bu kalbimdeki federe cumhuriyetinden, mülkiyeti artık sana ait bedenden.

Bir resim çerçevesi istiyorum, altın, gümüş filan olmasa da etrafı. Biliyorum ki dünyanın en kıymetlisi en paha biçilemezi dolduracak içini. İster el ele, ister sarmaş dolaş bana yaşamımın en güzel anını en güzel pozunu verir misin benimle bir çerçeve içine girer misin aşkım?

Kendi yalnızlığımı kucakladım, başka birini bir kalkan gibi görmeden yalnızlığa. Kimsenin beni seyretmesine gereksinim duymadan süzüldüm semalarda yalnız bir kartal gibi. Ta ki seni görene dek. Salt sevip kabullenerek benimle uzun soluklu bir yürüyüşe var mısın?

Göğe doğru usul usul ama korkusuzca yükselen bir uçurtma yaptım aşkımızdan, bulutlarda bir taht salıncağı kurdum sağlamlığı bir yanında sen bir yanında ben olan iplerden, kendi evrenini seyretsin, kendine yetsin, kararlı ve güçlü olsun istedim. Aşkımız ebediyen sürsün istedim. Bahtım ol, eşim ol, sol yanım ol istedim.

Belki seçimdir, belki değil. Belki doğaçlamadır, belki rüya. Kurnazlıktır belki. Belki de hesaptır, koşulların denkliğidir, ihtiyaçtır. Zorunluluktur, zorladır. İstemli hırs, ekonomik yaklaşımdır belki de kim bilir kim nasıl kurar. Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime üç olmazsa olmazla istiyorum. Benimle evlenir misin?

Sana anlatıyorum ya bana dair şeyleri, yüzümü de saklamıyorum hüznümü de, sende öyle. Sonra zaman tükeniyor ayrı yönlere gidiyoruz. Sanki bir kolum bir ayağım orada kalmış gibi, dengem yitmiş gibi oluyorum. Ben böyle tek başına dönüşler, ayrı yürüyüşler, tek yastıklı yataklarda sensiz uykular istemiyorum artık. Yastığınla, sıcağınla, rüyalarınla gelir misin bana.

En Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Cebinde benimle aynı evin anahtarını taşır mısın?

Benimle aynı evin faturasına “oha!” der misin?

Ben tek maaşla geçinemiyorum evimin ikinci maaşı olur musun?

Salonda uyuyakaldığımda kalk yerine yat diyenim olur musun?

Bir sen oldu bende; bildiklerimi unutturan, doğrularımı saptıran, ezberlerimi bozup hayatımı senden önce senden sonraya ayıran. Bir geldin böldün, parçaladın, çıkardın ama yine de razıyım. Yeter ki beni senle çarp, senle çoğalt ama asla sensiz bırakma. Yürür müyüz beraberce hayat yolunda?

En Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Benimle evlen yoksa ben seninle evlenirim!

Artık teslimat adresiyle fatura adresi aynı olsun istiyorum!

Her yıl evlilik yıldönümümüzü unuttuğum için bana trip atar mısın?

Bundan sonra hep aile çay bahçelerine gitmek için benimle evlenir misin?

Müsaitsen evlenebilir miyiz?

Önümüzdeki 50 yıl için başka bir planının yoksa evlenebilir miyiz?

Aşkım sen sürekli bizim evde kalıyorsun biz evlenelim o zaman!

Hayatımı karartmak istiyorum bana yardım eder misin?

Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatını sunuyorum…

Evlilik sözleri

Resmi İndir

Benimle aşkı bitirmek istermisin?

Bi biskrem versem benimle evlenir misin?

Annemin kaynanan olmasını istermisin???

Artık bana sabahları da yumurta kırmaya var mısın?

Güzelim, kim alacak seni şu yastan sonra, hadi evlenek ha?

Sevgilim ilişkimizin devlet tarafından tanınmasını istiyorum.

Ben tek maaşla geçinemiyorum evimin ikinci maaşı olur musun?

Resimli Evlilik Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Kafamı kaşıyıp ev gelir gider hesapları yapmak istiyorum. Bunun için benimle evlenir misin?

Salonda uyuyakaldığımda kalk yerine yat diyenim olur musun?

Sıcak çorba hayaliyle yanıp tutuşuyorum. Artık dayanamıyorum çorbasızlığa benimle evlen?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri
En Güzelinden Aşka Dair 14 Şubat Sözleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça, romantizmin doruk noktasına ulaşmak için kullanabileceğiniz...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 692
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023
33 En İyi Whatsapp Durum İçin Kısa Romantik Aşk Videoları İndir 2023

En Romantik Aşk videoları, kısa romantik çiftlerin aşk dolu videoları indirebilirsiniz. Daha...

 • Aşk
 • 6 ay önce
 • 1.3k
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri
Uzaktaki Sevgiliye Duygusal Özlem Sözleri

Uzaktaki sevgiliye duygusal özlem sözleri, duygusal bağınızı ve özlem duygunuzu ifade etmek...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 2.2k
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 1.5k
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 1.1k
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 7 ay önce
 • 2.4k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!