En Güzel Çıkma Teklifi Sözleri

Güncellenme tarihi: 2023-05-19

İnsanlar birbirlerinden hoşlandıkları zaman bunu dile dökmek için çıkma teklifi ederler. Sevgili olmak ve aşkınızı itiraf etmek için en uygunduygusal çıkma teklifi sözlerini bu içeriğimizde listeledik. İşte en iyi sevgiliye teklif etme sözleri.

Ömür dediğin tek geçmez. Benimle bir ömür paylaşmaya ve yaşamaya var mısın?

Dünya döndükçe ve bu beden can taşıdıkça seni sevmeye yemin ediyorum. Beni sevip ömrümü ömrüne hediye etmeme müsaade eder misin?

Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimi hızlandırıyorsun. Aklım sende kalsın, kalbime girer misin?

Dünya döndükçe ve bu beden can taşıdıkça seni sevmeye yemin ediyorum. Beni sevip ömrümü ömrüne hediye etmeme müsaade eder misin?

"Hayatımın her anında seninle olmak istiyorum, seni seviyorum ve seninle birlikte olmak benim için en büyük mutluluk. Benimle birlikte hayatı paylaşır mısın? Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?"

"Sana olan hislerim artık içimde tutulamaz hale geldi. Seni her gördüğümde kalbim hızlanıyor ve seninle geçirdiğim her an özel oluyor. Benimle birlikte hayatın güzelliklerini keşfetmek ister misin? Çıkma teklifimi kabul eder misin?"

Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Ömür dediğin tek geçmez. Benimle bir ömür paylaşmaya ve yaşamaya var mısın?

Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimi hızlandırıyorsun. Aklım sende kalsın kalbime girer misin?

Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

Evlilik aşkı öldürür diyorlar… Ölür müsün benimle?

Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrafa neşe saçan.

Hayatıma güzellik katar mısın?

Eğer iznin olursa hayatına girmek istiyorum, hayatın hayatım olsun diye. Eğer iznin olursa haykırmak istiyorum kainat böyle bir aşkı kıskansın diye.

Seni seviyorum hoşlanmak değil bu sevmek, aşk değil aşk geçer, sevgi bu en derin duygu tükenmeyen tükenmeyecek olan. Aşığım her zerrene, gel gir hayatıma.

Okyanuslarda kayboluyorum, boğuluyorum sana baktığımda ve biliyorum ki kurtarıcım sensin. Can simidim, kurtarıcım olur musun?

Çıkma Teklifi Sözleri

Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrafa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?

Bu beden bu canda oldukça senden vazgeçemem. Benimle arkadaş olur musun?

Bundan sonraki hayatımda kalbimin atma sebebi olur musun?

Çıkma Teklifi Sözleri indir

Resmi İndir

Ömür dediğin bir başkasınınkine katılınca güzel. Gel ömrüm ol, ömrüme ömür kat.

Bir kıza veya erkeğe aşkınızı itiraf etmeniz için ihtiyacınız olan çıkma teklifi sözlerini bu kısımda bulabilirsiniz.

Eğer iznin olursa hayatına girmek istiyorum, hayatın hayatım olsun diye. Eğer iznin olursa haykırmak istiyorum kainat böyle bir aşkı kıskansın diye.

Hayatımın geriye kalan güzel bir boşluğunu sen doldurur musun?

Dünyanın en güzel melodisini dinlemek istersen yaslan göğsüme. Senin için atan kalbimin sana söyleyecekleri var.

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin? Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

Gitmek istediğin neresi varsa, görmek istediğin ne kadar manzara varsa hepsinde yanında olacağıma söz versem benimle gider miydin?

"Seninle geçirdiğim her an benim için çok özel ve seni ne kadar sevdiğimi artık söylemek istiyorum. Seninle birlikte mutlu bir geleceğe adım atmak istiyorum. Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?"

"Sen benim hayatımda çok özelsin ve seninle geçirdiğim her an çok güzel. Seninle birlikte hayatın zorluklarına karşı savaşmak, mutluluğu paylaşmak istiyorum. Benimle birlikte çıkar mısın?"

Çıkma Teklifi Sözleri 2022

Resmi İndir

Sanat sanat içinse sen de benim içinsin!

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olacak, son gözyaşım, son nefesim, seninle son bulacak, iIk nikahım gibi sonunda seninle olacak, bu böyle bilinsin.

Sana hasret bir ömür yaşatma. Aşkına tutsak olacağım bir ömür bahşet.

Göğsüme uyuyuşunu bir ömür izlemek istiyorum müsaadenle.

Seni ilk gördüğüm günden beri seviyorum, sana olan sevgim her gün büyüdü, ben artık bu sevgiyi içimde büyütmek değil dışarıya çıkarmak istiyorum. Bana bir şans verir misin?

Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

Gözlerine baktığımda heyecanlanıyorum, güzelliğin gözlerimi kamaştırıyor, seninle aynı havayı solumak bile beni mutlu ediyor. Hayatıma girersen dünyanın en mutlu insanı olurum.

Sana baktığımda gözlerimin içi parlıyor, ellerim terliyor, kalbim hızla atıyor ve sen dışında her yer flulaşıyor. Sen ve beni biz yapalım mı?

Resimli Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Ben artık elini tutmak, sana sarılmak, seni sevdiğimi haykırarak söyleyebilmeyi istiyorum. Kısacası seni hayatımda istiyorum, hayatıma renk katan gökkuşağım olur musun?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

"Sana olan hislerimi artık içimde tutamıyorum ve seni sevdiğimi itiraf etmek istiyorum. Seninle birlikte bir gelecek hayal etmek, seni her zaman mutlu etmek istiyorum. Benimle çıkar mısın?"

"Seninle birlikte olmak için sabırsızlanıyorum, seninle her şeyi paylaşmak istiyorum. Seni ne kadar sevdiğimi artık söylemek istiyorum ve benimle birlikte hayatı paylaşır mısın? Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?"

Güzel Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Sen benim ruhuma huzur veren, aklımdan çıkmayan, görünce heyecanlandıranımsın. Seni seviyorum.

Akılımı başımdan alıyorsun, kalbimi hızlandırıyorsun. Aklım sende kalsın, kalbime girer misin?

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Her an gözlerin gözlerime değsin istiyorum. Ellerin ellerimde terlersin. Hayatın benimle anlam bulsun. Her zaman ileriye adım atmak üzere, benimle çıkar mısın?

"Seninle birlikte her şey daha güzel, seninle hayatın tüm zorluklarına karşı savaşmak istiyorum. Seni çok seviyorum ve seninle birlikte mutlu bir geleceğe adım atmak istiyorum. Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?"

Kısa Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Kalbime bir gün değil, bir ömür heyecan ol istiyorum. Seni ilk gördüğüm günden beri, delicesine seviyorum. Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde olsun. Hayatıma mutluluk katan, sevgi kaynağım olur musun?

Kalbimin kapısını aralamayı başarabilen bir kadına en güzel hediye kalbim olacaktır. İzin ver kalbim bundan böyle sadece benim yaşamam için değil, senin yaşaman için de atsın.

Seninle geceleri mesajlaşırken telefon suratıma düşsün istiyorum.

Yüzük parmağın boştaysa şayet, doldurmak isterim. Bunun için ilk adımı atar mısın?

Önümüzdeki 40-50 yıl içinde yapacak başka bir planın yoksa, benimle çıkar mısın?

Seni artık telefonuma sevgilim diye kaydedebilir miyim ?

Seninle tanıştığımdan beri içimdeki duyguları açıklamak için doğru bir zaman arıyordum. Seni her gördüğümde kalbim hızlanıyor ve seni düşündüğümde dünya duruyor gibi hissediyorum. Bu yüzden, seninle birlikte geçireceğimiz her anı özel kılmak için benimle çıkma ve birlikte harika bir ilişki yaşayalım mı?

Uzun Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Ellerini koysan ellerime bir ömür gözüm kapalı yaşayabilirim. Sırtını dayasan sırtıma bir ömür seni koruyabilirim. Baksan gözlerimin içine, gözümü kırpmadan uçurumlara atlayabilirim. Şimdi “Evet” dersen bana kalbimi sonsuza dek sana mühürleyebilirim

En Güzel Çıkma Teklifi Mesajları

Kadınların çoğu romantizme bayılır. Önemli olan romantik olmayı becerebilmenizdir. Sizler için en güzel romantik çıkma teklifi sözlerini derledik. Bu sözleri hoşlandığınız kişilere sosyal medya ortamında da mesaj olarak yollayabilirsiniz.

Şarjımın bitme sebebi olur musun?

Ömrüme ömür katmaya, hayatıma ortak olmaya, benimle geleceğe bir adım atmaya var mısın?

Hayatımın bundan öncesini bomboş geçirmişim. Seni görünce anladım. Yol arkadaşım olur musun?

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkanayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en özel anlarından biri oluyor. Senin gibi biriyle birlikte olmak beni mutlu ediyor ve seni her geçen gün daha da seviyorum. Bu yüzden, seninle güzel bir gelecek hayal ediyorum. Benimle çıkar mısın

Romantik Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Ömrüme ömür katmaya, hayatıma ortak olmaya, benimle geleceğe bir adım atmaya var mısın?

Seni artık telefonuma sevgilim diye kaydedebilir miyim ?

Yarına çıkacağımızı bilmediğimiz şu günlerde, bir günümüz bile boşa gitmesin. Benimle yeni bir arkadaşlığa var mısın?

Ben seni öyle bir seviyorum ki, her şeyi seninle paylaşmak istiyorum. Hayatımda senin gibi özel biri olduğu için çok şanslı hissediyorum. Sana söylemek istediğim şey şu ki, seninle birlikteyken çok mutlu oluyorum ve seninle geçireceğim her anı özel kılmak istiyorum. Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?

Senin gibi biriyle birlikte olmak, hayatımdaki en büyük arzularımdan biriydi. Seni tanıdığımdan beri seni sevmekten ve seninle zaman geçirmekten vazgeçemiyorum. İlişkimizi resmi hale getirmek ve seninle mutlu bir gelecek inşa etmek istiyorum. Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?

Duygusal Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Seni sevmeye bir ömür yetmez. Birlikte güzel bir ilişkiye başlayalım mı?

Madem ikimiz de yatınca tavanla bakışıyoruz, bu neden aynı tavan olmasın.

Bir gün çılgınlık yapıp benimle çıkmak isterseniz cevabım; YEEES!

Seni tanıdığımdan beri hayatımın her anında seni düşünüyorum ve kalbim senin için atıyor. Seninle birlikte olmak, hayatımın en özel anlarından biri. Seninle birlikte geçirdiğim her an, bana mutluluk ve huzur veriyor. Seninle birlikte güzel bir gelecek hayal ediyorum. Benimle çıkma teklifimi kabul eder misin?

Senin gibi özel biriyle birlikte olmak benim için çok önemli. Seni seviyorum ve seninle geçireceğim her anı özel kılmak istiyorum. İlişkimizi resmi hale getirmek ve seninle birlikte güzel bir gelecek inşa etmek istiyorum. Benimle çıkar mısın?

Romantik Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Önümüzdeki 40-50 yıl içinde yapacak başka bir planın yoksa, benimle çıkar mısın?

Sen benim hayatıma yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkuşağım olarak kalmaya evet der misin?

Yüzük parmağın boştaysa şayet, doldurmak isterim. Bunun için ilk adımı atar mısın?

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olacak, son gözyaşım, son nefesim, seninle son bulacak, ilk nikahım gibi sonunda seninle olacak, bu böyle bilinsin.

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

Gayem zatıalinizi taciz etmek değil efkâr-i umumiyede muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim.

Seninle olmak, hayatımdaki en güzel şeylerden biri. Senin gibi biriyle birlikte olmak beni mutlu ediyor ve hayatımda büyük bir değişim yarattın. Bu yüzden, seninle birlikte güzel bir gelecek hayal ediyorum ve seninle geçireceğim her anı özel kılmak istiyorum. Benimle çıkarmısın?

En Yeni Çıkma Teklifi Sözleri

Resmi İndir

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?

Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin

Aşk bir mucizeyse eğer senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım eder misin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin.

Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, gözyaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Evlilik Yemini Sözleri
Evlilik Yemini Sözleri

Evlilik yemini, bir çiftin evlenirken birbirlerine verdiği sözlerdir. Bu yeminler, evlilik...

 • Aşk
 • 11 gün önce
 • 152
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları
Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü,...

 • Aşk
 • 19 gün önce
 • 186
Yunanca Aşk Sözleri 2023
Yunanca Aşk Sözleri 2023

Bu sözlerde aşk ve sevgi üzerine odaklanılmıştır. Yunanca'da ifade edilen duygular,...

 • Aşk
 • 1 ay önce
 • 334
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca
Sevgiliye Günaydın Mesajları Almanca

Almanca günaydın mesajları ve anlamları ile hazırladığımız sevgiliye ve sosyal medyada...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 1.3k
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları
İngilizce Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye İngilizce Günaydın mesajları, Aşkıma İngilizce Günün Aydın Olsun Sözleri ve...

 • Aşk
 • 3 ay önce
 • 2k
Kız Arkadaşınız İçin Sen Çok Güzelsin Mesajları
Kız Arkadaşınız İçin Sen Çok Güzelsin Mesajları

Hayatınızda özel bir kız var mı? Onlara ne kadar güzel olduklarını bildirmekten, kalbinizin...

 • Aşk
 • 4 ay önce
 • 1.5k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!