Başsağlığı Mesajları

Ölüm hayatın en büyük gerçeği olsa da kabullenmesi en zor acıların başında gelir. Ölüm durumu sonrası, cenaze yakınlarına başsağlığı mesajı yollamak isterseniz, sizler için bazı hazır başsağlığı mesajları derledik.

Rabbim sizlere ve yakınlarınıza sabır ihsan eylesin.

Sevgili arkadaşım, merhuma Allah’tan rahmet dilerim. Rabbim mekânını cennet eylesin, geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Çok sevdiğimiz kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Merhumun mekanı cennet olsun.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet dileriz. Ailesine, tüm dost ve yakınlarına sabırlar ve başsağlığı dileriz.

Merhum için Allah'tan rahmet dilerim. Rabbim mekânını cennet eylesin, geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Duygusal Başsağlığı Mesajları

Allah'ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Acınızı, kederinizi paylaşıyoruz. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz. Başınız sağ olsun.

Başsağlığı Mesajları 2022

Dualı Başsağlığı Mesajları

Şu an yanınızda olamasam da, kalben sizlerin yanınızda olduğumu unutmayın. Başınız sağ olsun.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah'ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun. Sizlerin de başı sağ olsun.

Taziye Mesajları

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah'ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun. Sizlerin de başı sağ olsun.

Rabbim acınızı hafifletsin, başınız sağ olsun.

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bu acı gününüzde elimizden gelen ne varsa, sizler için yapmaya hazırız. Başınız sağ olsun.

Ölüm geldi aldı sevdiklerimizi, Allah'ın takdiri uygun gördü aldı ahrete, dualarımız sevdiklerimizle başınız sağ olsun. İyi dileklerim sizlerle…

Dualı Başsağlığı Mesajları

Ölen kardeşimiz için rabbim rahmetini bol bol ihsan eylesin. Rabbim merhumu cennetine buyur eylesin. Geride kalanlara rabbim sabır ihsan eylesin.

Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. Merhumun mekânı cennet olsun, Allah’ım sizlere de sabırlar versin, başınız sağ olsun.

Bir gün gelir biter bu can da, bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.

Hayata elveda deyip, ölüme merhaba diyen ruhlara birlikte dua edelim. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

Cenaze Mesajları

Babam! Ben seni rabbime emanet ettim. Kabrin nur mekanın cennet olsun.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Allah geride bıraktıklarına sabır ihsan eylesin, kendisinin de mekanlarını cennet eylesin.

Sevgili dostumuzu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. En yakın zamanda sizlerle olacağız.

Allah mekanını cennet eylesin, (ismini kullanarak) çok iyi insandı.

Vefat Mesajları

Can dostumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun…

Ailesine başsağlığı diliyoruz, mekânı cennet ruhu şad olsun.

Uzak değil ölüm yakın bütün kullara, güzel ölüm nasip etsin Allah bütün insanlara, mekânımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun Allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun başımız sağolsun…

Anlamlı Vefat Mesajları

Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım edelim Allah’a dua, yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım bir arada başınız sağolsun…

Hakkın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum/uz. Yeri nur mekânı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağolsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Hazır Başsağlığı Mesajları

Anlamlı Vefat Mesajları

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Merhum/merhumeye ‘ e Allahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekânı cennet günahları af olsun.

Sevgili ve saygı değer …‘in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı…’ e Allah’tan rahmet, başta… olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Anlamlı Vefat Mesajları

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun. Sizlerin de başı sağ olsun.

Vefat eden değerli merhumun ailesine dualarımızı, acılı kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bir gün gelir biter bu can da, bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
1 ay önce
186 kez okundu
wpdurum.com-çular ne diyor?