Ayrılık Sözleri 2022

Ayrılık acısını çekenler bilir. Bazen bu acıyı bir şekilde paylaşmak, ifade etmek isteriz. Anlamlı, düşündüren, duygusal ayrılık sözleri ayrılık acımızı, kırılan kalbimizden geçen duyguları ifade etmemize yardımcı olur. Aşk acısı çekenler, sevip de ayrılmak zorunda kalanlar, aldatılanlar buraya... İşte, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz ayrılık hasreti sözler.

En Etkili Ayrılık Sözleri

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

En Etkili Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Ayrılıyor olsak da, bir zamanlar sahip olduğumuz sevgiden asla nefret etmeyeceğim. Hoşçakal!

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler; ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır. Oğuz Atay

“Benden gidiyorsun sevgilim! Seni yüreğimde yaşatabilirim. Oysa ki şimdi durduramıyorum seni içimde, içimden azalışını hissediyorum yavaş yavaş. Var olduğun, her bir zerresinde seni sayıklayan bu yürekte yok oluyorsun. Elimden bir şey de gelmiyor. Unutmak istemesem de ayrılığı tüm hücrelerimde yaşatmak istesem de kaybediyorum seni içimden.”

En acı şey ayrılıktır ve ölmektir ben bunu çok iyi anladım. Sevdiğin insana o kadarda güvenme! Gün gelir bakarsın arkandan vurur.

Hayat bizi farklı yönlere sürükledi ve bir daha asla aynı yönde kesişemeyeceğimiz çok açık ortada. Seni sevmek güzeldi ama farklı yollara gitmemizin zamanı geldi.

Ayrılık Sözleri indir

Resmi İndir

Sana veda edemiyorum ama kavuşacak gibi de değiliz.

Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını, başkası tamamladığında…

Unutmak o kadar kolay mı sandın, Ayrılık bana aşktır artık.

Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır ayrılık. Gitmek istiyorsа, bırаkаcаksın gitsin!

Aklı seninle olmаyаnın bedeni yаnındа olsun ister misin? Vаrsın bu bаhаrdа gitsin…

Sözleri git diyordu belki аmа gözleri gitme kаl der gibi bаkıyordu, gidemedim yine işte, gözlerine tаkılıp kаldım..

Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

“Bedenimi saran yokluğun olmasaydı, kolların varken yanağımı okşayan gözyaşlarım olmasaydı, nefesinin sıcaklığı varken, ellerim buz gibi kalmasaydı, ellerin varken seni seviyorum diye bağırdığım boş duvarlar olmasaydı, gözlerinin güzelliği varken aşkımı anlattığım cansız bir resim olmasaydı. Diyorum ya, ayrılık olmasaydı da sen hep olsaydın.”

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

Aramızdaki yaşananları konuşmanın artık hiçbir yararı yok. İkimiz de durumun farkındayız ve artık mantıklı kararlar vermemiz gerekiyor. Umarım yeni hayatında bensiz çok mutlu olursun. Hoşçakal!

Sonra düşündüm; Beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli varlığımda rahatsız etmemeliydim. Ben de gittim.

Bazen de yıldızlar bakar insanlar kayar hayatlarımızdan!

“Kader mi böyle yollarımızı bir daha karşılaşmamak üzere ayıran. Belki de umuttur kapıları yüzümüze kapatan. Oysa aşk değil miydi bizi birbirimize derinden bağlayan? Şimdi ikimiz de farklı yollarda yürüyoruz. Bıraktım seni geçmişime. Ama bu demek değil ki seni unutacağım. Daima anımsayacağım seni, yüzümde kocaman bir tebessümle. Dünya küçük derler ya hani, belli mi olur belki kesişir yollarımız bir daha. Belki tekrar sarılabilirim sana ama şimdi veda.”

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde pekguzelsozler.com bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

En Güzel Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

Senden ayrılmak benim seçimim değildi, ama bana başka seçenek bırakmadın. Hoşçakal!

Ayrılık Sözleri - Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Ne Eylül’ün gelmesi ne de baharın bitmesi… Senin bir üzgün bakışın etmez.

Her yalnızlığımda seni andım. Her anışımda yine sana kandım.

Oyun bitti! Sevildiğini gördün, şimdi unutulduğunu izle.

Gidişin canımı yaksa da devam et, çünkü yürüyüşüne hastayım.

Duygusal Ayrılık Sözleri 2022

Resmi İndir

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Bir ölme biçimidir hasret! Yar yüzünün olmadığı, bu yeryüzünde.

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin.

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Sevgiliden Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

“Seni seninle yaşamak varken, sensiz yaşıyorum şimdi. Ayrılığımızın bilmem kaçıncı günü, bilmiyorum. Sensiz geçirdiğim günleri günden saymıyorum. Öylesine nedensiz yaşanmış gibi. Yaşamak zorunda kalmışız gibi. Sen yoksun, her şey manasız şimdi. Her şey boş sanki. Kuşlar seninleyken daha bir güzel cıvıldıyordu. Rüzgar daha yumuşak esiyordu sanki. Şimdi ne vakit çıksam sokağa rüzgarın sert esişi acıtır tenimi.”

Gittiğin gün bittiğim gündü aslında…

Bazı yalanlar güzel bazı gerçekler acıymış. Ayrılık hepsinden de betermiş…

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

“Senle ben yokuz artık. Hatıralardan başka bir şey kalmamış bizden geriye. Doğup büyüdüğüm semtin, karnım ağrıyana kadar koştuğum caddelerin her köşesinde sen varsın artık. Senden bir hatıra, senden bir gülümseme, bir ağıt, bir özlem ve hasret. Şimdi ne demeli bilmiyorum. Ne diye hitap etmeliyim sana? Kavuşamadığım mı yoksa yarım kalıp bitiremediğim mi?”

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Etkili Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Sonsuza dek beraber olacağımızı düşünmüştüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama artık bunun asla olmayacağını biliyorum. Şimdi farklı yollara gitme zamanı…

Vazgeçmek ayrı şey, yorulmak ayrı şey…

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Keşke mesafeler cayır cayır yansa…

“Bir gece yarısı kulağımda Sezen’in en içten ezgileriyle aklıma geldin. Yüzümde hafif bir gülümseme, gözlerimde ufak bir dalgınlık ve içimde kocaman bir yangın. İçimdeki ayrılık acısını nasıl tarif edebilirim bilemiyorum. İçimde yarattığın harabenin içinden sağ çıkmayı beklermiş gibi. Koca bir harabe, harabenin içinde ben ve bu harabenin tek sebebi sen.”

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Ayrılık Sözleri 2022

Resmi İndir

Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara sonra bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.

Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

Gözümdeki değerini kendi kendine sildiğin için teşekkürler. Ben seni başka türlü silemezdim.

“Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Kısa Ayrılık Sözleri

Bazen içimizdeki koca yangını tek bir kelime ile tarif edebiliriz. Burada önemli olan yazılan kelimlerin, cümlenin bizi ne kadar yansıttığı ve tarif ettiğidir. Bazen de uzun uzun konuşmak istemeyiz. Susarız ve susarak dindirmeye çalışırız içimizdeki ayrılık hüznünü.

Kısa Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

İnsan bir kere hata yapar, ikinci kez de yapar ama bil ki eğer üçüncü kez yaparsa onun bağı sende kalmamış demektir.

Gelme çocuk! Benim denizimde yüzemezsin sen, kolların kısa kalır dalgalarıma, ölürsün çocuk! Bulaşma yalnızlığıma.

Bir zamanlar güzel bir ilişkimiz olduğunu inkar edemem ama artık her şey değişti. Özellikle de sen. Bu yüzden artık buna devam edemeyeceğimi hissediyorum. Seni hala sevsem de, hoşçakal!

Sevdiğin kişiyi kaybedince herkes gitmiş gibi hissediyorsun.

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Bir hoşça kala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.

Üzgün ayrılık sözleri

Resmi İndir

“Beni sev diye çok çabaladım. Ancak yüreğini fethedecek bir güce sahip değildim. Gidiyorsun git, ancak unutma aşkın diğer yarısı ayrılıktır.”

Ben hayatı rakı niyetine içtim, kafayı meze niyetine yedim, hani sarhoşluk kötüydü, sevdiklerimi hep ayıkken kaybettim.

Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Anlamli Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

“Yere göğe sığdıramadığım içi boş bir elvedaya sığdırdı beni.”

“Ayrı kalmak ne zor bir şey. Özlüyor mu, unutuyor mu bilemiyorsun.”

Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

Yazılı Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Batık bir gemiymişiz aşk limanında… Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızda… Senden son dileğim beni unutma.

Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.

Öyle bir öldün ki içimde, kıyamette bile dirilemeyeceksin.

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgâr. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Ne çıkar terk ettiyse, bırakıp da gittiyse. Kolayı var arkadaş, sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin.

Sevgiliye En Güzel Ayrılık Mesajları

Sana aşık olmam bir hata değildi, fakat artık kaderin bizim için farklı planları var. Hayatımı sensiz hayal etmek zor olsa da, sensiz yaşamayı öğreneceğim.

Ayrılık sözleri uzun mu olur kısa mı? Bir cümle yeter mi ayrılığı anlatmaya yoksa daha çok şey mi söylemek gerekir ayrılık üzerine… ‘Ben ilişkimin her anına değer verdim ama ayrılık yine de kaçınılmazdı.’ diyorsanız, sizin için seçtiğimiz uzun ayrılık sözlerine göz atabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Tek dua’m var, ellerini başkası tutmasın.

Sonra anlarsın çok sonra… Geçip gidince bitip ölünce.

Her şeyi içine atarsın da, kendini atacak yer bulamazsın.

“Ayrılık olmasaydı ne güzel olurdu. Dolmasaydı aklıma geldiğinde gözlerin.”

“Dünya’nın en büyük yüküdür; aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak.”

Sen gittiğin an ben daracık sokaklarda ıssız çöllerden geçerek sana gelme umuduyla koştum ama her arkamı dönüşümde sen yoktun.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Ayrılık Sözleri İndir

Resmi İndir

Birlikte geçirdiğimiz her an muhteşem anılar olarak kalacak. Ama şimdi harekete geçme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama seninle yaşadığım hiçbir şey için pişman değilim. Her zaman birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.

Ve masal bitti… Mutlu sona değil. Gerçekle!

Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.

“Gidiyorum hayatından. Gözlerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aldım gidiyorum.”

”Hoşcakal’ derken, düşünmek gerekir. Hoşça kalabilecek miyim bunca şeyin ardından.”

“Seni anlata anlata bitiremediğim insanlara, bir de beni sebepsiz terk edip gidişini anlatmak zorunda kaldım.”

Şimdi şöyle; sen ölmüşsün, ben mezarına gelincikler dikiyorum. Bundan sonrası bir ölünün bir ölüye merhamet duyması.

Anlamlı ayrılık sözleri

Resmi İndir

Ayrılık asla tek tarafın hatasından kaynaklanmaz. Özellikle de bizim durumumuzda, ikimiz de suçluyuz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, işe yaramadı. Bu yüzden hala konuşabilecek durumdayken, burada bitmemizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Üzgünüm…

Son kez sevişim idi seni. Bundan sonra bir daha gelmem, Gidiyorum. Elveda…

Sana verdiğim değer kadar sevse idin beni ben de bugün istediğin gibi seninle kalırdım. Değmezsin. Varlığımı hak etmezsin. Elveda…

Tek bir bakışla tutuşmaya hazırdım oysa. Düşlerinin mahpusunda bir ömür yatmaya. Hadi! Hazırım “yok olmaya”.

Kaldır kadehi sevgilim! Varsa şerefine yoksa gidişine. Ben huzur istedim, sen kusur. Şimdi bensiz kudur.

Çox iyi Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Bir zamanlar sana karşı sahip olduğum hisler farklı bir şeye dönüştü. Bu şekilde seninle birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıyorum. Hala seni önemsediğimi bilmeni istiyorum ve bana ihtiyacın olduğunda, her zaman senin için burada olacağım. Hoşçakal!

Dünyam sen iken şimdi cehennemim de sensin. Kalmak isterdim ama bu cehennemde daha fazla yanamam. Elveda…

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene hak eden bir kişi taşınsın.

Allah’ım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın.

Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Aramızdaki sorunları konuşmanın artık hiçbir şeyi çözmeyeceği apaçık ortada. Belki biraz ayrılık mantıklı düşünmemize yardımcı olur ve belki daha sonra tekrar bir araya gelebiliriz. Şimdilik hoşçakal…

Gitmek cesaret ister, biraz katı yürek birazda aptallık. Çünkü aklı olan insan asla kendini seveni ter edip gitmez.

Seven terk etmez peki senin gidişin sevmediğinin göstergesi mi?

Mutlu iken söz verme, üzgün isen cevap verme, öfkeliysen de sakın karar verme… Yoksa üzende sen olursun üzülende…

İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf âşık olmayan taraftır.

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Bir insanı kaybetmek istiyorsanız çok sevin, kendiliğinden gider zaten.

Ne güzel olurdu ayrılık olmasaydı, aklıma geldiğinde gözlerim dolmasaydı.

Hayattaki en acı olay; Merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayrılmasıdır.

Yazılı Resim Ayrılık

Resmi İndir

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

Bir ilişkide, sevdiğin kişinin seni özel hissettirmesini istersin. Özür dilerim bebeğim ama beni hiç özel hissettirmedin. Bu yüzden lütfen sevginin layık olacağını hissettiğin insanı bul. Güle güle!

Bitti sözlerin hepsi ve geriye sadece ayrılık kaldı deseniz bile, yine de ayrılırken birkaç cümle söylemeli ve ayrılığı kesinleştirmelisiniz.

Sizin için seçtiğimiz seçtiğimiz ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

İlişkiler başladığı günden itibaren bitmeyedoğru yol alırlar. Yani her ilişkinin bir son kullanma tarihi vardır.

İlişkimizi bitirmek asla yapmak istediğim bir şey değildi. Beni her zaman sevdiğin gibi sevmiş olsaydın, bugün asla ayrılıyor olmazdık.

Sevgiliye Ayrılık Sözleri 2022

Resmi İndir

Bazen insan sevdiğinin mutlu olması için gitmek zorunda kalır. Kızma bana ve benden nefrette etme senin mutluluğun için gitmem gerekli. Elveda…

Ey vefasız yârim. Tuttuğun eli bırakacak kadar yüreksiz idinse o eli tutuşun niyedir. Gitmek için geldinse sevdim deyişin niyedir?

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Her gecenin güneşle gelen o ilk ışığı parlaklığı varsa elbet gidenin de bir gün mutlaka dönüşü olacaktır ama sabır.

Çox Fena Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Eğer hatalarımı bulmak yerine güçlü yanlarımı görseydin, bugün ayrılıyor olmazdık. Keşke başkalarının sana söylediklerini dinleyeceğine, kalbinin ne dediğini dinleseydin.

Seni sevdiğim için şanslı olduğumu düşünüyordum. Ancak senin gitme isteğinin karşısında aslında ne kadar yanlış bir karar verdiğimi fark ettim.

Sende haklısın be sevgili ucuz yüreğine ben pahalı geldim. Şimdi gidiyorum elveda sana…

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

Bugün ayrılıyoruz. İlişkimiz bitecek ama sana olan sevgim sonsuza dek devam edecek.

Kırmaktan sevmeye zaman bulamadığınız insanların hakkını ödeyemeyeceksiniz…

Ağlatan Ayrılık Mesajları

Resmi İndir

Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bilir misin… Ne zordur severek yaşamak. Ona benimsin deyip sarılmamak… Ne zordur hep yakın hissedip aslında uzak olmak.

Giderken ardına bakma, yakışır bir veda olsun. Hayatımı mahvettin ama güzel roldü helal olsun.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi, dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Gittin. Çoğum gitti, kaldı azım. İkiden bir çıkınca bir kalmadığını öğrendim. Gittin, yarım kaldım.

Bitti demedi, hoşça kal demedi, elveda da demedi… Allah’a emanet ol hiç demedi. Helallik bile istemedi. Gitti sadece Gitti…

Anlamaz ki seni anlamış olsaydı şimdi yanında olurdu. Uzaklık insanın içindeki yalnızlık da gizlidir.

Yolumdan dönemediğim için değil seninle hiçbir yolda yürüyemeyeceğimi bildiğim için gidiyorum. Hoşçakal…

Whatsapp durum için Ayrılık Sözleri

Resmi İndir

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı…

Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı…

Gitmek istiyorsa, bırak gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne yazar?

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Zaman değilmiş gideni geri getiren, aslında zamanmış, var olanı götüren.

Ayrılık dilinden ne olur sanki sen gittin ellere ben de ölüme.

Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın…

Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Küçücük gözbebeğimden hayatıma girdin de, kocaman kalbimin neresine sığmadın da gittin?

Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

Her şeyin öncesi ve sonrası yalan. Senden önce vardım belki ama senden sonra yokum inan.

“Hoşcakal” derken, düşünmek gerekir. Neyi? Hoşça kalabilecek miyim bunca şeyin ardından.

Ayrılık Sözleri Resim indir

Resmi İndir

Aslında sen şimdi kim bilir nerede, hangi hayal şilebinde kaçak yolcu, hangi korkunç yalnızlıktasın.

Bir gün benden şikâyet ettiğin ne varsa özleyeceksin.

Şimdi başka biriyle bambaşka hayaller içerisindesin. Hayatımın tadını tuzunu aldın ve gittin. Sadece acı kaldı, acın kaldı bende.

Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Bu saatten sonra sende fırtına dahi kopsa paşam, bende yaprak bile oynamaz inan.

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Unutmanın acısı, ayrılığın acısından farklı. Ayrılık hüzne yakın, unutmak kasvete. Yani birini er geç unutmaya mahkum olduğunu bilmenin kasvetinden bahsediyorum. Belki de neden bahsettiğimi bilmiyorum, sadece üzülüyorum, vasıfsız keder.

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir

Resmi İndir

Ne vardıysa, seni yok eden. Beni benden eden. Bizi bizden. Canı bedenden eden. Lanet olsun!

Lades bitti, artık aklımda değilsin.

Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan..

Hiç bir ayrılık benim ecelime hükmedemez… Ben gelen ile doğmadım ki giden ile öleyim…

Sen sadece kendin gitmedin. Senin benden gitmen ile benim yasama sevincim gitti, gülümsemelerim gitti, insanlara olan güvenim gitti. Senin beni terk edişin sadece bir gitme değildi.

Aşk, kadınlar yorulunca biter. Kadınlar bir adamı değil, bir mezarlığı terk eder.

Oyun bitti! Sevildiğini gördün, şimdi unutulduğunu izle.

Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey; hiç değmeyecek olan kişilere yüreğimin değmiş olması

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insanı, eskiden “hiç bitmesin” dediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin.

Bir gün herkes gibi olmadığımı anlayacaksın ; Ama o zaman sen benim için herkes gibi olacaksın.

Ya bir gün karşılaştığımızda “Düşman” gibi değilde, “pişman” gibi bakarsak? Hiç Düşündün mü?

Gidiyorsun…Umarım aldığın karar seni pişman etmez kendine. Umarım doğruya dosdoğru gidersin. Yanıldığını anladığın an geri dön. Seni buralarda bekliyor olacağım. Sadece çok gecikme. Belki yine buralar da olurum ama buralar eskisi kadar burası olur mu bilemem.

Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.

Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.

Resmi İndir

Gelen bir şey katmaz artık bana, giden de hiçbir şey eksiltmez. Gel ya da gelme sevgili, artık benim için hiç fark etmez.

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orda sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer…

Pencere kapandı ömür sahnemde, artık bana elveda…

Seni asilce sevdim, yerli yersiz tartışmalar yetmez seni benden ayırmaya.

En büyük hayali sana sarılmak olan bir insanı nasıl bu kadar kırabiliyorsun?

Hayattaki en acı olay; Merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayrılmasıdır.

Bana unut diyorsun, mademki unutmak o kadar kolay sen onu unut ve bana dön.

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiç bir şey almadan, bir şey vermeden, yol ayrılmış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Rüzgâr ve martı sordular seni, neredesin? Nasıl derim terk etti, bırakıp beni gitti? Anladılar ki aşkımız bitti. Alay ettiler benle hep, sen oldun bunlara bak sebep. Martı dedi: gördüm onu belinde erkek kolu. Rüzgâr güldü halime, dedi: gidelim, düş önüme. Gidemem, dinle martıları. Bitmiyor alayları.

Ayrılık dilinden ne olur sanki, sen gittin ellere ben de ölüme.

Ayrılık dilinden ne olur sanki, sen gittin ellere ben de ölüme.

Resmi İndir

Bir ölme biçimidir hasret! Yar yüzünün olmadığı, bu yeryüzünde.

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Sen beni kandırmadın, ben sana inanmayı seçtim. Hepsi bu. Kanayan yaralarına, kan dursun diye başka bedenler basarsan, sadece mikrop kaparsın. Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla.

Bana ışığın kıymetini gösterebilmen için dünyamı karartmana gerek yok.

Uzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden… Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir insanaUzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden… Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir insana

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
2
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
8
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Anlamlı Zenginlik Sözleri
Anlamlı Zenginlik Sözleri

Zenginliği anlatan güzel sözleri, komik zenginlik sözlerini, para ile ilgili sözleri ve daha...

 • Anlamlı
 • 5 gün önce
 • 82
En Güzel Beşiktaş Sözleri 2023
En Güzel Beşiktaş Sözleri 2023

Ateşli taraftarları ile Türkiye’nin en büyük kulüplerinden ya da herkesin ifade ettiği...

 • Anlamlı
 • 7 gün önce
 • 55
Trabzonspor Taraftar Sözleri 2023
Trabzonspor Taraftar Sözleri 2023

Beğendiğiniz Trabzonspor İle İlgili Sözleri sosyal medya hesaplarınızdan sizler de...

 • Anlamlı
 • 15 gün önce
 • 97
21 Ocak Dünya Sarılma Günü Sözleri 2023
21 Ocak Dünya Sarılma Günü Sözleri 2023

Dünya Sarılma veya Kucaklaşma Günü, ilk olarak 21 Ocak 1986 tarihinde Michigan’da...

 • Anlamlı
 • 20 gün önce
 • 212
50+ En Güzel Takım İsimleri
50+ En Güzel Takım İsimleri

Grubunuzu tanımlamak için en iyi takım adını mı bulmaya mı çalışıyorsunuz? İşte bu...

 • Anlamlı
 • 21 gün önce
 • 92
Anlamlı Çay Muhabbeti Sözleri
Anlamlı Çay Muhabbeti Sözleri

Yorgun, üzgün, kırgın ya da keyifli hangi halde olursak olalım çay içmek bizim için ayrı...

 • Anlamlı
 • 1 ay önce
 • 259
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!