Almanca Babalar Günü Mesajı Resimli

Güncellenme tarihi: 2023-09-11

En güzel Almanca Babalar Günü Mesajlarını sosyal medyadan hemen paylaş! İşte birbirinden güzel Almanca Babalar Günü Mesajları.

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Vater der Welt und ich bin dankbar für alles, was du für mich tust. - Babalar Günün kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babası ve senin için yaptığın her şeye minnettarım.

Lieber Papa, heute ist dein Tag! Danke, dass du immer für mich da bist und mir mit Rat und Tat zur Seite stehst. Alles Liebe zum Vatertag! - Sevgili babacığım, bugün senin günün! Her zaman yanımda olduğun ve bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Almanca Babalar Günü

Resmi İndir

Für den besten Vater der Welt! Du bist mein Vorbild und meine Stütze. Danke, dass du immer an meiner Seite bist. Ich wünsche dir einen wundervollen Vatertag! - Dünyanın en iyi babası için! Sen benim örnek aldığım ve dayanağım olan kişisin. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana harika bir Babalar Günü dilerim!)

Lieber Papa, du bist ein echter Held. - Sevgili babacığım, sen gerçek bir kahramansın.

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Vater der Welt und ich bin dankbar für alles, was du für mich tust. - Babalar Günü'n kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babasısın ve sana yaptığın her şey için minnettarım.

Lieber Papa, heute ist dein Tag! Danke, dass du immer für mich da bist und mir mit Rat und Tat zur Seite stehst. Alles Liebe zum Vatertag! - Sevgili babacığım, bugün senin günün! Her zaman yanımda olduğun ve bana her konuda destek olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Almanca Babalar Günü Mesajı kisa

Resmi İndir

Für den besten Vater der Welt! Du bist mein Vorbild und meine Stütze. Danke, dass du immer an meiner Seite bist. Ich wünsche dir einen wundervollen Vatertag! - Dünyanın en iyi babası için! Sen benim örnek aldığım ve dayanağım olan insansın. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana harika bir Babalar Günü dilerim!

Almanca Babalar Günü Mesajları Kısa

Lieber Papa, du bist ein echter Held! Danke, dass du immer für uns da bist und uns bedingungslos liebst. Alles Gute zum Vatertag! - Sevgili babacığım, sen gerçek bir kahramansın! Her zaman bizim için orada olduğun ve bizi koşulsuz sevdiğin için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Almanca Babalar Günü Mesajı yeni

Resmi İndir

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Vater der Welt und ich bin dankbar für alles, was du für mich tust.- Babalar Günü'n kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babası ve senin için yaptığın her şey için minnettarım.

Lieber Papa, heute ist dein Tag! Danke, dass du immer für mich da bist und mir mit Rat und Tat zur Seite stehst. Alles Liebe zum Vatertag! - Sevgili babacığım, bugün senin günün! Her zaman benim için burada olduğun ve benim için tavsiyelerinle yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günü'nde sevgilerimle!

Almanca Babalar Günü Mesajı 2023

Resmi İndir

Für den besten Vater der Welt! Du bist mein Vorbild und meine Stütze. Danke, dass du immer an meiner Seite bist. Ich wünsche dir einen wundervollen Vatertag - Dünyanın en iyi babası için! Sen benim örnek aldığım ve dayanağım olan kişisin. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana harika bir Babalar Günü dilerim!

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Vater der Welt und ich bin dankbar für alles, was du für mich tust. - Babalar Günün kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babası ve sana yaptığın her şey için minnettarım.

Almanca Babalar Günü Mesajı anlamli

Resmi İndir

Lieber Papa, heute ist dein Tag! Danke, dass du immer für mich da bist und mir mit Rat und Tat zur Seite stehst. Alles Liebe zum Vatertag! - Sevgili babacığım, bugün senin günün! Her zaman yanımda olduğun ve bana her konuda destek olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Für den besten Vater der Welt! Du bist mein Vorbild und meine Stütze. Danke, dass du immer an meiner Seite bist. Ich wünsche dir einen wundervollen Vatertag! - Dünyanın en iyi babası için! Sen benim örnek aldığım ve dayanağım olan kişisin. Her zaman benim yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana harika bir Babalar Günü dilerim!

Almanca Babalar Günü Mesajı indir

Resmi İndir

Lieber Papa, du bist ein echter Held. Danke für deine bedingungslose Liebe und Unterstützung. Ich wünsche dir einen wundervollen Babalar Günü! - Sevgili babacığım, sen gerçek bir kahramansın. Koşulsuz sevgin ve desteğin için teşekkür ederim. Sana harika bir Babalar Günü dilerim!

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Papa der Welt. - Babalar Günü'n kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babasısın.

Almanca Anlamli Babalar Günü Mesajı

Resmi İndir

Danke, dass es dich gibt. Alles Liebe zum Vatertag! - Var olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Du bist nicht nur mein Vater, sondern auch mein bester Freund. Alles Gute zum Vatertag! - Sen sadece babam değil, aynı zamanda en iyi arkadaşımsın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Almanca Guzel Babalar Günü Mesajı Resimli

Resmi İndir

Danke, dass du immer für uns da bist und uns bedingungslos liebst. Alles Liebe zum Vatertag! - Her zaman bizim için burada olduğun ve bizi koşulsuz sevdiğin için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Einmal im Jahr ist der Tag der Väter, aber du bist jeden Tag ein toller Papa. Alles Gute zum Vatertag! - Yılda bir kez babaların günü olabilir, ama sen her gün harika bir babasın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Mit dir an meiner Seite fühle ich mich sicher und geliebt. Danke, dass du immer für mich da bist. Alles Liebe zum Vatertag! - Senin yanında olduğumda güvende ve sevildiğimi hissediyorum. Her zaman benim için burada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Alman Babalar Günü Mesajları

Almanca Babalar Günü Mesajı ve turkce anlami

Resmi İndir

Du bist nicht nur mein Vater, sondern auch mein Vorbild. Ich bin stolz, dein Kind zu sein. Alles Gute zum Vatertag! - Sen sadece babam değil, aynı zamanda örnek aldığım birisin. Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Ohne dich wäre ich nicht der Mensch, der ich heute bin. Danke, dass du immer an mich geglaubt hast. Alles Liebe zum Vatertag! - Sensiz bugün olduğum insan olamazdım. Her zaman bana inandığın için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Alles Gute zum Vatertag! Du bist der beste Vater der Welt und ich bin dankbar für alles, was du für mich tust.- Babalar Günü'n kutlu olsun! Sen dünyanın en iyi babasısın ve senin için yaptığın her şey için minnettarım.)

Almanca Kisa Babalar Günü Mesajı Resimli

Resmi İndir

Lieber Papa, heute ist dein Tag! Danke, dass du immer für mich da bist und mir mit Rat und Tat zur Seite stehst. Alles Liebe zum Vatertag! - Sevgili babacığım, bugün senin günün! Her zaman yanımda olduğun ve bana her konuda destek olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günü'n kutlu olsun!)

"Lieber Papa, du bist mein Held. Jeder Moment, den ich mit dir verbringe, ist für mich wertvoll. Ich liebe dich. Alles Gute zum Vatertag!" (Sevgili babam, sen benim kahramanımsın. - Seninle geçirdiğim her an benim için değerli. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

"Vati, deine Liebe ist mein kostbarster Schatz. Ich bin dankbar, dass du in meinem Leben bist. Ich wünsche dir von Herzen einen schönen Vatertag." - Babacığım, senin sevgin benim için dünyadaki en değerli hazine. Hayatımda olduğun için minnettarım. Kalpten bir Babalar Günü dilerim.

"Liebster Vater, du warst immer mein Vorbild. Mit deinem Vertrauen, deiner Geduld und deiner Liebe hast du mich unterstützt. Ich liebe dich sehr. Alles Gute zum Vatertag!" - Sevgili babam, sen benim için her zaman bir örnek oldun. Güvenin, sabrın ve sevginle beni destekledin. Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

"Was es bedeutet, ein Vater zu sein, weißt du am besten. Ich danke dir, dass du immer an meiner Seite warst. Schön, dass es dich gibt! Ich wünsche dir einen herzlichen Vatertag." - Baba olmanın ne demek olduğunu en iyi sen biliyorsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın! Sana kalpten bir Babalar Günü dilerim.

"Papi, die gemeinsamen Erinnerungen mit dir sind ein unendlicher Schatz für mich. Mit deiner Liebe und deinen Ratschlägen bin ich aufgewachsen. Ich liebe dich und wünsche dir einen schönen Vatertag." - Babacığım, seninle geçirdiğim anılarım benim için sonsuz bir hazinedir. Senin sevgin ve öğütlerinle büyüdüm. Seni seviyorum ve sana güzel bir Babalar Günü diliyorum.

"Papa, deine Anwesenheit bedeutet Stärke, deine Liebe bedeutet Wärme. Ich bin dankbar, dass du immer an meiner Seite bist. Ich wünsche dir von Herzen einen schönen Vatertag." - Babam, senin varlığın güç, sevgin sıcaklık demektir. Her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Kalpten bir Babalar Günü diliyorum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
Büyüklere Saygıyı Anlatan Atasözü
Büyüklere Saygıyı Anlatan Atasözü

Türk atasözleri ve deyimlerinde büyüklere saygı önemli bir tema olarak işlenmiştir. İşte...

 • Anlamlı
 • 17 saat önce
 • 37
Namaz İle İlgili Sözler
Namaz İle İlgili Sözler

Bu sözler, namazın manevi ve dini değerini vurgulamak için kullanılabilir. Namaz,...

 • Anlamlı
 • 6 gün önce
 • 89
Lavanta İle İlgili Sözler
Lavanta İle İlgili Sözler

Lavanta, güzellik, zarafet ve huzurun sembolü olarak kabul edilir. İşte lavanta ile ilgili...

 • Anlamlı
 • 11 gün önce
 • 122
Gülümseme İle İlgili Alıntılar
Gülümseme İle İlgili Alıntılar

Gülümseme, insanların yüzlerinde oluşturduğu pozitif ve içten ifadedir. Gülümseme, birçok...

 • Anlamlı
 • 12 gün önce
 • 162
Çekicilik İle İlgili Sözler 2023
Çekicilik İle İlgili Sözler 2023

Çekicilikle ilgili sözler insanların kişisel çekiciliklerini, cazibelerini ve güzelliklerini...

 • Anlamlı
 • 14 gün önce
 • 157
Adam Gibi Sözler
Adam Gibi Sözler

"Adam gibi sözler" deyimi, bir kişinin dürüst, samimi ve güvenilir bir şekilde konuştuğunu...

 • Anlamlı
 • 19 gün önce
 • 383
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!