27 tane En İyi Ablaya Yılbaşı Mesajı 2024

Güncellenme tarihi: 2023-12-02

Ablaya Yeni yılın kutlu olsun mesajı ve Abla için Mutlu Noeller yazılı resimlerini bulabileceğiniz tek adrestesiniz. Ablaya yılbaşı mesajları 2024 yılının ilk saatleri yazabileceğiniz paylaşımlar burada. İşte ablaya en güzel 2024 yılbaşı mesajı...

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Sevgili Ablacığım, Yılbaşı'nın büyülü atmosferinde seni düşündüm ve içimdeki sıcaklık hiç eksilmedi. Her bir anımız, bana ne kadar kıymetli bir kardeş olduğumu hatırlatıyor. Yeni yıl, senin için tüm güzellikleri, sevgiyi ve huzuru beraberinde getirsin. Birlikte daha nice mutlu yıllara, sağlık dolu anılara ve başarılarla dolu bir geleceğe!

Ablaya Yılbaşı Mesajı resimli

Resmi İndir

Değerli Ablacığım, yeni yılın en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki hayatımda varsın ve nice senelere, birlikte geçirdiğimiz güzel anılara daha birlikte ekleyebilmemiz için sabırsızlanıyorum. İyi ki benim ablamsın!

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin nice senelere ablacım.

Ablaya Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Ablaya Yılbaşı Mesajı kisa

Resmi İndir

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Geleceğinizi şekillendirecek her yeni gün, bir öncekiden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! Yeni yıl size bolca başarı, mutluluk ve sağlık getirsin! İyi Seneler!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Yeni yılın kutlu olsun!

Değerli Ablacığım, Yılbaşı, ailemizin bir araya geldiği, sevgiyle dolup taştığı özel bir zaman. Seninle geçirdiğimiz her yıl, bu günleri daha da anlam dolu ve özel kılıyor. Umarım yeni yıl, senin için tüm hayallerini gerçekleştireceğin fırsatlarla dolu olur. Sevgi dolu bir yıl geçirmeni dilerim!

Ablaya Yılbaşı Mesajı uzun

Resmi İndir

Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık yeni yılın kutlu olsun.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar...

Ablaya Resimli Yılbaşı Mesajı

Resmi İndir

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Ablaların bitanesi yeni yılının hep mutlu geçmesi dileklerimle. Seni çok seven kardeşin.

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Yeni yılın kutlu olsun canım ablam.

Ablaya Yılbaşı Mesajı 2024

Resmi İndir

"Merhaba Sevgili Abla, Yılbaşı, geçmişi değerlendirip geleceğe umutla bakma zamanıdır. Senin yanımda olmasa da, seninle geçirdiğimiz güzel anılarla dolu bir yıl geçirdik. Yeni yıl sana sağlık, başarı ve sevgi getirsin. Seni çok seviyorum, iyi seneler!"

Ablaya Yılbaşı Mesajı indir

Resmi İndir

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Aşkım, senin varlığına alıştım ve buna seneye de ihtiyacım var. Mutlu yıllar!

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Ablaya Yılbaşı Mesajı anlamli

Resmi İndir

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve nice senelere ablacım!

Ablaya Yılbaşı Mesajları

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Yeni yılın kutlu olsun.

Ablaya Yılbaşı Mesajı yeni

Resmi İndir

Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yılbaşı sadece bir takvimin sonu değil, aynı zamanda umut dolu bir başlangıçtır. Gelecek yılın senin için yeni fırsatlar, başarılar ve mutluluklar getirmesini diliyorum. Seninle daha birçok anı biriktirmek ve paylaşmak istiyorum. İyi seneler!"

Ablaya En Guzel Yılbaşı Mesajlari

Resmi İndir

Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun.Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın yeni yılın kutlu olsun ablacım.

Ablaya Guzel Yılbaşı Mesajı 2023

Resmi İndir

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. :) Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.

Her yılı birkaç iyi ders ile bitirip her yeni yıla geçmişten öğrendiğin derslerle başlamanı diliyorum. Yeni yıl sana yeni ve güzel bir sayfa açma şansı getirsin!

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle yeni yılın kutlu olsun.

Ablaya Yılbaşı Mesajı kisa

Resmi İndir

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

Ablaya Sevimli Yılbaşı Mesajı

Resmi İndir

Biricik ablacığım. Sen her zaman bana bir abladan çok arkadaş oldun. Nice mutlu, huzur dolu, güzel yılların olsun.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun biricik kardeşim canım ablam.

Ablaya Yılbaşı Mesajı yeni

Resmi İndir

Etrafının her zaman en sevdiğin insanlarla çevrili olduğu, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Yeni yılın kutlu olsun!

Sen ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, her zaman kalplerimiz beraber olacak. Mutlu Yıllar!

En Özel Yeni Yıl Kutlama Mesajları:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!:
emotion
3
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
emotion
0
Dostlarınla paylaş:
WPDURUM KULLANICILARI NE DİYOR?
Yorum yaz
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024
En Güzel Yeni Yıl Tebrikleri ve Eğlenceli Tebrik Videoları 2024

Yeni yılın coşkusunu paylaşmanın tam zamanı! Web sitemizde, sevdiklerinizle...

 • Tebrikler
 • 5 ay önce
 • 497
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023
40+ En Güzel Kına Gecesi Sözleri 2023

Kına gecesi, Türk geleneklerinde düğün öncesinde düzenlenen ve gelinin arkadaşları ve...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 3.1k
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023
35+ En Güzel Eşe Almanca Doğum Günü Mesajları 2023

İşte eşinize yönelik Almanca doğum günü sözlerinin Türkçe anlamları: Alles Gute zum...

 • Tebrikler
 • 9 ay önce
 • 1.4k
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları
Kürtçe Doğum Günü Mesajları Ve Türkce Anlamları

Doğum günü mesajları, sevdiklerinize olan iyi dileklerinizi ifade etmek için güzel bir...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 2k
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları
İngilizce Doğum Günü Sözleri Ve Türkce Anlamları

Sevgiliye, eşe, biricik aşkınıza göndereceğiniz ingilizce doğum günü kutlama mesajlarını...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 979
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari
Kürtce Oğluma Doğum Günü Mesajları ve Türkce Anlamlari

Tabii ki! İşte Kürtçe olarak oğlunuzun doğum günü için kullanabileceğiniz birkaç cümle...

 • Tebrikler
 • 8 ay önce
 • 1.8k
Daha fazlası
WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!