Ana sayfa Kullanım Şartları
Kullanım Şartları

wpdurum.com, sitemizde yer alan kullanıcı bilgilerinin gizliliğini korumak için kullanıcı memnuniyeti ve güvenliği rehberliğinde aşağıdaki temel kuralları dikkatinize sunmaktadır:

İnternet sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından wpdurum.com, sistem ve internet altyapısının en güvenilir seviyede olması için gerekli önlemleri almıştır. Kayıt sırasında kullanıcılarımız tarafından girilen şifre şifrelenir ve korunur. Bilgiye erişim wpdurum.com personeli dahil herkesle sınırlıdır.

Web sitemizde diğer internet kaynaklarına bağlantılar bulunmaktadır. Gizlilik politikamız kapsamındaki yükümlülüklerimiz yalnızca web sitemizde geçerlidir ve diğer web siteleri için geçerli değildir. Web sitemizden bir bağlantı aracılığıyla diğer İnternet kaynaklarına geçiş yaptıktan sonra, buradaki etkinlik, bu sitelerde geçerli olan gizlilik politikası ve kullanım koşulları tarafından yönetilir. wpdurum.com, reklam, banner, içerik veya sair amaçlarla başka sitelere bağlantı verirken sitemizdeki bilgileri kullanırken bu sitelerde oluşabilecek bilgi, etik, gizlilik ilkeleri ve hizmet kalitesinden, oluşabilecek maddi veya manevi zarar veya kayıplardan sorumlu değildir.

Web sitemizdeki bilgi, materyal ve düzenlemeleri bakımından telif hakkı kullanıcıya, makaleyi paylaşan editöre, haberler wpdurum.com'ın kontrolünde aittir. Bir makale yayınlandığında, kullanıcılar telif hakkı koruması konusunda bilgilendirilir.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin ve site üzerindeki iç yazışmalarının gizliliğini korumak amacıyla sitemiz sırasıyla sistem ve internet altyapısında en güvenilir düzeyde önlemler almıştır.

wpdurum.com "Cloudflare A.Ş." Tarafından SSL sertifikası ile donatılmıştır.

Kullanıcı, wpdurum.com'a üye olarak kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. wpdurum.com yönetimi, kullanım şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahipdir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-mail: [email protected]

WPdurum'a abone olun

Paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun!